Polska firma
Google Ads

Reklama w Przedsiębiorstwie – Jak reklamować przedsiębiorstwo w Internecie

Marketing w przedsiębiorstwie odgrywa niebagatelną rolę. Cele takich działań są transparentne – zwiększyć sprzedaż. Obecnie prawdopodobnie najwdzięczniejszą platformą promocji jest Internet. Reklama przedsiębiorstwa poprzez pozycjonowanie lub Google Ads polega na szybkim wdrapaniu się na sam szczyt popularności w danej branży. Są wyzwania cięższe i lżejsze, to zależy od poziomu konkurencji i charakteru działalności. Niezależnie jednak od tego, dzięki fachowo przeprowadzonej reklamie maksymalizacja zysków czy też nawet wykreowanie świetnej renomy nie pozostaje sferą fantazji, a realną możliwością. Dowiedz się, jak wykorzystać pozycjonowanie stron i kampanie Google Ads do święcenia tryumfów w Twojej branży!

Reklama działalności – poznaj najważniejsze korzyści

Nie tylko takie czynniki, jak lokalizacja firmy, rzetelność pracowników i najwyższa jakość produktów czy realizacji usług odgrywają najważniejszą rolę w zdobywaniu Klientów. Marketing w przedsiębiorstwie stanowi klucz do sukcesu w każdej branży. Jak wiadomo, aby dotrzeć do odbiorców, najpierw należy stać się zauważalnym. Reklama przedsiębiorstwa musi więc opierać się na maksymalnym spotęgowaniu rozpoznawalności. Dzięki temu oferta Twojej firmy nie utopi się w morzu propozycji od konkurencji. Skuteczne pozycjonowanie przedsiębiorstwa sprawi, że strona internetowa zacznie na siebie zarabiać. To samo tyczy się kampanii Google Ads. Szczyt popularności może być bliżej, niż myślisz. Dzięki profesjonalnej reklamie możesz stworzyć sobie pozycję branżowego lidera sprzedaży. Czy jesteś gotowy postawić krok w tym kierunku?

Efektywny marketing w przedsiębiorstwie w Google Ads

Zastanawiasz się, jak zrobić profesjonalną reklamę Twojej firmy, która zagwarantuje możliwość późniejszego przeanalizowania szybkich efektów? W takim razie kampanie Google Ads są dedykowane właśnie Tobie. Marketing w przedsiębiorstwie tą strategią reklamową pozwoli Ci trafić do osób realnie zainteresowanych Twoją ofertą produktową bądź usługową. Google Ads cieszy się szczególną popularnością wśród biznesmenów. Wynika ona ze sporej elastyczności działań promocyjnych oraz z przejrzystego systemu kontroli dziennych, tygodniowych oraz miesięcznych wydatków. Nasi specjaliści optymalnie wykorzystają budżet, który zechcesz przeznaczyć na reklamę. W Google Ads Twoja firma wyświetli się pod najbardziej wartościowymi frazami kluczowymi o godzinach, w których możesz liczyć na największe zainteresowanie Twoją ofertą. Marketing działalności może cechować się gwarancją skuteczności – dzięki Google Ads zdominujesz swoją branżę!

[ramka text=”Zapamiętaj–> Zwiększ popularność Twojego przedsiębiorstwa już teraz. Marketing poprzez Google Ads pod patronatem naszych specjalistów pozwoli Ci przegonić konkurencję. Postaw na niezawodne kampanie i zdobądź upragnioną rozpoznawalność razem z naszymi specjalistami!”] Zalety

 • szczytowa widoczność w wyszukiwarce
 • możliwość ustalenia i korekty budżetu dziennego lub miesięcznego
 • możliwość skierowania reklamy na konkretną lokalizację
 • dostęp do szczegółowych i rzetelnych statystyk od Google
 • kilka kampanii Google Ads do wyboru
 • przyciągnięcie uwagi zainteresowanych Klientów usługą lub produktem
 • system rozliczeń PPC (płatność tylko za realne kliknięcia w reklamę)
 • milionowy zasięg wyszukiwarki Google w Polsce

Wady

 • prowadzenie Google Ads wymaga specjalistycznej wiedzy
 • cena za kliknięcie jest uzależniona od branżowej konkurencji

[responsive_video]

https://www.youtube.com/watch?v=cOTMWqwUXPU

[/responsive_video]

Wizytówka Google Ads jako skuteczne narzędzie w pozycjonowaniu przedsiębiorstwa

Współcześnie każdy przedsiębiorca powinien posiadać własną wizytówkę. Realia wirtualne również obejmują tę zasadę – Google Moja Firma daje możliwość stworzenia wizytówki, która będzie wyświetlała się w wyszukiwarce po wpisaniu konkretnych fraz. W skład takiej wizytówki wchodzą podstawowe informacje o firmie, takie jak nazwa, adres, godziny otwarcia czy dodatkowe zdjęcia lub grafiki. Wizytówka GMF daje możliwość pojawienia się na Mapach, zaś obecność na Mapach (przy odpowiedniej optymalizacji wizytówki) przekłada się bezpośrednio na widoczność. Zarówno w samym Google Maps, jak i w wyszukiwarce, za pośrednictwem wyników map w wyszukiwaniu lokalnym. Pozycjonowanie działalności obejmuje więc nie tylko stronę internetową, lecz również wizytówkę. Do najważniejszych zalet GMS zalicza się:

 • zwiększenie widoczności firmy w sieci;
 • dodatkowe źródło ruchu na stronie/wizyt w siedzibie fizycznej
 • ułatwienie potencjalnym Klientom zlokalizowania przedsiębiorstwa
 • budowanie pozytywnego wizerunku działalności.

Inwestycja w samo stworzenie wizytówki nic nie kosztuje, zaś jest ona doskonałym dopełnieniem w procesie pozycjonowania strony internetowej. Cena pozycjonowania zależy przede wszystkim od specyfiki branży, w której się działa. W Afterweb dokonujemy analiz GMS, wykorzystując naszą wiedzę. Stawiając na nas wybierasz dynamicznie i skutecznie przeprowadzony marketing w przedsiębiorstwie.

Pozycjonowanie przedsiębiorstwa jako klucz do zwiększenia zysków

Pozycjonowanie przedsiębiorstwa to alternatywna metoda marketingu względem Google Ads. W tym procesie wdraża się zmiany, które dostrzeżone przez algorytmy wyszukiwarki, wprowadzą stronę firmową na samą górę karty. Na ten moment możemy wymienić ponad 200 różnych czynników warunkujących pozycję w Google. Reklama przedsiębiorstwa tą metodą jest doceniana ze względu na regularne wprowadzenie wielu jakościowych elementów w strukturę strony. Pomagają one firmie także w wytworzeniu renomy. Reklama w przedsiębiorstwie odgrywa ogromną rolę w sukcesie w każdej branży. Pozycjonowanie działalności nie tylko maksymalnie zwiększa widoczność w wyszukiwarce Google, ale także buduje organiczną wartość strony, która pozostaje na zawsze.

[ramka text=”Zapamiętaj–> Nie ma ani grama przesady w tym, że wysoka rozpoznawalność pod wartościowe frazy jest jednoznaczna ze wzrostem środków finansowych na Twoim koncie. Skuteczny marketing w przedsiębiorstwie nie kryje przed nami najmniejszych tajemnic. Agencji Afterweb zaufało już ponad 200 Klientów, a nasze techniki pozycjonowania wykorzystaliśmy w ponad czterocyfrowej liczbie projektów. Jesteśmy transparentni – reklama przedsiębiorstwa wspólnymi siłami zapewni Ci wspaniałe efekty zarobkowo-wizerunkowe – Specjalista SEO, Adam Adamczyk”] Zalety

 • maksymalizacja ruchu na stronie internetowej
 • wyższa pozycja w organicznych wynikach wyszukiwarki Google
 • fantastyczna widoczność na konkretne słowa kluczowe
 • wdrożenie na stronę internetową treści o wysokiej wartości dla odbiorców
 • zachowanie długotrwałych i skutecznych efektów

Wady

 • pozycjonowanie jest wartościowe i skuteczne tylko z profesjonalną agencją SEO
 • wymagana jest regularność wdrażania zmian
Reklama przedsiębiorstwa w Internecie
źródło: https://img.freepik.com/darmowe-wektory/menedzerowie-reklam-ppc-wspolpracuja-ze-stronami-internetowymi-kampania-ppc-model-pay-per-click-narzedzia-marketingu-internetowego-koncepcja-reklamy-w-wyszukiwarkach-jasny-zywy-fiolet-na-bialym-tle-ilustracja_335657-237.jpg

Marketing w przedsiębiorstwie – praktyczne wskazówki SEO

Analiza konkurencji i dobór odpowiednich słów kluczowych mających wpływ na pozycjonowanie przedsiębiorstwa

Jednym z filarów skutecznego pozycjonowania strony www działalności jest wyznaczenie dobrych słów kluczowych. Dobrać je można na podstawie rzetelnej analizy fraz, biorąc pod uwagę także to, co działa u konkurencji ze ścisłego topu.

Przykładowe frazy dla przedsiębiorstwa:

Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
przedsiębiorstwo 9900
przedsiębiorstwo handlowo usługowe 5400
małe przedsiębiorstwo 1000
mikro przedsiębiorstwo 1000
przedsiębiorstwo produkcyjne 720
przedsiębiorstwo handlowe 390
przedsiębiorstwo usługowe 210
przedsiębiorstwo jednoosobowe 90
marketing w przedsiębiorstwie 90

Optymalizacja techniczna strony a widoczność działalności

Profesjonalna optymalizacja pod wymogi wyszukiwarki Google polega na uwzględnieniu kilkuset czynników rankingowych, które mają wpływ na pozycję strony internetowej. To ważny element reklamy przedsiębiorstwa, ponieważ ich wdrożenie pozwala dotrzeć na pierwszą kartę wyszukiwarki Google.

Pozycjonowanie lokalne a marketing w przedsiębiorstwie

Tytuł lidera branży w Twoim regionie może należeć właśnie do Ciebie. Jeśli zależy Ci na realizacji sprzedaży bądź usług w obszarze jej siedziby, to bardzo ważne jest uzyskanie wysokiej pozycji pod frazy z uwzględnionym miastem. Lokalny marketing w przedsiębiorstwie to skuteczna reklama działalności mająca na celu zjednanie sobie potencjalnych Klientów z obrębu miasta w którym działasz i jego okolic.

Link building to ważny czynnik skutecznego pozycjonowania. Polega on na zdobywaniu odsyłaczy do strony Twojego przedsiębiorstwa. Niegdyś algorytmy Google zwracały uwagę przede wszystkim na liczbę odsyłaczy, od pewnego czasu ważna jest również ich jakość. My pozyskujemy linki dla Ciebie z renomowanych i sprawdzonych źródeł.

Zadbaj o content marketing – skuteczna reklama przedsiębiorstwa

Marketing w przedsiębiorstwie należy oprzeć również o marketing treści. Jakościowy content nie tylko istotnie wpływa na pozycję strony, ale także kreuje odpowiednią renomę firmie. Nasi specjaliści zadbają o Twój wizerunek, tworząc angażujące treści dotyczące Twojego biznesu i produktów oferowanych przez Twoją firmę.

[cta_1 text=”Zadbaj o efektywny marketing w przedsiębiorstwie razem z naszymi ekspertami Google Ads i SEO” btn=”Skontaktuj się z nami!”]

Marketing w przedsiębiorstwie we współpracy z Afterweb

Otwierasz swój wymarzony biznes? A może jesteś już na rynku od jakiegoś czasu i potrzebujesz zmiany? Skorzystaj z bezpłatnej analizy przeprowadzanej przez ekspertów z branży SEO/SEM, zasilających szeregi naszej agencji. Autorska strategia powstała dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia z nowoczesnymi nowinkami ze świata marketingu internetowego. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, ciesząc się sporym uznaniem wśród właścicieli dużych i małych przedsiębiorstw. U nas każdy może otrzymać profesjonalną pomoc – wystarczy wypełnić formularz lub skontaktować się z nami telefonicznie. Wzniesiemy Twoją stronę internetową na wyżyny możliwości, gwarantujące dostatek i wysoką pozycję w rankingu wyszukiwarki Google. Możesz nam zaufać – potwierdzają to liczne opinie od naszych Klientów z wielu branż; począwszy od rozrywkowej, przez kosmetyczną, aż do przedsiębiorstw technicznych i budowlanych. Nasze SEO poszerza horyzonty. Przekonaj się, że marketing przedsiębiorstwa jest prawdziwą żyłą złota – chętnie przedstawimy Ci nasz plan na Twój sukces.

Skuteczna reklama działalności – podsumowanie

Czas, aby przebić się przez oferty konkurencji. Jeśli pragniesz sukcesów w swojej branży, to skuteczny marketing powinien Cię zainteresować. Reklama w Google może być realizowana poprzez pozycjonowanie przedsiębiorstwa lub kampanię Google Ads. Pierwsze rozwiązanie będzie dla Ciebie dobre, jeśli godzisz się na uzyskanie lepszej pozycji dopiero po wykonaniu wszystkich prac. Drugie z kolei szczególnie polecamy, jeśli liczysz na błyskawiczne efekty i najwyższy możliwy wymiar promocji. Reklama może odbywać się przy użyciu obu metod. Skuteczny marketing w działalności przedsiębiorstwa ogrywa niebywałą rolę. Z nami możesz liczyć na zachowanie ciągłości w realizacjach usług i sprzedaży.

[Featured_snippets title=”Marketing w przedsiębiorstwie w Internecie – najczęściej zadawane pytania (FAQ)”]

Źródła

 1. https://pl.wikipedia.org/wiki/Optymalizacja_dla_wyszukiwarek_internetowych
 2. https://developers.google.com/search/docs/beginner/seo-starter-guide?hl=pl
 3. https://support.google.com/google-ads/
 4. https://moz.com/learn/seo/
 5. https://skillshop.withgoogle.com/

4 komentarzy “Reklama w Przedsiębiorstwie – Jak reklamować przedsiębiorstwo w Internecie

 1. Zgadzam się z wieloma tezami w tym wpisie, sam korzystam z Google Ads w swoim biznesie.

 2. Marketing w przedsiębiorstwie musi być jak najbardziej skuteczny. Zależy od branży, ile działań realnie trzeba wdrożyć, aby dotrzeć na sam szczyt wyszukiwarki Google.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
+48 79 848 33 33

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33