Zamierzasz pozyskiwać klientów z okolicy? Wypróbuj kampanie AdWords, kierowane na Gliwice. Szybko odnotujesz wzrost przychodów!

Google Ads Warszawa

Promocja biznesu prowadzonego w Gliwicach powinna być precyzyjnie kierowana. Tylko takie rozwiązanie zapewni firmie rozpoznawalność na lokalnym rynku. Stąd niedaleko już do sukcesu – kiedy reklama w Google zostanie umiejętnie przygotowana i skonfigurowana, zobaczy ją wielu potencjalnych klientów. Co więcej, szansę na zapoznanie się z ofertą stracą osoby przebywające daleko od firmy, a więc te, które prawdopodobnie nigdy by z niej nie skorzystały. Kampanie AdWords / Ads, które prowadzimy dla firm z województwa śląskiego (m.in. z miasta Gliwice), skutkują zwiększeniem ruchu na stronie i co za tym idzie, polepszeniem sprzedaży. Jeżeli podobnie jak inni przedsiębiorcy, Ty również chcesz się przekonać o skuteczności reklam Google Ads, skontaktuj się z nami. Chętnie przygotujemy internetową kampanię reklamową, kierowaną na Gliwice i okoliczne miejscowości!

Na czym polegają kampanie AdWords / Ads i dlaczego tak bardzo polecamy je przedsiębiorcom z Gliwic?


Rynek 1, 44-100 Gliwice

Obecność w internecie – to ona jest kluczem do odpowiedzi na powyższe pytanie. Korzystając z reklam Google Ads (dawniej AdWords), możemy zapewnić Twojej firmie natychmiastową widoczność w wynikach wyszukiwania. Umiejętnie przygotowane linki sponsorowane, reklamy produktowe i inne treści promocyjne, składają się w całość o wysokiej skuteczności. Cel jest jeden: sprowadzenie na stronę osób, zainteresowanych ofertą. Co to oznacza dla firmy, działającej w mieście Gliwice lub nieopodal? Kampanie AdWords można kierować do konkretnych odbiorców, np. tych, przebywających w okolicy. Google ma możliwość selekcjonowania użytkowników poprzez IP i lokalizację ich urządzenia. Kiedy specjalista AdWords ustawi targetowanie reklam np. na Gliwice, zobaczą je wyłącznie pożądani internauci. Tacy, którzy z ogromnym prawdopodobieństwem dokonają zakupu albo zamówią promowaną usługę. Nasza w tym głowa, aby tak się stało! Jeśli chcesz reklamować się wśród lokalnej społeczności z Gliwic, kampanie AdWords będą najszybszą drogą do osiągnięcia zakładanego efektu: zwiększenia sprzedaży i popularności.

Przede wszystkim linki sponsorowane, targetowane na Gliwice. To od nich zaczyna się marketingowy wyścig o klienta!

Ukazanie się ze swoją ofertą w Google nie gwarantuje, że odbiorca kliknie w reklamę i wejdzie na stronę firmy. Należy w taki sposób przygotować i skonfigurować treści reklamowe, żeby potencjalny klient uznał, że odpowiadają one jego potrzebom. W tym celu specjalista AdWords wdraża linki sponsorowane – reklamy tekstowe, wyświetlane w Google. Gdy użytkownik wpisze w okno wyszukiwarki frazę kluczową zgodną z daną ofertą, zobaczy reklamę. Może to być zapytanie: salon fryzjerski Gliwice lub kwiaciarnia w Gliwicach, a nawet hasło pozbawione członu geolokalizacyjnego: dobry mechanik samochodowy. Ustawienie lokalizacji na Gliwice pozwoli zawęzić obszar odbiorców tylko do tych, fizycznie przebywających w pobliżu firmy albo wyszukujących o niej informacji. Linki sponsorowane można skierować np. po kodzie pocztowym, docierając do wybranych dzielnic bądź osiedli. Jeśli treść płatnej reklamy okaże się odpowiednio zachęcająca, użytkownik kliknie w link i przejdzie na firmową witrynę. W sklepie internetowym będzie mógł zamówić interesujące go produkty, a w firmie usługowej złożyć zapytanie ofertowe.

Skuteczne kampanie AdWords bazują na 4 typach reklam. Dla firm z miasta Gliwice mamy strategię, która obejmuje je wszystkie

Proponujemy Ci opracowanie, wdrożenie i prowadzenie kampanii Google Ads, skupionej na zdobywaniu klientów z lokalnego rynku. Gliwice to obszar o dużym potencjale, więc możesz oczekiwać szybkich i zadowalających efektów. Poznaj rodzaje reklam, które pozwolą Ci rozwinąć biznesowe skrzydła – najpierw w Gliwicach, a w przyszłości może nawet w całym kraju.

 • Linki sponsorowane są to płatne reklamy, ukazujące się na szczycie wyników wyszukiwania. Czegokolwiek nie szukalibyśmy w Google, zwykle najpierw zobaczymy promocję sponsorowaną. Jeśli specjalista AdWords ustawi kierowanie na wybraną lokalizację, np. Gliwice, reklama ukaże się lokalnej społeczności. Odpowiednio zawężając obszar, można więc dotrzeć do konkretnych odbiorców.

  Google Ads - Linki sponsorowane

  źródło: Google.pl

  Przykładowe frazy lokalne dla miasta Gliwice:

  Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
  lakiernik Gliwice 480
  agencja sem Gliwice 10
  stomatolog Gliwice 1000
  mechanik Gliwice 880
  google ads Gliwice 10
  markizy Gliwice 20
  google Gliwice 30
  wulkanizacja Gliwice 1300
  remarketing Gliwice 10
  rolety Gliwice 320

  źródło: Google.pl

 • Remarketing to reklamy, idealnie dopełniające kampanię linków sponsorowanych. Google pokazuje je określonej grupie użytkowników: tym, którzy znają już ofertę i kiedyś z niej skorzystali albo opuścili stronę, nie dokonując zakupu. Remarketing skierowany na Gliwice będzie sprzyjał ponownym odwiedzinom na witrynie firmy, działającej w tym regionie.

  remarketing

 • Display jest to reklama kontekstowa, wyświetlana w różnych miejscach w sieci. Za kryterium jej kierowania można obrać lokalizację, ale także np. zainteresowania lub wiek odbiorców. Dla firm z obszaru Gliwice, korzystne będzie skierowanie reklam w sieci Display na serwisy informacyjne: 24Gliwice, Dzisiaj w Gliwicach czy Nowiny Gliwice. Gdy promocja ukaże się na takiej stronie, marka zyska w oczach potencjalnego klienta.

  reklama display
  źródło: sport.pl

 • Zakupy Google rodzaj reklamy produktowej ze zdjęciem. Zobaczymy ją, wyszukując w Google konkretnego produktu. Ten typ promocji specjalista AdWords zaproponuje przede wszystkim sklepom internetowym. Jeśli firma działa również stacjonarnie, warto uwzględnić kierowanie lokalne – na całe Gliwice albo węższy obszar. Takie kampanie AdWords pozwalają sprowadzić do sklepu wielu użytkowników i znacznie zwiększyć sprzedaż.

  Google Shopping
  źródło: Google.pl

Promocja, dopasowana do potrzeb biznesu z Gliwic? Reklama AdWords Twoim sposobem na rozwój firmy!

Gdy specjaliści Afterweb podejmują się prowadzenia kampanii Google Ads, nic nie jest w stanie ich powstrzymać. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam sprawnie wyprzedzić konkurencję i zyskać uwagę osób, chętnych do skorzystania z oferty naszego Klienta. Kiedy to my zajmujemy się promocją w Google Gliwice nie mają wyboru – lokalna społeczność zobaczy reklamy i niemal na pewno w nie kliknie. Skontaktuj się z nami poprzez formularz, a przygotujemy indywidualny plan działania oraz wycenę. Reklama AdWords skierowana na Gliwice zapewni Twojej firmie odpowiedni rozgłos i przyciągnie na stronę wielu klientów. Jeśli jesteś gotów zawojować lokalny rynek, zleć prowadzenie kampanii Google Ads profesjonalistom – w naszej Agencji SEM jest ich pod dostatkiem. Zapraszamy do kontaktu!

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33