Google Ads

Reklama Zakładu Pogrzebowego – Jak reklamować zakład pogrzebowy w Internecie

Zakłady pogrzebowe odgrywają niebagatelną rolę w naszym codziennym życiu. Każda osoba chciałaby przejść przez okres żałoby możliwie jak najdelikatniej. Dla najbliższych osoby zmarłej czas pogrzebu to dni pełne emocji, dlatego też w przypadku zajmowania się ciałem przez zewnętrzne firmy liczy się takt, pietyzm i kultura. Temat śmierci, jeśli nie zahacza o sferę tabu, to jest w pewnym sensie wypierany ze świadomości gdzieś na jej obrzeża, przez co decyzja o zabezpieczeniu się na przyszłość jest odwlekana. Mając na uwadze delikatność tego wątku, łatwo zauważyć, że skuteczna reklama zakładu pogrzebowego stanowi spore wyzwanie. Marketing bywa dość brutalny w działaniach, na przykład gdy toczy batalię o maksymalną uwagę potencjalnych Klientów. Nasi specjaliści są tego świadomi. Dotarcie do szerokiego grona odbiorców w odpowiedni sposób wcale nie musi być sferą abstrakcji. Sprawdź, jak w tym celu można wykorzystać potencjał pozycjonowania stron internetowych oraz kampanii Google Ads.

Reklama zakładu pogrzebowego – poznaj najważniejsze korzyści

Reklama dla zakładu pogrzebowego u nas opiera się na maksymalnym zwiększeniu popularności firmy zajmującej się pochówkiem. Usługi pogrzebowe zdecydowanie wykraczają poza standardowe ramy postrzegania, ponieważ zajmują one szczególne miejsce w świadomości każdej osoby. Nie oznacza to jednak, że skuteczna reklama zakładu pogrzebowego jest niemożliwa do przeprowadzenia. W tej kwestii tak samo liczy się bycie w miejscu, gdzie potrzebujące osoby szukają ofert, czyli w Internecie, oraz korzystanie z nowoczesnych technologii. Marketing poprzez pozycjonowanie lub Google Ads polega na zdobyciu maksymalnej widoczności w wyszukiwarce Google. Prawdopodobnie jak nigdzie indziej, wytworzenie odpowiedniej renomy jest tutaj na wagę złota. Reklama zakładu pogrzebowego z naszymi specjalistami będzie skuteczniejsza niż myślisz!

Efektywna reklama zakładu pogrzebowego w Google Ads

Z pewnością zastanawiasz się, jak reklamować zakład pogrzebowy skutecznie. Kampanie Google Ads są świetnym rozwiązaniem. W tym medium masz możliwość trafiania do sprecyzowanych grup odbiorców na konkretnym obszarze. Efekty są natychmiastowe, dzięki czemu ten rodzaj reklamy cieszy się szczególnym uznaniem przedsiębiorców. Twoja firma funeralna powinna być przede wszystkim maksymalnie widoczna dla użytkowników smartfonów i komputerów, którzy poszukują dla siebie najlepszej oferty. Na co dzień z Internetu korzysta ogrom Polaków i nie ma najmniejszej przesady w stwierdzeniu, że Google to lider promocji. Reklama zakładu pogrzebowego poprzez Google Ads pozwoli Ci wyświetlić Twoją stronę w najbardziej widocznym miejscu wyszukiwarki. To jedyna taka możliwość na rynku. Efektywny marketing wcale nie musi być nieosiągalny w tak wymagającej branży, jak Twoja.

[ramka text=”Zapamiętaj–> Zbuduj renomę i zwiększ rozpoznawalność w ekspresowym tempie. Reklama zakładu pogrzebowego opiera się na wyważonych komunikatach i wzbudzeniu zaufania. Google Ads zapewni Ci maksymalną rozpoznawalność, czyli coś, bez czego nawet najlepsza oferta nie będzie miała racji bytu”] Zalety

 • najlepsza i natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce Google
 • skuteczne zdobycie uwagi realnie zainteresowanych Klientów
 • kilka kampanii Google Ads do wyboru
 • możliwość skierowania reklamy na konkretną lokalizację
 • milionowy zasięg wyszukiwarki Google w Polsce
 • dostęp do rzetelnych i cennych statystyk od Google
 • płatność tylko za kliknięcia w premiowany link
 • łatwy pomiar efektów

Wady

 • cena za kliknięcie jest uzależniona od poziomu konkurencji
 • prowadzenie Google Ads wymaga specjalistycznej wiedzy

[responsive_video]

https://www.youtube.com/watch?v=L5r0Ng8XbDs

[/responsive_video]

Pozycjonowanie stron jako reklama zakładu pogrzebowego

W stronę szczytu rozpoznawalności nie prowadzi tylko jeden szlak. W Internecie możesz zyskać popularność także poprzez pozycjonowanie strony. To nieco odmienna technika od Google Ads. Różnica polega między innymi na tym, że w pozycjonowaniu walczy się z konkurencją poprzez budowanie organicznej wartości strony www. Warto zaznaczyć, że dzięki temu mówimy o długotrwałych efektach marketingowych. Reklama zakładu pogrzebowego skoncentrowana będzie na zyskanie maksymalnej widoczności pod realne zapytania potencjalnych Klientów Twoich usług funeralnych. Skuteczne pozycjonowanie zwiększy ruch na Twojej stronie nawet o kilkaset procent, a zmiany, które wprowadzi na witrynie, realnie przełożą się na lepsze wrażenia użytkowników. Wyważone treści są nadzwyczajnie istotne w budowaniu renomy, ale czynnik UX również pozostaje niebagatelnym elementem sukcesu. Marketing zakładu pogrzebowego poprzez pozycjonowanie strony to budowanie wielowymiarowej wartości. To fantastyczny sposób na reklamę!

[ramka text=”Zapamiętaj–> Internetowa strona zakładu pogrzebowego jest nadzwyczajnie istotną wizytówką firmy. Taktowna i kulturalna komunikacja z potencjalnymi Klientami jest w zasadzie nieoceniona, niemniej nawet najbardziej wartościowa usługa może pozostać niezauważona, jeśli nie wprowadzi się odpowiedniej strategii marketingowej. Reklama zakładu pogrzebowego dzięki pozycjonowaniu to skuteczny sposób zwiększenia zarobków i wytworzenia dobrego wizerunku – Specjalista SEO, Adam Adamczyk”] Zalety

 • zmaksymalizowanie ruchu na stronie internetowej
 • poprawa pozycji w wynikach wyszukiwarki Google
 • wdrożenie na stronę treści o wysokiej jakości dla odbiorców
 • świetna widoczność na konkretne słowa kluczowe
 • zachowanie długotrwałych pozytywnych efektów
 • milionowy zasięg wyszukiwarki Google w Polsce

Wady

 • pozycjonowanie jest wartościowe i skuteczne tylko z profesjonalną agencją SEO
 • efekty mogą stać się zauważalne nawet po kilku tygodniach lub miesiącach
Reklama zakładu pogrzebowego w Internecie
źródło: https://img.freepik.com/darmowe-wektory/izometryczny-koncepcja-seo-z-symboli-monitorowania-i-ruchu-na-bialym-tle_1284-32006.jpg

Reklama zakładu pogrzebowego – praktyczne wskazówki SEO

Analiza konkurencji i dobór odpowiednich słów kluczowych

Skuteczne pozycjonowanie musi opierać się na dobrze dobranych słowach kluczowych. Rzetelna analiza fraz to działanie, którego celem jest wyznaczenie słów używanych przez Internautów, aby odnaleźć konkretne usługi. Ważnym elementem doboru słów kluczowych jest śledzenie działań konkurencji.

Przykładowe frazy dla zakładu pogrzebowego:

Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
zakład pogrzebowy 18100
grabarz 2900
dom pogrzebowy 2900
usługi pogrzebowe 2400
firma pogrzebowa 720
zakłady pogrzebowe 590
pogotowie pogrzebowe 210
domy pogrzebowe 90
chłodnia pogrzebowa 90
biuro pogrzebowe 90
sklep pogrzebowy 50
reklama zakładu pogrzebowego 50

Optymalizacja techniczna strony

Optymalizacja techniczna strony pod kątem SEO to kolejny ważny element pozycjonowania. Pod tym terminem kryją się wszystkie czynniki, które mają realny wpływ na wysokość strony w organicznych wynikach wyszukiwarki Google. Na ten moment wymienić ich można ponad 200.

Pozycjonowanie lokalne

Pozycja lidera zaufania na lokalnym rynku dla Twojego biznesu jest arcyważna. Utrwalenie wizerunku to podstawowe działanie marketingowe. Pozycjonowanie lokalne skupia się na zdominowaniu najważniejszego regionu dla Twojego zakładu pogrzebowego.

Linkowanie do Twojej strony przekłada się na lepszą pozycję w przeglądarce Google. Niegdyś algorytmy zwracały uwagę tylko na liczbę odnośników, teraz jednak ważnym czynnikiem jest również ich jakość. My pozyskujemy linki z dobrych źródeł. Tylko w ten sposób można osiągnąć zadowalające efekty pozycjonerskie.

Content Marketing

Marketing zakładu pogrzebowego niezwykle mocno opiera się na słowie pisanym. Mając to na uwadze, na stronie internetowej Twojego zakładu pogrzebowego nie może zabraknąć wartościowych treści dla odbiorców. Content Marketing ma również istotny wpływ na pozycję.

[cta_1 text=”Zdobądź zaufanie Klientów w ekspresowym tempie razem z wykwalifikowanymi ekspertami Google Ads i SEO” btn=”Napisz do nas!”]

Jak reklamować zakład pogrzebowy – podsumowanie

Konkurencja w Twojej branży jest szczególnie wymagająca, dlatego też nie warto czekać ani chwili dłużej. Postawienie na skuteczny marketing zakładu pogrzebowego pozwoli Ci zbudować odpowiednią renomę w branży, która przełoży się na zachowanie ciągłości zleceń. Reklama internetowymi kanałami promocyjnymi umożliwia to w najlepszym wymiarze. Dzięki kampanii Google Ads i usłudze pozycjonowania stron dotrzesz do nieograniczonej liczby odbiorców potencjalnie zainteresowanych Twoimi usługami. To przekłada się na utrwalenie dobrego wizerunku i zdominowanie rynku. Postaw krok w stronę lepszego jutra razem ze specjalistami Afterweb.

[Featured_snippets title=”Reklama zakładu pogrzebowego w Internecie – najczęściej zadawane pytania (FAQ)”]

Źródła

 1. https://pl.wikipedia.org/wiki/Optymalizacja_dla_wyszukiwarek_internetowych
 2. https://developers.google.com/search/docs/beginner/seo-starter-guide?hl=pl
 3. https://support.google.com/google-ads/
 4. https://moz.com/learn/seo/
 5. https://skillshop.withgoogle.com/

4 komentarzy “Reklama Zakładu Pogrzebowego – Jak reklamować zakład pogrzebowy w Internecie

 1. Przy takim marketingu wychodzą prawdziwe umiejętności na wierzch. Jak zresztą napisaliście, słowa muszą być szczególnie wyważone.

 2. Reklama zakładu pogrzebowego kojarzy mi się obecnie chyba tylko z twitterem i Bytomiem 🙂 Ale to komizm, a jeśli rozmawiamy na poważne, to Google jest najlepszym medium marketingowym dla takiej branży.

 3. Marketing zakładu pogrzebowego do prostych nie należy, dość wrażliwy temat, stąd łatwo wpaść na minę..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
+48 79 848 33 33

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33