Chorzów to trudny rynek. Poprzez pozycjonowanie stron i kampanie PPC, prowadzone przez agencję SEO, podbijesz go z łatwością

agencja seo Chorzów

Prowadzenie biznesu bez jakiejkolwiek aktywności w internecie to ekstremalnie wymagające zadanie. A brak profesjonalizmu oraz wysokich standardów w e-marketingu jeszcze tylko wszystko komplikuje. Nowoczesna agencja SEO Afterweb dokładnie wie, czego potrzebuje Twoja firma w Chorzowie. Zatrudniamy prawdziwych specjalistów od pozycjonowania stron internetowych oraz prowadzenia kampanii Google Ads. Przygotujemy kompleksową strategię, skrojoną pod konkretne potrzeby Twojej działalności oraz oczekiwania użytkowników z grupy docelowej. Świadczone usługi SEO pomogą Ci zaprezentować swoją ofertę przed zamieszkującymi Chorzów konsumentami we właściwy sposób. Taki, który sprawi że nowi klienci sami zaczną się do Ciebie zgłaszać – i to w stale rosnącej liczbie!

Osobisty konsultant SEO dla każdego Klienta. Agencja Afterweb otoczy Twoją firmę z Chorzowa profesjonalną opieką


Rynek 1, 41-500 Chorzów

Każdy projekt, jakiego się podejmujemy, traktujemy z należytą atencją i zaangażowaniem. Powtarzanie raz opracowanych schematów czy kurczowe trzymanie się przestarzałych metod nie mieszczą się w naszych normach jakości. Jako ceniona firma SEO ugruntowaliśmy pozycję marki Afterweb dzięki wyśrubowanym standardom. Pozycjonowanie przeprowadzamy w zgodzie z wymogami narzuconymi przez Google. Strona www Twojej firmy w Chorzowie będzie stale optymalizowana pod kątem technicznym, a do tego wzbogacana o przydatną dla odbiorców zawartość. Zadbamy również o zdobycie wartościowych linków, stosownie do obowiązujących reguł White Hat SEO. W relacjach z Klientami także stawiamy na pełną uczciwość i przejrzystość. Konsultant Afterweb, koordynujący wszystkie działania ukierunkowane na Chorzów, będzie się z Tobą regularnie kontaktować. Co kwartał otrzymasz też szczegółowy raport, omawiający wszystkie wykonane w tym czasie prace.

Nasze osiągnięcia w pozycjonowaniu fraz lokalnych dla miasta Chorzów

260
Pozycjonowanych fraz kluczowych
45
Zoptymalizowanych stron
310%
Wzrost wejść na stronę
Wyślij zapytanie o cenę

Lokalne pozycjonowanie stron pod Chorzów nie skończy się po dotarciu do TOP 5 Google. Agencja SEO będzie kontynuować pracę

seo Chorzów

Niektóre firmy z naszej branży przekonują, że czołowe miejsce w Google zrobi całą robotę. Oferują zatem tzw. pozycjonowanie za efekt, „zapominając” przy tym wspomnieć o znaczeniu odpowiedniego doboru słów kluczowych. Na niektóre frazy związane z Chorzowem może nie być w ogóle konkurencji – dlatego, że nikt z internautów ich nie wyszukuje. I nawet pozycja nr 1. nie przekłada się na intratny, napędzający sprzedaż ruch na stronie internetowej firmy. Agencja SEO Afterweb opiera swoją działalność na innych wartościach. W pozycjonowaniu stron www skoncentrujemy się na efektach długofalowych: utrzymaniu Twojej firmy ponad konkurencją w Chorzowie i zapewnieniu jej zysków. Aby to osiągnąć, rozmaite usługi SEO muszą być świadczone praktycznie bez przerwy. Tylko stała ekspozycja w wynikach na zapytania transakcyjne przyniesie Ci naprawdę znaczący skok przychodów.

Przykładowe frazy lokalne dla miasta Chorzów:

Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
pozycjonowanie stron Chorzów 50
studio tatuażu Chorzów 140
mechanik Chorzów 320
rolety Chorzów 260
pozycjonowanie Chorzów 70
wulkanizacja Chorzów 590
lakiernik Chorzów 90
agencja seo Chorzów 10
seo Chorzów 20

Nowoczesne kampanie SEO i Google Ads razem skierują do Ciebie niekończący się strumień zapytań od klientów w Chorzowie

agencja pozycjonowanie Chorzów

Odprawimy w Google Twoją konkurencję z kwitkiem! Zobacz, jaki mamy pomysł na SEO i PPC Twojej strony na miasto Chorzów i okolice!

Jeśli oczekujesz wzrostu sprzedaży tu i teraz, mamy odpowiednie rozwiązanie. Wielokrotnie lepsze od pozycjonowania za efekt, proponowanego przez inne agencje SEO. Mowa o kampaniach Google Ads, nastawionych na konkretnych użytkowników zamieszkujących Chorzów i pobliskie miasta Aglomeracji Śląskiej. Naturalnie wszystko zależy od zasięgu Twojej działalności, a także dochodowości poszczególnych obszarów w regionie. Specjalista PPC ustali z Tobą wszystkie szczegóły, a w toku kampanii reklamowych zajmie się ich optymalizacją. Czasami promocja ograniczona do Śródmieścia, Maciejkowic, Hajduków, Królewskiej Huty lub innych rejonów opłaca się bardziej, niż ściąganie większej liczby internautów z szerszego obszaru.

Usługi SEO na najwyższym poziomie. Agencja Afterweb zrobi co trzeba, by Twoja firma została numerem 1 dla Chorzowian

agencja seo sem Chorzów

Najwięcej korzyści przyniesie Ci pozycjonowanie stron równolegle do reklamowania się w Google Ads. Od razu rozkręcisz sprzedaż, a z czasem zajmiesz kolejne miejsca w wąskim gronie podmiotów z Chorzowa, jakie zaprezentują swoje oferty na pierwszej stronie wyników. Kompleksowe kampanie SEO mogą zapewnić Twojej firmie więcej niż jedną pozycję na kilkanaście, które razem zbierają ok. 95% wszystkich kliknięć potencjalnych klientów. Jeśli ta perspektywa brzmi zachęcająco, nie czekaj i skontaktuj się z konsultantem Afterweb! Za sprawą całej pracy, jaką wykona dla Ciebie agencja SEO Chorzów skieruje do Ciebie wielu nowych klientów. Wzrost sprzedaży o kilkadziesiąt, a nawet kilkaset procent w porównaniu z Twoimi obecnymi wynikami jest jak najbardziej realny do osiągnięcia.

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33