Ile zyskują lokalne firmy na reklamach Google Ads i SEM? Przekonaj się, jak kampania ustawiona na Siedlce zmieni Twój biznes

Google Ads Warszawa

Podlasie nie kojarzy się powszechnie z nowoczesną przedsiębiorczością. Ty, prowadząc firmę w Siedlcach, masz oczywiście kompletnie odmienne zdanie na ten temat. I słusznie – agencja Afterweb chce Ci dać kilka wskazówek, jak poprzez Google Ads wznieść się na wyższy poziom. Profesjonalna reklama w internecie napędza rozwój małego biznesu. Nasz specjalista AdWords z certyfikatem Google dokładnie wytłumaczy, na czym to wszystko polega. Inwestycja w kampanie Ads na Siedlce bardzo szybko się zwróci – i to z dużą nawiązką.

System Google AdWords, jakiś czas temu przemianowany na Google Ads, umożliwia nadzwyczaj dokładne targetowanie reklam i dostosowanie harmonogramu wyświetlania do Twoich potrzeb. Ty decydujesz, czy firmową ofertę zaprezentujesz całej Polsce, konsumentom z województwa mazowieckiego, mieszkańcom Siedlec, a może tylko osobom przebywającym w konkretnej części miasta.

Wszyscy korzystają z Google. Jednak specjalista AdWords wie, że nie każdy użytkownik należy do Twojej grupy docelowej


Rynkowa 1, 08-110 Siedlce

Jeśli chcesz przyciągnąć do siebie ludzi z centrum, wystarczy stworzyć kampanię Google Ads kierowaną na Śródmieście, Nowe Siedlce oraz Piaski Zamiejskie. Pozyskujesz klientów głównie z południowo-zachodnich dzielnic miasta? W takim razie nasz specjalista AdWords skoncentruje się na „trójkącie” Taradajki – Sekuła – Roskosz. Dzięki geolokalizacji Twoje reklamy w Google zobaczą odbiorcy, którzy przejawiają zainteresowanie oferowanymi produktami / usługami i mogą wydać pieniądze u Ciebie. Oprócz zasięgu obejmującego Siedlce, kluczowe dla firmy dzielnice albo większy region Mazowsza, dla skuteczności kampanii Google Ads istotne będą również:

 • profil demograficzny i społeczny użytkowników (wiek, płeć, zawód etc.),
 • zainteresowania konsumentów,
 • zamiary internautów (szuka ofert, informacji, zbiera kontakty?),
 • słowa wpisane wyszukiwarkę Google (czy to zapytania ogólne, czy padła fraza „Siedlce”),
 • rodzaj urządzenia i wielkość ekranu, z którego korzysta dana osoba (komputer stacjonarny, laptop, tablet, smartfon).

Poznaj kanały promocji w Google AdWords, którymi rozreklamujesz biznes w Siedlcach. Kampanie Ads dają Ci pełną kontrolę

 1. Google Display Network – reklamy kontekstowe na zewnętrznych stronach internetowych. Takich jak podlasie24.pl, serwis www Tygodnika Siedleckiego albo spin.siedlce.pl. Google Ads dopasowywane m.in. do tematyki witryn (w tym przykładzie: informacje lokalne), treści wpisów oraz indywidualnych preferencji użytkownika. Z pomocą specjalisty AdWords z naszej agencji możesz samodzielnie stworzyć listę adresów internetowych, na których chcesz wyświetlać reklamy typu Google Display. Niezależnie od tego nadal decydujesz o kierowaniu kampanii na Siedlce albo inny, istotny dla Ciebie obszar.

  Google Ads - Linki sponsorowane

  źródło: Google.pl

  Przykładowe frazy lokalne dla miasta Warszawa:

  Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
  lakiernik Warszawa 1000
  kampanie adwords warszawa 30
  markizy Warszawa 260
  mechanik Warszawa 1900
  remarketing warszawa 260
  wulkanizacja Warszawa 2900
  rolety Warszawa 1900

  źródło: Google.pl

 2. linki sponsorowane w wyszukiwarce – widoczne zarówno w odpowiedziach na zapytanie, powyżej wyników organicznych, jak i na Mapach Google. Reklamy Ads nie tylko prezentują krótkie teksty, ale też położenie Twojego punktu obsługi klienta czy salonu sprzedaży w Siedlcach oraz dane kontaktowe. Rozszerzenia linków sponsorowanych w Google AdWords ułatwiają generowanie leadów sprzedażowych, widać to w wielu statystykach. Są przy tym całkowicie opcjonalne i łatwo konfigurowalne.

  reklama display
  źródło: sport.pl

 3. Google Shopping – kanał przystosowany do sklepów internetowych. Tą część Google Ads może kojarzyć się z porównywarkami cen. Jeżeli Twoja firma zapewnia klientom na terenie Siedlec profity w rodzaju darmowej dostawy, warto pomyśleć nad reklamą AdWords tego typu. Skierowaną dokładnie do tych odbiorców, którym przygotowana przez Ciebie propozycja może przypaść do gustu.

  Google Shopping
  źródło: Google.pl

 4. działania remarketingowe – doskonała metoda przekonywania niezdecydowanych, a zarazem utrzymywania kontaktu z dawnymi klientami. Remarketing w Google Ads koncentruje się na tych użytkownikach, którzy wcześniej wchodzili na stronę internetową Twojej związanej z Siedlcami firmy. Fachowcy, których zatrudnia nasza agencja, po przeanalizowaniu danych są w stanie oddzielić konsumentów rokujących sprzedaż od zwykłych „oglądaczy”. W efekcie kampania remarketingowa Ads staje się jeszcze lepiej stargetowana.

  remarketing

Kampania Google Ads kierowana na Siedlce sprawi, że o Twojej ofercie dowiedzą się niemal wszyscy potencjalni klienci

Zastanawiasz się, czy taka reklama internetowa okaże się realnie opłacalna i przyniesie firmie większe zyski? Jeśli tylko wszystkie działania w Google Ads będą prowadzone w odpowiedni sposób: na pewno tak. Specjaliści AdWords stale optymalizują wszystkie parametry, aby stopa zwrotu kampanii była jak najwyższa. Za pośrednictwem Google Siedlce poznają Twoje przedsiębiorstwo wystarczająco dobrze, aby mu zaufać. Zaawansowane opcje dla reklamodawców zapewniają maksymalną elastyczność, o jakiej w przypadku prasy, telewizji, radia, a nawet pozostałych portali internetowych absolutnie nie ma mowy.

Koszty kampanii w Google Ads są jasne i przejrzyste. Dokładnie wiesz, za co płacisz i jaki zysk przyniosły Ci poszczególne działania. Rozliczenia dokonywane są na podstawie:

 • kliknięć w reklamę
 • liczby konwersji
 • wartości konwersji
 • liczby wyświetleń reklamy
 • akcji podjętych przez użytkownika na Twojej stronie internetowej

Trudno ocenić, który model płatności w Google Ads będzie dla Ciebie i firmy w Siedlcach najbardziej korzystny? Zwróć się do nas i rozpocznijmy współpracę! Twój osobisty opiekun, specjalista AdWords dokładnie przedstawi Ci wszystkie warianty, a Ty podejmiesz ostateczną decyzję. Chcesz wypróbować wszystkie opcje, aby zobaczyć jak odbiorcy z Siedlec reagują na różne typy reklam Google Ads? Nie ma problemu, zajmiemy się wszystkim!

Agencja Afterweb od dawna prowadzi kampanie Google Ads lokalnych firm, również z Siedlec. Wyniki mówią same za siebie!

Mamy ogromne doświadczenie w Search Engine Marketingu i stale poszerzamy kompetencje naszych specjalistów w tym kierunku. Dzięki temu jesteśmy idealnym partnerem do tworzenia reklam Google Ads dla firm w Siedlcach. Mamy rozeznanie na lokalnym rynku, prowadzimy kampanie w wielu różnych branżach, a podstawowy cel pozostaje niezmienny: wypracować jak najwyższy zysk dla Klienta agencji Afterweb. Skontaktuj się ze specjalistą AdWords, opowiedz o swojej działalności – wspólnie rozreklamujemy Twój siedlecki biznes w internecie. I żadna złotówka nie pójdzie na marne!

Konkurencja nie śpi, a taka okazja może się już nigdy nie powtórzyć. Zaufaj profesjonalistom, a z pomocą Google Ads Siedlce okażą się jedynie początkowym etapem w historii dynamicznego rozwoju Twojej firmy. Droga od jednego z wielu na Mazowszu do krajowego potentata stoi otworem. Chcesz zdominować swoją branżę, błyskawicznie przejść na wyższy poziom? Reklamuj się w Google, promuj swoją ofertę tylko tam, gdzie Ci się to opłaci i patrz, jak rosną słupki sprzedaży! Najpierw Siedlce, a potem zajmiemy się kolejnymi biznesowymi wyzwaniami: z profesjonalną obsługą Google Ads osiągniesz wszystko!

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33