Gdy jest potrzebna promocja na Sosnowiec, nie ma lepszego wyboru, niż Afterweb. Poznaj nasz pomysł na kampanie Google Ads

Google Ads Warszawa

W obszarze wyszukiwarki Google działamy z wysoką precyzją, kierując reklamy do tych użytkowników, którzy z dużym prawdopodobieństwem skorzystają z oferty. Sosnowiec to jeden z obszarów, gdzie promujemy firmy z zaskakująco dużą skutecznością. Doskonała znajomość gospodarki i sektoru handlu w Zagłębiu Dąbrowskim pozwala nam swobodnie obracać się w branży marketingu internetowego. Firmom z miasta Sosnowiec proponujemy nasz unikalny system działań, w ramach którego kampania Google AdWords jest prowadzona kompleksowo i w pełni profesjonalnie. Jeżeli chcesz wyróżnić się w internecie, będziemy mogli pomóc. Promocję zaczniemy od płatnej kampanii w Google Ads. Poznaj szczegóły i podejmij korzystną decyzję dla swojego przedsiębiorstwa.

Prowadzisz firmę w mieście Sosnowiec lub okolicy? Możesz zdobyć wielu klientów szybciej, niż myślisz!


ul. Braci Mieroszewskich 59 c, 41-219 Sosnowiec

Zlokalizowany na trasie Katowice – Dąbrowa Górnicza Sosnowiec, z roku na rok przyciąga do siebie nowych mieszkańców oraz przedsiębiorców. Otwierając tu własną działalność można być pewnym, że wypromowanie się na lokalnym rynku przyniesie zyski w krótkim czasie. Tym bardziej, jeśli wdrożona zostanie kampania Google AdWords, pozwalająca promować się na określonym obszarze. Zlecając nam nadzór nad płatną promocją w sieci, już po kilku dniach przygotujemy i uruchomimy kampanię reklamową, ukierunkowaną na Sosnowiec. Atrakcyjne hasła promocyjne, odpowiednie targetowanie i systematyczna konfiguracja zapewnią pokaźny wzrost ruchu na stronie już po kilku godzinach od włączenia reklam! Nie musisz czekać, aż algorytm dostrzeże potencjał Twojej witryny – system Google Ads zapewni Ci natychmiastową widoczność, a kampania dotrze do osób, zainteresowanych ofertą.

Kampania Google AdWords nie dla każdego. Reklamy wyświetlimy osobom, przebywającym w Sosnowcu i okolicach

Jako specjaliści SEM posiadamy szeroką wiedzę, pozwalającą nam dowolnie kierować reklamy Google Ads. Jeśli Twoja firma świadczy usługi lokalne w mieście Sosnowiec, promocja na całe województwo śląskie byłaby po prostu nieopłacalna. W Afterweb stawiamy na skuteczność działań! Dlatego każda kampania AdWords jest przez nas targetowana w sposób optymalny dla Klienta. Zarówno linki sponsorowane, jak też reklamy produktowe i treści wyświetlane w sieci wyszukiwania, najczęściej kierujemy na bezpośrednią okolicę firmy. Z racji tego, że lokalny sklepik położony w Rudnej raczej nie będzie chciał promować się w Sielcu, zaproponujemy zawężenie obszaru do kilku osiedli lub dzielnic. Specjalista AdWords ma możliwość zadecydowania, czy reklama w Google ukaże się osobom faktycznie przebywającym na terenie miasta Sosnowiec, albo np. tym, wyszukującym informacji o usługach tutaj świadczonych. Indywidualnie skonfigurowana kampania Google AdWords sprzyja osiąganiu konkretnych celów biznesowych, które są inne dla każdej firmy.

Przygotujemy konwertujące reklamy Google Ads, dzięki którym Sosnowiec będzie kojarzony z Twoją marką

Nasz unikalny i dopracowany w każdym szczególe plan działania dla firm z Sosnowca, wielu przedsiębiorcom przyniósł już nowych klientów. Ty też możesz skorzystać z atrakcyjnej oferty, jaką proponujemy małym, średnim oraz dużym firmom zlokalizowanym na Śląsku. Specjalista AdWords zajmie się promocją na czterech poziomach:

 • Linki Sponsorowane – reklamy płatne, ukazujące się w wynikach wyszukiwania; na samej górze. Zawierają wybrane frazy kluczowe i są kierowane np. na Sosnowiec. Przemyślane i poprawnie skonfigurowane linki sponsorowane zapewniają ruch, przekładający się na konwersję. To oznacza, że większość odbiorców reklamy kliknie w link i wykona pożądaną czynność: złoży zamówienie w sklepie albo wyśle zapytanie o ofertę na stronie firmy usługowej.

  Google Ads - Linki sponsorowane

  źródło: Google.pl

  Przykładowe frazy lokalne dla miasta Sosnowiec:

  Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
  lakiernik Sosnowiec 210
  agencja sem Sosnowiec 10
  stomatolog Sosnowiec 880
  mechanik Sosnowiec 720
  google ads Sosnowiec 10
  markizy Sosnowiec 30
  google Sosnowiec 10
  wulkanizacja Sosnowiec 1300
  remarketing Sosnowiec 10
  rolety Sosnowiec 480

  źródło: Google.pl

 • Display Network – to rozbudowana promocja w sieci reklamowej. Umożliwia zaznaczenie swojej obecności na różnych stronach, w tym na chętnie odwiedzanych portalach informacyjnych. Wśród mieszkańców Sosnowca popularnością cieszą się takie serwisy, jak Dziennik Zachodni, Oto Sosnowiec, Sosnowiecki.pl czy Sosnowiec Nasze Miasto. Reklama Google Ads Twojej firmy też może się na nich wyświetlać! Wówczas zobaczą ją osoby, przeglądające wiadomości z regionu.

  reklama display
  źródło: sport.pl

 • Google Shopping kampania Google AdWords nie zawsze ma formę tekstową, jak linki sponsorowane. To także tzw. produktówki, czyli zdjęcia produktów z ich nazwą oraz ceną. Ten typ promocji nasz specjalista AdWords poleci głównie sklepom internetowym. Wybierając kierowanie na Sosnowiec można zwiększyć konwersję, a także zachęcić do odwiedzin w stacjonarnej siedzibie sklepu.

  Google Shopping
  źródło: Google.pl

 • Remarketing – kiedy promowana strona internetowa jest już choćby trochę rozpoznawalna, warto urozmaicić kampanię reklamową i spróbować dotrzeć do osób, które w przeszłości odwiedziły reklamowaną witrynę. System Google Ads na podstawie plików cookies może wytypować takich odbiorców. Dzięki remarketingowi targetowanemu na Sosnowiec, zobaczą oni reklamę firmy i w efekcie zdecydują się ponownie zajrzeć na stronę. Od tego do podjęcia decyzji zakupowej pozostanie już bardzo niewiele.

  remarketing

Prowadzona przez Afterweb kampania Google AdWords pozwoli Ci podbić Sosnowiec. Daj się poznać klientom z dobrej strony!

Lokalna społeczność ceni sobie firmy, wychodzące naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. Przygotujemy dla Ciebie promocję i przyczynimy się do tego, że poprzez Google Sosnowiec zacznie pozytywnie kojarzyć Twoją markę. Skutecznie skracamy dystans między przedsiębiorcami i ich klientami, a prowadzone przez nas kampanie Google Ads przynoszą firmom pokaźne zyski. Mamy w tym zakresie duże doświadczenie, dlatego zdaj się na specjalistów Afterweb! Skontaktuj się z nami przez formularz widoczny po prawej stronie, a opracujemy indywidualną wycenę za prowadzenie kampanii Google AdWords. Twój sukces na rynku lokalnym jest na wyciągnięcie ręki!

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33