Zbuduj stałą bazę odbiorców i zwiększ sprzedaż poprzez skuteczne pozycjonowanie stron WWW dla firmy z Tych i okolicach

pozycjonowanie stron Tychy

Jako internetowy przedsiębiorca musiałeś spotkać się z terminem „pozycjonowanie stron internetowych”. Najprawdopodobniej korzystałeś też z pomocy agencji interaktywnych, które nie pomogły Ci osiągnąć zamierzonych rezultatów. Pod szyldem Afterweb przez wiele lat zdołaliśmy stworzyć coś więcej, niż zwyczajną firmę zajmującą się marketingiem sieciowym. Nasze usługi są kompleksowe i zawsze indywidualnie dopasowane do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. W praktyce oznacza to, że nasi interdyscyplinarni specjaliści dbają każdy aspekt biznesu tak, abyś mógł skupić się na tym, co naprawdę ważne – dopracowywaniu swojej oferty. W toku współpracy wybierzemy najbardziej efektywne sposoby, z którymi szybko i na stałe wylądujesz w czołówce listy wyników wyszukiwania Google. Pozycjonowanie lokalne i ogólne stron firm z Tych i okolic to dla nas szczególne zadanie, które zawsze kończy się zajęciem przez Ciebie intratnej lokaty na pierwszej stronie rezultatów branżowych zapytań!

Co będzie wynikiem naszych działań w zakresie zorientowanego na Tychy i okolice pozycjonowania stron?


Rynek 1, 43-110 Tychy

Po ponad dekadzie na polskim rynku nazwa Afterweb zaczęła być utożsamiana z powodzeniem w wyszukiwarce. Nasza obecność przy początkach rodzimego handlu internetowego spowodowała, że przez szereg zmian algorytmów Google oraz trendów w web designie zawsze pozostawaliśmy w absolutnej czołówce marek zajmujących się szeroko rozumianym marketingiem SEM. Nabyte w setkach kampanii doświadczenie przekuliśmy w sprawdzone know-how, które świetnie pracuje na powodzenie naszych klientów.

Nasze osiągnięcia w pozycjonowaniu fraz lokalnych dla miasta Tychy ?

2340

Pozycjonowanych fraz kluczowych

78

Zoptymalizowanych stron

325%

Wzrost wejść na stronę

Jeśli zaś dodamy do równania naszą niespożytą pasję, dostajesz zapewnienie, że Twoja działalność odniesie sukces zarówno w sektorze lokalnym w Tychach i okolicach, jak i na firmamencie krajowym. Będziemy z Tobą na każdym etapie rozwoju firmy, dopasowując się do potrzeb i poszerzając pole walki zgodnie z Twoimi największymi atutami. Niezależnie od tego, jak dużą ekspansję planujesz, nasi profesjonalni marketerzy skroją efektywną usługę, która ulokuje Cię w ścisłej czołówce wyników w branżowych frazach.

Stań się szczęśliwym beneficjentem rzetelnych kampanii pozycjonowania lokalnego dla firm z Tych i okolic

pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google

 • Wejdź na szczyt pierwszej strony wyników. Badania wirtualnej rzeczywistości pokazują, że chociaż aż 70% wszystkich globalnych transakcji zachodzi za pośrednictwem WWW, internauci bardzo rzadko wykraczają w swoich poszukiwaniach poza pierwszą dziesiątkę propozycji. Właśnie dlatego w Afterweb liczy się dla nas jedynie lokata w TOP10. Niezależnie od dyscypliny to tu jest Twoje miejsce, zwłaszcza jeśli pragniesz stworzyć firmę trwałą i mogącą poszczycić się sprzedażą na pożądanym poziomie. Z nami pozycjonowanie stron internetowych zawsze kończy się sukcesem klienta.
 • Utrzymaj pozycję bez względu na okoliczności. Walka o wysokie pozycje nie miałaby sensu, gdyby czołowe miejsce na liście miało stanowić jedynie chwilową przewagę. Nasi eksperci wierzą w działania systematyczne, których regularny wymiar pomaga zbudować trwałą więź między marką a jej klientami oczekującymi treści i asortymentu na najwyższym poziomie. To ciągłość daje rezultaty w lokalnym i globalnym internecie, dlatego w Afterweb naszym celem jest proces, nie jednorazowy skok na przynoszące zysk pozycje.
 • pozycjonowanie stron internetowych w Google

 • Wyprzedź nawet najgroźniejszych rywali. Ponieważ jesteśmy agencją interaktywną z dużym stażem, świetnie rozumiemy rozmiary konkurencyjności w poszczególnych dziedzinach sieciowej działalności. Zdajemy sobie sprawę z nadmiernego nasycenia niektórych obszarów rynku, także w wymiarze lokalnym. Z tego tytułu dysponujemy licznymi strategiami, które pomogą Ci w skuteczny sposób wyprzedzić nawet gigantów i zgarnąć dużą porcję ruchu z wyszukiwarki tylko dla siebie. Pozycjonowanie na „długi ogon” oraz rozmaite sposoby na odróżnienie marki na stronach wyników na pewno zdadzą egzamin.
 • Zbuduj silny i godny zapamiętania obraz marki. Pozycjonowanie firm skierowanych na Tychy i okolice to nie tylko batalia o wspięcie się jak najwyżej. Jednym z ważniejszych aspektów okazuje się również troska o wykreowany dla marki, zapadający w pamięć image. Jest to o tyle istotne, że przyszli konsumenci będą trafiać do Ciebie także w oparciu o siłę skojarzeń z logiem i nazwą firmy. Zaistnienie w świadomości internauty to drugi obok pozycjonowania stron filar cyfrowej obecności.
 • Staw czoła wzrostom sprzedaży. Pozycjonowanie Twojego sklepu lub witryny usługowej na tle skomplikowanego branżowego krajobrazu to działanie, które zakończy się dla Ciebie znacznie zwiększoną sprzedażą i liczbą odwiedzin chętnych internautów. Infrastruktura i moce przerobowe Twojej firmy z Tych lub okolic muszą być przygotowane na taki scenariusz. W Afterweb pomożemy Ci jak najlepiej podjąć zwiększony traffic, dzięki czemu zyskasz gotowe i niezawodne metody pracy. Zaufaj naszym fachowcom i ciesz się finansowym sukcesem!

Podejmij pozycjonowanie strony z Afterweb – Liderem w pozycjonowaniu fraz lokalnych dla miasta Tychy

Z czego składa się owocna oferta pozycjonowania sklepów i witryn usługowych dla podmiotów z Tych i okolic?

 • Wybór słów kluczowych stanowi zagadnienie, z pominięciem którego nie może być mowy o walce z algorytmami Google oraz konkurencją. To swego rodzaju selekcja pól bitwy, na których będziemy starać się układać Twoją atrakcyjną ofertę w opozycji do propozycji konkurentów. Decydując się na konkretne frazy zawsze poddajemy je dogłębnej analizie przy pomocy profesjonalnych programistycznych narzędzi, które pomagają nam zidentyfikować najbardziej obiecujące hasła. Autorskie programy wskażą słowa stanowiące, nomen omen, uniwersalne klucze do trwałej i procentującej obecności na niwie świata WWW. Z nami Tychy i otaczający region otworzy się na Twój wachlarz produktów i usług.
 • Przykładowe frazy lokalne dla miasta Tychy:

  Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
  lakiernik Tychy 210
  pozycjonowanie stron Tychy 40
  gabinet kosmetyczny Tychy 110
  mechanik Tychy 880
  pozycjonowanie Tychy 50
  wulkanizacja Tychy 1300
  rolety Tychy 480
 • Szczegółowy audyt SEO stanie się kolejnym krokiem zmierzającym do zamiany Twojej witryny w skuteczne narzędzie cyfrowej sprzedaży. Search Engine Optimization to optymalizacja serwisu pod kątem wymogów wyszukiwarki Google. Idea stojąca za nią opiera się na spostrzeżeniu, iż wystarczy skonstruować witrynę zgodnie ze wskazówkami, aby w niedługim czasie cieszyć się wzrostem pozycji. Wszystko to brzmi dosyć prosto, w rzeczywistości jednak stajemy wobec bardzo złożonego zadania, w ramach którego specjaliści sprawdzą choćby takie zagadnienia jak szybkość ładowania, responsywność, obecność certyfikatów bezpieczeństwa i użytecznych protokołów, dobre wykorzystanie znaczników i meta opisów a także odpowiedni rozkład elementów interaktywnych i wcześniej nasyconych frazami treści. Nasi fachowcy zbadają też profil linkujących do Ciebie stron oraz wiele punktów składających się na komfort użytkowania projektu (UX).
 • Copywriting i link building to dwa aspekty internetowych realiów, które powinny pracować dla firm działających w Tychach i okolicach. W Afterweb zrzeszamy najlepszych redaktorów oraz kreatywnych specjalistów do spraw komunikacji, którzy w adekwatny sposób zajmą się tekstualną stroną prezentacji Twojej marki. Eksperckie artykuły, wpisy blogowe i posty w social mediach w mgnieniu oka przerodzą się w funkcjonujące na Twoją korzyść, budujące renomę, przyciągające internautę treści skutecznie odpowiadające na prawdziwe problemy użytkowników globalnej pajęczyny.
 • wykres analytics - skuteczne pozycjonowanie strony

 • Raportowanie i monitorowanie są ogniwami, na których opieramy każdy wątek naszej działalności. Nie wyobrażamy sobie bowiem żadnej akcji podejmowanej bez szczególnych analitycznych podstaw i konkretnych, liczbowych planów. Zintegrowane procedury przetwarzania znaczących danych kierują naszymi wysiłkami na każdym poziomie pozycjonowania sklepów i witryn usługowych z Tych i okolicznych miejscowości. Nasze postępy referować będziemy regularnie za pośrednictwem telefonu, maila lub wideokonferencji. A jeśli zdecydujesz się odwiedzić nas w nowoczesnym biurze, sprawozdanie odbędzie się przy filiżance wyśmienitej kawy.

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez ?formularz lub telefonicznie ?+48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33