Polska firma
Pozycjonowanie

Twórz na swojej stronie evergreen content, a będzie się ona stale cieszyła zainteresowaniem użytkowników!

Choć współcześnie w optymalizacji stron ogromnie wzrosła rola aspektów technicznych, nadal nie wolno lekceważyć znaczenia, jakie ma dobrze przygotowana treść. To jeden z najważniejszych sposobów na generowanie ruchu na stronie i to bardzo cennego, bo takiego, za który odpowiadają goście o bardzo sprecyzowanych zainteresowaniach i oczekiwaniach. Wielkim błędem jest pisanie wyłącznie po to, by zawrzeć w tekstach słowa kluczowe – dzięki nim możemy osiągnąć wiele więcej. Przyciągniemy zaangażowanych użytkowników, obniżymy bounce rate, zbudujemy zaufanie do własnego podmiotu, jako zespołu specjalistów dzielącego się swoją bogatą wiedzą. A zatem, do dzieła!

Generowanie ruchu na stronie www poprzez treść. Jak to robić?

Nie trzeba nikomu tłumaczyć, że dobra witryna firmowa musi żyć. Potrzebujemy treści nowych, aktualności, które nie pozostawią wątpliwości co do naszego zaangażowania, a przy tym ściągną ruch. Tą ostatnią rolę pełnią one jednak stosunkowo krótko. Co więc robić? Nieustannie wyszukiwać kolejnych tematów? Nie zaszkodzi, jeszcze lepiej jednak, jeśli stworzymy także i takie teksty, które nie będą się starzeć długo. Na tym właśnie polega polecane przez specjalistów SEO generowanie ruchu na stronie poprzez tzw. evergreen content. Kluczem jest oczywiście odpowiednia tematyka, stanowiąca odpowiedź na realne problemy, z jakimi mierzyć się mogą nasi potencjalni klienci i inne osoby, które powinny zobaczyć naszą witrynę. Wówczas mamy szansę przykuć uwagę także tych internautów, którzy dopiero rozważają dokonanie zakupu danego towaru czy usługi i są jeszcze na etapie poszukiwania informacji. Dołóż starań, by im ją dostarczyć, a zakup ten nastąpi u Ciebie! Evergreen content, aby był atrakcyjny, musi być jednak regularnie przeglądany i aktualizowany.

generowanie ruchu na stronie

Dowiedz się, czego może dotyczyć skuteczny evergreen content

Warto pisać na wszelkie związane z naszą branżą tematy, a więc być na bieżąco również z ulotnymi trendami i newsami. W tym przypadku interesują nas jednak zagadnienia, które długo nie stracą na aktualności. Generowanie ruchu na stronie www stanie się łatwiejsze, gdy znajdą się na niej wszelkiego typu poradniki czy działy FAQ – pamiętajmy o aktualizowaniu i rozszerzaniu! Asortyment każdego sklepu internetowego to także istna kopalnia pomysłów na recenzje wyrobów, rankingi i porównania. Jeśli zaś świadczymy usługi, możemy opisać istotne przykłady realizacji – będzie to tzw. studium przypadku, interesujące tych, którzy rozważają korzystanie z nich. W niejednej branży wielką rolę pełnią poszczególne marki produktów – to kolejny przykład tematyki, z którą mogą chcieć zaznajomić się nasi klienci. Podobnie jak np. słowniki pojęć, stanowiące przy okazji znakomite miejsce do naturalnego użycia wielu istotnych dla danej dziedziny fraz kluczowych. To tylko kilka z wielu propozycji – sam najlepiej znasz przedmiot swojej działalności i wiesz, co jeszcze stanowić może w Twoim przypadku evergreen content. To na nim warto skupić się w pierwszej kolejności, jeśli nie mamy zapału do pisania – efekt jest wszak trwały!

[Featured_snippets id=”1″]

Opinie użytkowników

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Afterweb

Specjalista SEO

14 lat doświadczenia w optymalizacji i pozycjonowaniu stron na najtrudniejsze frazy w Polsce. Właścicieli manager firmy Afterweb. Stale nadzoruje proces pozycjonowania stron wszystkich Klientów firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
+48 79 848 33 33

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33