Polska firma

WordPress

Pozycjonowanie stron i SEO dla sklepów na silniku WordPress w Google. Pełna optymalizacja pomoże Ci odnieść sukces!

Pod względem SEO WordPress to doskonały, przyszłościowy wybór

Od kiedy CMS i silnik WordPress zaczął zyskiwać na popularności, uruchomienie firmowej strony internetowej stało się banalnie proste. Działający serwis to jeszcze nie wszystko – musisz jeszcze zadbać o to, aby odwiedzało go jak najwięcej potencjalnych klientów. I tu pojawiamy się my, specjaliści SEO oraz reszta zespołu agencji Afterweb. Pozycjonowanie stron www to nasza podstawowa usługa, a z WordPressem mamy do czynienia od dawien dawna. Mamy wystarczającą wiedzę i doświadczenie, by przeprowadzić kompleksową optymalizację kodu pod aktualne wymagania Google. Stale obserwujemy zmiany w wyszukiwarce, a także śledzimy nowinki trafiające do CMS-a. Zarówno z oficjalnych źródeł, jak i w portalach przybliżających pozycjonowanie stron. WordPress to często poruszany tam temat, a my potrafimy zrobić z tej wiedzy użytek przynoszący korzyści Klientom!

[cta_1 text=”Chcesz ocenić potencjał, jaki ma WordPress w Twojej branży?” btn=”Zamów bezpłatną analizę!”]

W zgodnej opinii specjalistów SEO WordPress to platforma idealna do pozycjonowania

Silnik open source, rozwijany przez niezliczonych programistów na całym świecie, zmienia się pod wieloma względami. Nie wszystkie wtyczki, pożyteczne z innych powodów, sprzyjają botom Google. Jedynym słusznym środkiem zaradczym jest optymalizacja strony – WordPress musi spełniać stale rosnące wymagania względem responsywności, szybkości działania witryny czy objętości kodu. Bez tego pozycjonowanie nie ma żadnych szans powodzenia. Które elementy w WordPressie wymagają szczególnej uwagi? Są to:

  • jak najlepsze rezultaty w testach Google PageSpeed Insights
  • poprawne indeksowanie podstron
  • optymalizacja treści i grafik
  • parametry title
  • dane strukturalne
  • instalacja certyfikatu SSL
  • weryfikacja linkowania wewnętrznego

Dzięki pozytywnym zmianom, jakie przyniesie techniczna optymalizacja WordPress stanie się doskonałym fundamentem pod dalsze działania. Systematyczna publikacja wartościowego dla użytkowników contentu oraz zrównoważony link-building w zgodzie z najwyższymi standardami SEO znacznie zwiększą widoczność Twojej firmy w Google. I tak, dzięki naszej pomocy, zaczniesz pozyskiwać klientów prosto z internetu!

Optymalizacja WordPressa to nie wszystko. Pozycjonowanie wymaga jeszcze wielu innych działań

WordPress w stanie surowym potrzebuje optymalizacji, linków i treści

Sam silnik wyścigu nie wygra. Rywalizacja o TOP 3 w Google na frazy kluczowe z największym potencjałem sprzedażowym toczy się na wielu polach jednocześnie. Optymalizacja SEO ułatwia działanie botom wyszukiwarki – potem przychodzi czas, aby przekonać algorytmy Google o dużej jakości merytorycznej Twojej strony. Współczesny WordPress rozwinął się z platformy blogowej, zatem publikacja treści przez CMS będzie banalnie prosta. Możemy Ci zorganizować szkolenie, po którym zaczniesz zarządzać firmową stroną samodzielnie, bez pomocy z zewnątrz. Oferujemy szeroko zakrojone konsultacje!

Pozycjonowanie sklepu z WooCommerce (dedykowanym modułem w WordPressie) prowadzimy w bardzo podobny sposób. W pierwszej kolejności specjaliści SEO Afterweb dopracowują warstwę techniczną, później przychodzi pora na merytoryczny marketing treści oraz zdobywanie linków w maksymalnie naturalny sposób. Pamiętaj, że oficjalnie Google zabrania celowego pozycjonowania. Musimy zachować balans pomiędzy wymogami wyszukiwarki a metodami kojarzącymi się z tzw. Black Hat SEO. WordPress jest wystarczająco elastycznym CMS-em, byśmy utrzymali skuteczność bez narażania Twojej strony lub sklepu na najpoważniejsze konsekwencje. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

WordPress ma wiele rozszerzeń dla e-commerce. Pozycjonowanie sklepu internetowego może wymagać ich modyfikacji

Nadrzędnym celem działań SEO dla sklepów internetowych z WordPressem jest efektywny wzrost sprzedaży

Instalacja jakiegokolwiek dodatku, który głęboko ingeruje w kod strony www, zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem. Podobnie jak inne, fundamentalne zmiany. Jako że przywiązujemy należytą wagę do kwestii bezpieczeństwa, w trakcie optymalizacji WordPressa systematycznie tworzymy kolejne kopie zapasowe. Nie musisz się obawiać, że przez SEO cokolwiek stracisz lub przestanie funkcjonować. Dzięki rzetelności i zaangażowaniu, jakie wkładamy w pozycjonowanie sklepu WordPress z aktywnym WooCommerce’em działa niezawodnie! Zajrzyj do referencji uzyskanych przez agencję Afterweb, a znajdziesz tam mnóstwo sklepów internetowych z najróżniejszych branż!

Wyniki mówią same za siebie. Wzrosty ruchu internetowego i sprzedaży o kilkaset procent na przestrzeni kilku miesięcy są jak najbardziej w Twoim zasięgu! Podstawa tych sukcesów jest zawsze bardzo podobna: przez długotrwałe, konsekwentne pozycjonowanie stron WordPress zaczyna przekształcać się w szybką, ultra-nowoczesną platformę internetową. Potem pozostaje pokonać konkurentów ciekawą, angażującą treścią. A w tym zakresie nie obędzie się bez Twojego udziału! W końcu znasz swoją branżę i oczekiwania, potrzeby jej klientów lepiej niż my.

Poprzez pozycjonowanie WordPress stanie się w pełni zgodny z najnowszymi wytycznymi jakościowymi Google

Rozmaite case studies w branży SEO pokazują, że witryny z dopracowanym silnikiem radzą sobie w wyszukiwarce lepiej, niż serwisy stawiające tylko na wartościowy content. Wprawdzie gigant z Mountain View stara się to poprawić, ale algorytmom Google wciąż jeszcze sporo brakuje, by w pełni rozumieć treść i oceniać jej jakość. To oznacza, że kwestie SEO WordPress nadal musi traktować priorytetowo. Co nie oznacza, że zawartość wolno zaniedbać!

[cta_1 text=”Chcesz, aby Twoja strona na WordPressie zawsze była na 1. miejscu w Google?” btn=”Zapytaj o reklamę w Google Ads”]

W a gencji Afterweb działamy całościowo, opracowując długofalową strategię i w razie potrzeby dostosowując ją do zmieniając się okoliczności. Po tym, jak zakończy się pierwsza optymalizacja strony WordPress Klienta nadal pozostaje pod stałym nadzorem specjalistów. Współpracując z nami możesz liczyć na zdecydowanie więcej, niż jednorazowy wyskok. Zrobimy to, co będzie trzeba, aby stale utrzymywać Twoją firmową stronę w ścisłej czołówce Google! Skuteczne pozycjonowanie + WordPress to sprawdzony przepis na biznesowy sukces w XXI wieku. Chcesz osiągać coraz lepsze rezultaty i zbudować silną, popularną wśród konsumentów markę? Nie czekaj z wysłaniem zapytania ofertowego do agencji SEO Afterweb, aż zgłosi się do nas Twoja konkurencja!

[Featured_snippets title=”Najczęściej zadawane pytania”]

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33