Szybkie pozyskiwanie Klientów wprost z Google? Usługa Ads dla OpenCart pozwoli Ci rozwinąć biznesowe skrzydła!

Reklama Google Ads dla sklepów OpenCart

Przełom roku 2020 oraz 2021 śmiało uznajemy jako apogeum rozkwitu sektora e-commerce w naszym kraju. Chcesz skorzystać z rosnącego zainteresowania sprzedażą online? Nikogo chyba już to nie dziwi. Musisz jednak pamiętać, że sama obecność przedsiębiorstwa w sieci będzie dzisiaj zupełnie niewystarczającą kwestią. Twój sklep internetowy, stworzony w oparciu o OpenCart, nie może być anonimowy dla rzeszy konsumentów. Czas skończyć ze stagnacją i wejść z przytupem w reprezentowaną przez Ciebie branżę. Jesteśmy w stanie Ci pomóc! Przez ponad dekadę działalności na polskiej scenie marketingu sieciowego zrealizowaliśmy setki kampanii reklamowych AdWords – najszybszego sposobu na zaprezentowanie asortymentu Klientowi w internecie. OpenCart Google Ads otworzy przed Tobą zupełnie nowe opcje biznesowe. I to w mgnieniu oka!

Nie czekaj wieczności na pierwsze efekty alternatywnych metod. OpenCart Google Ads gwarantuje natychmiastowe rezultaty!

W nowoczesnym marketingu internetowym utarło się przekonanie, że proces promowania sklepu internetowego jest złożony, a na pierwsze poważne efekty tego typu pracy trzeba poczekać od kilku do nawet kilkudziesięciu tygodni. Tymczasem proponujemy Ci metodę, która praktycznie z miejsca zapewni odpowiednią widoczność na liście z wynikami wyszukiwania na wybrane słowa kluczowe. OpenCart Google Ads, w przeciwieństwie do SEO, umożliwia zaprezentowanie odnośnika do prowadzonego przez Ciebie sklepu e-commerce w sekcji linków sponsorowanych. Te przeważnie wyświetlają się zaraz nad organicznymi wynikami bądź bezpośrednio pod nimi. Jeżeli zdecydujesz się na Merchant Center, Twój e-sklep pojawi się w sliderze nad organicznymi linkami. Co dla przedsiębiorców oznacza obecność na pierwszej stronie SERP? Przede wszystkim możliwość docierania do rzeszy nowych Klientów. OpenCart Google Ads stanowi również szansę na maksymalizowanie procentu konwersji. Co ciekawe, kanał AdWords proponuje także reklamę poza wyszukiwarką. Display zapewnia wyświetlanie banerów na licznych, popularnych serwisach, portalach czy blogach. Retargeting natomiast pozwala „śledzić” użytkowników, którzy już odwiedzili Twój sklep. W obu przypadkach mowa o szybkich efektach. Bez konieczności wielotygodniowego wyczekiwania.

Kampania Google Ads dla sklepów opartych o różne systemy CMS? Dla Afterweb to nie problem!

Blisko 95% globalnych użytkowników wyszukiwarki Google nawet nie zagląda na drugą stronę wyników prezentowanych przez największe tego typu narzędzie na świecie. O kolejnych odsłonach nawet nie wspominając. Taka statystyka jasno pokazuje, że we współczesnym marketingu liczy się wyłącznie pokonanie najgroźniejszej konkurencji. W przypadku pozycjonowania dotarcie do edenu Google, bo tak właśnie można nazwać pierwszą stronę SERP, trwa miesiącami. Nie masz tak dużo czasu? Już teraz wykorzystaj kanał płatnych promocji. W mgnieniu oka zdobądź to, na co Twoja konkurencja pracuje latami. Zaprojektujemy dla Ciebie kampanię OpenCart Google Ads, która pojawi się w widocznym dla każdego konsumenta miejscu w wyszukiwarce. Mamy doświadczenie również w tworzeniu reklam dla pozostałych systemów CMS! Wieloletni staż na na polskiej scenie marketingu sieciowego pozwala nam profesjonalne doradztwo. Wybierzemy dla Ciebie tylko najskuteczniejszą metodę zdobywania nowych Klientów. Google Ads charakteryzuje się wieloma kanałami docierania do potencjalnych interesantów. Każdy z nich jest godny Twojej uwagi!

Kampania Google Ads dla sklepu internetowego OpenCart

Reklamę Google Ads dla sklepów internetowych wykonujemy od dekady. Zdobywanie nowych Klientów to dla nas specjalność

Samodzielna promocja e-commerce za pośrednictwem płatnych kanałów wyszukiwarki Google będzie możliwa, jednak do osiągnięcia maksymalnych efektów promocji Ads dla sklepu opartego o OpenCart warto skorzystać z pomocy doświadczonych ekspertów SEM. Zwłaszcza, że nie musisz ich daleko szukać. Unikalne połączenie pasji do reklamy w internecie i regularnie rozbudowywana wiedza stawia Afterweb na pozycji branżowego lidera. Zrobimy wszystko, żebyś niebawem także mógł pochwalić się tak prestiżowym mianem. Zatrudniani przez nas specjaliści AdWords stanowią zespół wykwalifikowanych oraz doświadczonych pracowników. Sekrety skutecznego docierania do nowych Klientów? Znamy je niczym własną kieszeń. W naszym portfolio znajdziesz ogromną ilość sklepów online, które mają za sobą drogę od zera do bohatera. Wybierz OpenCart Google Ads i powtórz taki wyczyn. Rywalizacja z konkurencją w najbardziej wymagających branżach nie jest nam obca. Na tym polu Afterweb jest bezkonkurencyjne.

Biznesowy strzał w dychę! Kampania Google Ads w Afterweb jest po prostu opłacalna!

Wcześniej wspominaliśmy o doświadczeniu w tworzeniu reklam Google Ads dla sklepów opartych o najpopularniejsze systemy CMS. Chwaliliśmy się również umiejętnością skutecznego docierania do nowych Klientów poprzez płatne kanały wyszukiwarki. To ważnie, ale zdecydowanie nie jedyne pozytywne aspekty współpracy ze specjalistami Afterweb. Powierzając marketing Google Ads liderowi branży, zyskujesz o wiele więcej. W wyższym standardzie proponujemy Ci bowiem:

  • kupon Google Ads na START w wysokości 375 zł na reklamę

  • realizację planu marketingowego przez oficjalnego Partnera Google

  • czas trwania umowy i okres wypowiedzenia dopasowane do Twoich potrzeb

  • nieograniczony kontakt mailowy bądź telefoniczny z dedykowanym opiekunem

  • regularne raportowanie postępów i reagowanie na zmiany zachodzące w Twojej branży

  • profesjonalną optymalizację reklam i wydatków na kampanię Google Ads

  • obszerne analizy konkurentów, słów kluczowych i Twoich potrzeb

Zapraszamy do kontaktu. Prowadzony przez Ciebie sklep zasługuje na działania promocyjne z prawdziwego zdarzenia!

Afterweb zrealizuje skuteczną reklamę Google Ads dla Twojego sklepu internetowego!

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33