Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/users/glowne/public_html/dev.afterweb.pl/wp-content/themes/aftertheme/inc/shortcodes.php on line 436

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/users/glowne/public_html/dev.afterweb.pl/wp-content/themes/aftertheme/inc/shortcodes.php on line 437

Przekonaj się, jak to jest sprzedawać poza Szczecin i okolicę! Afterweb przygotuje wirtualną wersję Twojego sklepu

tworzenie stron www Szczecin

Obiło Ci się o uszy, że otworzenie sklepu internetowego to bardzo dochodowa decyzja? Nie przesłyszałeś się! W dzisiejszych czasach strona www jest cenniejszą reklamą marki, niż najpiękniej wykonana wizytówka lub ulotka papierowa. Czas wykorzystać tę wiedzę! Jeśli jesteś związany z miastem Szczecin, tutaj masz stacjonarny sklep i tu budujesz relacje z klientami, możemy zaoferować Ci korzystną ofertę współpracy. Przeprowadzamy projektowanie sklepów internetowych na zlecenie Przedsiębiorców ze Szczecina, jak i całego województwa zachodniopomorskiego. Zobacz, w jaki sposób tworzymy nowoczesne e-sklepy o kreatywnym i funkcjonalnym designie i sprzedawaj towary na skalę ogólnopolską!

Sklep internetowy umożliwi Ci obsługiwanie Klientów nie tylko z miasta Szczecin. Czas rozszerzyć zakres działalności!

Zakupy w stacjonarnej siedzibie sklepu siłą rzeczy są dokonywane wyłącznie przez osoby, mieszkające lub przebywające w jego okolicy. Gdy sklep funkcjonuje w mieście Szczecin, nie będzie odwiedzany przez klientów z Wrocławia czy Katowic, co znacząco ogranicza jego potencjał sprzedażowy. Można to zmienić, otwierając internetową wersję sklepu, która będzie dostępna dla wszystkich użytkowników internetu. Projektowanie sklepów internetowych to usługa, która w Agencji Afterweb jest świadczona przez wykwalifikowanych programistów i specjalistów SEO.

  • Uważaj na freelancerów, którzy nie posiadają portfolio, a mimo to mają odwagę oferować przygotowanie e-sklepu w kilka dni.

  • Nie ryzykuj współpracą z podejrzaną firmą, która nie zapewnia wsparcia technicznego i nie udziela gwarancji bezpieczeństwa.

Kompleksowe projektowanie sklepów internetowych powierz Agencji SEO, mającej wieloletnie doświadczenie w realizowaniu wymagających zleceń. Znajdziesz ich u nas! Reprezentujemy Klientów z miasta Szczecin, opracowując dla nich nowoczesne strony sklepów internetowych. Zamierzasz rozpocząć sprzedaż produktów na całą Polskę? Nic prostszego – umożliwimy Ci to w sześć tygodni.

al. Bohaterów Warszawy 11b, 70-370 Szczecin

Wykonujemy tworzenie sklepów internetowych zgodnych ze standardami UX. Zamów projekt szyty na miarę!

Jednym z ważniejszych czynników wymagających uwzględnienia w procesie projektowania sklepów internetowych, jest zachowanie użytkowników (UX – user experience). Jego analiza pozwala przygotować stronę o takiej konstrukcji, która będzie spójna z popularnymi modelami poruszania się po podobnych serwisach. Dlatego też tworzenie sklepów internetowych dla firm ze Szczecina wykonujemy, uwzględniając potrzeby internautów – Twoich potencjalnych Klientów. Przygotowanie nowoczesnej i intuicyjnej strony będzie sprzyjało wysokiej konwersji. Użytkownicy Google oczekują prostych rozwiązań! Przeciętny Kowalski potrzebuje zaledwie sekundy, aby ocenić, czy chce pozostać na stronie sklepu i dalej przeglądać ofertę. Firma projektująca strony sklepów www musi więc dokonać stosownych analiz i dopiero na ich podstawie stworzyć serwis, przyjazny klientom.

Twój nowy sklep internetowy wykonamy zgodnie z zasadami RWD: Responsive Web Design. To pozytywnie wpłynie na jakość sprzedaży!

projektowanie sklepów internetowych Szczecin

Oferujemy Ci pełną reprezentację w zakresie stworzenia strony internetowej bezkonkurencyjnej jakości. Opracujemy unikalną koncepcję na funkcjonalny serwis, za pośrednictwem którego będziesz sprzedawał produkty klientom ze Szczecina oraz innych polskich miast. W naszym wykonaniu projektowanie sklepów internetowych przebiega wielopoziomowo: w technologii RWD.

Responsywna strona sklepu online ma zdolność automatycznego dopasowywania się do wyświetlania na ekranach o różnej rozdzielczości. Tablet, smartfon, laptop – to, z jakiego urządzenia będą korzystać osoby przeglądające Twoją stronę, przestanie mieć znaczenie. Dzięki opracowaniu responsywnego sklepu według zasad Responsive Web Design, na każdym ekranie oferta będzie prezentować się równie atrakcyjnie.

Projektowanie sklepów internetowych odbywa się u nas na solidnym silniku CMS. Poznaj WordPress oparty na WooCommerce

 tworzenie sklepu internetowego Szczecin

System CMS napędza serwis do działania. Musi być wybrany tak, aby odpowiadać wymaganiom klientów i wyszukiwarek, potrzebom sklepu, a także możliwościom finansowym Zleceniodawcy. Podejmując się usługi, jaką jest projektowanie sklepów internetowych dla Klientów z miasta Szczecin, stawiamy na najlepszy System Zarządzania Treścią CMS. Jak zapewne już się domyślasz, pracujemy na CMS-ie WordPress, zintegrowanym z WooCommerce. Takie oprogramowanie dla e-commerce jest wyposażone w liczne funkcjonalności, pozwalające stale zwiększać konwersję.

Profesjonalne tworzenie sklepów internetowych dla Klientów ze Szczecina. Pracujemy na najlepszym silniku CMS

 

CMS WordPress to prosty w obsłudze system, a w przejrzystym panelu administracyjnym odnajdą się nawet ci, którzy na co dzień nie obcują z technologią. Musimy podkreślić, że tworzenie sklepów internetowych w naszej Agencji nie kończy się na zaprojektowaniu i zbudowaniu serwisu oraz przekazaniu dostępów Klientowi. Zapewniamy szkolenie z obsługi panelu CMS, w ramach którego nauczymy Cię poruszania się po sklepie w charakterze administratora.

Wyjdź z ofertą poza Szczecin, realizując sprzedaż wysyłkową! Tworzenie sklepów internetowych w korzystnej cenie? Tylko u nas!

tworzenie sklepów internetowych Szczecin

Choć projektowaniem e-sklepów zajmujemy się już od kilkunastu lat, daleko nam od popadnięcia w rutynę. Uwielbiamy realizować trudne zlecenia i urzeczywistniać koncepcje, które na pierwszy rzut oka wydają się niewykonalne. Mimo to nie mamy wygórowanych cen, a jeden cennik obowiązuje wszystkich – zarówno Klientów z miasta Szczecin, jak też z innych regionów. Sztab ekspertów Agencji Afterweb opracował dla Ciebie ofertę, która pozwoli Ci stać się dumnym posiadaczem sklepu internetowego. Odkrywamy trzy atrakcyjne pakiety, obejmujące projektowanie i wdrożenie strony e-sklepu według naszej autorskiej strategii:

START – 3990 zł

OPTIMUM – 4980 zł

PREMIUM – 5970 zł

Każdy z pakietów zawiera w cenie ponad dwadzieścia usług podstawowych, składających się na opracowanie nowoczesnej strony sklepu internetowego. Wśród nich znalazło się m.in.: zaprojektowanie intuicyjnego menu z ustaloną ilością podstron, wdrożenie galerii zdjęć i filmów, ręczne dodanie 20 produktów, stworzenie formularza kontaktowego, przygotowanie responsywnej strony RWD i konfiguracja serwera oraz domeny. Już w cenie pakietu START otrzymasz nie tylko wyżej wymienione prace, ale też 5 graficznych wersji do wyboru, darmowy Certyfikat SSL i mapę dojazdu, która ułatwi klientom odnalezienie stacjonarnej siedziby sklepu w mieście Szczecin.

Umożliwiamy również szereg opcji dodatkowych, a każdy zainteresowany wyceną może ją zamówić, wypełniając nasz formularz. Kiedy to my zabieramy się za tworzenie sklepów internetowych Szczecin przestaje być jedynym miastem, zrzeszającym klientów naszych Zleceniodawców. Zapraszamy do kontaktu ze specjalistą Afterweb, który odpowie na każde pytanie, związane z projektowaniem i budowaniem sklepów internetowych!

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33