Agencja SEO

Zdobądź Klientów dzięki pozycjonowaniu swojej witryny firmowej. Nasza Agencja SEO pomoże Ci osiągnąć ten cel

Agencja SEO/Pozycjonowanie Afterweb

Czasy, gdy do wybicia się spośród konkurencji w wielu branżach wystarczyła sama obecność w internecie, dawno już minęły. Rzeczywistość sieci Web stała się tak wymagająca, że pozycjonowanie strony firmowej jest wręcz niezbędne. Tylko w ten sposób masz pewność, iż zauważą Cię potencjalni Klienci. Proces uzyskiwania wysokiej lokaty w wynikach wyszukiwania jest bardzo złożony, dlatego aby osiągnąć sukces, niezbędna będzie pomoc specjalistów z agencji SEO. Dzisiejszy internet opiera się przede wszystkim na wyszukiwarce Google, zatem aby wyróżnić się spośród konkurentów, trzeba spełnić jej oczekiwania, czyli algorytmy. Te z kolei ulegają ciągłym zmianom, a gigant z Mountain View trzyma w tajemnicy kryteria, które nimi rządzą.Jak sprostać tym wymaganiom? Zwrócić się do ekspertów, dla których pozycjonowanie to codzienność. Niezależnie od tego, czy Twoja firma dopiero rozpoczyna działalność, czy istnieje na rynku już od dłuższego czasu, specjalizująca się w SEO Agencja Afterweb będzie dobrym wyborem. Nasza drużyna składa się jedynie z fachowców, dla których pozycjonowanie to pasja. Od początku naszej działalności trzymamy rękę na pulsie internetowego marketingu. Na koncie mamy setki zadowolonych Klientów, których dzięki przemyślanemu pozycjonowaniu wynieśliśmy na szczyt wyników wyszukiwania. Daj się znaleźć internautom – sprawdź, co oferuje Ci nasza Agencja SEO!

Podejmij pozycjonowanie strony z Agencją Afterweb

Profesjonalne pozycjonowanie Twojej strony firmowej z udziałem agencji SEO to prosta droga do sukcesu

Specjaliści zasilający nasz team są doskonale świadomi tego, jak istotne jest dla Ciebie zdobycie widoczności w sieci poprzez pozycjonowanie. Dziś niemal każde przedsiębiorstwo przenosi się do internetu, a rynek stał się tak mocno nasycony, że trudno ściągnąć uwagę przeciętnego internauty na swoją ofertę. Agencja Afterweb nie boi się wyzwań – wkraczamy do akcji wszędzie tam, gdzie inni składają broń. Długoletnia obecność w świecie polskiego marketingu internetowego nauczyła nas, że pozycjonowanie pomaga w wyjściu obronną ręką z każdej sytuacji, zyskując dla strony prestiż i konwertujący ruch. Trwamy na rynku od ponad dekady, z uwagą obserwując zmiany w algorytmach Google i działania konkurencji, a także doskonaląc sposoby na pozycjonowanie stron naszych Klientów. Dziś śmiało możemy powiedzieć, że nasza Agencja SEO jako jedna z nielicznych zapewnia kompleksową i długotrwałą opiekę nad Twoją witryną firmową.

pozycjonowanie stron internetowych w Google

Nasze wsparcie da Ci spokój oraz pewność, że przyszłość przedsiębiorstwa jest zabezpieczona. Posiadamy rozległy know-how zorientowany na pozycjonowanie i marketing, którego dowodem są pozytywne opinie Klientów, ich doskonałe referencje, a także sukcesy, jakie opisujemy w naszych case studies. To, co odróżnia nas od innych agencji, to przede wszystkim pasja, jaka codziennie towarzyszy naszym specjalistom. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a pozycjonowanie jest dla nas jedynie środkiem do osiągnięcia celu – czyli budowania Twojej popularności i renomy w sieci.

Odkryj niezawodne metody na pozycjonowanie stron internetowych, jakie stosuje nasza Agencja Afterweb

    • Na początek dobieramy właściwe słowa kluczowe wspierające SEO. Wiemy doskonale, że szukanie ich na podstawie domysłów nie jest dobrą metodą, dlatego w swojej pracy polegamy na doświadczeniu oraz na autorskich programach analitycznych. To połączenie sprawia, że nasza Agencja SEO może pochwalić się niemal stuprocentową skutecznością w wyborze fraz odpowiednich dla potrzeb każdego Klienta. Bez względu na to, czy w grę wchodzi samo pozycjonowanie, czy również kampania linków sponsorowanych Google Ads, wyłonienie najbardziej opłacalnych słów-kluczy jest niezwykle istotne. To od nich zależy, czy internauta, wpisując frazy w wyszukiwarkę, natrafi na Twoją ofertę. Z nami możesz spać spokojnie – eksperci z agencji SEO wybiorą dla Ciebie listę słów kluczowych zapewniających sukces.

Przykładowe frazy do pozycjonowania:

Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
biżuteria srebrna 4400
sklep stomatologiczny 1300
części samochodowe 49500
agencja seo 1300
wózki dziecięce 27100
agencja pozycjonowanie 480
etui do telefonu 1900
    • Teraz przechodzimy do technicznej optymalizacji strony. Na początek specjaliści SEO przeprowadzą audyt Twojej witryny i sprawdzą, co można w niej poprawić, by działała jeszcze lepiej i była przygotowana na odwiedziny zarówno Googlebota, jak i użytkowników. Po analizie strony pora rozpocząć pozycjonowanie. Seowcy oraz Webmaster wprowadzą zmiany ulepszające funkcjonowanie witryny i przekażą pałeczkę kolejnym specjalistom z Afterweb.

    • Budowanie zaplecza tekstów i linków pochodzących z wartościowych stron to niezwykle ważne zadanie. Nasza Agencja SEO kładzie nacisk na ich jakość, a także na umiejscowienie w renomowanych zakątkach sieci. Pomaga nam w tym szeroka baza partnerów medialnych, wśród których z pewnością rozpoznasz prestiżowe serwisy informacyjne (ogólnopolskie i lokalne), a także witryny branżowe.

wykres analytics - skuteczne pozycjonowanie strony

  • Na koniec najważniejsza czynność, czyli cykliczne raporty i podsumowania. Zdajemy sobie sprawę z tego, że pozycjonowanie nie kończy się na naszych działaniach, ale na kontakcie z Klientem. Oferujemy możliwość bezpośredniej rozmowy w naszym nowoczesnym biurze przy filiżance dobrej kawy, a także kontakt telefoniczny, mailowy oraz wideokonferencje. Zapraszamy – nasza Agencja SEO czeka właśnie na Ciebie!

[shortcode_oferta_ads]

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez ?formularz lub telefonicznie ?+48 79 848 33 33.

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33