Polska firma

Cennik

Poznaj koszt pozycjonowania sklepu internetowego i przekonaj się, że w Afterweb przystępna cena jest gwarantowana

Pozycjonowanie sklepu internetowego cennik,

Niespełna dekadę temu, gdy handel w sieci dopiero się rozwijał, do promocji w internecie spokojnie wystarczyła sama obecność sklepu. Dziś, by pozyskać Klientów, trzeba wybić się spośród licznej konkurencji nastawionej na ten sam cel. Nic więc dziwnego, że każdy przedsiębiorca inwestuje w pozycjonowanie sklepu internetowego przy pomocy wyspecjalizowanych agencji interaktywnych. Wsparcie fachowców gwarantuje bowiem wysokie lokaty w Google i rozpoznawalność nie tylko na płaszczyźnie wirtualnej, ale również w realnym świecie. Pozostaje tylko jedno pytanie: ile kosztuje pozycjonowanie sklepu internetowego i czy portfel po zrealizowaniu usługi nadal pozostanie pełny?

ile kosztuje pozycjonowanie sklepu internetowego

W Afterweb przygotowaliśmy dla Ciebie elastyczny cennik, który bez problemu dopasujesz zarówno do swoich oczekiwań, jak i do firmowego budżetu. Wiemy doskonale, że pozycjonowanie to nie jednorazowe działanie, ale cały proces. Dlatego z chęcią porozmawiamy z Tobą o celach, jakie chcesz osiągnąć i dołożymy wszelkich starań, aby finalna cena pozycjonowania satysfakcjonowała obie strony. Stworzyliśmy zgrany zespół interdyscyplinarnych specjalistów, którzy kompleksowo zadbają o pozycję Twojego sklepu na arenie internetowej. Ciesz się niesłabnącą popularnością i stale rosnącymi słupkami sprzedaży – nawet po zakończeniu naszej współpracy!

Atrakcyjny cennik to nasz znak rozpoznawczy. Zdecyduj się na pozycjonowanie sklepu razem z Agencją Afterweb

Nasza Agencja marketingowa działa na polskim rynku już od ponad dziesięciu lat. W tym czasie w naszym kraju narodził się handel internetowy i zaczęły powstawać inne firmy oferujące pozycjonowanie sklepów online. Na podstawie własnych doświadczeń i przyglądania się konkurencji staraliśmy się odpowiedzieć na pytanie o koszt pozycjonowania sklepu internetowego. Wielokrotne próby ustalenia jednolitego cennika ostatecznie przekonały nas, że idealnym rozwiązaniem jest elastyczne dopasowanie oferty do indywidualnych wymagań Klienta. Z tego powodu w Afterweb cena jest końcowym etapem naszych ustaleń. Na podstawie zebranych informacji oraz Twoich oczekiwań dostosujemy cennik tak, by był on dla Ciebie korzystny.

Cennik pozycjonowanie sklepów w modelu abonamentowym
PAKIET OPTIMUM PREMIUM UNLIMITED
Cena 985 zł 1498 zł 2990 zł
Ilość pozycjonowanych fraz 20 fraz 40 fraz *nielimitowane
Raport z realizacji pakietu raz na kwartał raz na kwartał raz na kwartał
Czas trwania umowy czas nieokreślony czas nieokreślony czas nieokreślony
Okres wypowiedzenia 1 miesiąc 1 miesiąc 1 miesiąc

*wg możliwości finansowych i technicznych

Skontaktuj się i sprawdź koszt pozycjonowania Twojego sklepu internetowego

Nasza wiedza oraz rozległy know-how pomogą Ci wyróżnić się spośród konkurencji i zbudować swój wizerunek w sieci. Jesteśmy gotowi rozprawić się nawet z gigantami branżowymi i znaleźć dla Ciebie idealną receptę na dotarcie do wszystkich potencjalnych Klientów. Wyróżnia nas pasja do codziennego odkrywania przed Tobą nowych dróg na szczyt wyników wyszukiwania. Otoczymy Twoją markę opieką i zadbamy o to, by pozycjonowanie sklepu internetowego stało się bramą do jego popularności w sieci. W naszym portfolio mamy zarówno start-upy, jak i duże firmy, które wynieśliśmy do czołówki rankingu Google. Skontaktuj się z nami już dziś i poznaj atrakcyjny cennik, jaki Ci zaoferujemy.

pozycjonowanie stron internetowych w Google

Co składa się na pozycjonowanie sklepu internetowego? Poznaj etapy naszej pracy, które warunkują cenę usługi

    • Zgromadzenie słów kluczowych, jakie wspomagają efektywną sprzedaż. Wiemy doskonale, że pozycjonowanie sklepu na podstawie fraz wybranych intuicyjnie nie wystarczy, żeby ogłosić sukces. Powodzenie kampanii jest uzależnione od trafnego doboru słów-kluczy, które warunkują jedynie dogłębne analizy i doświadczenie posiadane przez specjalistów SEO z Agencji Afterweb. Ufamy jedynie danym liczbowym pokazującym popularność konkretnych fraz i prognozom dotyczącym trendów w marketingu sieciowym. Dzięki temu możemy szybko wyposażyć Cię w listę słów kluczowych, które wspierają pozycjonowanie sklepu internetowego oraz odpowiadają na oczekiwania potencjalnych kupujących.

Przykładowe frazy dla pozycjonowania sklepu internetowego:

Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
biżuteria srebrna 4400
sklep stomatologiczny 1300
części samochodowe 49500
zegarki drewniane 3600
wózki dziecięce 27100
kosmetyki naturalne sklep 880
etui do telefonu 1900
    • Skuteczna optymalizacja poprzedzona audytem SEO, czyli dokładne sprawdzenie strony pod kątem technicznym. Nasi eksperci zbadają witrynę Twojego sklepu i dostosują ją do wymagań robotów wyszukiwarki oraz internautów. Bierzemy pod uwagę mnóstwo czynników mających wpływ na popularność strony i jej miejsce w wynikach wyszukiwania. Są to chociażby responsywność, posiadanie certyfikatów bezpieczeństwa, nasycenie odpowiednimi frazami, czytelność i przejrzystość szablonu sklepu. Zróżnicowana praca seowców nad każdym serwisem sprawia, że cena zmienia się w zależności od potrzeb, niemniej zawsze pozostaje korzystna.

    • Zbudowanie wartościowego zaplecza artykułów. Tutaj zaczyna się właściwe pozycjonowanie sklepu internetowego – aby pozycja szła w górę, trzeba stworzyć bazę tekstów i linków prowadzących do Twojej witryny. Zajmują się tym nasi wykwalifikowani copywriterzy i redaktorzy, którzy dbają o profesjonalizm eksperckich artykułów i samym słowem pisanym zachęcają Klientów do zajrzenia na stronę. Gotowe teksty trafiają do naszych partnerów medialnych, czyli serwisów informacyjnych i branżowych.

wykres analytics - skuteczne pozycjonowanie strony

  • Częste i regularne raporty to w Afterweb codzienność. Wyznajemy zasadę, że Klient powinien być poinformowany nie tylko o tym, jak wygląda cennik usług, ale też o bieżących wynikach kampanii. Chętnie porozmawiamy z Tobą w naszym nowoczesnym biurze przy filiżance znakomitej kawy. Jeśli nie możesz do nas przyjechać, zrelacjonujemy Ci poczynione kroki telefonicznie, mailowo albo przez wideokonferencję.

[shortcode_oferta_ads]

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez ?formularz lub telefonicznie ?+48 79 848 33 33.

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33