Firma pozycjonująca strony w Google

Odpowiednia firma pozycjonująca zagwarantuje Ci miejsce w TOP3. Odkryj korzyści, płynące z pozycjonowania strony!

Firma pozycjonująca strony w Google

Konkurencja na internetowym rynku stale rośnie i coraz trudniej przebić się do czołówki wyników wyszukiwania. Przedsiębiorcy często proszą więc o pomoc firmy pozycjonujące strony internetowe, licząc na to, że dzięki ich działaniom wysuną się na prowadzenie w wyścigu o pierwsze miejsce w rankingu. Z Afterweb masz pewność, że już w ciągu kilku tygodni trwania kampanii dostrzeżesz pierwsze wyniki. Jesteśmy jednak nastawieni przede wszystkim na długofalowe efekty, dlatego rozpoczynając pozycjonowanie firmy w Google, mamy na uwadze:

  • Twoją pierwszą lokatę w wyszukiwarce. Nasz team składa się wyłącznie z pasjonatów, którzy swoją pracę traktują jako codzienne wyzwanie. Ich celem jest zatem doprowadzenie Cię na szczyt wyników wyszukiwania w stosunkowo krótkim czasie. Pozycjonowanie stron nie ma dla nas tajemnic, dlatego z chęcią podejmujemy się każdego zlecenia. Twój sukces jest naszym wspólnym sukcesem!

Podejmij pozycjonowanie strony z firmą Afterweb – Liderem w pozycjonowaniu stron w Google

  • Obecność Twojej witryny wśród najlepszych, i to przez długi czas. Nierzadko firmy pozycjonujące strony ograniczają się do jednorazowego umieszczenia witryny Klienta w czołówce wyników wyszukiwania. Później taka strona pozostawiona jest sama sobie i tym samym narażona na znaczne spadki. U nas taka praktyka nie wchodzi w grę – chcemy zapewnić Ci kompleksową, długofalową opiekę, dlatego pozycjonowanie stron jest u nas ciągłym procesem. I chociaż pierwsze rezultaty zauważysz już po krótkim czasie, na ostateczne efekty trzeba poczekać nieco dłużej. Cierpliwość jednak się opłaca, bo w zamian za nią otrzymujesz pewne miejsce pośród internetowych potentatów z Twojej branży.

  • Wyróżnienie spośród konkurencji. Dobrze wiemy, że do zapewnienia Ci powodzenia na rynku nie wystarczy jedynie techniczne pozycjonowanie stron. Firmy, które się do niego ograniczają, zapominają o istotnym aspekcie pracy, czyli promocji przedsiębiorstwa w sieci. Zapisanie się w pamięci potencjalnego kontrahenta daje bowiem gwarancję, że na stronie wzrośnie konwertujący ruch, a słupki sprzedaży znacznie się podniosą. Agencja Afterweb ma w zanadrzu mnóstwo sprawdzonych i bezpiecznych pomysłów na to, jak odróżnić Twoją ofertę spośród setek podobnych i skierować potencjalnych Klientów właśnie do Ciebie.

pozycjonowanie stron internetowych w Google

 • Budowanie silnej, rozpoznawalnej marki. Ten punkt wiąże się z poprzednim, a więc promocją Twojej działalności, lecz tutaj idziemy krok dalej. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby odbiorcy trafiali na Twoją stronę tylko na podstawie logo i nazwy firmy. Pozycjonowanie w naszym wykonaniu to także skuteczna reklama internetowa, która szybko i na długo podniesie zainteresowanie użytkowników sieci.

 • Sukcesy sprzedażowe. Dobra firma pozycjonująca jest w stanie zagwarantować Ci wzrost sprzedaży w krótkim czasie od rozpoczęcia kampanii. Za to doskonała agencja pomoże Ci utrzymać konwertujący ruch przez długi czas i sprawi, że zyskasz wiernych Klientów, którzy będą chętnie do Ciebie wracać.

 

Jak pracują firmy pozycjonujące strony internetowe? Dowiedz się tego na przykładzie Agencji Afterweb

Każda firma pozycjonująca ma swój tryb działania, jakiemu jest wierna od dłuższego czasu. W Afterweb zawsze pracujemy według podobnego, sprawdzonego schematu, który pomógł już setkom naszych Klientów wspiąć się na wyżyny wyników wyszukiwania. Oto najważniejsze czynności wykonywane przez naszych specjalistów:

  • Dobranie odpowiednich słów kluczowych, idealnie oddających charakter działalności oraz Twoje oczekiwania. Przez ponad dekadę naszej obecności na polskim rynku wypracowaliśmy niezawodne metody działania i stworzyliśmy autorskie programy analityczne. To one pomagają nam ze stuprocentową pewnością stwierdzić, które frazy będą dla Ciebie najbardziej opłacalne i najlepiej rokujące na przyszłość. W Afterweb niczego nie pozostawiamy przypadkowi, ale przeprowadzamy skrupulatne analizy ilościowe i jakościowe.

Przykładowe frazy do pozycjonowania:

Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
biżuteria srebrna 4400
sklep stomatologiczny 1300
części samochodowe 49500
pozycjonowanie stron firmy 720
wózki dziecięce 27100
pozycjonowanie firmy w google 40
etui do telefonu 1900
  • Optymalizacja poprzedzona audytem SEO, czyli techniczna praca naszych ekspertów. Pozycjonowanie stron zaczynamy zawsze od sprawdzenia bieżącego stanu witryny, szybkości jej ładowania, dostosowania do urządzeń mobilnych, a także od zdobycia certyfikatów bezpieczeństwa. Profesjonalne firmy pozycjonujące strony internetowe, jak Afterweb, przykładają wagę do każdego detalu, jaki może zaważyć na odbiorze witryny przez roboty wyszukiwarki oraz użytkowników internetu.

  • Skuteczny content marketing połączony z link buildingiem – na nich opiera się pozycjonowanie firmy w Google. To odpowiednio skonstruowana treść przyciąga Klientów, zachęca ich do zapoznania się z ofertą i zakupu. Wiemy o tym doskonale, dlatego ciągle rozbudowujemy swoją bazę partnerów medialnych, którzy chętnie opublikują eksperckie artykuły traktujące o Twojej działalności.

wykres analytics - skuteczne pozycjonowanie strony

 • Raportowanie wyników działań. Zlecając pozycjonowanie stron, firmy oczekują szczegółowych informacji o tym, jak przebiega kampania. Afterweb za cel stawia sobie dokładne informowanie Klientów o dokonywanych zmianach, poczynionych krokach i planach na bliższą, a także dalszą przyszłość. Zawsze pozostajemy z Tobą w kontakcie!

[shortcode_oferta_ads]

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez ?formularz lub telefonicznie ?+48 79 848 33 33.

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33