Lokalne pozycjonowanie ukierunkowane na Żory i okolice to gwarancja powodzenia dla Twojej firmy

pozycjonowanie stron Żory

W XXI wieku wręcz nie można sobie wyobrazić prowadzenia jakiejkolwiek działalności bez obecności w internecie. W końcu to właśnie tam większość ludzi rozpoczyna swoje poszukiwania, gdy chce znaleźć interesujące ich produkty czy usługi. Dlatego firmy prześcigają się w wyszukiwaniu sposobów na przyciągnięcie ich uwagi – a jednym z najskuteczniejszych i najbardziej opłacalnych jest pozycjonowanie stron. Żory, na których się skupiamy, położone są niedaleko innych ośrodków miejskich, przez co odpowiednie działania mogą przynieść doskonały rezultat. W Afterweb wiemy, jak ważne jest zaistnienie „na własnym podwórku”: to tam zyskasz najwierniejszych Klientów, którzy będą do Ciebie wracać.

Nasze osiągnięcia w pozycjonowaniu fraz lokalnych dla miasta Żory ?

700

Pozycjonowanych fraz kluczowych

35

Zoptymalizowanych stron

290%

Wzrost wejść na stronę

Regionalny, miejscowy rynek potrafi być prawdziwą trampoliną do sukcesu dla każdej firmy, od niewielkiego start upu po lokalnego potentata. Warto zatem poprzez odpowiednio dobrane pozycjonowanie stron internetowych zadbać o swoją obecność oraz dostrzegalność w sieci. O Twoim miejscu w rankingu decyduje gigant z Mountain View, czyli Google. Pomożemy Ci się z nim zaprzyjaźnić i sprawimy, że wszelkie zmiany algorytmów nie będą dla Ciebie żadnym zagrożeniem. Na polskim rynku jesteśmy nie od dziś, dlatego dobrze poznaliśmy jego specyfikę. Skupiliśmy się zwłaszcza na firmach lokalnych, którym nierzadko trudno wybić się ponad konkurencję. Opracowaliśmy metody, dzięki którym w mgnieniu oka zmienimy Twoją witrynę, sklep albo platformę usługową w maszynę do sprzedaży pracującą na najwyższych obrotach.

Prezentujemy korzyści, które staną się Twoim udziałem po zainwestowaniu w pozycjonowanie strony z Żor i okolic


Rynek 1, 44-240 Żory

Wirtualny świat ma swoje wymogi i świadomość istnienia i przydatności marketingu internetowego nie wystarcza, żeby odnieść sukces. W naszym kraju funkcjonuje bowiem mnóstwo agencji SEO i trzeba spośród nich wybrać tę, która spełni wszystkie Twoje wymagania i poprowadzi Cię wprost do czołówki wyników wyszukiwania. W Afterweb już od przeszło dekady wytrwale odpowiadamy na oczekiwania naszych Klientów i dokładamy wszelkich starań, żeby zyskali oni popularność w sieci, na którą zasługują. Niezależnie od tego, jaka branża jest Twoją specjalnością, a także czy prowadzisz małą, czy dużą firmę, pomożemy Ci wyróżnić się spośród konkurencji. Wiemy, że jeśli stronie potrzebne jest pozycjonowanie, Żory są doskonałym miejscem, żeby je rozpocząć. Lokalizacja w południowej Polsce i bliskość Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego daje mnóstwo możliwości dotarcia do odbiorców. Nasz szeroki know-how oraz doświadczenie pozwoli nam dopasować formę działania do Twoich potrzeb. Dodatkowo zadbamy o Twoją firmę nie tylko poprzez pozycjonowanie, ale też otoczymy ją kompleksową opieką na każdym etapie rozwoju. Z nami zawojujesz zarówno Żory, jak i cały Śląsk!

Oto pięć rezultatów marketingu, jakie zaobserwujesz, decydując się na pozycjonowanie stron nakierowane na Żory

  • Będziesz obecny w TOP3 Google na wszystkie wybrane słowa kluczowe: nie jest to jedynie marzenie, ale rzeczywistość, która prędzej czy później spotyka wszystkich naszych Klientów. Wnikliwe analizy oraz skonstruowane na ich podstawie pozycjonowanie stron internetowych sprawia, że sukces staje się udziałem każdej współpracującej z Afterweb firmy. Kładziemy jednakowy nacisk na każdy z aspektów naszej pracy, gdyż ma on ogromne znaczenie przy dążeniu do ostatecznego efektu, czyli Twojej wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania. Postaw na rozwój, jaki zapewnią Ci stale rosnące wskaźniki sprzedaży.

pozycjonowanie stron internetowych w Google

  • Miejsce w czołówce pozostanie w Twoim posiadaniu: to cel, który stawiamy przed sobą na samym początku. Nie zadowala nas jednorazowe wywindowanie Twojej witryny do grona najlepszych, ale robimy wszystko, żeby została tam przez długi czas. Wiele agencji SEO poprzestaje jedynie na osiągnięciu pierwszej pozycji w wynikach wyszukiwania, po czym zostawia stronę samą sobie. Natomiast według Afterweb pozycjonowanie stron www to proces, w którym najważniejsza jest systematyczność. Tylko cykliczne działania mogą utrzymać Cię wśród liderów w branży i sprawić, że całe Żory będą o Tobie mówić.

  • Wygrasz walkę z konkurencją, nawet tą, która na rynku istnieje od lat i wypracowała sobie pozycję dzięki dużej bazie wartościowych artykułów i linków. Sekretem na jej pokonanie jest lokalne pozycjonowanie stron internetowych: Żory będą idealnym miejscem, by je wykorzystać. Eksperci z Afterweb z powodzeniem stosują wypróbowane strategie, jak chociażby frazy wykorzystujące nazwę miejscowości albo słowa kluczowe long tail, czyli bardziej rozbudowane wyrażenia, które internauci wpisują w pole wyszukiwarki. Dzięki takiej metodzie pozycjonowania zyskasz wyższe miejsce również na ogólne frazy, a także wyróżnisz się spośród konkurentów.

Podejmij pozycjonowanie strony z Afterweb – Liderem w pozycjonowaniu fraz lokalnych dla miasta Żory

 • Zbudujesz pozytywny image marki. Pozycjonowanie stron to nie jedynie batalia o najwyższe pozycje w Google, ale też wytrwała bitwa o Klienta. A jak zachęcić internautę do skorzystania z oferty? Sprawić, by skojarzył Twój asortyment i usługi z najwyższą w okolicy jakością, a z wizyty w witrynie wyniósł wyłącznie pozytywne wrażenia. Odpowiednio przeprowadzone pozycjonowanie ukierunkowane na Żory i okolice pomoże zyskać odbiorców z najbliższych terenów którzy ze względu na niewielką odległość chętnie będą do Ciebie wracać.

 • Szybko osiągniesz sukces finansowy. Efektywny marketing internetowy to większa liczba odbiorców, a im więcej zainteresowanych internautów trafia na Twoją witrynę, tym sprawniej rosną słupki odwiedzin i sprzedaży. Już po kilku tygodniach trwania kampanii zobaczysz, że Twój firmowy portfel staje się pełniejszy. To jednak nie wszystko: współpraca z Afterweb sprawi, że promocja firmy zakończy się powodzeniem. Doskonale wiemy, że jej początkiem i końcem nie jest pozycjonowanie: Żory to wymagający rynek, dlatego oprócz technicznej walki o najwyższe pozycje w Google do działań trzeba włączyć elementy PR-owe, jak chociażby dokładnie zaplanowana filozofia kontaktu z odbiorcą.

Z czego będzie składać się pozycjonowanie stron internetowych z orientacją na Żory i okolice? Sprawdź sam!

pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google

  • Wybranie słów kluczowych, które napędzają sprzedaż to punkt pierwszy i najważniejszy, jeśli chodzi o pozycjonowanie stron www. Żory są niewielką miejscowością, ale bliskość największych śląskich ośrodków przemysłowych sprawia, że warto nakierować marketing właśnie na jej okolice. Dlatego w Afterweb zaproponujemy Ci najbardziej opłacalne frazy, dzięki którym wysuniesz się na prowadzenie nawet mimo obecności w sieci lokalnych potentatów. Doskonale wiemy, że każde dobrane słowo-klucz powinno być poprzedzone wnikliwymi analizami trendów. Dzięki temu otrzymasz od nas jedynie frazy, jakie zaprocentują w postaci konwertującego ruchu na stronie.

Przykładowe frazy lokalne dla miasta Żory:

Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
lakiernik Żory 50
pozycjonowanie stron Żory 20
gabinet kosmetyczny Żory 40
mechanik Żory 210
pozycjonowanie Żory 40
wulkanizacja Żory 210
rolety Żory 110
  • Zaplanowanie i przeprowadzenie audytu SEO, a także optymalizacja pod względem technicznym, to konieczny etap pozycjonowania. Specjaliści SEO z Agencji Afterweb zbadają Twoją witrynę pod kątem responsywności, dostosowania do różnego rodzaju urządzeń, posiadania przez nią certyfikatów bezpieczeństwa czy profilu linków do niej prowadzących. I chociaż to nie jedyne zagadnienia, z jakimi będą musieli zmierzyć się nasi eksperci, na pewno zatrzymają się też na dłużej nie tylko nad kwestią oczekiwań robotów wyszukiwarki, ale również użytkowników sieci (UX) zamieszkujących Żory i okolice.

  • Tworzenie bazy tekstów, czyli copywriting i link building, to dla naszych wykwalifikowanych copywriterów i redaktorów codzienność. Zadbają oni o to, by zaplecze treści odnoszących się do Twojej działalności cechowała najwyższa jakość oraz przydatność: dzięki temu zainteresowany odbiorca chętniej kliknie w link prowadzący do firmowej witryny. A skoro już mowa o linkach, to dobrze wspomnieć, że tworzenie artykułów na Twojego bloga to nie jedyny proces, z którego składa się pozycjonowanie stron internetowych. Żory są miejscowością, w której okolicach posiadamy rozbudowaną bazę partnerów medialnych: wśród nich znajdują się serwisy informacyjne i branżowe z całego Górnego Śląska, dzięki którym szybko trafisz do właściwych odbiorców.

wykres analytics - skuteczne pozycjonowanie strony

 • Cykliczne raportowanie oraz analiza wyników: punkt ostatni, ale najbardziej doceniany przez Klientów Afterweb. Wyznajemy zasadę, że tylko systematyczne informowanie o postępach i stały kontakt ze współpracującymi z nami firmami może podsumować tak złożony proces, jakim jest pozycjonowanie. Żory co prawda są położone dość daleko od naszej siedziby, ale jeżeli chciałbyś spotkać się z nami osobiście, zapraszamy do nowoczesnego biura, w którym przy filiżance kawy omówimy przebieg kampanii. Pozostajemy do dyspozycji także telefonicznie, mailowo oraz poprzez wideokonferencje. Serdecznie zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: +48 79 848 33 33 albo do wypełnienia załączonego formularza.

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez ?formularz lub telefonicznie ?+48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33