Pozycjonowanie VirtueMart zapewni Ci wielu klientów. Zobacz, jak prowadzimy działania SEO dla sklepów internetowych!

W platformie VirtueMart SEO dokona olbrzymich zmian, obejmujących wiele aspektów

W wyścigu na szczyt Google bierze udział mnóstwo sklepów internetowych. Jednak, oczekiwane rezultaty poszczególnych właścicieli, nie zawsze przekuwają się na rzeczywistość. Co zrobić, aby być w TOPie wyszukiwarki? Zanim pozycjonowanie VirtueMart nabierze rozpędu, przygotujemy odpowiednio Twoją witrynę do tego procesu. Mianowicie, na samym początku współpracy z agencją SEO Afterweb przeprowadzimy głęboki audyt Twojej strony internetowej. Wszystko po to, aby zidentyfikować wszelkie nieprawidłowości, znajdujące się na portalu. Jest to proces niezbędny do odpowiedniego dopasowania strony pod preferencje wyszukiwarki. W przypadku platformy VirtueMart SEO wymaga starannych przygotowań – to klucz do przyszłego sukcesu Twojego e-sklepu. Nasz zespół zajmuje się marketingiem internetowym już od wielu lat. Na bieżąco śledzimy wskazówki dotyczące tego systemu e-commerce. Testujemy coraz nowsze rozwiązania i wiemy, które aktualnie przyniosą największe korzyści.

Sprawdź, dlaczego nasi specjaliści SEO to odpowiednie osoby do pozycjonowania VirtueMart

Pragniesz podnieść pozycję swojego sklepu internetowego w Google?

VirtueMart to funkcjonalny CMS, który oferuje wiele swoim użytkownikom. Trzeba jedynie wiedzieć jak efektywnie poruszać się po tej platformie. Powierzając swój biznes zespołowi Afterweb masz pewność, że optymalizacja i pozycjonowanie VirtueMart przebiegają profesjonalnie. Kompleksowe działania to nasza specjalność! Skuteczne, uwzględniające ponad 200 czynników rankingowych Google pozycjonowanie Twojego e-sklepu otworzy Ci drogę do nowych Klientów. To zadanie dla najlepszych fachowców branży SEO, ponieważ liczne czynniki niezależne od optymalizacji mogą sporo namieszać i zadziałać niekorzystnie na zasięgi Twojego sklepu. W konsekwencji serwis spadłby w rankingu Google, a to negatywnie odbiłoby się na liczbie odwiedzających, czyli potencjalnych klientów. Im wcześniej zaczniemy pozycjonowanie VirtueMart, tym szybciej ujrzysz upragnione efekty.

Szczyt Google jest do zdobycia. Przeprowadzimy skuteczne pozycjonowanie VirtueMart w Twoim sklepie internetowym

Efektywna optymalizacja Twojego sklepu internetowego jest kluczowa w procesie pozycjonowania

Zoptymalizowanie stron internetowych to długofalowy proces, którego rezultaty okażą się niezwykle satysfakcjonujące. Jednak aby tak się stało, musisz uzbroić się w cierpliwość. Nasi specjaliści podczas realizacji projektu na platformie VirtueMart udoskonalą Twoją witrynę, angażując się głównie w:

 • ustawianie przyjaznych adresów URL

 • poprawienie meta danych

 • optymalizację grafik oraz treści

 • wygenerowanie sitemapy

 • weryfikację zawartości treściowej

 • optymalizację nagłówków H1-H6 w kodzie sklepu internetowego

Zespół SEO Afterweb wie, jak właściwie posługiwać się dodatkowymi wtyczkami VirtueMart, aby optymalizacja była najefektywniejsza. Jeżeli z różnych względów nie możesz samodzielnie toczyć bitwy o najlepszą pozycję w wyszukiwarce Google – nie musisz się więcej martwić. Zdaj się na prawdziwych fachowców! Doświadczenie z zakresu działań SEO umożliwia nam skuteczne wdrażanie obligatoryjnych zmian optymalizacyjnych i pozycjonowanie Virtue Mart. Nie zwlekaj dłużej i skontaktuj się z nami już dzisiaj! Po audycie serwisu dobierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie, aby zwiększyć zasięgi i sprzedaż w Twoim sklepie internetowym!

Odkrywamy przed Tobą efekty pozycjonowania VirtueMart, które ujrzysz podczas współpracy z naszymi fachowcami

Zyskuj większe zasięgi na podstawie angażujących treści

Za pośrednictwem kompleksowej optymalizacji, którą oferujemy, zwiększy się ilość osób odwiedzających sklep, a co za tym idzie, wzrosną także zyski ze sprzedaży wyrobów. Dbając o Twój internetowy biznes, każdy nasz specjalista czerpie dodatkowe dane z odpowiednich narzędzi analitycznych. Wyciągamy wnioski ze statystyk Google oraz raportów z zewnętrznych narzędzi, by podejmować trafne decyzje i przyspieszyć pozycjonowanie VirtueMart. Wyróżniamy się kompleksowym działaniem od audytu, po optymalizację konwersji.

Nasza techniczna wiedza, gromadzona od wielu lat, pozwala na efektywne, kompleksowe rozwijanie każdej platformy e-commerce. W ramach SEO na VirtueMart wykonujemy szereg skomplikowanych zadań. M. in. zmodyfikujemy istniejące kategorie pod wybrane słowa kluczowe tak, aby ułatwić potencjalnym Klientom odnalezienie Twoich produktów. Dzięki działaniom SEO Virtue Mart napędzający Twój sklep internetowy stanie się znacznie przyjaźniejszy dla potencjalnych klientów. Sprawdź nasze referencje, Ty też możesz osiągnąć porównywalne wzrosty!

Content marketing na platformie VirtueMart. Poznaj nasze zasady działania w obrębie treści!

Optymalizacja treści odgrywa dużą rolę w skutecznym pozycjonowaniu. Dzięki niej Twój sklep internetowy uzyska znaczącą przewagę konkurencyjną. Należy pamiętać o tym, że wszystkie wyszukiwarki, z Google na czele, kreują swoje rankingi na podstawie analizy treści. Właściwie zoptymalizowany, oryginalny content ma duże znaczenie dla przyszłości Twojego sklepu internetowego. Nasi specjaliści SEO, przeprowadzający pozycjonowanie VirtueMart, angażują się w dodawanie i optymalizację treści na:

 • stronę główną

 • strony kategorii

 • karty produktów

 • strony producentów

 • blogi

Pozycja Twojego sklepu w TOPie wyszukiwarki jest mocno uzależniona od poprawności contentu pod kątem SEO. Ustawienie poprawnej struktury, nasycenie frazami kluczowymi, linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne to tylko niektóre czynniki wpływające wyraźnie pozytywnie na wzrost widoczności witryny.

Nie możesz doczekać się efektów kompleksowego pozycjonowania?

Nasi specjaliści zadbają zarówno o treść na stronę Twojego sklepu, jak i o resztę niezbędnych elementów optymalizacyjnych. CMS VirtueMart jest nam dobrze znany. Potrafimy korzystać w pełni z jego zaawansowanych funkcji, tak aby uzyskać najlepsze efekty w procesie pozycjonowania. Budując unikatowy wizerunek firmy, sprawimy że wzrośnie zaufanie klientów do Twojej marki. Zaufaj specjalistom SEO z Afterweb i rozpocznij pozycjonowanie VirtueMart jeszcze dzisiaj!

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33