Reklama w social mediach się opłaca! Realizujemy skuteczne kampanie promocyjne w mediach społecznościowych

Możesz zarabiać znacznie więcej, niż teraz – wdrażając kampanię reklamową tam, gdzie czeka na Ciebie wielu potencjalnych klientów. Media społecznościowe stanowią wdzięczny obszar promocyjny dla sklepów internetowych oraz firm usługowych ze wszystkich branż. Jeśli tylko obierzesz dobrą strategię i zaprezentujesz ofertę w atrakcyjny sposób, przyciągniesz do siebie dziesiątki użytkowników. Ruch na Twojej stronie internetowej wzrośnie nawet do tego stopnia, że konieczna będzie konfiguracja serwera! Niczym się nie przejmuj, bo wszystkim się zajmiemy. Social media to dla nas środowisko naturalne, w którym prowadzimy działania promocyjne dla Klientów z całej Polski. Przekonaj się, jak wiele może Ci dać odpowiednio przygotowana kampania reklamowa!

reklama na facebooku

Marketing internetowy Twoim sposobem na sukces. Zobacz, jak działa reklama w mediach społecznościowych

Serwisy społecznościowe rozwijają się w szybkim tempie, bardzo dynamicznie. Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, Snapchat, Pinterest i TikTok każdego dnia są odwiedzane przez miliony użytkowników na całym świecie. Wśród nich znajduje się wiele osób potencjalnie zainteresowanych tym, co oferujesz. Nie ważne, czy prowadzisz sklep internetowy ze sprzętem elektronicznym, prowadzisz hotel lub firmę, zajmującą się wycinką drzew. Z social mediów korzystają osoby, które chętnie zrobią u Ciebie zakupy lub złożą zapytanie o wycenę. Trzeba ich tylko znaleźć i przekonać co do tego, że to właśnie Twoja oferta jest ciekawsza od tej, przygotowanej przez konkurencję.

Dzięki możliwościom, jakie dają nam działania interaktywne w social mediach, jesteśmy w stanie zaplanować i wdrożyć kampanie reklamowe o wysokiej skuteczności. Pomożemy Ci w zdobyciu prawdziwych klientów oraz zbudowaniu z nimi silnej relacji. Współpracując z nami nie tylko pozyskasz wartościowe leady, ale też skrócisz dystans z klientem i pokaźnie zwiększysz swoje zasięgi. Reklama w mediach społecznościowych to rozwiązanie dla Ciebie, jeśli jesteś gotów pokazać swoją ofertę szerszemu gronu odbiorców i chcesz podjąć interakcję z konsumentami.

facebook ads

Social media mają sporo do zaoferowania. W Afterweb przygotujemy dla Ciebie kampanię reklamową, która zadziała!

Reklama w mediach społecznościowych musi być nastawiona na konkretny cel. Powinna wzbudzać zainteresowanie i skłaniać odbiorców do odwiedzenia promowanej strony. Na tym oczywiście nie koniec – social media mają pełnić rolę pośrednika, który wyświetli potencjalnemu klientowi treści promocyjne. Jeżeli użytkownik będzie przypadkowy, to nie kliknie w baner. Wówczas szansa na konwersję przepadnie bezpowrotnie, a środki zużyte na promocję się „przepalą”. Należy więc opracować taką strategię, która uwzględni grupę docelową i pozwoli opracować przekonującą reklamę.

Co możesz zyskać, uruchamiając kampanię w social mediach? Największą i pewną korzyścią, jaka płynie z reklam w mediach społecznościowych, jest docieranie do odbiorców z konkretnych grup. Niektórzy celują w pokolenie X (osoby urodzone w latach 1965-1980), inni wybierają pokolenie Y (Milenialsi, osoby urodzone w latach 80. i 90. XX wieku). Twoją grupą docelową mogą być kobiety interesujące się branżą beauty albo mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego, gdyż to tutaj prowadzisz firmę. Masz pełną dowolność, ponieważ do każdej reklamy da się ustawić inny zasięg kampanii oraz zakres grupy docelowej. Pamiętaj, że precyzyjny wybór odbiorców promocji przekłada się na skuteczność kampanii i pozwala czerpać z niej profity. Nasi eksperci z powodzeniem targetują reklamy w social mediach, osiągając obrane cele reklamowe.

reklamy facebook

Profesjonalna reklama uczyni Twój biznes rozpoznawalnym! Odkryj siłę Facebook Ads, Instagram Ads i innych kampanii

Środowisko social mediów sprzyja nawiązywaniu kontaktów z konsumentami. Ciekawa reklama przyciąga uwagę odbiorców i skłania ich do podjęcia określonych działań: obserwowania fanpage’a, zostawienia like’a, wejścia na firmową stronę, dokonania zakupu. Promowanie się w mediach społecznościowych stanowi więc znakomity sposób na budowanie wizerunku i podjęcie kontaktu z potencjalnym klientem. Takie social media, jak Facebook czy Instagram, dają w tym zakresie ogrom możliwości. Możemy stworzyć kampanię produktową bazującą na wybranej grafice lub karuzeli produktów albo promować firmę przy pomocy filmu wideo.

Dwa najpopularniejsze social media, przy pomocy których możemy sprowadzić jakościowych ruch na Twoją stronę, to Facebook i Instagram. Na tych platformach społecznościowych czekają miliony użytkowników, którzy godzinami przeglądają różne posty i profile. Wdrażając Facebook Ads lub Instagram Ads dla Twojej firmy zaprezentujemy ją tak, by osiągnąć ustalony cel:

  • zwiększyć rozpoznawalność marki bądź usług,
  • skłonić e-konsumentów do podjęcia aktywności,
  • pozyskać leady itp.

Specyfikę reklamy oraz jej zasięg zawsze dopasowujemy indywidualnie do profilu danej działalności. Świetnie skonfigurowana reklama w social media pozwoli Ci dotrzeć do pożądanej grupy odbiorców i zdobyć ich sympatię. To pierwszy krok w kierunku pozyskania stałych klientów. Jeśli chodzi o social media reklama w nich występuje w różnych formatach. Dużą skutecznością cieszą się zdjęcia i filmy, a tuż za nimi plasują się zdarzenia i relacje. Konsumenci wykazują też zainteresowanie reklamami karuzelowymi i prezentacjami. Zarówno Instagram Ads, jak i Facebook Ads oraz inne kampanie promocyjne w mediach społecznościowych (np. LinkedIn Ads, Twitter Ads) mogą pozytywnie wpłynąć na wizerunek Twojej firmy. Kluczowy jest sposób targetowania i sprytne zarządzanie budżetem reklamowym.

reklama na fb

Ile kosztuje reklama w mediach społecznościowych i dlaczego social media marketing warto powierzyć naszej Agencji?

Każdy projekt reklamowy w social mediach musi zostać skonfigurowany z uwzględnieniem potrzeb promowanej marki. W Afterweb realizujemy autorskie strategie, które umożliwiają nam efektywną obsługę płatnych kampanii w mediach społecznościowych. Reklamujemy profile firmowe między innymi na Facebooku i Instagramie, budując zaangażowaną społeczność fanów i zwiększając zainteresowanie ofertą Klienta.

Ogromnym plusem dla reklamodawcy jest elastyczny koszt kampanii w social mediach. Cena reklamy na Facebooku czy Instagramie może wynosić kilka groszy lub kilkadziesiąt złotych. Facebook Ads to niezwykle elastyczny system, który nie ma uniwersalnego cennika reklam. Trzeba ustalić budżet, uruchomić reklamy i zmierzyć konwersję. Dopiero wtedy uda się wskazać orientacyjny koszt konwersji, a na jego podstawie również koszt całej kampanii promocyjnej. Podobnie działają reklamy na Instagramie – nie wystarczy stwierdzić, że chcemy przeznaczyć na promocję 150 zł. Działania reklamowe muszą być skuteczne, nastawione na cel. Ten dla każdej branży jest inny, podobnie jak jego koszt. Warto dodać, że nowoczesne kampanie w social mediach są rozliczane w dwóch modelach:

CMP – reklamodawca płaci za wyświetlenia reklamy,

CPC – reklamodawca płaci za każde kliknięcie w reklamę.

Powierzając nam obsługę kampanii reklamowej w mediach społecznościowych, do ceny reklam należy doliczyć prowizję dla naszej Agencji. Jej wysokość jest zależna od tego, na jakim kanale będziemy prowadzić działania promocyjne. Inny cennik obowiązuje za reklamy Facebook Ads i Instagram Ads, a inny za kampanię na Twitterze. Najkorzystniejsze okazuje się połączenie reklamy na różnych platformach albo podjęcie współpracy wielopoziomowej. Realizujemy kampanie promocyjne w social mediach, a także zajmujemy się promocją w Google Ads i organicznych wynikach wyszukiwania. Na ostateczną cenę przygotowania oraz wdrożenia kampanii social media marketing, wpływ ma również budżet, jaki planujesz przeznaczyć na reklamę.

reklamy na facebooku

Afterweb wdraża kampanie reklamowe, które służą zwiększaniu sprzedaży. Social media przyjmą Cię z otwartymi ramionami!

Stworzymy treści promocyjne i skierujemy je do Twoich potencjalnych klientów, przeglądających media społecznościowe. Wzbudzimy w nich zainteresowanie i doprowadzimy do tego, że zostaną zaangażowanymi obserwatorami. Stąd tylko krok do skorzystania z usług, jakie świadczysz. Oferujemy Ci pakiet sprawdzonych rozwiązań marketingowych, skupionych wokół social mediów. Znamy się na promowaniu biznesów poprzez kanały społecznościowe i z przyjemnością zwiększymy zasięgi Twojej marki.

Social media mogą okazać się najlepszym miejscem do reklamowania Twoich produktów lub usług. Skontaktuj się z nami przez formularz, aby otrzymać indywidualną, konkretną wycenę. Sprawdzimy, jaki jest realny budżet skutecznej kampanii reklamowej dla Ciebie, doliczymy naszą prowizję i przedstawimy propozycję współpracy. Z Afterweb zaczniesz zarabiać na promocji i zdobywać wiernych klientów za pośrednictwem social mediów!

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33