Zaznacz swoją obecność na rynku lokalnym! Reklama Google Ads zorientowana na Białystok, pozwoli Ci zarabiać

Google Ads Warszawa

Samo prowadzenie firmy to za mało, żeby odnotowywać zadowalające zyski. Trzeba albo istnieć na rynku od wielu lat i mieć rozpoznawalną markę albo wdrożyć odpowiednie reklamy, najlepiej w Google. Kampanie Ads (AdWords) odpowiadają na indywidualne potrzeby firm, umożliwiając im ukazanie się ze swoją ofertą klientom. Na szczególną uwagę zasługuję opcja promocji lokalnej, która pozwala pozyskiwać wartościowy ruch na stronie, generowany wyłącznie przez okolicznych mieszkańców. Targetowanie na Białystok i okolice to korzystne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które chcą promować towary lub usługi na lokalnym rynku. Wyjdź na przeciw konkurencji i zatrudnij specjalistów AdWords, którzy stworzą dla Ciebie efektywną kampanię reklamową w wyszukiwarce Google.

Kampanie AdWords /Ads dadzą Ci możliwość zwiększenia konkurencyjności firmy w Białymstoku. Pierwsze efekty pojawią się od razu!


Grochowa 4, 15-369 Białystok

Reklama AdWords, opracowana na indywidualne zamówienie przedsiębiorstwa jest najszybszym, a zarazem wysoce skutecznym sposobem promocji internetowej. Nasza Agencja proponuje kompleksową usługę, dzięki której Twoja firma zostanie wypromowana na Białystok i okoliczne miejscowości. Jako, że spośród wszystkich polskich miast to właśnie Białystok jest drugim co do gęstości zaludnienia, promocja na tym obszarze to działanie o dużym potencjale. Zwłaszcza, że reklama w Google AdWords (Ads) przynosi rezultaty bezpośrednio po jej uruchomieniu. Gdy tylko specjalista PPC dobierze frazy kluczowe i skonfiguruje kampanię, pożądani użytkownicy zobaczą reklamy. Jeśli w nie klikną, zostaną przekierowani na stronę docelową, gdzie będą mogli zapoznać się z ofertą. Od tej pory ich decyzja będzie zależała od atrakcyjności asortymentu sklepu albo usług, świadczonych przez daną firmę.

Wyszukiwarka Google to idealne miejsce na Twoją reklamę. Za jej pośrednictwem pozyskasz klientów z miasta Białystok

Firmy usługowe oraz sklepy lokalne wymagają promocji, kierowanej do określonego grona odbiorców. Na nic przecież reklama we Wrocławiu, jeśli oferta obejmuje Białystok. I choć Google Ads oferuje duży zasięg, doświadczony specjalista AdWords dopasuje go do konkretnych potrzeb firmy. Tym sposobem zapobiegnie tzw. „przepalaniu się budżetu” i niewielkim kosztem zacznie pozyskiwać klientów, zainteresowanych ofertą. Reklama AdWords może więc zostać skierowana wyłącznie na Białystok. Mamy przy tym opcję zawężenia promocji do kilku dzielnic, a nawet jednego osiedla. Nowoczesny system reklamowy Google Ads pozwala też wykluczyć wskazany obszar, co jest korzystne np., gdy działa na nim konkurencyjna firma i nie chcemy walczyć z nią o klientów.

Linki sponsorowane i remarketing jako podstawa kampanii Google Ads. Ustawimy kierowanie na Białystok, a szybko odczujesz zyski

Nasza Agencja SEM Afterweb dysponuje najlepszymi narzędziami, przy pomocy których możemy kompleksowo dbać o internetową promocję naszych Klientów. Działania skupiamy na czterech typach reklam. Zaliczamy do nich: linki sponsorowane, remarketing, zakupy Google oraz sieć reklamową Display Network.

Dwa pierwsze z wyżej wymienionych rodzajów promocji zapewniają na tyle spektakularne efekty, że warto omówić je szerzej. Jesteśmy przekonani, że dla przedsiębiorców z miasta Białystok, te informacje będą bardzo przydatne:

 • Linki Sponsorowane znajdują się w wynikach wyszukiwania nad oraz pod wynikami organicznymi. Są odpowiednio oznaczone i ładnie wyeksponowane, co sprawia, że pożądani odbiorcy chętnie w nie klikają. Budżet przeznaczony na kampanię AdWords ulega wówczas pomniejszeniu – reklamy te są płatne w modelu PPC, więc za każde kliknięcie i wejście na stronę, naliczana jest określona opłata. Im stawka wyższa, tym lepsza widoczność linków sponsorowanych. Cena zależy tutaj głównie od konkurencyjności fraz. Takie zapytania, jak np. Fryzjer Białystok będą droższe, niż bardziej sprecyzowane hasła, np. Sklep z ekologiczną żywnością Białystok – Bojary.

  Google Ads - Linki sponsorowane

  źródło: Google.pl

  Przykładowe frazy lokalne dla miasta Białystok:

  Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
  lakiernik Białystok 320
  agencja sem Białystok 10
  stomatolog Białystok 1600
  mechanik Białystok 1300
  google ads Białystok 10
  markizy Białystok 50
  google Białystok 30
  wulkanizacja Białystok 2400
  remarketing Białystok 320
  rolety Białystok 880

  źródło: Google.pl

 • Remarketing jest kolejnym etapem promocji w Google Ads i polega na przypomnieniu o ofercie użytkownikowi, który już wcześniej miał okazję się z nią zapoznać. Skuteczny remarketing polega na wyświetlaniu treści reklamowych m.in. w serwisach zewnętrznych, odwiedzanych przez potencjalnego klienta. Jest to bardzo elastyczna forma reklamy w Google, pozwalająca nakłonić odbiorców do dokonania zakupu albo wysłania zapytania ofertowego. Jednocześnie remarketing kierowany na Białystok pozwala budować świadomość marki wśród lokalnych konsumentów. Zwiększając w ten sposób rozpoznawalność, można na stałe zapisać się w pamięci mieszkańców. Dzięki temu, gdy odczują oni potrzebę skorzystania z promowanej oferty, będą już wiedzieli, gdzie ją znaleźć.

  remarketing

Wykorzystaj zasięg kampanii Google AdWords i dostań się na szczyt wyszukiwarki! Z nami zawojujesz Białystok w profesjonalnym stylu

Stawiasz na rozwój swojej firmy? Zamierzasz pokazać się lokalnej społeczności i zyskać jej uwagę? Pozwól, aby specjalista AdWords zajął się prowadzeniem Twojej kampanii reklamowej. Współpracując z Afterweb zyskasz indywidualnego opiekuna konta, który przez cały czas będzie do Twojej dyspozycji. Systematyczne raporty, zestawienia efektów i reagowanie na działania konkurencji pozwalają nam osiągać zakładane cele biznesowe w krótkim czasie. Dołącz do grona przedsiębiorców, którzy wskutek działań marketingowych zwiększyli przychody firmy o kilkaset procent! Od lat opracowujemy niezawodne kampanie AdWords, wspierając przedsiębiorstwa w rozwoju. Jeśli jesteś gotów stawić czoła konkurencji i podbić Białystok, skontaktuj się z nami jeszcze dziś.

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33