Poznaj nasz pomysł na tworzenie sklepów internetowych dla firm z Lublina.
Już za parę tygodni możesz cieszyć się własnym e-sklepem!

tworzenie stron www Warszawa

Jak to możliwe, że mimo znakomitej oferty i dużego zaangażowania w prowadzony biznes, wciąż narzekasz na małe przychody? Dlaczego musisz dokładać do biznesu, choć klienci Cię uwielbiają i chętnie robią zakupy w Twoim sklepie? Powodem może być ograniczenie sprzedaży wyłącznie do okolicy siedziby firmy. Lublin to spore miasto, ale nie jest w stanie równać się z przestrzenią internetową. Rynek e-commerce czeka na takich Przedsiębiorców, jak Ty! Nawet, jeśli na co dzień działasz w mieście Lublin, możesz wykorzystać potencjał internetu sprzedawać produkty klientom z całego kraju. Specjaliści Afterweb pomogą Ci to zrobić – stworzymy sklep internetowy, który sprowadzi do Ciebie klientów spoza Lublina. Dowiedz się więcej, a już za sześć tygodni zaczniesz czerpać pierwsze zyski ze sprzedaży online.

Przeprowadzamy projektowanie sklepów internetowych. Nasi Klienci to m.in. sprzedawcy z miasta Lublin i okolic

Jesteś właścicielem sklepu stacjonarnego, a na siedzibę firmy wybrałeś Lublin lub pobliską miejscowość? Skoro trafiłeś na naszą stronę, prawdopodobnie na poważnie rozważasz otworzenie sklepu internetowego. To bardzo dobry pomysł! Lublin nie zapewni Ci sprzedaży na takim poziomie, jaki możesz osiągnąć za pośrednictwem internetu. Jeśli tylko odpowiednio zainwestujesz środki i zlecisz stworzenie e-sklepu profesjonalnej agencji interaktywnej, błyskawicznie się o tym przekonasz. Duże grono naszych Klientów to osoby, od lat prowadzące tradycyjne sklepy na terenie miasta Lublin. Przybywamy do nich z pomocą, oferując projektowanie i tworzenie sklepów internetowych od A do Z. Ciebie również zachęcamy do ukazania się ze swoją ofertą w sieci. Czujesz, że to odpowiednia pora, by zacząć zdobywać klientów spoza Wyżyny Lubelskiej? Jesteśmy tu, by zrealizować ten plan!


1 Maja 13/2, 20-410 Lublin+48 79 848 33 33.

Każdy sklep stacjonarny da się przenieść do strefy online. Z Afterweb zareklamujesz produkty w internecie

Bez względu na to, czy prowadzisz niewielki lokalny sklepik czy poważny zakład handlowy, jest mało prawdopodobne, aby odwiedzali Cię mieszkańcy całego miasta Lublin. Stolicę województwa lubelskiego zamieszkuje bowiem ponad 300 tys. osób. Gdyby chociaż połowa z nich wiedziała o istnieniu Twojego sklepu, każdego dnia notowałbyś znacznie większe przychody, niż aktualnie. Przenosząc biznes do internetu, otwierasz sobie drogę do wypromowania działalności tam, gdzie jest to niezwykle opłacalne. Agencja Afterweb oferuje Ci kompleksową usługę, obejmującą projektowanie, wykonanie, wdrożenie i uruchomienie profesjonalnego sklepu internetowego. Mamy w tym zakresie pokaźne doświadczenie, zarówno w obszarze realizowania zleceń dla Klientów z obszaru Lublin, jak też innych polskich miast.

Tworzymy sklepy internetowe, o jakich nie śniło się najbardziej wymagającym Klientom. Wybierz pakiet i pozwól nam działać!

Oferujemy trzy obszerne pakiety pozwalające znaleźć usługę, ściśle dopasowaną do potrzeb prowadzonego biznesu. Możesz skorzystać z opcji START i zyskać nowy, funkcjonalny i prosty w obsłudze sklep internetowy w 6 tygodni. Inne rozwiązania to pakiety OPTIMUM oraz PREMIUM, pozwalające zrealizować bardziej złożone koncepcje, w tym sklepy z kilkoma wersjami językowymi, dużą ilością podstron oraz rozbudowanym menu. Jeśli wybierzesz naszą ofertę na tworzenie sklepów internetowych Lublin przestanie być dla Ciebie jedyną strefą, generującą przychody. Unikalny design, pełne zautomatyzowanie, intuicyjna ścieżka zakupowa – to wszystko sprawi, że każdego dnia będziesz zdobywać nowych klientów i czerpać zyski ze sprzedaży swoich produktów.

Dla każdego Klienta ustalamy personalizowany plan działania bazujący na konkretnych, indywidualnych oczekiwaniach. Świadcząc usługę, jaką jest projektowanie sklepów internetowych, pracujemy według naszych autorskich strategii. Są one na tyle elastyczne, by móc dopasować je do wymagań Zleceniodawcy. Pragniemy podkreślić, że jesteśmy Agencją SEO /SEM. Co za tym idzie, zamówiony sklep internetowy będzie profesjonalnie zoptymalizowany i przyjazny wyszukiwarce internetowej. Przygotujemy go tak, aby w każdej chwili można go było poddać pozycjonowaniu w Google.

projektowanie sklepów internetowych Warszawa

Jak przebiega współpraca z naszą Agencją Interaktywną? Wieloetapowo!

Na początku było… zapytanie ofertowe. Przed przygotowaniem odpowiedzi i pierwszym kontaktem z Klientem, zapoznajemy się z jego branżą i wstępnie analizujemy konkurencję. O wynikach naszego researchu informujemy telefonicznie, omawiając wszelkie istotne kwestie, na podstawie których możemy sporządzić indywidualną wycenę. Opracowanie koncepcji na projektowanie sklepów internetowych następuje podczas kolejnych rozmów telefonicznych bądź na osobistym spotkaniu w siedzibie naszej firmy. Klientów z miasta Lublin najczęściej obsługujemy zdalnie, co nie przeszkadza w profesjonalnym zajmowaniu się zleceniem. Następnym etapem jest podpisanie umowy, które następuje po ustaleniu zakresu i kosztu usług, a także terminu realizacji zlecenia.

Tworzenie sklepów internetowych jest procesem czasochłonnym i wymagającym współpracy między Agencją a Klientem. Dlatego na etapie wybierania koncepcji graficznej oraz ustalania struktury menu i układu podstron, pozostajemy 'na łączach’. Żaden element wchodzący w skład Twojego e-sklepu nie będzie przypadkowy. Nawet, jeśli pozostawisz nam tzw. wolną rękę, będziemy na bieżąco informować Cię o postępach i pozostawać otwartymi na Twoje sugestie.

Gdy design sklepu zostanie dopracowany, webmaster zajmie się optymalizacją strony pod kątem wyszukiwarek internetowych. Równocześnie, wyznaczony specjalista SEO wybierze hosting, zainstaluje Certyfikat SSL i zajmie się innymi kwestiami technicznymi. Przedostatnim etapem prac będzie poddanie sklepu internetowego specjalistycznym testom. Jeżeli te zostaną pomyślnie ukończone, przeszkolimy Cię z obsługi CMS-a i oddamy gotowy sklep w Twoje ręce. Przez następne miesiące pozostaniemy w kontakcie, udzielając wsparcia technicznego zawsze, gdy będzie ono konieczne.

 tworzenie sklepu internetowego Warszawa

Uruchamiamy responsywne sklepy internetowe, działające na silniku CMS WordPress. Nauczymy Cię obsługi własnej strony!

Nie widzimy innej możliwości, niż tworzenie sklepów internetowych w technologii Responsive Web Design. Pod tym tajemniczym hasłem kryje się automatyczne dostosowanie do ekranów o różnej rozdzielczości. Po co projektować strony RWD? Otóż Twoi Klienci nie zawsze mają czas, by przeglądać ofertę sklepu na komputerze stacjonarnym. Często robią to w drodze do pracy lub na przerwie, korzystając z tabletu bądź telefonu komórkowego. Responsywny sklep internetowy poprawnie się wczytuje i działa na każdym urządzeniu. Dlatego jeszcze na poziomie projektowania uwzględniamy responsywny kod. Współpracując z Agencją Afterweb masz gwarancję otrzymania sprawnego i perfekcyjnie zoptymalizowanego e-sklepu w nowoczesnej formie. Takiej, która przemawia do odbiorców, a tym samym sprzyja dokonywaniu zakupów.

Dysponujemy ekspercką wiedzą na temat najlepszych platform sprzedażowych i proponujemy Ci opracowanie sklepu internetowego w najkorzystniejszej dla Ciebie opcji. Nasz wybór padł na CMS WordPress z modułem WooCommerce, gdyż jest on nie tylko niezawodny, ale też prosty w obsłudze. Częstym błędem popełnianym przez agencje przeprowadzające projektowanie sklepów internetowych, jest zostawianie klientów z gotową stroną, bez wcześniejszego przeszkolenia z jej obsługi. Afterweb nie działa w taki sposób! Wszyscy Klienci z miasta Lublin, ale także całej Polski, mają zapewnione indywidualne szkolenie z naszym specjalistą. Odbywa się ono zdalnie i pozwala poznać 'tajniki’ zarządzania CMS’em z panelu administratora. Podczas darmowego szkolenia nauczysz się między innymi tego, jak dodawać nowe produkty, edytować teksty, wprowadzać zmiany w menu oraz monitorować sprzedaż w swoim sklepie internetowym.

tworzenie sklepów internetowych Warszawa

Ile kosztuje tworzenie sklepów internetowych dla firm z miasta Lublin? W naszej Agencji promocja trwa cały rok!

Kompleksowa usługa stworzenia profesjonalnego e-sklepu nie może kosztować mało, gdyż nad realizacją jednego zlecenia pracuje od kilku do kilkunastu osób. Są to webmasterzy, specjaliści SEO, copywriterzy, graficy komputerowi i programiści. Mimo zaangażowania tak wielu pracowników, Agencja Afterweb przygotowała bezkonkurencyjny cennik na tworzenie sklepów internetowych dla Zleceniodawców z Lublina oraz pozostałych regionów kraju. Nie szufladkujemy naszych Klientów ani nie faworyzujemy określonych branż. Ustalony cennik jest stały i taki sam dla wszystkich!

Podpisując umowę na zaprojektowanie oraz wdrożenie sklepu online, będziesz znał całkowity koszt usługi. Będzie on zależny od wybranego pakietu oraz rodzaju prac dodatkowych, które nam zlecisz. W trosce o Twoje zadowolenie wymyśliliśmy, aby ustalone ceny pozostawały niezmienne. Zapoznaj się ze szczegółowym opisem poszczególnych pakietów i sprawdź ceny 'usług ekstra’, by zorientować się w kosztach. Profesjonalną wycenę opracowania sklepu internetowego dla Ciebie, możesz zamówić przez formularz. Oferta indywidualna uwzględni aktualne promocje, jakie przewidzieliśmy dla naszych Klientów – tych prowadzących sklep w mieście Lublin, jak również tych z innych części Polski. Zapraszamy do kontaktu!

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33