Zarabianie na sklepie w OpenCart nie musi być mrzonką, Zgłoś się do nas. Posiadamy doświadczenie w pozycjonowaniu biznesów online!

Pozycjonowanie OpenCart w firmie Afterweb

Otworzenie pierwszego, własnego sklepu internetowego to bardzo dobra decyzja. Zwłaszcza, że nowoczesny handel wydaje się odchodzić od stacjonarnych placówek, skupiając swoją uwagę na działalności głównie w sieci. Widać to chociażby po rosnącej popularności sektora e-commerce w Polsce. Nie wykorzystasz jednak jego ogromnego potencjału, jeśli pozostaniesz bierny na nowości marketingowe. Twój asortyment będzie wielką niewiadomą dla konsumentów, którzy konkretnych produktów wyszukują za pośrednictwem Google. To pokaźna grupa, ponieważ usługa rodem ze Stanów Zjednoczonych chwali się 20 milionami unikalnych użytkowników miesięcznie w Polsce. Profesjonalne pozycjonowanie sklepów internetowych umożliwia dotarcie do pierwszej strony listy SERP. To właśnie miejsce, które gwarantuje ogromny ruch, rosnące statystyki sprzedaży oraz – co oczywiste – maksymalizację dochodów sklepu!

Dotychczasowi partnerzy biznesowi nie mogli się mylić. Pozycjonowanie sklepów opartych o różne CMS-y to nasza specjalność

Każdy przedsiębiorca, który stawał już przed wyzwaniem uruchomienia sklepu online, świetnie rozumie, jak niezwykle istotnym aspektem jest wybór odpowiedniego systemu do zarządzania treścią. Wśród tych najpopularniejszych CMS-ów warto wymienić OpenCart, czyli rozwiązanie o charakterystyce open source (platforma całkowicie bezpłatna). Należy podkreślić również, że samo oprogramowanie do e-commerce nigdy nie będzie gotowe do zaspokajania oczekiwań bota Google, odpowiedzialnego za układanie rankingu na poszczególne słowa kluczowe. Żeby cieszyć się z niewątpliwie wielu profitów, musisz zwrócić się ku SEO. Nasza agencja Afterweb oferuje rzetelne pozycjonowanie OpenCart. Przez ponad dekadę funkcjonowania na rynku wypromowaliśmy setki e-sklepów, a Twój będzie następny. Posiadamy niezbędne umiejętności oraz wiedzę, aby sprowadzić konsumentów z Google wprost do prowadzonego przez Ciebie biznesu. Pozycjonowanie potraktuj jako swego rodzaju game changer współczesnego e-commerce. Naprawdę warto. Samodzielne zdobywanie Klientów może okazać się zadaniem trudnym do zrealizowania. Zwłaszcza dla dopiero raczkujących przedsiębiorstw.

Wypromuj swój sklep internetowy OpenCart razem z doświadczonymi specjalistami z Afterweb

Pozycjonowanie OpenCart a wyzwania, jakie stoją przed specjalistami SEO z Afterweb

Jakie konkretnie czynniki definiują sklep idealny pod względem marketingu? Przede wszystkim mowa tutaj o stronie internetowej widocznej na pierwszej odsłonie rankingu wyszukiwarki Google. Popularny w branży reklamowej SERP stanowi marzenie dla wielu przedsiębiorców, jednakże aby dotrzeć do edenu, należy umiejętnie połączyć SEO OpenCart z aspektami technicznymi UX, czyli sumą doświadczeń wszystkich użytkowników odwiedzających konkretny adres. Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, że szybkość ładowania się poszczególnych podstron bądź obecność wersji mobilnej sklepu internetowego są ważnymi czynnikami rankingowymi dla Google. Realizując pozycjonowanie OpenCart dla Twojego przedsiębiorstwa stoimy przed wyzwaniem stworzenia przestrzeni w sieci, w której świetnie odnajdzie się każdy potencjalny Klient oraz Goolebot, czyli algorytm wyszukiwarki Google. Znalezienie złotego środka pomiędzy SEO a UX – to nasza misja!

SEO OpenCart realizujemy w wyższym standardzie i atrakcyjnych cenach! Zleć nam pozycjonowanie sklepu już teraz

Długie umowy z niekończącym się okresem wypowiedzenia oraz przeraźliwie wysoka stawka za pozycjonowanie OpenCart? Tego chcemy unikać! Wieloletnia obserwacja zachowań Klientów czy samych marketerów pozwoliła nam zaprojektować cennik gotowy do zaspokajania oczekiwań nawet najbardziej wymagających partnerów biznesowych. U nas usługę SEO zamówisz w kilku wygodnych pakietach, różniących się od siebie ceną bądź ilością pozycjonowanych słów kluczowych. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz tutaj wariant SEO skrojony pod Twoje możliwości finansowe. Z wymiernych zasad pozycjonowania może skorzystać praktycznie każdy przedsiębiorca. Oferujemy również bezpłatną wycenę. Jeszcze przed rozpoczęciem współpracy z Afterweb poznasz finalną cenę za realizację usług SEO. To olbrzymi komfort. Zwłaszcza, że pozycjonowanie OpenCart jest zauważalnie tańsze od naprawdę wielu popularnych alternatyw marketingowych. Koniec z płaceniem kroci za reklamę!

Tworzymy unikalne strategie SEO OpenCart

Gramy w otwarte karty. Tak wygląda pozycjonowanie Twojego sklepu krok po kroku

  • Etap 1 – analiza słów kluczowych – wybieramy tylko frazy z ogromnym potencjałem
  • Etap 2 – audyt SEO – sprawdzamy, jakie elementy techniczne sklepu wymagają poprawy
  • Etap 3 – optymalizacja kodu strony – wprowadzamy kluczowe zmiany w kodzie sklepu
  • Etap 4 – optymalizacja treści – nasycamy wewnętrzny content słowami kluczowymi
  • Etap 5 – optymalizacja grafik – uzupełniamy brakujące atrybuty alt oraz title
  • Etap 6 – content marketing – realizujemy treści zgodne z zasadami White Hat SEO
  • Etap 7 – link building – tworzymy profil wysokiej jakości odsyłaczy do Twojego sklepu
  • Etap 8 – kontrola – za pomocą sprawdzonych narzędzi weryfikujemy postęp pracy
  • Etap 9 – kontakt z Klientem – na bieżąco informujemy Cię o wszystkich zmianach

To tylko ramowy schemat, jaki trzeba wykonać, aby pozycjonowanie OpenCart przyniosło efekty oczekiwane przez najbardziej wymagających przedsiębiorców. Rzeczywista praca nad wysokimi pozycjami w rankingu Google jest o wiele bardziej rozbudowana. Dobre SEO, a z takiego jesteśmy znani, wymaga kompleksowego podejścia do każdego z wcześniej wymienionych etapów. W naszej branży – podobnie jak w Twojej – nie ma miejsca na półśrodki lub połowiczne rozwiązania.

Nie czekaj na potknięcia konkurencji. Weź sprawy pozyskiwania nowych Klientów w swoje ręce!

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33