Odkryj korzyści, jakie dają kampanie AdWords / Ads kierowane na miasto Częstochowa i nie chowaj się przed klientami!

Google Ads Warszawa

Posiadanie własnej strony internetowej jest dziś dla firmy nie tyle przywilejem, co koniecznością. To właśnie poprzez wyszukiwarkę Google pozyskuje się najwięcej klientów. Za pośrednictwem internetu można umiejętnie kreować świadomość marki wśród konsumentów, wpływając tym samym na rozwój przedsiębiorstwa. Nie musisz nam wierzyć na słowo! Sprawdź statystyki, przejrzyj opinie i powierz nam swoją kampanię, a reklama w Google stanie się źródłem Twoich największych dochodów. Częstochowa to obszar, na którym znajdziemy niemal 30 tysięcy aktywnie działających firm, z czego większość jest już obecna w internecie. Wybierz kampanie AdWords, skierowane do użytkowników z regionu i reklamuj swój biznes lokalnie!

Reklama w Google po naszemu, czyli co specjalista AdWords zaproponuje Twojej firmie z Częstochowy lub okolic?


Stary Rynek 1, 42-202 Częstochowa

Z marketingiem internetowym tak już jest – nie ważne, czy chodzi o pozyskiwanie klientów z Częstochowy lub innego miasta – trzeba być na bieżąco. Algorytm Google, wytyczne stawiane przez wyszukiwarkę, potrzeby konsumenckie, aż wreszcie działania konkurencji, wpływają na obraz współczesnego marketingu w sieci. Nasza Agencja SEM aktywnie uczestniczy w profesjonalnych szkoleniach z zakresu Google Ads, gdzie każdy specjalista AdWords, jakiego zatrudniamy, ma okazję poszerzać swoją wiedzę na temat promocji internetowej. Dzięki temu pracujemy w oparciu o rzetelną wiedzę, a przy okazji dokładamy do niej własną cegiełkę. W ten sposób podbijamy Google, a prowadzone przez nas kampanie linków sponsorowanych przynoszą promowanym firmom pokaźne zyski. Jeżeli Częstochowa jest miejscem, w którym działa Twoje przedsiębiorstwo, najwyższa pora wyjść do klienta! Postaw na indywidualnie dobraną strategię, opracowaną przez ekspertów Afterweb!

Poprowadzimy Twoją kampanię Google Ads (AdWords), a cała Częstochowa pozna ofertę firmy, którą zarządzasz!

Kampanie reklamowe Google AdWords / Ads pozwalają wybić się ze swoją ofertą spośród dziesiątek innych i precyzyjnie dobrać osoby, które zobaczą reklamę. Jak to możliwe? System reklamowy Google Ads sprawdza lokalizację urządzenia użytkownika lub adres IP i na tej podstawie ocenia, czy jest to pożądany odbiorca. Gdy specjalista AdWords ustawi kierowanie reklam na obszar Częstochowa, dostęp do treści promocyjnych będą mieli tylko ci, którzy fizycznie przebywają w regionie albo są zainteresowani daną lokalizacją. Jednak Google AdWords daje w tym zakresie znacznie większe pole do popisu, niż kierowanie na samo miasto. Częstochowa to przecież kilkanaście dzielnic i kilkadziesiąt osiedli, a taka firma, jak salon fryzjerski czy sklep papierniczy nie mają w interesie, by promować się na obszarze kilkuset km². Rekomendujemy więc adekwatne do potrzeb zawężanie obszaru. np. do promienia 5 km od siedziby firmy. Nasz specjalista AdWords dołoży starań, aby Twoja reklama w Google została wyświetlona potencjalnym klientom, tzn. osobom, realnie zainteresowanym zakupem albo skorzystaniem z usługi.

4 drogi do sukcesu na lokalnym rynku. Nie musisz wybierać, która reklama w Google najlepiej posłuży Twojej firmie. Wdrożymy wszystkie!

Główną korzyścią, jaka płynie z wdrożenia reklam Google Ads dla firmy z Częstochowy, jest natychmiastowe zwiększenie sprzedaży. Zapewniają je cztery typy promocji, oferowane Klientom Agencji Afterweb:

 • Linki Sponsorowane – wyświetlane nad lub pod organicznymi wynikami w wyszukiwarce Google. Przyciągają na stronę osoby, szukające w sieci promowanych usług lub towarów. Można je trafnie dopasować, stosując odpowiednie słowa kluczowe oraz optymalizować, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Kierowanie reklam tekstowych na miasto Częstochowa jest skuteczną metodą na wygenerowanie wartościowego ruchu na stronie.

  Google Ads - Linki sponsorowane

  źródło: Google.pl

  Przykładowe frazy lokalne dla miasta Częstochowa:

  Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
  lakiernik Częstochowa 210
  agencja sem Częstochowa 10
  stomatolog Częstochowa 1000
  mechanik Częstochowa 590
  google ads Częstochowa 10
  markizy Częstochowa 50
  google Częstochowa 20
  wulkanizacja Częstochowa 1000
  remarketing Częstochowa 10
  rolety Częstochowa 480

  źródło: Google.pl

 • Remarketing reklamy, ukazujące się na serwisach zewnętrznych osobom, które były na reklamowanej stronie, ale nie dokonały zakupu ani nie wysłały zapytania ofertowego. To również promocja kierowana do byłych klientów, pełniąca funkcję „przypominajki”. Tak skonstruowana reklama w Google nie pozwala zapomnieć o ofercie osobom, które ją przeglądały, a więc skłonnym dokonać zakupu.

  remarketing

 • Reklama Display widoczna wszędzie tam, gdzie chętnie zaglądają potencjalni klienci. Dla miasta Częstochowa będą to m.in. internetowe portale informacyjne: Dziennik Zachodni, Częstochowa News itp. Promocja na takich stronach pozytywnie wpływa na wizerunek marki i budowanie rozpoznawalności. Display pozwala kierować reklamy według zainteresowań użytkowników, przez co jest bardzo elastyczną formą promocji w sieci.

  reklama display
  źródło: sport.pl

 • Google Shopping – wyświetlane nad wynikami organicznymi w postaci zdjęcia produktowego z nazwą i ceną. To świetna reklama dla sklepów internetowych, również tych z siedzibą lokalną. Specjalista AdWords może ustawić kierowanie na konkretny obszar, np. miasto Częstochowa. Kampanie produktowe pozwalają reklamować wiele produktów jednocześnie i na bieżąco wprowadzać zmiany, a tym samym prezentować się klientom z jak najlepszej strony.

  Google Shopping
  źródło: Google.pl

Google pozwala sprzedawać dzięki reklamom! Ustawimy kierowanie na miasto Częstochowa i będziemy czuwać nad budżetem

Częstochowa to duże miasto, a zarazem wiele możliwości promocyjnych. Zaufaj doświadczeniu specjalistów Afterweb, którzy od lat prowadzą kampanie AdWords dla firm z rozmaitych branż. Współpracując z nami masz gwarancję błyskawicznych i efektywnych działań przy niewielkim nakładzie finansowym! Kiedy tylko uruchomiona zostanie reklama w Google Częstochowa dowie się o prezentowanej ofercie. System reklamowy działa bowiem natychmiast po włączeniu – nie trzeba czekać na efekty. Aby kampania ruszyła, wystarczy wpłacić do puli określony budżet. Za każde kliknięcie w treść reklamową zostanie pobrana opłata (wysokość stawki zależy od konkurencyjności fraz kluczowych), a gdy pula środków się wyczerpie, reklama w Google przestanie być wyświetlana. Doświadczony specjalista AdWords, dla którego interes Klienta jest kwestią priorytetową, nie dopuszcza do przepalania się budżetu. Dlatego w naszej Agencji tak zarządzamy kampanią, aby wszystkie wpłacone środki przekładały się na zysk. Interesuje Cię promocja kierowana na miasto Częstochowa albo okolicę? Skontaktuj się z nami przez formularz i otrzymaj bezpłatną wycenę usług!

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33