Wypróbuj kampanie AdWords kierowane na Toruń i zacznij pozyskiwać nowych klientów. Z nami promocja w Google = sukces!

Google Ads Warszawa

Toruń nie bez powodu nazywany jest miastem biznesu. Stale przybywa tu nowych podmiotów gospodarczych, a liczba aktywnie działających firm, sięga już prawie 30 tysięcy. W związku z tym, kampanie Google Ads stanowią must have dla przedsiębiorcy, który chce zaznaczyć swoją obecność w internecie. Linki sponsorowane i banery promocyjne przyciągną na jego stronę firmową dziesiątki potencjalnych klientów, marka stanie się rozpoznawalna i cały Toruń będzie ją dobrze kojarzył. Aby taki rozwój sytuacji mógł nastąpić, konieczne jest wdrożenie konkretnych działań reklamowych. Dowiedz się, co nasz specjalista AdWords może Ci zaproponować i jeszcze dziś zleć nam kampanię AdWords, kierowaną na Toruń. Pierwsze efekty promocji zauważysz niemal natychmiast.

Nasze osiągnięcia w zakresie Google Ads robią wrażenie. Pozwól, że wypromujemy również Twoją firmę


Dominikańska 3, 87-100 Toruń

Marketing internetowy od 2008 r. stanowi ważną część naszego życia i możemy przyznać, że promocja w sieci to nasz konik. Na uwagę zasługują zwłaszcza linki sponsorowane, zapewniające Klientom Afterweb znakomite efekty sprzedażowe. Kampanie AdWords kierowane na Toruń pozwalają nam sprowadzać na strony firmowe osoby, zainteresowane ofertą. Dzięki unikalnej strategii, jaką udoskonalaliśmy przez lata, przedsiębiorstwa, które promujemy w wyszukiwarce Google, rozwijają się w szybkim tempie. O ich istnieniu wie cała lokalna społeczność, chętnie korzystająca ze świadczonych usług. Prowadzimy m.in. kampanie Google Ads dla firm z miasta Toruń, które chcą reklamować się w swojej okolicy. Docieramy do pożądanych odbiorców i w ten sposób przyczyniamy się do przyrostu ruchu, generującego sprzedaż, przewyższającą oczekiwania zleceniodawcy.

Kampania Google Ads, targetowana na Toruń. Reklamuj się tu, gdzie handel kwitnie, a pierniki smakują najlepiej!

Wyszukiwarka Google to prawdziwy gigant sprzedażowy. Umiejętne wykorzystanie jej możliwości zapewni Twojej firmie stabilną przewagę nad branżową konkurencją.

Kampanie AdWords (Ads) które prowadzimy, są kierowane na konkretne miasto, np. Toruń. Mamy możliwość zawężania i poszerzania obszaru promocji, zależnie od budżetu oraz potrzeb biznesu. Jeśli Twoim celem jest pozyskiwanie klientów z bezpośredniego sąsiedztwa firmy, wyświetlimy reklamy osobom, przebywającym w promieniu nie większym, niż 5 km. Istnieje wiele kryteriów kierowania treści reklamowych Google Ads, w tym wiek, płeć, a nawet zainteresowania odbiorców. Możemy wypromować ofertę wśród mieszkańców danej dzielnicy lub osiedla, np. Starego Miasta bądź Bielan. Toruń to przecież duży obszar, dlatego reklamowanie małej firmy typu salon fryzjerski, warto mądrze ograniczyć. Wtedy inwestycja w Google Ads nie tylko się zwróci, ale też opłaci – a zysk utrzyma się na wysokim poziomie przez długi czas.

Przedsiębiorcom z miasta Toruń polecamy czteropoziomowe kampanie AdWords, a w nich:

 • Linki sponsorowane reklamy tekstowe, zawierające określone frazy kluczowe. Kiedy skierujemy je na Toruń, odbiorcami będą osoby, przebywające na terenie miasta. To pozwoli pozyskiwać klientów z okolicy. Linki sponsorowane mogą znacząco podnieść prestiż firmy i jej przychody: dobrze widoczna promocja cieszy się skutecznością i zwiększa ruch na stronie firmowej na poziomie nawet kilkuset procent!

  Google Ads - Linki sponsorowane

  źródło: Google.pl

  Przykładowe frazy lokalne dla miasta Toruń:

  Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
  lakiernik Toruń 260
  agencja sem Toruń 10
  stomatolog Toruń 700
  mechanik Toruń 880
  google ads Toruń 10
  markizy Toruń 50
  google Toruń 30
  wulkanizacja Toruń 1300
  remarketing Toruń 10
  rolety Toruń 390

  źródło: Google.pl

 • Reklamy Display Network elastyczne i kontekstowe treści reklamowe, które wybrani odbiorcy mogą zobaczyć, przeglądając różne strony internetowe. Specjalista AdWords może zapewnić obecność reklam na wartościowych serwisach informacyjnych. Takich, jak popularne wśród mieszkańców portale: Gazeta Pomorska, Oto Toruń, Dziennik Toruński lub Toruń Nasze Miasto. Reklama Display jest atrakcyjna wizualnie i wyświetla się tam, gdzie potencjalny klient często zagląda. Co za tym idzie, buduje świadomość marki i pozytywne skojarzenia z firmą.

  reklama display
  źródło: sport.pl

 • Google Shopping – produktowa reklama Google Ads, pozwalająca zareklamować konkretny produkt, oferowany w sklepie internetowym. Promocja ta ma formę zdjęcia z krótkim opisem, zawierającym nazwę oraz cenę towaru. Targetowanie na Toruń może wpłynąć na zwiększenie odwiedzin w stacjonarnej siedzibie sklepu. Wielu internautów wyszukuje w sieci tylko informacji o produkcie, a na zakupy woli udać się osobiście.

  Google Shopping
  źródło: Google.pl

 • Remarketing promocja bazująca na plikach cookie albo dedykowanych identyfikatorach urządzeń, dzięki którym Google może skierować reklamy do użytkowników, którzy byli już na promowanej witrynie. Takie rozwiązanie ułatwia budowanie grona stałych klientów oraz zachęca do zakupu tych niezdecydowanych.

  remarketing

Gdy to my zajmiemy się promocją w Google Toruń pozna Twoją firmę! Zobacz, jak działają specjaliści Afterweb

Każda kampania Google Ads, której prowadzenia się podejmujemy, jest oparta na rzetelnie dopracowanej strategii. Specjalista AdWords poświęca wiele czasu, aby ją przygotować – mimo to działamy szybko i bezkompromisowo. Takie podejście gwarantuje zyskanie przewagi nad konkurencją, która nie czeka i również próbuje dostać się na szczyt wyszukiwarki Google. Po dokładnej analizie SEO oraz wyselekcjonowaniu najbardziej dochodowych fraz kluczowych dla miasta Toruń, od razu przystępujemy do napisania unikalnych reklam. Przygotowane przez nas linki sponsorowane wyróżniają się ciekawą formą, ponieważ stosujemy m.in. zabieg call to action, sprytnie zachęcający odbiorcę do kliknięcia w reklamę. Wieloletnie doświadczenie w branży SEM pozwala nam podejmować się promocji toruńskich firm z różnych branż: od kosmetycznej, przez pogrzebową, aż po szeroko pojęty przemysł. Oferujemy Ci darmową wycenę i rozsądną prowizję za kompleksowy nadzór nad kampanią Google Ads. Skorzystaj z pomocy ekspertów i zacznij zarabiać poważne pieniądze! Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz, dostępny po prawej stronie.

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33