Polska firma
Pozycjonowanie

Wykorzystaj Google Tag Manager i rozbuduj swoją stronę o nowe przydatne funkcjonalności!

Każda witryna może bardzo zyskać na skuteczności marketingowej dzięki wielu dodatkowym funkcjom. Mogą to być chaty bądź inne rozwiązania ułatwiające kontakt z nami, pojawiające się w odpowiednim momencie komunikaty i wiele innych podobnych drobiazgów. Z drugiej strony, dla nas pomocna jest możliwość dokładniejszego poznania zachowań klientów – dzięki temu będziemy w stanie lepiej dostosować do nich stronę. Google Tag Manager, pozwala nam to uzyskać bardzo łatwo. Co jest GTM? To łatwe do wdrożenia narzędzie (dodajemy dwa kody na każdej podstronie), dzięki któremu możemy uzupełniać witrynę o najrozmaitsze funkcjonalności. Dzięki niemu nie musimy wprowadzać zmian w kodzie źródłowym, co czyni takie prace szybszymi i niweluje ryzyko błędu.

google tag manager co to

Poznaj zalety, którymi cechuje się menedżer tagów Google i przekonaj się o nich sam

Google GTM nie jest narzędziem do mierzenia statystyk, niemniej, dzięki niemu nasz Analytics może dostarczać nam szerszych, niezwykle przydatnych informacji. Będziemy np. liczyć użycia konkretnych przycisków, wypełnienia formularzy i inne zdarzenia, co da znam znacznie lepszy obraz skuteczność konkretnych kampanii marketingowych bądź samej witryny. Google Tag Manager umożliwia ponadto kierowanie reklam Ads oraz tych na Facebooku do osób, które dokonały na niej określonej czynności. Pozwala bowiem na ustawienie szczegółowych grup użytkowników. Wreszcie, zastosujemy wiele dodatkowych narzędzi, których działanie w dodatku precyzyjnie ustawimy – np. zadbamy o to, by dany komunikat otwierał się tylko w określonych miejscach. Przetestujemy ponadto w trybie podglądu działanie każdego dodatku zanim zostanie on opublikowany. Wszystko to wykonamy w dodatku w minimalnym czasie i bez utraty szybkości strony – Google GTM nie ładuje zbędnych tagów i sprawia, że wzajemnie się nie spowalniają.

Wszystko to powoduje, że Google Tag Manager jest wprost nieocenionym narzędziem z punktu widzenia SEO – bardzo ułatwia bowiem nadanie witrynie takiej postaci, jaką cenić sobie będą użytkownicy.

[Featured_snippets id=”1″]

Opinie użytkowników

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Afterweb

Specjalista SEO

14 lat doświadczenia w optymalizacji i pozycjonowaniu stron na najtrudniejsze frazy w Polsce. Właścicieli manager firmy Afterweb. Stale nadzoruje proces pozycjonowania stron wszystkich Klientów firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
+48 79 848 33 33

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33