Polska firma
Pozycjonowanie

Reklama Firmy Transportowej – Jak reklamować firmę transportową w Internecie

Jesteś w kropce i nie wiesz, jak postawić kolejny krok w rozwoju swojej firmy transportowej? W takim razie trafiłeś w dobre miejsce. Marketing w spedycji to absolutna podstawa. Ta branża obfituje w konkurencyjne oferty. Klienci szukają obecnie usług firm przewozowych czy spedytorskich właśnie w Internecie, dlatego też warto w tym medium zadbać o należytą widoczność. Skuteczna reklama firmy transportowej w Afterweb w tym pomoże. Dla nas odpowiednia pozycja w wyszukiwarce Google to ta na samym szczycie. Sprawdź, jak wykorzystać potencjał pozycjonowania stron internetowych oraz kampanii Google Ads do wybudowania autostrady do sukcesu w Twoim biznesie.

Reklama firmy transportowej – poznaj najważniejsze korzyści

W Twojej branży niezwykle istotna jest rzetelność, terminowość i niezawodność. Jakościowa flota pojazdów, doświadczeni kierowcy, profesjonalny dział spedycji – to wszystko rzeczy najwyższej wagi, jednakże nawet spełnianie najwyższego standardu czasem nie wystarcza. W Internecie liczy się „tu i teraz”. Dobra widoczność w wyszukiwarce Google, czyli u lidera wirtualnej promocji, stanowi nieodłączny element rozpoznawalności. Reklama firmy transportowej w tym medium jest więc absolutną podstawą, jeśli zależy Ci na tym, aby dotrzeć do jak największej liczby Klientów. Umiejętny marketing w transporcie pozwoli Ci zachować regularność w otrzymywaniu zleceń i wyeliminuje „martwe okresy”. Nasze działania przełożą się także na utrzymywanie stałych kontaktów biznesowych z Twoimi Klientami. Szczyt popularności w wyszukiwarce może być bliżej, niż myślisz!

Efektywna reklama firmy transportowej w Google Ads

Konkurencja nie śpi i nie daje spać. Szczególnie w tej branży. Tutaj niedopięcie potężnej umowy może dać się we znaki, jednakże najpierw trzeba stworzyć odpowiednie okoliczności, aby mieć możliwość zawierania kontraktów na pokaźną liczbę zer. Reklama firm transportowych poprzez kampanię Google Ads to najszybszy sposób na dołączenie do konkurencji na samym szczycie. Jeśli nie jesteś fanem marnowania czasu, to musisz wiedzieć, że tym działaniem marketingowym możesz pojawić się pod świetnie konwertującymi frazami praktycznie natychmiastowo. Najwyższe pozycje w wyszukiwarce Google mogą należeć do Twojej firmy transportowej, jeśli skorzystasz z naszej fachowej obsługi Google Ads. Dzięki temu dotrzesz do sprecyzowanych grup docelowych i realnie zwiększysz konwersję. Wybierając naszych specjalistów, stawiasz duży krok w stronę lepszego finansowego jutra.

[ramka text=”Zapamiętaj–> Błyskawiczny sukces w Twojej branży jest na wyciągnięcie ręki. Reklama firmy transportowej w Google Ads sprawi, że błyskawicznie staniesz się widoczny w oczach partnerów biznesowych. Z nami osiągniesz wzrost popularności nawet o kilkaset procent!”] Zalety

 • Możliwość skierowania reklamy na konkretną lokalizację
 • Natychmiastowa widoczność na szczycie wyszukiwarki
 • Kilka rodzajów kampanii Google Ads do wyboru
 • Milionowy zasięg wyszukiwarki Google
 • Możliwość ustalenia i korekty konkretnego budżetu
 • Płatność tylko za realne kliknięcia w reklamowany link
 • Łatwy pomiar efektów dzięki dostępowi do rzetelnych statystyk Google
 • Przyciągnięcie uwagi Klientów zainteresowanych usługą

Wady

 • Cena za kliknięcie jest uzależniona od poziomu konkurencji
 • Prowadzenie Google Ads wymaga specjalistycznej wiedzy

[responsive_video]

https://www.youtube.com/watch?v=L5r0Ng8XbDs

[/responsive_video]

Pozycjonowanie stron jako reklama firmy transportowej

Marketing w spedycji nie kończy się na płatnych kampaniach w Google. Istnieje również drugi szlak, którym można dotrzeć na szczyt. Jako dobra reklama firmy transportowej sprawdzi się także usługa pozycjonowania stron internetowych. Polega ona na regularnym wdrażaniu zmian, dzięki którym wysokość witryny w organicznych wynikach wyszukiwania znacząco się poprawi. Z nami trafisz na 1. stronę wyszukiwarki Google. Skuteczne SEO pozwoli wykreować Twojej firmie logistycznej wizerunek eksperta, co istotnie przełoży się na większą renomę. Pozycjonowanie z Afterweb zwiększy ruch na Twojej stronie i zagwarantuje długotrwały efekt. Działania marketingowe firmy transportowej warto oprzeć także na skutecznym SEO. Prestiżowy tytuł lokalnego lidera branży spedycyjnej może należeć do Ciebie.

[ramka text=”Zapamiętaj–> Dobrze przeprowadzone pozycjonowanie jest świetnym działaniem marketingowym w Twojej branży. Choć na pierwsze efekty nierzadko trzeba poczekać, to w tym przypadku cierpliwość jak najbardziej popłaca. Obecność na szczycie jest tego warta. Reklama firmy transportowej u nas wprowadzi Cię na 1. stronę wyszukiwarki Google i sprawi, że będziesz widoczny pod najbardziej konwertujące słowa kluczowe. Wzrost ruchu na stronie i ślad po nim w postaci lepszych zysków to tylko część z tego, co nasza strategia SEO może Ci zagwarantować – specjalista SEO, Łukasz Buławski”] Zalety

 • Duża widoczność na wybrane słowa kluczowe
 • Zwiększenie ruchu na stronie internetowej o kilkaset procent
 • Lepsza pozycja w wyszukiwarce Google
 • Wprowadzenie na stronę firmy wartościowych dla odbiorców treści
 • Utrzymanie długotrwałych i skutecznych efektów

Wady

 • Pozycjonowanie jest skuteczne tylko z profesjonalną agencją SEO
 • Wymagana jest regularność wdrażania zmian
 • Efekty mogą stać się zauważalne dopiero po kilku tygodniach lub nawet miesiącach
Reklama firmy transportowej w Internecie
źródło: https://pl.freepik.com/darmowe-wektory/miedzynarodowa-wysylka-towarow-w-sklepie-internetowym_11669286.htm

Reklama firmy transportowej – praktyczne wskazówki SEO

Analiza konkurencji i dobór odpowiednich słów kluczowych

Bez fachowo dobranych słów kluczowych nie ma mowy o dobrym pozycjonowaniu. Widoczność pod jakościowymi frazami to gwarant wzrostu ruchu na stronie i skutecznego rozwijania się marki. Wykonamy dla Ciebie fachową analizę słów kluczowych, abyś mógł zawsze być krok przed konkurencją.

Przykładowe frazy dla branży transportowej:

Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
firma transportowa 9900
spedycja 8100
usługi transportowe 8100
firmy transportowe 2900
firma spedycyjna 1900
spedycja krajowa 1000
spedycja międzynarodowa 880
firma logistyczna 720
usługi spedycyjne 720
usługi transportowe cennik 390
firmy transportowe międzynarodowe 260
reklama firmy transportowej 70

Optymalizacja techniczna strony

Na ten moment można wymienić ponad 200 czynników rankingujących pozycję stron w wyszukiwarce Google. Optymalizacja opiera się na wdrożeniu takich czynników, które algorytmy uznają za godne uwagi internautów.

Pozycjonowanie lokalne

Twoja firma transportowa skupia się na przestrzeni określonego regionu? W takim razie warto wykorzystać lokalne pozycjonowanie stron internetowych. Dzięki temu to właśnie Twoja marka będzie miała zostać branżowym numerem 1.

Link building to innymi słowy pozyskiwanie linków z innych, jakościowych stron. To nic innego, jak hiperłącza, które przekierowują użytkownika do określonej wirtualnej przestrzeni. Linkowanie musi stać na odpowiednim poziomie, aby marketing firmy transportowej mógł zapewnić najlepsze wyniki.

UX/UI

Pozycjonowanie stron to nie tylko wdrożenie zmian docenianych przez roboty Google. UX/UI polega na dopasowaniu Twojej witryny pod konkretne oczekiwania potencjalnych Klientów Twoich usług. Dobrą stronę cechuje świetna przejrzystość i intuicyjność obsługi. Zachowanie parametrów UX/UI zwiększy skuteczność pozycjonowania!

[cta_1 text=”Zapewnij swojej stronie najlepszą widoczność w wyszukiwarce. Z naszymi specjalistami SEO i Google Ads szybko osiągniesz sukces” btn=”Skontaktuj się z nami”]

Jak reklamować firmę transportową – podsumowanie

Zastanawiasz się, w co zainwestować swój budżet reklamowy? Marketing firmy transportowej możesz oprzeć o fachowe pozycjonowanie, skuteczną kampanię Google Ads lub też połączyć obie usługi, gotując dwie pieczenie na jednym ogniu. Dwutorowa reklama w transporcie w Afterweb zapewni Ci natychmiastowy efekt i długotrwałe korzyści za jednym zamachem. Wybór należy do Ciebie. Zarówno SEO, jak i Google Ads, zagwarantują Ci świetne rezultaty. Dołącz do szerokiego grona naszych Klientów i postaw na lepsze finansowe jutro już dziś!

[Featured_snippets title=”Reklama firmy transportowej – najczęściej zadawane pytania (FAQ)”]

Źródła

 • https://pl.wikipedia.org/wiki/Optymalizacja_dla_wyszukiwarek_internetowych
 • https://developers.google.com/search/docs/beginner/seo-starter-guide?hl=pl
 • https://support.google.com/google-ads/
 • https://moz.com/learn/seo/
 • https://skillshop.withgoogle.com/

3 komentarzy “Reklama Firmy Transportowej – Jak reklamować firmę transportową w Internecie

 1. Wartościowy wpis, z którego dowiedziałem się kilka konkretów. Marketing w transporcie na pewno jest ciężkim kawałkiem chleba, szczególnie w spedycji, gdy mowa o grze opiewającej na wielkie kwoty.

 2. Reklama internetowa w transporcie powinna zadziałać, tak jak działa w każdej innej branży.

 3. Pozycjonowanie lokalne w przypadku tej branży może być fajnym działaniem. Mimo że firmy transportowe działają na cały kraj i poza jego granice, to Klienci bardzo często preferują usługi marek znajdujących się w ich pobliżu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
+48 79 848 33 33

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33