Polska firma

Cennik

Pozycjonowanie strony z Afterweb

U nas wiesz, za co płacisz, a cena zawsze jest atrakcyjna! Z Klientami gramy w otwarte karty. Nasz cennik pozycjonowania zawiera dokładny plan działań wykonywany w danym modelu rozliczeniowym. Regularne raporty podsumowujące pozycjonowanie stron otrzymywane od Afterweb pozwolą Ci oceniać na bieżąco osiągane postępy i zakres wykonanych prac.

CENNIK POZYCJONOWANIA STRON WWW

Pozycjonowanie to najskuteczniejszy sposób na osiągnięcie sukcesu w sieci. Dlatego Afterweb wychodzi naprzeciw wszystkim przedsiębiorcom chcącym promować swój biznes w Google i proponuje im korzystny, dopasowany do indywidualnych potrzeb cennik pozycjonowania w Google. Nasza oferta została podzielona na cztery modele – pakiety SEO, tak, by każdy mógł wybrać najkorzystniejszą dla siebie:

[cennik id=”8409″]

Potrzebujesz indywidualnej wyceny dla Twojej strony lub sklepu?

KLIKNIJ i Wypełnij formularz kontaktowy podając adres strony internetowej i słowa kluczowe do pozycjonowania.

Afterweb podchodzi indywidualnie do każdego nowego Klienta – najlepszym tego dowodem jest elastyczny cennik pozycjonowania. Gdy Twoja branża jest nietypowa, wymaga podjęcia dodatkowych działań lub borykasz się z problemami technicznymi, możesz liczyć na dostosowanie oferty do Twoich oczekiwań. Gwarantujemy, że cena pozycjonowania strony internetowej będzie przyjazna dla Twojego portfela. Nasi konsultanci pochylą się nad każdym serwisem, tworząc rzetelną propozycję specjalnie dla Ciebie. Dzięki temu masz pewność, że podjęte przez nas działania będą efektywne, cennik pozycjonowania dopasuje się do Twoich możliwości, a Ty w krótkim czasie poczujesz efekt naszej pracy.

Skuteczne pozycjonowanie stron

Cena pozycjonowania strony może być przystępna – skontaktuj się z Afterweb i poznaj naszą propozycję!

Przygotowaliśmy ofertę dla mniejszych, średnich i dużych przedsiębiorstw: z pewnością znajdziesz wśród niej coś dla siebie. Na uwagę zasługuje elastyczna wycena pozycjonowania. Z czterech dostępnych pakietów wybierz jeden, najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb, a później skontaktuj się z nami. Konsultant Afterweb razem z Tobą określi cele krótko- i długofalowe oraz wskaże najkrótszą drogę do ich osiągnięcia. Efektem rozmowy będzie korzystna cena usług, a pozycjonowanie Twojej strony rozpocznie się zaraz po ustaleniu szczegółów współpracy. Codziennie dbamy o to, by nasi Klienci mieli stały dostęp do informacji dotyczących kampanii. Cennik pozycjonowania to nie jedyna kwestia, o którą możesz nas zapytać. Przez cały czas trwania kampanii pozostajemy z Tobą w kontakcie, omawiając planowane kroki i zdając relację z osiągniętych celów. W zależności od wybranego pakietu możesz spodziewać się raportów co kwartał. Wiemy doskonale, że pozycjonowanie w Google to cały proces, który wiąże się z respektowaniem zmian w algorytmach wyszukiwarki czy dynamicznych trendów w poszczególnych branżach. Z tego powodu wprowadziliśmy elastyczny cennik, który pozwala nam dostosować ofertę do wymagań sektora, w którym działasz.

Zleć pozycjonowanie strony firmie Afterweb!

Wycena pozycjonowania jest uzależniona w dużej mierze od branży. Nie bez znaczenia pozostaje także konkurencyjność słów kluczowych, na jakie się decydujesz. W Afterweb dopasujemy je do charakteru Twojej działalności i na podstawie doświadczenia dobierzemy frazy, jakie ułatwią Ci pokonanie konkurencji. Ustalona indywidualnie cena za pozycjonowanie stron obejmuje też typ i liczbę wyników wyszukiwania, a także rodzaj słowa kluczowego. Inny cennik zastosujemy dla frazy głównej, a odmienny dla tej z długiego ogona (long tail), czyli bardziej precyzyjnej. Najważniejszą kwestią jest docelowy rynek, na jakim chcesz się promować. Czy będzie to Twoja miejscowość wraz z okolicami, czy może cała Polska albo świat? Także ten aspekt bierzemy pod uwagę, formułując cennik pozycjonowania stron internetowych.

Jakie korzyści są z pozycjonowania strony.

To co odróżnia Afterweb od innych agencji SEO, to przede wszystkim nastawienie na długotrwałą współpracę obejmującą pozycjonowanie. Każdą propozycję rozpatrujemy pod kątem wielomiesięcznej, a nawet kilkuletniej, systematycznej opieki nad serwisem. Nic zatem dziwnego, że jego początkowa forma jest dla nas istotna: formułując cennik tylko dla Ciebie, zwracamy uwagę na obecną jakość strony, pozycje w Google, jakie zajmuje oraz na historię jej pozycjonowania. Na podstawie tych informacji powstaje cena całej usługi oraz indywidualna strategia na pozycjonowanie strony www, którą następnie wcielamy w życie.

*wg możliwości finansowych i technicznych

Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, w tym informacje umieszczone w części „Cennik”, nie stanowią zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 556 Kodeksu cywilnego. Opis usługi następuje wyłącznie w umowie.

[shortcode_oferta_ads]

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33