Polska firma

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Prowadzisz sklep internetowy? Jego pozycjonowanie zaskarbi Ci rzesze wiernych Klientów. Sprawdź sam!

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Chociaż dzisiaj pojęcie pozycjonowania jest powszechnie znane i używane, wielu właścicieli firm czy sklepów internetowych wciąż nie do końca wie, na czym ono polega oraz jak może im pomóc. Proces ten wymaga nie tylko czasu, ale też współpracy z najlepszymi w swoim fachu agencjami marketingowymi. Głównym celem, jaki stawia przed sobą pozycjonowanie sklepów internetowych, jest oczywiście jego wysoka lokata w wynikach wyszukiwania. Dzięki temu Twoją stronę zaczną odwiedzać internauci poszukujący konkretnych produktów, a miejsce w TOP10 zapewni Ci stały dopływ funduszy do firmowego budżetu. Warto bowiem wspomnieć, że zakupowicze najczęściej nie wykraczają poza wyniki z pierwszej strony Google, a skrupulatnie przeprowadzone pozycjonowanie sklepu pozwoli Ci znaleźć się właśnie tam. W Afterweb codziennie dokładamy wszelkich starań, żebyś w stosunkowo krótkim czasie pokonał konkurencję oraz zyskał prestiż i renomę na rynku. Niech wysoka lokata w wyszukiwarce zacznie już dziś wytrwale pracować na Twój sukces!

pozycjonowanie sklepu internetowego

Zdecyduj się na pozycjonowanie sklepu internetowego i patrz uważnie, jak wskaźniki sprzedaży zwiększają się z dnia na dzień

Sama obecność marki w sieci nie ma wielkiego sensu, jeżeli nie idzie za nią sprzedaż lub pozytywne efekty PR-owe. Jeżeli zatem masz wrażenie, że w przypadku Twojego sklepu pozycjonowanie będzie idealnym wyjściem, zgłoś się do specjalistów. Zgrany team agencji Afterweb pracuje na pozycje swoich Klientów już od ponad dziesięciu lat. W tym czasie byliśmy świadkami narodzin handlu internetowego w Polsce, przyglądaliśmy się wysiłkom innych agencji interaktywnych i budowaliśmy własny know-how. Dzięki temu dziś, po dekadzie obecności na rynku, jesteśmy w stanie przekuć pozycjonowanie sklepów internetowych w spektakularne zwycięstwo.

Zacznij pozycjonowanie sklepu internetowego już dziś!

Spod naszych skrzydeł wyszły już setki zadowolonych Klientów, którzy przekonali się, że wiedza połączona z pasją to najlepsza recepta na powodzenie. Sprawimy, że wszyscy oczekiwani odbiorcy dotrą do Twojego sklepu internetowego, skojarzą go z wysokiej jakości asortymentem i zapiszą sobie w pamięci jego nazwę, a także logo. Gwarantujemy rozpoznawalność oraz zwiększoną sprzedaż już po kilku tygodniach trwania kampanii. Pozycjonowanie sklepów internetowych to w naszym wydaniu regularne, dokładne działania, mające na celu wywindowanie Twojej strony do czołówki wyników wyszukiwania. Z nami zyskasz powodzenie zarówno na rynku lokalnym, jak i ogólnopolskim, a wybicie się na tle rywali nie będzie żadnym problemem. Stosujemy jedynie sprawdzone i bezpieczne metody pozycjonowania, jakie zapewnią Ci stałe miejsce wśród najlepszych reprezentantów branży.

Zobacz, w jaki sposób pozycjonowanie sklepu wpłynie na Twoją renomę w internecie i co dzięki niemu zyskasz

    • Dotrzesz na szczyt rankingu Google, czyli osiągniesz swój cel w sposób godny naśladowania. Zapewnimy Ci niczym niezagrożoną, wysoką lokatę zarówno wśród wyników wyszukiwania z najbliższego regionu, jak i z całej Polski. Specjaliści z Afterweb chętnie podejmą się wyzwania, jakim jest ogólnokrajowe pozycjonowanie sklepów internetowych na trudne i bardzo konkurencyjne frazy. Z naszą pomocą zdobędziesz pierwsze miejsce w wyszukiwarce, a co za tym idzie, w wielkim stylu zaprezentujesz swoją ofertę internautom.

pozycjonowanie stron internetowych w Google

    • Długotrwałe efekty staną się faktem – mowa tutaj o niezmiennej obecności Twojego sklepu internetowego w TOP10 lub TOP3. Nasze doświadczenie pokazuje, że pozycjonowanie zorientowane na jednorazowy sukces to błąd, który może skończyć się szybkim spadkiem na liście Google. W Afterweb stawiamy za to na stopniowy, dobrze zaplanowany proces, którego rezultatem jest oczekiwana pozycja zachowana na dłużej. Możesz być pewien, że przez cały czas naszej współpracy, a nawet już po jej zakończeniu, będziesz cieszył się miejscem w czołówce wyników wyszukiwania.

    • Zwyciężysz konkurencyjne sklepy, nawet te największe, obecne na rynku od dłuższego czasu. Myślisz, że to niemożliwe? W Agencji Afterweb mamy w zanadrzu bezpieczne metody na ich ominięcie. Wiemy doskonale, że pokonanie rywali na bazie walki o wysokie pozycje na ogólne frazy będzie skomplikowane, dlatego proponujemy Ci inne rozwiązania. Należą do nich chociażby pozycjonowanie sklepu internetowego na słowa kluczowe long tail albo frazy związane z konkretną lokalizacją. Dzięki temu unikniesz karkołomnej bitwy z branżowymi gigantami i pozyskasz ruch pochodzący z wartościowych źródeł.

wykres analytics - skuteczne pozycjonowanie strony

  • Wyróżnisz się na tle innych marek. W czasach, kiedy sieć Web wręcz pęka w szwach od ilości sklepów internetowych, wybicie się spośród nich jest podwójnie ważne. Przyciągnięcie do siebie Klientów to jedno: działania PR-owe niosą za sobą jeszcze inną korzyść, jaką jest zbudowanie pozytywnego wizerunku w oczach internautów. Nasi fachowcy dbają, żeby Twój sklep był dostrzegalny dla potencjalnych kupujących, a logo i nazwa nieodłącznie kojarzyły się z najlepszą ofertą w branży.

  • Zwiększysz sprzedaż online – nie od dziś wiadomo, że pozycjonowanie sklepów internetowych to także prosta droga do wyższych wpływów do budżetu firmowego. Jeżeli zatem chcesz zauważyć wymierne zyski już po pierwszych tygodniach od uruchomienia kampanii, skontaktuj się z Afterweb!

[shortcode_oferta_ads]

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez ?formularz lub telefonicznie ?+48 79 848 33 33.

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33