Polska firma

IAI Shop

Twój sklep internetowy używa platformy IdoSell? Pozycjonowanie IAI Shop przyniesie Ci sporo korzyści!

Kampanie SEO dla sklepów IAI Shop prowadzimy według indywidualnie dobranej strategii

Systemy-usługi działające w internetowej chmurze dynamicznie zyskują na popularności. Możliwość korzystania z zewnętrznej infrastruktury IAI do prowadzenia e-commerce zapewne przynosi Ci wiele korzyści. A co z widocznością w Google, konieczną do pozyskiwania klientów z internetu? Musisz aktywnie pozycjonować swój sklep – nasi specjaliści SEO wiedzą, jak Ci pomóc. Wewnętrzne moduły IAI Shop to zdecydowanie za mało, by na poważnie liczyć się w walce o zainteresowanie i portfele użytkowników wyszukiwarki.

W agencji Afterweb potrafimy uwolnić potencjał każdego systemu. Efektywne pozycjonowanie IAI Shop może zwiększyć internetową sprzedaż w Twoim sklepie o 70-100% w ciągu 3-6 miesięcy! Nie w każdym przypadku tak imponujący wzrost będzie realny. Wiele zależy od branży, jej konkurencyjności czy sezonowości. Wystarczy że spojrzysz na nasze referencje, a przekonasz się że liczby nie kłamią. Profesjonalne pozycjonowanie sklepu IAI Shop to prawdziwa „Highway to Prosperity”!

Agencja SEO Afterweb świadczy kompleksowe usługi. Wiemy, jak pozycjonować sklep postawiony na IAI Shop

[cta_1 text=”Które słowa kluczowe przyniosą Ci największe zyski?” btn=”Zamów audyt!”]

Podstawą sukcesu jest starannie przygotowany plan. Przed przystąpieniem do optymalizacji sensu stricto, wykonujemy szeroko zakrojone analizy. Pozycjonowanie IAI Shop wymaga, aby sprawdzić między innymi:

  • słowa kluczowe pod kątem ich potencjału transakcyjnego
  • strukturę kategorii sklepu internetowego

  • treści zamieszczane przez Ciebie w opisach czy na blogu

  • profil linków zewnętrznych przekierowujących do sklepu online

  • historię pozycjonowania Twojego serwisu i sklepów konkurencyjnych

  • poprawność kodu względem wytycznych Google dla webmasterów

Jak widać powyżej, pozycjonowanie stron samo w sobie stanowi złożone wyzwanie. W Afterweb zatrudniamy specjalistów SEO oraz fachowców z pokrewnych dziedzin, dzięki którym sprostamy nawet największym wyzwaniom. Przesunięcie sklepu do pierwszej strony wyników wyszukiwania to pierwszy z nadrzędnych celów. Pamiętaj, że pozycjonowanie IAI Shop nie przysporzy Ci nowych klientów z dnia na dzień. Awans do ścisłej czołówki Google wymaga konkretnej, rozłożonej w czasie pracy. Ten, kto obiecuje Ci wzrost sprzedaży po tygodniu, zakończył rozwijanie swojej wiedzy na temat SEO jakieś 10 lat temu.

Skuteczne pozycjonowanie sklepu IAI Shop w Google wymaga optymalizacji wielu elementów usługi

Poprawki w systemie IAI Shop mogą dotyczyć rozmaitych obszarów funkcjonowania tej platformy e-commerce

Wszem i wobec wiadomo, że ponad 50% ruchu w internecie generują użytkownicy smartfonów i tabletów. Pełne przystosowanie platformy IdoSell do urządzeń mobilnych traktujemy zatem priorytetowo. Standardowo system przyzwoicie radzi sobie z wyświetlaniem zawartości sklepu, problemy z nawigacją czy dostępnością przycisków zdarzają się sporadycznie. Zwykle specjaliści SEO odpowiedzialni za pozycjonowanie IAI Shop poprawiają przede wszystkim szybkość ładowania oraz kolejność wczytywania poszczególnych elementów na stronie.

I nie chodzi tutaj tylko o wyniki Google PageSpeed Insights, ale też customer experience. Zależność jest prosta: długie oczekiwanie na wyświetlenie treści oznacza utratę potencjalnego klienta, który zniecierpliwiony opuszcza sklep. Im więcej takich zachowań, tym bardziej spadają wskaźniki UX – istotna część spośród kilkuset czynników rankingowych wyszukiwarki. Pozycjonując sklep działający na IAI Shopie dbamy o to, aby każdy ważny dla Google element dopracować do perfekcji. Rezultaty osiągane przez Klientów Afterweb najlepiej świadczą o jakości pracy, jaką wykonujemy.

Podczas pozycjonowania sklepu na platformie IAI Shop wykonujemy sporo zadań poza jego obrębem

Efektywny link-building to zadanie o wyjątkowo wysokim poziomie skomplikowania. Z jednej strony Google wymaga, by odnośniki pojawiały się naturalnie. Z drugiej strony, poleganie wyłącznie na autentycznych rekomendacjach użytkowników byłoby skazane na porażkę. Tym samym pozycjonowanie IAI Shop staje się kampanią z gatunku Gray Hat SEO. Umiejętnym balansowaniem pomiędzy podążaniem za wskazówkami twórców wyszukiwarki (White Hat SEO) oraz metodami wykraczającymi poza dobre praktyki Google (Black Hat SEO).

W pozycjonowaniu White Hat SEO ma przewagę, ale metody Black Hat SEO też są stosowane

Teoretycznie największą wartość mają linki ze stron o wysokim PageRanku. W praktyce umieszczenie aktywnego linka na renomowanym portalu wymusza:

  • dodanie sklepu internetowego do katalogu

  • aktywności w sekcjach komentarzy

  • marketingu szeptanego na powiązanych forach internetowych

  • publikowania artykułów partnerskich, pozbawionych znaczników informujących wyszukiwarkę o materiale sponsorowanym

Pozycjonowanie sklepu IAI Shop odbywa się na wielu płaszczyznach jednocześnie. Wszystkie działania starannie planujemy, koordynujemy i monitorujemy ich efekty. W razie potrzeby dopasowujemy strategię SEO do nowych, nieprzewidzianych okoliczności.

Pozycjonowanie IAI Shop to wieloetapowy proces. Nie można go zanadto przyspieszać

W nowoczesnym marketingu internetowym kurczowe trzymanie się utartych schematów oznacza porażkę. Standardy SEM tylko potwierdzają tę regułę. Nadmierny pośpiech, np. umieszczanie linków na masową skalę, zwiększałby ryzyko nałożenia kary przez Google. Nie dopuszczamy, by cały wysiłek włożony w pozycjonowanie sklepu IAI Shop poszedł na marne. Jeżeli potrzebujesz natychmiastowych efektów sprzedażowych, rekomendujemy uzupełnienie działań SEO przez kampanie PPC.

[cta_1 text=”Pozycjonowanie IAI Shop to dla Ciebie za mało?” btn=”Wypróbuj Google Ads!”]

Do tego samego celu prowadzą różne drogi. Reklamy sklepu internetowego w Google Ads działają tu i teraz. Natomiast pozycjonowanie IAI Shop będzie przynosić Ci zyski przez długi czas, jeżeli zostanie przeprowadzone w optymalny sposób. W agencji SEO nie tylko umieszczamy serwisy naszych Klientów na czołowych miejscach w Google, ale również dbamy o utrzymywanie zdobytych pozycji. Im dłuższa współpraca, tym więcej owoców przyniesie. Wystarczy skontaktować się z nami, a przygotujemy ofertę na pozycjonowanie sklepu IAI Shop skrojoną pod Twoje potrzeby!

[Featured_snippets title=”Najczęściej zadawane pytania”]

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33