Google Ads

Reklama Piekarni – Jak reklamować piekarnię w Internecie

Kto nie lubi smaku jeszcze ciepłego pieczywa? Trudno na to pytanie odpowiedzieć. Taki rodzaj branży nigdy nie zniknie – tego możemy być pewni. Z biznesowego punktu widzenia warto zaznaczyć, że to spore ułatwienie; każda piekarnia bowiem ściśle realizuje potrzebę każdego z nas. Z drugiej strony to konkurencyjna branża. Znane sieciówki dobrze się w niej czują, ponieważ zdążyły już wyrobić sobie renomę. Ty też możesz. Nawet jeśli Twój biznes jest mniejszy, rodzinny, to reklama piekarni w Afterweb wniesie Cię na sam szczyt popularności. Zastanawiasz się, jak to jest możliwe? Internet to idealna platforma, w której można wdzięcznie się wypromować. Jesteśmy transparentni – z nami znajdziesz się w czołówce wyszukiwarki Google, dzięki czemu zwiększysz swoje zyski. Sprawdź, jak wykorzystać potencjał pozycjonowania stron internetowych oraz kampanii Google Ads do tego celu.

Reklama piekarni – poznaj najważniejsze korzyści

Choć mogłoby się wydawać, że pierwszorzędna jakość wypieków i zapach unoszący się przez całą ulicę mogą gwarantować sukces w Twojej branży, to wcale tak nie jest. Tak, jak wszędzie indziej, bez skutecznej promocji się nie obejdzie. Profesjonalnie przeprowadzona reklama piekarni nie tylko zapewni Ci maksymalną rozpoznawalność, ale także przełoży się na zdobycie stałych Klientów. Powtarzające się twarze co dzień są cenne z perspektywy utrzymania regularności wpływów finansowych, ale warto zaznaczyć, że ludzie wartościują piekarnie także na podstawie długości kolejek. To trochę tak, jak z lodziarniami w mieście – tam, gdzie czekają w kolejce, tam warto stać. Lokalizacja Twojej piekarni jest ważnym czynnikiem, ale czy aż tak? My twierdzimy, że nie i mamy ku temu solidne argumenty. Internet to niezwykle ruchliwa przestrzeń. Jeśli chcesz odnieść w w tym miejscu sukces, to nasza reklama piekarni przy pomocy pozycjonowania lub kampanii Google Ads jest dedykowana właśnie Tobie.

Efektywna reklama piekarni w Google Ads

Stwierdzenie, że Google jest liderem promocji w Internecie w europejskich realiach nie jest najmniejszym nadużyciem. W wyszukiwarce możesz osiągnąć sukces w jeden sposób – być maksymalnie widocznym ze swoją ofertą. Reklama piekarni w Google Ads polega na promowaniu Twojej strony, tak aby znajdowała się na samym szczycie wyszukiwań pod najbardziej wartościowe słowa kluczowe. O jakich frazach mówimy? O takich, które wpisują Twoi potencjalni Klienci. Google Ads pozwala w błyskawiczny sposób dotrzeć do sprecyzowanej kategorii konsumentów. To dość elastyczny system, w którym z łatwością można kontrolować wydatki przeznaczane na skuteczną kampanię. Reklama piekarni oparta o marketing tego rodzaju jest wdzięczna w swoich efektach. Nasi specjaliści Google Ads optymalnie wykorzystają każdy budżet, który jesteś w stanie przeznaczyć na promocję w Internecie. Trafiaj do swoich Klientów w najbardziej opłacalnych godzinach i zacznij zwiększać swoje przychody już dzisiaj. Reklama piekarni z Afterweb to zdecydowanie najlepszy sposób na to, aby pokonać konkurencyjne, okoliczne lokale.

[ramka text=”Zapamiętaj–> Zyskaj ogromny rozgłos już teraz. Reklama piekarni w Google Ads pod patronatem naszych specjalistów sprawi, że błyskawicznie wejdziesz na szczyt w swojej branży. Długie kolejki do Twojego lokalu nie muszą być sferą abstrakcji. Wykorzystaj naszą kampanię reklamową, aby zwiększyć popularność strony nawet o kilkaset procent!”]

Zalety

 • Maksymalna widoczność w wyszukiwarce Google
 • Skuteczne zdobywanie uwagi Klientów
 • Możliwość kierowania reklamy na konkretną geolokalizację
 • Docieranie do Klientów w najbardziej korzystnych porach
 • Łatwa kontrola kosztów
 • Dostęp do rzetelnych statystyk od Google
 • Kilka kampanii Google Ads do wyboru
 • Płatność tylko za kliknięcia w premiowany link
 • Milionowy zasięg wyszukiwarki Google w Polsce

Wady

 • Cena za kliknięcie jest uzależniona od poziomu konkurencji
 • Prowadzenie Google Ads wymaga specjalistycznej wiedzy
Skuteczna reklama piekarni w Internecie
źródło: https://images.pexels.com/photos/5849588/pexels-photo-5849588.jpeg

Pozycjonowanie stron jako reklama piekarni

Czym jest pozycjonowanie? To w telegraficznym skrócie wprowadzanie na stronę internetową Twojej piekarni (a także poza nią) czynników, które algorytmy Google szczególnie kochają. Ku zdumieniu niektórych przedsiębiorców nawet tak z pozoru błahe problemy, jak strona ładująca się o pół sekundy za długo względem oczekiwań użytkownika, mogą być problemem. Jak podają badania dostępne w Internecie, około 47% użytkowników wymaga załadowania treści w ciągu 2 sekund. W przeciwnym wypadku wzrasta diametralnie wskaźnik odrzuceń. Pozycjonowanie to dodawania atrakcyjnej treści zarówno dla robotów Google, jak i dla Twoich Klientów. Dzięki temu budujesz fantastyczną renomę, sprawiasz, że Twoja reklama piekarni staje się o wiele bardziej zachęcająca oraz zyskujesz maksymalną rozpoznawalność w wyszukiwarce. Dobrze wybrana strategia SEO poprawi Twoją pozycję w organicznych wynikach, a także zwiększy ruch na stronie internetowej o kilkaset procent. Reklama piekarni tą metodą promocji jest bardzo ceniona ze względu na stabilne i długotrwałe efekty. Tytuł lidera na lokalnym rynku może należeć właśnie do Ciebie!

[ramka text=”Zapamiętaj–> „Marketingiem internetowym zajmujemy się od 2008 roku. Internet to przestrzeń, która jest niezwykle podatna na zmiany; dlatego właśnie nie przestajemy się rozwijać. W życiu jedno słowo potrafi zmienić oblicze sytuacji – w pozycjonowaniu nawet najbardziej niepozorna zmiana potrafi wywołać prawdziwą lawinę. Nasi specjaliści doskonale wiedzą, jak działać z maksymalną korzyścią dla naszych partnerów biznesowych. Nie obiecujemy cudów, lecz realne korzyści biznesowe, jakie przyniesie skutecznie prowadzona reklama piekarni. Jesteś gotowy zawalczyć o szczyt rozpoznawalności razem z naszymi specjalistami SEO i Google Ads?” specjalista SEO, Adam Adamczyk”]

Zalety

 • Ruch na stronie wyższy nawet o kilkaset procent
 • Topowa pozycja w organicznych wynikach wyszukiwarki Google
 • Wzbogacenie strony o treść wysokiej jakości
 • Widoczność pod konwertujące słowa kluczowe
 • Wykreowanie dobrej renomy piekarni
 • Długie utrzymanie pozytywnych efektów
 • Milionowy zasięg wyszukiwarki Google

Wady

 • Skuteczne pozycjonowanie wymaga współpracy z agencją SEO
 • Efekty mogą wystąpić nawet po kilku tygodniach lub miesiącach
 • Pozycjonowanie stron wymaga regularności działania

[responsive_video]

https://www.youtube.com/watch?v=7HKYsJJrySY

[/responsive_video]

Reklama piekarni – praktyczne wskazówki SEO

Analiza konkurencji i dobór odpowiednich słów kluczowych

Rzetelna analiza pozwala wyznaczyć frazy, które okażą się wartościowe dla Twojego biznesu. Pozycjonowanie na dość ogólne słowa kluczowe czasem bywa nieefektywne. Analiza fraz wyznacza kierunek, który należy obrać, aby reklama piekarni zaistniała w wyszukiwarce. W tym pomaga również wzięcie pod uwagę działań wykorzystywanych przez konkurencję.

Przykładowe frazy dla piekarni

Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
piekarnia 246000
piekarnia gruzińska 12100
piekarnia cukiernia 4400
piekarnia rzemieślnicza 1300
piekarnie bezglutenowe 1000
piekarnia zielona góra 590
piekarnia tradycyjna 480
piekarnia 24h 320
reklama piekarni 40

Reklama piekarni od kuchni – optymalizacja techniczna strony to priorytet

Optymalizacja techniczna strony to szereg zmian, które należy wprowadzić na witrynę, aby spełniała oczekiwania robotów Google. Reklama piekarni, aby była skuteczna, musi być poprzedzona wprowadzeniem efektywnych ulepszeń. Obecnie można wymienić ponad 200 czynników rankingujących pozycję w wyszukiwarce Google. Tak jak wyżej wspominaliśmy zbyt długo ładująca się strona odstrasza Klientów. Zadbaj o kod HTML, adresy URL i zwiększ płynność witryny w czasie przeglądania.

Pozycjonowanie lokalne – spraw, aby reklama piekarni trafiła do najbliższego osiedla

Reklama piekarni musi brać pod uwagę pozycjonowanie lokalne – nie ma innej możliwości, jeśli pragniesz wygrać walkę z konkurencją. Musisz mieć świadomość, że Twoi odbiorcy nie szukają piekarni oddalonych o kilka kilometrów. Wybierana jest ta znajdująca się najbliżej miejsca zamieszkania.

Reklama piekarni z wizytówką Google Moja Firma – zyskaj szerokie grono nowych Klientów

Jakie korzyści przynosi posiadanie darmowej wizytówki Google Moja Firma? Na to pytanie jest jedna najlepsza odpowiedź, a mianowicie – imponującą liczbę nowych Klientów! Jeśli nie zadbasz z należytą starannością o widoczność na Mapach Google, to Twoi odbiorcy udadzą się do konkurencji, a chyba tego nie chcesz, prawda? Założenie wizytówki zajmuje zaledwie kilka minut, a efekty, jakie przynosi, mają charakter długotrwały. Poza lokalizacją możesz umieścić tam najważniejsze dane kontaktowe, godziny otwarcia oraz zdjęcia lokalu. Możesz nam wierzyć, ale większość Klientów, bo aż około 80% należy do wzrokowców. Widząc zachęcającą fotografię, zwiększa się ich chęć do odwiedzenia Cię. Na co jeszcze zwracamy uwagę przed korzystaniem z danych usług? Oczywiście, że na opinie! One również są widoczne na wizytówce Google Moja Firma. Dzięki temu Twoja reklama piekarni staje się bardziej wiarygodna. Czas odpowiedzieć na najważniejsze pytanie – czy posiadanie wizytówki Google Moja Firma zwiększa liczbę zapytań? Tak! Reklama piekarni przedstawiona w takiej formie wyróżnia się maksymalnym dopasowaniem do użytkowników przede wszystkim ze względu na łatwy dostęp do najważniejszych informacji!

Link building jest ważnym czynnikiem pozycjonowania. W zamierzchłych czasach liczyła się liczba odnośników zewnętrznych do Twojej strony, dzisiaj ważna jest także ich jakość. My pozyskujemy linki dla Ciebie z renomowanych źródeł, m.in. poprzez pisanie atrakcyjnych dla odbiorców artykułów.

Content Marketing – atrakcyjna reklama piekarni z wartościowymi tekstami

Content Marketing powinien odpowiadać na pytania i potrzeby ludzi, którzy wchodzą w spektrum profilu idealnego Twoich Klientów. Jakościowa treść dostarczająca ważnych informacji to także wyróżniająca się efektywnością reklama piekarni. Dobrze prowadzony content marketing wywołuje odpowiednie reakcje odbiorców.

[cta_1 text=”Reklama piekarni z naszymi ekspertami Google Ads i SEO – zadbaj o rozwój swojego bieznesu!” btn=”Skontaktuj się z nami!”]

Reklama piekarni i współpraca z agencją Afterweb – poznaj zalety

Reklama piekarni prowadzona przez naszą agencję Afterweb wyróżnia się wysokim profesjonalizmem oraz dbałością o każdy najmniejszy detal. Z naszą pomocą unikniesz ryzykownych błędów mogących negatywnie wpłynąć na całą strategię marketingową. Musisz mieć świadomość, że aby reklama piekarni była skuteczna, konieczne jest kontrolowanie zmieniających się wymagań robota indeksującego Google oraz potrzeb i oczekiwań odbiorców. Co więcej, ważną rolę odgrywa także analizowanie poczynań rynkowych konkurentów. Połączenie tych trzech rzeczy to rozwiązanie dla każdej piekarni chcącej, aby jej reklama stała się jedną z najlepiej widocznych i zachęcających. W swoim zespole mamy wysoce wykwalifikowanych pracowników Google Ads oraz SEO, co daje Ci pewność, że ustalona strategia idealnie dobrana do Twojego biznesu zwiększy prawdopodobieństwo odniesienia internetowego sukcesu! Powierz reklamę piekarni w ręce doświadczonych profesjonalistów z Afterweb, a długie kolejki po świeże pieczywo nie będą miały końca!

Jak powinna wyglądać reklama piekarni – podsumowanie

Jeśli pragniesz odgrywać pierwszoplanową rolę w swojej branży, to nie ma sensu dłużej czekać. Przeprowadzona przez naszych specjalistów reklama piekarni to droga na skróty na Twój biznesowy szczyt. Większa rozpoznawalność w wyszukiwarce Google jest równoznaczna ze wzrostem środków finansowych na Twoim koncie. Wykorzystując kampanię Google Ads lub usługę pozycjonowania w celu zdobycia popularności, uzyskasz wspaniałe efekty sprzedażowe. Czy jesteś gotowy liczyć zyski?

[Featured_snippets title=”Reklama piekarni w Internecie – najczęściej zadawane pytania (FAQ)”]  

Źródła

 1. https://pl.wikipedia.org/wiki/Optymalizacja_dla_wyszukiwarek_internetowych
 2. https://developers.google.com/search/docs/beginner/seo-starter-guide?hl=pl
 3. https://support.google.com/google-ads/
 4. https://moz.com/learn/seo/
 5. https://skillshop.withgoogle.com/

4 komentarzy “Reklama Piekarni – Jak reklamować piekarnię w Internecie

 1. Interesujący artykuł. Moją do dziś ulubioną piekarnię znalazłam właśnie przez internet:)

 2. Niech mnie ktoś poprawi, ale czy istnieje branża, w której nie trzeba się reklamować?

 3. Marketing w wielu branżach przeniósł się już na dobre do sieci. Branża budowlana, przemysłowa, cukiernicza, piekarnicza – reklama wszędzie jest ważna. Internet jest oazą możliwości, dobrze jest wiedzieć, jak go wykorzystać do swoich biznesowych celów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
+48 79 848 33 33

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33