Prawdziwa żyła złota dla lokalnych firm! Specjalista AdWords o reklamowaniu się w Google i kierowanych na Tychy kampaniach

Google Ads Warszawa

Promowanie własnego biznesu w tradycyjnych mediach generuje zbyt wysokie koszty w stosunku do późniejszych wzrostów sprzedaży. Podczas prowadzenia firmy w Tychach zapewne nie raz zdarzyło Ci się o tym przekonać. W przypadku internetowych reklam Google AdWords, znanych również pod zmienioną nazwą Google Ads, jest dokładnie odwrotnie. Agencja Afterweb stworzyła i wciąż prowadzi kampanie dla lokalnych przedsiębiorców, takich jak Ty. Wiemy, w jaki sposób wykorzystać linki sponsorowane, reklamy kontekstowe oraz pozostałe funkcje Googla Ads, aby Tychy stały się dla Ciebie śląskim odpowiednikiem El Dorado. Wzrost zysków o 50-70% na przestrzeni paru miesięcy lub kilku tygodni jest jak najbardziej prawdopodobnym wynikiem. Pod warunkiem, że to specjalista AdWords będzie odpowiadać za prowadzenie Twojej kampanii. Nasz profesjonalny zespół zagwarantuje Ci sukces! Zastanawiasz się teraz, co jest takiego wyjątkowego w Google Ads i jakim sposobem małe, lokalne przedsiębiorstwa z Tych mogłyby notować tak spektakularne rezultaty? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz poniżej.


Wiertnicza 115, 02-952 Warszawa

Stary, żeby nie napisać przestarzały marketing w prasie, radiu czy telewizji opiera się na efekcie skali: wysokim nakładzie, dużej liczbie widzów, słuchaczy itd. Tymczasem Google AdWords bazuje na profilowaniu internautów (za ich pełną zgodą) według wszelkich danych, jakie pozostawiają po sobie użytkownicy sieci. Odbiorców kampanii można dobierać na podstawie następujących czynników:

 • wieku

 • płci

 • zainteresowań

 • poziomu wydatków, statusu materialnego

 • miejsca zamieszkania

 • miejsca pobytu

Warto zwrócić szczególną uwagę na kwestie lokalizacji – Google Ads ustala je m.in. poprzez adresy IP oraz sygnał GPS-a w smartfonie. Ty zdecydujesz, kto spośród osób zamieszkujących Tychy oraz osób przebywających w mieście tymczasowo zobaczy Twoje reklamy. Jeżeli większość klientów pochodzi z kilku dzielnic, takich jak Cielmice, Wilkowyje, Paprocany albo Zawiść, wtedy warto zlecić specjaliście AdWords, aby wykluczyć pozostałe rejony Tychów z zasięgu kampanii. W sytuacji gdy Zwierzyniec, Radziejówka czy Suble nie przynoszą Ci satysfakcjonującej sprzedaży, lepiej przekierować budżet w Google inne na mini-rynki o większym potencjale.

Linki sponsorowane to tylko jedna z opcji promowania firmy z Tych. Poznaj wszystkie narzędzia Google AdWords

 • Graficzna reklama kontekstowa – czyli taka, która ma związek z otaczającą ją treścią oraz preferencjami danej osoby. Dzięki Google Ads masz możliwość umieszczenia banera, który będzie się pokazywał tylko niektórym użytkownikom, na stronach wybranych spośród niezliczonych serwisów zewnętrznych. W bazie Google Display Network są i strony branżowe, i popularne blogi, i lokalne serwisy informacyjne, np. tychy.info, etychy.org czy mojetychy.pl. Nasz specjalista AdWords pomoże Ci wybrać te związane z Tychami i Twoją branżą witryny, które mają dla Ciebie największą wartość. A co powiesz na to, że reklamy kontekstowe w Google są dla reklamodawców znacznie tańsze, niż identyczne banery kupowane bezpośrednio u wydawców?

  reklama display
  źródło: sport.pl

 • Linki sponsorowane w wyszukiwarce – na pewno już wiele razy rzuciły Ci się w oczy, mimo że od standardowych odnośników odróżnia je tylko niewielka adnotacja. Dzięki linkom sponsorowanym w Google zwiększasz prawdopodobieństwo, że konsumenci realnie zainteresowani Twoją ofertą i obecni w Tychach wejdą na firmową stronę www. Bez tego praktycznie nie ma mowy o skutecznej promocji. Ruch generowany przez linki sponsorowane z Google Ads ma ogromną wartość, gdyż odpowiedzialni za niego użytkownicy będą należeć do Twojej grupy docelowej.

  Google Ads - Linki sponsorowane

  źródło: Google.pl

  Przykładowe frazy lokalne dla miasta Tychy:

  Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
  lakiernik Tychy 210
  agencja sem Tychy 10
  stomatolog Tychy 720
  mechanik Tychy 720
  google ads Tychy 10
  markizy Tychy 30
  google Tychy 30
  wulkanizacja Tychy 1000
  remarketing Tychy 10
  rolety Tychy 480

  źródło: Google.pl

 • Reklama produktowa Google Ads – funkcjonuje również jako Google Merchant Center dla reklamodawców, z kolei użytkownicy nazywają je Zakupami w Google lub Google Shopping. Najważniejsza informacja: reklamy produktowe AdWords służą przede wszystkim sklepom internetowym. Ułatwiają porównywanie różnych ofert, a do tego nieco przyspieszają samo składanie zamówienia. Te reklamy Google Ads mają też pewną szansę nakłonić odbiorców, aby osobiście odwiedzili Twój stacjonarny sklep w Tychach. Pod warunkiem, że mieszkają lub przebywają wystarczająco blisko.

  Google Shopping
  źródło: Google.pl

 • Remarketing Google AdWords – wszystkie wymienione powyżej typy kampanii mogą mieć specjalną wariację, kierowaną do tych internautów, którzy już odwiedzili stronę internetową Twojej firmy z Tych. W końcu dawnych klientów i osoby niezdecydowane przekonuje się zupełnie innymi reklamami w Google, niż konsumentów mających z czymś styczność po raz pierwszy. Specjalista AdWords z Afterweb specjalnie dla Ciebie przygotuje kampanie remarketingowe Google Ads, dzięki którym już żaden potencjalny klient już Ci nie ucieknie!

  remarketing

Dzięki Google Tychy i ich mieszkańcy będą chętniej i częściej korzystać z Twoich produktów oraz usług. Masz to jak w banku!

Według różnych szacunków wyszukiwanie internetowe poprzedza już 70% wszystkich transakcji na linii biznes – konsument. Innymi słowy osoby, do których kierujesz ofertę swojej firmy z Tychów, zwykle szukają w Google potrzebnych w danym momencie produktów i usług. Reklamy AdWords oraz ich właściwe ukierunkowanie sprawią, że to prowadzony przez Ciebie biznes znajdzie się na świeczniku: na najlepiej wyeksponowanych miejscach, w odpowiednim czasie i przed oczami osób z grupy docelowej. Bez znaczenia czy chcesz dotrzeć do konsumentów z całego Śląska, czy interesują Cię tylko reklamy Google Ads kierowane na tyskie Jaroszowice, Śródmieście, Paprocany czy Stare Tychy – my zajmiemy się wszystkim!

Z fachową pomocą Afterweb osiągniesz taki wzrost sprzedaży, o jakim nawet nie masz teraz odwagi śnić! Biorąc pod uwagę specyfikę lokalnego rynku, jakim są Tychy Google AdWords zadziała wybitnie na Twoją korzyść. Skuteczna promocja firmy, stała opieka indywidualnego opiekuna – specjalisty AdWords, ciągła optymalizacja parametrów kampanii, aktywne wdrażanie wprowadzonych przez Google nowości w narzędziach dla reklamodawców. To i znacznie więcej otrzyma Twoja firma z Tychów, jeżeli zaczniesz współpracować z nami! Nie czekaj, aż zrobi to konkurencja i sprzątnie Ci sprzed nosa świetny interes.

Maksymalizacja zysków. Niech Twoją kierowaną na Tychy kampanią zajmie się specjalista AdWords z certyfikatem Google

Każdy powinien zajmować się tym, co potrafi najlepiej. Nie będziemy Ci mówić, jak masz prowadzić własną firmę – ale za to chętnie zajmiemy się jej marketingiem internetowym i reklamami Google AdWords. Nasza agencja od lat współpracuje z najróżniejszymi przedsiębiorcami, również w Tychach. Oferujemy Ci kompleksową usługę, dzięki której Twoje notowania podskoczą mocno do góry! Dzięki Google Ads doprowadzimy Cię na sam szczyt branży – na początek na lokalnym rynku. A później otworzą się przed Tobą kolejne drzwi do rozwoju działalności i bogactwa.

Za sprawą narzędzi reklamowych stworzonych przez Google Tychy mogą być dla Ciebie tylko pierwszym etapem w karierze przedsiębiorcy. Dzięki rosnącej sprzedaży uzyskasz środki niezbędne do ekspansji na Aglomerację Śląską, potem całą Polskę… a dalej, kto wie! Pewne jest jedno: Google Ads pod względem efektywności, mierzalności skutków podejmowanych działań oraz kontroli nad wydatkami jest absolutnie nie do pobicia. Skorzystaj z podanych danych kontaktowych do Afterweb i porozmawiaj z nami o szczegółach owocnej współpracy. Specjalista AdWords odpowie na dowolne pytanie dotyczące reklam w Google. Tychy dają przedsiębiorcom spore możliwości, dzięki Google Ads i profesjonalnej agencji SEM staną się jeszcze większe!

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33