Polska firma

Cennik

Profesjonalne i efektywne prowadzenie kampanii Google Ads / AdWords. Nasz cennik miło Cię zaskoczy!

Zwiększymy skutecznie widoczność Twojej firmy w internecie, dzięki profesjonalnym kampaniom Google Ads / AdWords. Nie warto tracić czasu na mało efektywne działania, tylko umiejętne prowadzenie kampanii Google Ads zagwarantuje Ci sukces! Agencja Afterweb posiada status Google Partner, a każdą prowadzoną kampanią opiekuje się certyfikowany specjalista Google Ads. Nasza wiedza i doświadczenie to gwarancja Twojego sukcesu.

Rozważając reklamę w wynikach płatnych zastanawiasz się, ile kosztuje reklama Google Ads / AdWords? Cena prowadzenia kampanii Ads / AdWords składa się zawsze z dwóch elementów:

  • budżetu na kliknięcia – to Ty decydujesz ile chcesz przeznaczyć na kampanie Google Ads. Specjaliści Afterweb mogą Ci jednak pomóc precyzyjnie oszacować, jaka suma jest potrzebna, by zrealizować założony przez Ciebie cel. Środki pieniężne w ramach budżetu zasilają Twoje konto Google Ads skąd będzie następnie pobierana opłata za kliknięcia. Kamapania Ads / AdWords rozliczana jest w systemie CPC – cost per click – to oznacza, że opłaty są naliczane za poszczególnie kliknięcia internautów w reklamę. To przejrzysty model rozliczeń, w którym to Ty decydujesz ile chcesz przeznaczyć pieniędzy na promocję swojej firmy.
  • wynagrodzenia Afterweb – cennik Google Ads / AdWords naszej agencji jest bardzo przejrzysty i transparentny. Wynagrodzenie uzależnione jest od wysokości przeznaczonego budżetu na reklamę niezależnie od wybranego przez Ciebie rodzaju kampanii Google Ads / AdWords (linki sponsorowane, Google Shopping, Remarketing, Google Display). Nasz cennik AdWords prezentuje się następująco:

[cennik id=”8504″]

Współpracuj z Afterweb i zyskaj nawet 1200 zł na reklamę Google Ads / AdWords

Naszym priorytetem jest sukces Twojej firmy, dlatego każdy nowy klient Afterweb otrzymuje kupon promocyjny Google Ads / AdWords. Co to oznacza? Otrzymasz od nas nawet 1200 zł do wykorzystania na kliknięcia całkowicie za darmo!

W duecie Afterweb zawsze taniej! Sprawdź naszą korzystną ofertę!

Kampania Google Ads / AdWords to niejedyny sposób na skuteczne promowanie Twojej firmy w internecie. Nasza agencja posiada również wieloletnie doświadczenie w efektywnym pozycjonowaniu stron internetowych. Zwiększ podwójnie swoją widoczność osiągając wysokie pozycje w wynikach organicznych Google. Decydując się na kompleksowy pakiet Google Ads + Pozycjonowanie otrzymasz rabat, nawet 20% na całkowity koszt usługi! Wysokość rabatu uzależniona jest od wysokości budżetu reklamowego, więcej szczegółów uzyskasz podczas rozmowy z naszym doradcą. Daj szansę swojej firmie, by osiągnąć sukces w internecie. Z pomocą Afterweb możesz rozwinąć biznesowe skrzydła!

Dlaczego warto współpracować z Afterweb i powierzyć nam prowadzenie kampanii Google Ads?

Nasze doświadczenie, wiedza i zaangażowanie są gwarancją świadczenia obsługi na najwyższym poziomie. Nie trać czasu, nerwów i pieniędzy na niepewne współprace. Kampania Google Ads / AdWords z Afterweb sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów!

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33