Warning: Attempt to read property "post_content" on null in /home/users/glowne/public_html/dev.afterweb.pl/wp-content/themes/aftertheme/inc/shortcodes.php on line 468

tworzenie stron www Cennik

Podejmując ważne dla rozwoju swojej firmy decyzje, z pewnością dokładnie rozważasz wiele czynników. Nie da się ukryć, że to cena w największym stopniu wpływa na to, czy skorzystasz z różnego rodzaju specjalistycznych usług dla biznesu. Profesjonalne projektowanie stron internetowych należy do grona tych świadczeń, w których kwestia cennika jest wyjątkowo skomplikowana. Przy szybkim porównaniu sum proponowanych przez potencjalnych wykonawców łatwo zapomnieć o dokładnym sprawdzeniu zawartości. A przecież tworzenie strony internetowej na bazie darmowego szablonu z natury rzeczy kosztuje znacznie mniej, niż wykreowanie niepowtarzalnego, całkowicie własnego layoutu. Praca grafika, a także późniejsze przeniesienie koncepcji na formę zrozumiałą dla przeglądarek internetowych, wymaga większego zaangażowania specjalistów. Dlaczego wydawanie pieniędzy na indywidualny projekt strony internetowej miałoby się opłacać bardziej od sięgania po gotowce? Choćby ze względu na znacznie większą wartość marketingowej. Z naszego doświadczenia jasno wynika, że charakterystyczna, unikalna witryna www wydatnie pomaga we wspieraniu działań sprzedażowych.

Agencja Afterweb zajmuje się e-marketingiem od 2008 roku, a stworzenie strony internetowej od zera nie sprawia nam żadnych kłopotów. Posiadamy wykwalifikowany, szeroko wyspecjalizowany zespół fachowców, którzy są w stanie podjąć się praktycznie każdego zadania związanego z serwisami www. Zapraszamy do działu z naszym portfolio, gdzie umieściliśmy odnośniki do najbardziej udanych witryn internetowych, jakie do tej pory wyszły spod naszych rąk. Projektowanie stron www to rozbudowane zagadnienie, dlatego też cennik adekwatnie odzwierciedla złożoność wykonywanych czynności. Co istotne, nie stosujemy praktyk polegających na uzależnianiu funkcjonowania serwisu od uiszczania dodatkowych opłat czy przejmowaniu praw do strony internetowej. Po oddaniu witryny w Twoje ręce będziesz nią kierować w całkowicie dowolny sposób, my możemy posłużyć Ci wsparciem technicznym oraz możliwością późniejszego rozbudowania wirtualnej wizytówki. Ceny za tworzenie strony internetowej uwzględniają wszystko, czego możesz kiedykolwiek potrzebować w tym zakresie. Od Ciebie zależy, z jakich możliwości skorzystasz od razu, a co odłożysz sobie na później.

Autorski projekt strony www będzie Twoim atutem. Cena wprawdzie wyższa niż za szablon, ale Twoja firma więcej na tym zyska

Pierwszą sprawą, której należy poświęcić więcej uwagi, jest layout określający cały wygląd witryny. Strony internetowe zbudowane w różnego rodzaju darmowych kreatorach działają przyzwoicie. Jednak ich jakość jako narzędzia sprzedażowego pozostawia wiele do życzenia. Dlatego naszym Klientom na początku przedstawiamy minimum 5 stworzonych własnoręcznie koncepcji graficznych – te projekty stron internetowych bazują na identyfikacji wizualnej Twojej firmy. Zawsze zachowujemy spójność z aktualnym logiem oraz pozostałymi elementami, które wyróżniają Cię na tle konkurentów. Chętnie zajmiemy się także opracowaniem odświeżonego systemu znaków, nasz cennik pozwala dobrać kilka usług dodatkowych. Ostateczna cena za stworzenie strony internetowej to suma wielu składowych. W podstawowym pakiecie przewidujemy między innymi wykonanie strony głównej oraz odpowiedniej liczby podstron, dodanie galerii z Twoimi materiałami multimedialnymi, przygotowanie formularza kontaktowego dla użytkowników zainteresowanych Twoją ofertą, a także pełną konfigurację serwera oraz domeny.

Kiedy tworzenie strony internetowej dobiegnie już końca, masz 6 miesięcy gwarancji bezproblemowego działania. To znaczy, że jako odpowiedzialni wykonawcy bez dodatkowych opłat rozwiążemy wszystkie problemy techniczne, jakie mogą się w tym czasie pojawić. A co po upływie rzeczonego półrocza? Nadal oferujemy Ci wsparcie, w końcu własne projekty stron www znamy tak dobrze, jak nikt inny. Cena za interwencję programistyczną, wynikającą na przykład z konieczności dostosowania nowej wtyczki, zależy od pracy koniecznej do zrobienia. Obowiązująca stawka to 150 zł za roboczogodzinę. Po otrzymaniu wyceny zdecydujesz, czy to my zajmiemy się daną kwestią, czy poszukasz rozwiązania u kogoś innego. Rzecz jasna samo projektowanie strony internetowej przeprowadzamy w taki sposób przeprowadzamy w taki sposób, aby zawczasu wyeliminować ewentualne błędy oraz dopasować serwis do standardów obowiązujących w danej chwili. Nie ma sensu dokładać sobie pracy na kolejne pół roku, skoro można od razu przygotować się na nadchodzącą przyszłość.

 tworzenie stron internetowych Cennik

Cennik konkurencji przewiduje dopłatę za dostosowanie to urządzeń mobilnych? U nas tworzenie stron internetowych RWD to norma

W sytuacji, kiedy ponad połowę ruchu internetowego generują użytkownicy smartfonów (oraz tabletów), poprawne działanie firmowej witryny na takim sprzęcie należy traktować jako konieczność. Istnieją 2 podstawowe rozwiązania tej kwestii: albo stworzenie dodatkowej, mobilnej wersji serwisu, albo projektowanie stron internetowych zgodnie z tzw. Responsive Web Design. W Afterweb zdecydowanie rekomendujemy drugą z tych dróg, choćby ze względu na późniejsze pozycjonowanie w Google czy wygodę obsługi. Jedną witryną www znacznie łatwiej zarządzać, niż równolegle prowadzić dwa serwisy. Czasami finalne ceny oferentów rosną właśnie ze względu na responsywność, czyli automatyczne dopasowywanie sposobu wyświetlania strony do sprzętu użytkownika. U nas RWD stanowi powszechnie obowiązujący standard, gdyż tworzenie stron internetowych w inny sposób jest pozbawione większego sensu. Choćby ze względu na wymogi jakościowe algorytmów Google. Nasz cennik nie przewiduje dodatkowych opłat za to, że projekt strony www wykonamy zgodnie z aktualnymi normami. O jakości realizacji responsywnych witryn najlepiej przekonać się odwiedzając serwisy z portfolio Afterweb.

Tworzenie stron internetowych w nowoczesny sposób wiąże się z konkretnym nakładem pracy oraz specjalistycznymi umiejętnościami. Zbyt niska cena spowodowałaby chęć jak najszybszego zamknięcia projektu, co oznaczałoby obniżenie poziomu Twojej firmowej witryny www. Zapewniamy, że ten większy od rynkowej średniej wydatek przyniesie Ci sporo wymiernych korzyści. Nasz cennik projektowania stron internetowych zbudowaliśmy w taki sposób, aby współpraca opłaciła się wszystkim zainteresowanym. Godziwa zapłata za dobrze wykonaną pracę, uczciwe ceny w zamian za doskonałą jakość realizacji. Atrakcyjna wizualnie, dopracowana pod kątem RWD oraz pozostałych aspektów technicznych witryna internetowa będzie Twoją reprezentacyjną wizytówką, skutecznie promującą firmę w oczach kolejnych użytkowników. Tworzymy strony www uwzględniając całą, stale poszerzaną wiedzę na temat marketingu oraz preferencji odbiorców. Wiemy, jak zaprezentować dowolną markę w maksymalnie korzystnym świetle przed internautami, stanowiącymi pokaźne grono Twoich przyszłych klientów.

Ceny w Afterweb zaczynają się od 1990 złotych. Projektowanie stron internetowych od podstaw to złożone wyzwanie

Cennik tworzenia stron internetowych

Posługiwanie się konkretnymi kwotami może okazać się nieco mylące. Każdą ofertę przygotowujemy po rzeczowej rozmowie, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby firmy Klienta. Punktem wyjścia są bazowe pakiety, nasz cennik za tworzenie stron www posiada 3 takowe: Start, Premium oraz Optimum. Różnią się przede wszystkim liczbą wykonywanych podstron – pewne elementy pozostają niezmienne, pozostałe zależą od Twojej aktualnej sytuacji. Jeżeli masz już firmowy serwis i chcesz go odświeżyć, zapłacisz głównie za profesjonalny projekt strony internetowej. Ostateczna cena zostanie adekwatnie obniżona z uwagi na to, że część elementów już istnieje i funkcjonuje. I vice versa: w sytuacji gdy zażyczysz sobie świadczenia dodatkowych usług, odpowiednie ceny zostaną dodane do bazowej sumy. W naszej ofercie tworzenia stron internetowych proponujemy choćby przygotowanie treści na wskazane przez Ciebie podstrony, uruchomienie kolejnej wersji językowej witryny czy opracowanie nowej identyfikacji wizualnej przez doświadczonych w dziedzinie w brandingu grafików. Elastyczność wobec oczekiwań Klienta ma dla nas ogromną wartość. W przypadku takiej usługi, jak projektowanie stron internetowych cennik ustalony na sztywno byłby zwyczajnie złym rozwiązaniem.

projektowanie stron internetowych Cennik

Możliwość modyfikacji zakresu wykonywanych przy okazji zlecenia zadań dotyczy nie tylko usług opcjonalnych, ale również podstawowej zawartości pakietów. Ty określasz czego oczekujesz, my się dostosowujemy i zmieniamy cenę w zależności od poczynionych ustaleń. Gdyby żadna z trzech opcji zawartych w cenniku nie przypadła Ci do gustu, wystarczy się z nami skontaktować i dopytać o tworzenie stron www. Pozostajemy otwarci na wszelkie sugestie, oczywiście wszystko w granicach rozsądku. Zachowanie topowej jakości wiąże się ze sporymi wysiłkami, podobnie jak dochowanie przyjętych terminów realizacji. Zapewne doskonale rozumiesz, że bardziej złożony projekt strony internetowej zabierze więcej czasu, niż zmodyfikowanie istniejącego już szablonu. Nieco dłuższe oczekiwanie na start nowej witryny www to raczej niewielka cena w zamian za realną perspektywę zysków, jaką otworzy dla Twojej firmy nowoczesny, przyjazny użytkownikom serwis internetowy. Tylko od Ciebie zależy, w którym kierunku go rozwiniesz – nauczymy Cię umiejętności niezbędnych do samodzielnego zarządzania swoją witryną.

Stworzenie strony internetowej to jedno. Pamiętaj, że u nas szkolenie z obsługi CMS-a masz wliczone w cenę całej usługi

Nikogo nie pozostawiamy samemu sobie, aby później żądać zapłaty za proste dodanie nowego wpisu – co się niestety czasami w tej branży zdarza. My postępujemy inaczej: preferujemy projektowanie stron www w taki sposób, aby nawet osoby słabo zaznajomione z szeroko pojmowanym IT poradziły sobie bez pomocy z zewnątrz. Kluczem do tego jest silnik WordPress i jego Content Management System. To narzędzie znacznie upraszcza aktualizowanie oraz zamieszczanie treści na łamach serwisu internetowego, a jako że podstawowe komponenty są udostępniane przez liczną społeczność twórców za darmo – cena w żaden sposób nie wzrasta. Instalacją WordPressa na serwerze i jego konfiguracją zajmujemy się my, a do opanowania funkcji związanych z zarządzaniem witryną powinna Ci wystarczyć godzina. Uwzględniając rzeczone szkolenie i nie tylko, aktualnie obowiązujący za tworzenie stron www cennik Afterweb wypadałoby uznać za nadzwyczaj korzystny. Kiedy inni szukają kruczków i okazji do wyciągnięcia pieniędzy, my proponujemy pełną transparentność oraz kompleksowe wykonanie całości.

A jeśli nie masz czasu zajmować się wszystkim osobiście? Projektowanie stron internetowych pod CMS WordPress rozwiązuje i ten problem. Wystarczy, że osobie wyznaczonej do zajmowania się firmową witryną stworzysz kolejnego użytkownika, z odpowiednim poziomem uprawnień. Dodawanie kolejnych profili jest bardzo szybkie i proste, nie musisz nikomu za nic specjalnie dopłacać. Jedyne późniejsze koszty, których nie znajdziesz w naszym cenniku, dotyczą utrzymywania serwera oraz domeny. Te stosunkowo niewielkie sumy uiścisz u zewnętrznych usługodawców, Afterweb niczego nie Ci nie doliczy. Musisz sobie szczerze odpowiedzieć na pytanie, czy zapłacenie trochę więcej za profesjonalne tworzenie stron internetowych będzie właściwą ceną za uniezależnienie się od wykonawców. Jeżeli preferujesz swobodę działania i nie lubisz otrzymywania faktury za każdą drobnostkę, wybór wydaje się jasny. Skontaktuj się z naszą agencją i poproś o przygotowanie oferty oraz projektów nowej witryny www. Cena za stworzenie strony internetowej w unikalny sposób, która znajdzie się całkowicie w Twoich rękach, będzie szczególnie atrakcyjna!

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33