Wrocławska Agencja SEO to godny reprezentant firm i sklepów z okolicy. Prowadzisz biznes lokalny? Wypromujemy go w Google!

agencja seo wrocław

Wrocław to trudne miejsce na biznes. Każdego roku działalność rozpoczyna tu kilkanaście tysięcy nowych firm, a stale rosnąca konkurencja nie ułatwia walki o klienta. W celu zyskania przewagi, pozwalającej znokautować branżowych konkurentów już w pierwszej rundzie, należy działać bezkompromisowo. Kompleksowe przygotowanie do rozgrywki jest więc kluczowe – każda firma, chcąca promować się na miasto Wrocław, powinna wdrożyć pozycjonowanie swojej strony internetowej. A ponieważ najtrudniej jest obronić się przed ciosem podwójnym, zaleca się przeprowadzić atak dwustronny; połączyć pozycjonowanie z kampanią Google Ads. Agencja SEO Afterweb będzie Twoim przewodnikiem i towarzyszem w podbijaniu lokalnego rynku.

Prowadzisz firmę w mieście Wrocław lub tuż obok? Zakomunikuj to w Google i zyskaj klientów!


Klimasa 47/54, 50-515 Wrocław

Wyszukiwarka Google to ring, na którym toczy się nieustanna walka o wysokie pozycje. Mówi się, że pierwsza dziesiątka należy do branżowych liderów – czas, aby Twoja firma pokazała się wśród nich. Metodą, dzięki której będzie to możliwe, jest pozycjonowanie stron: szereg działań marketingowych, prowadzących do znaczącego wzrostu pozycji na frazy, związane z prowadzoną działalnością. Profesjonalna agencja SEO działa tak, aby internauci (czyli potencjalni klienci) sami odnaleźli promowaną witrynę. Mowa o strategii inbound marketingu, która odpowiednio realizowana, prowadzi do pokaźnego zwiększenia sprzedaży oraz rozpoznawalności marki.

Jesteś ciekaw, jakie usługi SEO /SEM najlepiej przysłużą się Twojej firmie z miasta Wrocław lub okolic? Odpowiadamy: pozycjonowanie i kampanie reklamowe Google Ads. W Agencji Afterweb świadczymy je dla sklepów internetowych i firm usługowych, stawiających na prężny rozwój. Ty też możesz dołączyć do grona Klientów z Wrocławia, którym pomogliśmy dotrzeć na samą górę Google!

seo wrocław

Znajdziemy dla Ciebie transakcyjne frazy kluczowe. Przekonaj się, co potrafi firma pozycjonująca Afterweb

Zatrudniony w agencji specjalista ds SEO posiada wiedzę i narzędzia, przy pomocy których jest w stanie dobrać intratne frazy lokalne dla klienta z każdej branży. Zarządzając firmą w takim mieście jak Wrocław, reklamowanie się w oparciu o strategiczne słowa kluczowe to konieczność. Samodzielnie nie sposób podołać temu zadaniu. Reklamy w Google powinna zaplanować i uruchomić agencja SEO, a dla firm z Wrocławia najlepszym wyborem będzie skorzystanie z usług lokalnych specjalistów. Afterweb melduje gotowość do działania! Wrocław to nasza centrala od 2008 r., a zajmowanie się marketingiem internetowym sklepów i firm z Dolnego Śląska, sprawia nam dużą satysfakcję. Specjalista SEO wykona dla Ciebie audyt, a potem zaproponuje mix skutecznych fraz kluczowych, które wyprowadzą Twoją stronę firmową na prowadzenie.

Nasze osiągnięcia w pozycjonowaniu fraz lokalnych dla miasta Wrocław

648
Pozycjonowanych fraz kluczowych
106
Zoptymalizowanych stron
263%
Wzrost wejść na stronę
Wyślij zapytanie o cenę

Geotargetowanie istotą skutecznej promocji. Gdy agencja SEO /PPC skieruje Twoje reklamy na Wrocław, szybko zawitasz w TOP3

Kiedy promocją lokalnej firmy ze stolicy Dolnego Śląska zajmuje się Agencja SEO Wrocław oraz okoliczne miejscowości natychmiast dowiadują się o jej istnieniu. Odbywa się to między innymi dzięki geotargetowaniu. Konsultant SEO wdrażający pozycjonowanie kierowane na miasto, bazuje na sprzedażowych frazach, zawierających człon geolokalizacyjny (np. cukiernia Wrocław, mechanik z Wrocławia). Specjalista PPC zarządzający kampanią Google Ads, ma do dyspozycji jeszcze więcej narzędzi, pozwalających docierać z reklamą do konkretnych odbiorców. Tych można wynajdywać chociażby poprzez odczytanie adresu IP ich urządzeń. Kampanię da się dowolnie skonfigurować, np. reklama może być widoczna dla potencjalnych klientów, przebywających w promieniu od kilku do kilkudziesięciu kilometrów od promowanej siedziby firmy. Obszar ten można ściśle zawęzić (nawet do jednej dzielnicy: Wrocław Krzyki, Wrocław Psie Pole itp.) albo rozszerzyć, celem docierania do większej ilości odbiorców.

agencja pozycjonowanie wrocław

Usługi SEO i SEM świadczone przez Afterweb dla firm z Wrocławia skutkują stałą obecnością na górze w Google

Przykładowe frazy lokalne dla miasta Wrocław:

Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
agencja seo Wrocław 480
lakiernik Wrocław 880
mechanik Wrocław 3600
pozycjonowanie stron Wrocław 720
pozycjonowanie Wrocław 880
rolety Wrocław 1900
seo Wrocław 210
studio tatuażu Wrocław 1600
wulkanizacja Wrocław 5400

Jesteśmy zdania, że firma pozycjonująca powinna wszechstronnie pracować na sukces swoich klientów. W związku z tym w Afterweb oferujemy bezkonkurencyjne pakiety na pozycjonowanie stron oraz usługi Google Ads. Od ponad 14 lat udowadniamy, że jeśli promocję wdraża i nadzoruje Agencja SEO Wrocław przestaje być trudnym obszarem do prowadzenia firmy! Jesteśmy specjalistami w dobieraniu fraz, mających duży popyt w Google. Wytrwale działamy w interesie Przedsiębiorców z miasta Wrocław, doprowadzając ich strony firmowe na najwyższe lokaty w wyszukiwarce. Ciebie również zapraszamy do współpracy – na dogodnych warunkach. Jako elastyczna i nowoczesna Agencja SEO z wizjonerskim spojrzeniem na marketing internetowy, zaproponujemy strategię, jaka nie śniła się największym wyjadaczom w branży. Skontaktuj się, a konsultant jeszcze tego samego dnia przedstawi Ci wycenę usług reklamowych, kierowanych na Wrocław. Twoja firma nigdy nie była bliżej zwycięstwa, niż jest teraz – zapraszamy do kontaktu!

agencja seo sem wrocław

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33