Jeśli oferta Twojej firmy skierowana jest do Chorzowa i okolic, wypróbuj sprawdzonego lokalnego pozycjonowania stron internetowych

pozycjonowanie stron Chorzów

Na progu trzeciej dekady lat dwutysięcznych każdy odpowiedzialny biznes musi dysponować stroną internetową umożliwiającą łatwą i skuteczną sprzedaż sieciowemu odbiorcy. Wedle ostatnich wyliczeń aż przeszło 70% globalnych transakcji handlowych odbywa się już za pośrednictwem świata WWW. Żeby jednak zaistnieć na wirtualnym rynku, należy przede wszystkim zadbać o obecność i widoczność w absolutnym epicentrum globalnej pajęczyny, a więc w wynikach wyszukiwania Google. Gigant z kalifornijskiego Moutain View od lat niezmiennie rządzi tym, gdzie w rankingu branżowych stron sytuujesz się ze swoim serwisem. Dlatego właśnie, aby dostosować swoją ofertę do wyśrubowanych wymogów i algorytmów warto znaleźć agencję, która w kompleksowy sposób zajmie się marketingiem związanym z Google (SEM). W Afterweb dzięki doświadczeniu jesteśmy w stanie dopasować zabiegi reklamowe i lokalne pozycjonowanie strony sklepu dla potrzeb wybranej grupy docelowej. Z naszą pomocą zdominujesz dowolną dyscyplinę i łatwo przyciągniesz zainteresowanych odbiorców!

Przekonaj się, jak wiele możesz osiągnąć działając w oparciu o profesjonalne pozycjonowanie strony firmowej dla Chorzowa i okolic


Rynek 1, 41-500 Chorzów

Wielu internetowych przedsiębiorców ma prawdziwy problem z wybraniem odpowiedniej agencji interaktywnej. Afterweb z racji ponad dziesięcioletniego doświadczenia udokumentowanego w postaci case studies, referencji oraz certyfikatów staje się od lat pierwszym wyborem zarówno w wypadku biznesów operujących lokalnie, jak i tych starających się o zdobycie klientów w skali ogólnokrajowej. Dzięki rozległemu know-how jesteśmy w stanie skutecznie wywindować pozycję w określonych zapytaniach Google w przypadku każdego modelu działalności.

Nasze osiągnięcia w pozycjonowaniu fraz lokalnych dla miasta Chorzów ?

1180

Pozycjonowanych fraz kluczowych

59

Zoptymalizowanych stron

265%

Wzrost wejść na stronę

Trzymając rękę na pulsie w kwestiach zmian algorytmów wyszukiwarki i trendów designerskich od początków polskiej sprzedaży internetowej pomagamy startupom, ale i sieciom ogólnopolskim oraz wypływającym na międzynarodowe wody korporacjom. Nasza nieskończona pasja sprawia, że jesteśmy w stanie pomóc Ci na każdym etapie rozwoju przedsiębiorstwa, dostosowując środki i kampanie do Twoich indywidualnych potrzeb. Nasi specjaliści zadbają o to, aby czołowa pozycja w wynikach wyszukiwań (SERP) przełożyła się na finansowe i medialne zwycięstwo. Już dziś spraw, by Chorzów i okolice pracowały na Twoje osiągi.

Pewne korzyści z pozycjonowaniem stron internetowych zorientowanym na Chorzów i okoliczne miejscowości

pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google

  • Wejdź na szczyt wyników Google, tylko patrząc na rywali z topowych pozycji listy rezultatów określonych zapytań jesteś w stanie docenić efekty pozycjonowania strony. Nasz sztab interdyscyplinarnych fachowców zabierze cię na najwyższe miejsca w przynoszących korzyści frazach kluczowych, nawet jeśli Twój sektor rynkowy odznacza się dużym stopniem nasycenia. Obok prowadzenia na upatrzonym odcinku będziemy starali się zbudować dla Ciebie jak największe grono targetu, co zaprocentuje wysokimi zasięgami a ostatecznie szybko szybującymi w górę słupkami sprzedaży.
  • Utrzymaj intratną pozycję na zawsze. W Afterweb staramy się budować trwałą widoczność dla każdego z naszych klientów, ponieważ wierzymy, że wyższy standard marketingu oznacza pojmowanie pozycjonowania i kampanii reklamowych w Google Ads jako usług pojmowanych w kategoriach procesu. Jednorazowa usługa nigdy nie będzie w stanie zapewnić Ci ciągłości i bezpieczeństwa tak, jak systematyczne i pogłębione zabiegi budujące renomę oraz zaufanie do Twojego szyldu. Dodatni i wysoki zwrot z poczynionych inwestycji (ROI) w pozycjonowaniu staje się realny dopiero w szerokiej perspektywie, jednocześnie jednak mamy w tej formule do czynienia z najbardziej opłacalnym działaniem SEM.

pozycjonowanie stron internetowych w Google

 • Zdobądź przewagę na konkurencyjnym rynku Chorzowa i okolic. Ten obszar kraju stanowi szczególny wycinek krajowej konsumpcji. Gęsto zaludniony oraz zurbanizowany Górny Śląsk okazuje się wymarzonym źródłem lokalnego ruchu internetowego, stąd też w Afterweb używamy wypracowanych autorskich mechanizmów i strategii, których rezultatem zawsze okazuje się Twój awans i prześcignięcie rywali. Nawet jeśli oponenci są silni i opierają się o budowane latami oryginalne zaplecze, jesteśmy w stanie postawić Twoją ofertę najbliżej konwertującego ruchu i chętnych internetowych zakupowiczów.
 • Stwórz rozpoznawalną markę! Stawką obiecaną przez pozycjonowanie stron sklepów i witryn usługowych z Chorzowa i okolic jest naturalnie zwiększenie obrotów przedsiębiorstwa. Równolegle jednak dobra agencja interaktywna powinna mieć na względzie sposób, w jaki budujesz swoją widoczność i odrębność w ramach całej dyscypliny. Efektywne działanie na niwie batalii o pozycje w naturalny sposób łączy się z troską o zapisanie się na stałe w pamięci odbiorców oraz uzyskanie miejsca na lokalnym lub krajowym firmamencie. Nasi eksperci zapewnią, że Twój unikalny asortyment na zawsze skojarzy się z konkretną nazwą oraz logo.
 • Trwale podnieś sprzedaż. Wykresy zysków z aktywności w globalnej sieci WWW przy pozycjonowaniu zorientowanym na Chorzów i okolice w idealnej sytuacji ciągle rosną. Taki scenariusz jest możliwy, dzięki odpowiedniemu zaplanowaniu sfer, w których sukcesywnie zdobywać będziemy kolejne przysiółki w walce o ostateczną branżową hegemonię. Po raz kolejny więc najlepiej mieć po swojej stronie profesjonalistów z Afterweb, którzy konsekwentnie będą wystawiać Cię na spotkanie z obiecującymi grupami potencjalnych odbiorców towarów i usług. Uważamy, że sprzedaż to najważniejszy wskaźnik skuteczności naszego działania – dlatego możesz być pewien finansowego powodzenia.

Podejmij pozycjonowanie strony z Afterweb – Liderem w pozycjonowaniu fraz lokalnych dla miasta Chorzów

Poznaj kluczowe zagadnienia skutecznego pozycjonowania stron firm z Chorzowa i okolic

  • Sprzedażowe słowa kluczowe to warunek, dzięki któremu otwierają się przed Tobą możliwości dotarcia nie tylko do surfujących zainteresowanych dyscypliną w ogólnym zarysie, ale przede wszystkim do internautów nastawionych na dokonanie zakupu. W tym kontekście jesteśmy w stanie zdecydować się na bardziej złożone i specjalistyczne wyrazy oraz kombinacje, przez co trafią do nas użytkownicy WWW, którzy już uprzednio zorientowani w danej sferze szukają miejsca, by zrealizować potrzeby konsumenckie. Pomożemy Ci w profesjonalnym dotarciu właśnie do takich, pewnych i przewidywalnych źródeł dochodu.

Przykładowe frazy lokalne dla miasta Chorzów:

Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
lakiernik Chorzów 110
pozycjonowanie stron Chorzów 30
gabinet kosmetyczny Chorzów 40
mechanik Chorzów 320
pozycjonowanie Chorzów 90
wulkanizacja Chorzów 590
rolety Chorzów 260
   • Audyt SEO i naprawa serwisu będą oczywiście bezpośrednio poprzedzać wszystkie dalsze operacje. To dzięki zdiagnozowaniu słabych stron serwisu i przeobrażeniu go w idealne narzędzie sprzedaży możemy mówić o optymalizacji SEO. Ten złożony z działań technicznych i designerskich element pozycjonowania ma na celu przygotowanie Twojej WWW do odwiedzin robotów indeksujących Google, po których następuje klasyfikacja strony w określonym przedziale rankingu stron. Liczyć będą się chociażby czas ładowania, dostosowywanie do urządzeń mobilnych, odpowiedni profil linków przychodzących a także certyfikaty bezpieczeństwa i organizacja treści i elementów interaktywnych szablonu.
   • SEO-copywriting i marketing treści to dziedziny, przy których pracują dla Ciebie nasi najlepsi copywriterzy i kreatywni redaktorzy z doświadczeniem w mediach oraz przy tworzeniu specjalistycznych magazynów. Artykuły i wpisy, które powędrują na firmowego bloga i podstrony, ale także na zewnętrzne portale szybko i skutecznie przyciągną do Ciebie internautów ceniących branżową ekspertyzę oraz dzielenie się fachową wiedzą. Jednocześnie będziesz w stanie efektywnie zbudować popyt na proponowane przez siebie produkty. Pozycjonowanie stron poprzez marketing treści to krok, który będzie pracował na skuteczność Twojego marketingu na długo po zakończeniu wszystkich kampanii.
   • Wartościowy link building doskonale idzie w parze z generowaniem treści na potrzeby zewnętrznych mediów. Oprócz wyróżniających się i różnorodnych tekstów jesteśmy w stanie bowiem zaoferować Ci przynoszącą popularność oraz prestiż obecność na stronach naszych partnerów. Wśród nich znajdą się na przykład lokalne i ogólnopolskie serwisy informacyjne, ale też magazyny i portale związane z konkretnymi branżami. Dobrze zorganizowane zaplecze odnośników to nie tylko czynnik wpływający na ranking Google, ale również idealny sposób na ściągnięcie na strony oferty użytkowników z Chorzowa i okolic.

wykres analytics - skuteczne pozycjonowanie strony

   • Raportowanie i analiza bieżących działań jest natomiast punktem dającym nam realną przewagę nad konkurencją. Od początków operowania na polskim rynku zwracamy szczególną uwagę na to, by nasi klienci i partnerzy zawsze dysponowali aktualną oraz wartościową wiedzą na temat naszej aktywności. Dlatego właśnie oprócz gromadzenia cennych danych o funkcjonowaniu serwisów oraz skuteczności naszych czynności marketingowych regularnie przedstawiamy je także Tobie. Niezależnie od tego czy preferujesz spotkania przy kawie w nowoczesnym biurze, czy też sprawozdania telefoniczne, mailowe bądź oparte na wideokonferencjach, jesteśmy dostępni w każdej formule kontaktu.

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez ?formularz lub telefonicznie ?+48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33