Prowadzisz własny biznes w Lubinie? Zadbaj o jego promocję w internecie. Zapewni ją pozycjonowanie lokalne

pozycjonowanie stron Lubin

W ostatnich latach pozycjonowanie stron stało się nieodłącznym elementem marketingu każdej firmy, która chce dobrze funkcjonować na rynku internetowym. Zarówno duże przedsiębiorstwa, jak również mniejsze firmy typu jednoosobowa działalność gospodarcza, mają możliwość skorzystania z dużej szansy, jaką niesie ze sobą pozycjonowanie. Szczególnie, jeśli są one zlokalizowane w tak niewielkim mieście, jak Lubin. Dlaczego przedsiębiorcy z Lubina w kwestii promocji internetowej mają znacznie łatwiejsze zadanie, niż ich konkurencja z większych miejscowości? Na to i inne ważne pytania odpowiadamy poniżej. Sprawdź, czym jest pozycjonowanie lokalne stron firmowych i czy powierzenie go Agencji Afterweb to rzeczywiście najlepsze, co możesz zrobić dla swojego biznesu.

Na czym polega lokalne pozycjonowanie stron internetowych dla firm z Lubina i okolic?


Rynek 1, 59-300 Lubin

Pozycjonowanie na konkretne miasto jest znakomitym rozwiązaniem dla firm, oferujących swoje usługi lokalnie. Dotyczy to także sklepów, które oprócz sprzedaży wysyłkowej, stawiają na sprzedaż stacjonarną. Jeśli chodzi o pozycjonowanie, Lubin ma zatem naprawdę wiele do zaoferowania. Głównym powodem, dla którego tak się dzieje, jest niska konkurencyjność fraz z członem geolokalizacji.

Nasze osiągnięcia w pozycjonowaniu fraz lokalnych dla miasta Lubin ?

320

Pozycjonowanych fraz kluczowych

25

Zoptymalizowanych stron

315%

Wzrost wejść na stronę

Zapytania takie, jak: „dobry krawiec Lubin” są skuteczniejsze w pozycjonowaniu, odpowiadają konkretnym potrzebom internautów i nie wymagają pokaźnego budżetu. Zupełnie inaczej sytuacja rysuje się dla osób, które swoje zakłady krawieckie prowadzą np. w Warszawie lub Krakowie. Tam podobne usługi są świadczone przez dziesiątki, jeśli nie setki przedsiębiorców. Wypromowanie firmy zlokalizowanej w dużym mieście będzie więc znacznie trudniejsze, a przy tym bardziej wymagające i kosztowne. Co więcej, pozycjonowanie stron www klientów z takich miast, jak Lubin, zapewnia szybsze rezultaty i już po kilku miesiącach skutkuje objęciem jednej z czołowych pozycji na pierwszej stronie wyników Google.

Jakie korzyści niesie ze sobą lokalne pozycjonowanie stron firmowych i sklepów, działających w Lubinie?

pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google

Osiągnięcie topowej pozycji w wynikach wyszukiwania na frazy zawierające człon geolokalizacji to zaledwie kropla w morzu korzyści, jakie czekają na Klientów Afterweb. Trzeba zaznaczyć, że pozycjonowanie na Lubin to usługa, którą chętnie wybierają firmy zlokalizowane na całym Dolnym Śląsku, ze szczególnym naciskiem na sam Lubin oraz sąsiadującą z nim Legnicę. Jeśli więc Twoja firma działa w Lubinie i chcesz pozyskiwać klientów z okolic, pozycjonowanie lokalne Ci w tym pomoże. Wielopoziomowa strategia bazująca na audytach SEO, analizie konkurencji i rynku sprawi, że:

    • Twoja strona internetowa trafi do TOP 10 w Google. Doprowadzenie jej na sam szczyt wyników wyszukiwania będzie wymagało czasu, jednak jest realne i możliwe do osiągnięcia. Dobierzemy takie frazy kluczowe, które zagwarantują Ci stabilne pozycje. Z czasem zaczniemy zwiększać pulę słów – kluczy, aż zaczniesz otrzymywać satysfakcjonującą Cię liczbę zapytań ofertowych. Możemy zacząć od bardziej szczegółowych zapytań (długi ogon), skrupulatnie dążąc do ogólnych haseł typu „fryzjer Lubin”. Warto podkreślić, że im bardziej niszowa branża, tym pozycjonowanie stron jest prostsze. Nie musisz się jednak obawiać; specjaliści zatrudnieni w Afterweb już od ponad 14 lat zdobywają doświadczenie na rynku SEO. Powiedz nam, w jakich obszarach internetu chcesz się wyróżnić, a my zadbamy o intratną pozycję dla Twojej strony.

pozycjonowanie stron internetowych w Google

  • Zyskasz wielu nowych Klientów i zwiększysz sprzedaż. Wyświetlając się na pierwszych pozycjach w Google na zapytania związane z Twoją działalnością oraz miastem Lubin, zainteresujesz internautów. Analizy zachowań użytkowników internetu pokazują, że po trafieniu na stronę oferującą poszukiwany produkt lub usługę, dokonują oni zakupu albo składają zapytanie. Wybierając lokalne pozycjonowanie stron internetowych często będziesz obserwować takie konwersje. Nawet, gdy potencjalny klient nie zdecyduje się na zakup, zapamięta Twoją markę. To zwiększa prawdopodobieństwo, że w przyszłości mając do wyboru skorzystanie z oferty nieznanej firmy lub już kojarzonej, postawi na tę, którą rozpoznaje. Bez wątpienia pozycjonowanie stron ułatwia budowanie rozpoznawalności i kreowanie pozytywnego wizerunku w świadomości internautów. Odnosi się to do osób googlujących z danego obszaru (wyniki dopasowują się do aktualnego miejsca pobytu na podstawie adresu IP), jak i wpisujących w okno wyszukiwarki frazy z nazwą miasta (jak wspomniane już usługi, np. „pozycjonowanie stron Lubin”).

  • Zostawisz swoją największą konkurencję daleko w tyle. Profesjonalne i kompleksowo przeprowadzone działania, związane z promocją w internecie, pozwolą Ci wyprzedzić konkurencję. Nawet taką, która od lat stanowi największe zagrożenie dla Twojego biznesu. Specjaliści w dziedzinie SEO wdrożą pozycjonowanie na długi ogon (ang. long tail), dzięki któremu osoby potencjalnie zainteresowane usługą dotrą właśnie na Twoją stronę www. Odpowiednio sformułowane frazy kluczowe ułatwią Ci dostanie się do topowych pozycji w wynikach wyszukiwania i zdobycie konwersji, o jakich konkurencja może jedynie pomarzyć. Zlecając przeprowadzenie skutecznego pozycjonowania lokalnego zauważysz, jak promowana strona firmowa pnie się w górę, zajmując najpierw pozycję w TOP10, a z czasem również w TOP5 i TOP3 na konkretne słowa kluczowe. Zawojuj rynek internetowy, wyprzedzając konkurencję w najpopularniejszej wyszukiwarce na świecie.

Podejmij pozycjonowanie strony z Afterweb – Liderem w pozycjonowaniu fraz lokalnych dla miasta Lubin

Wdrożymy na Twojej stronie działania, które pozwolą Ci podbić Lubin i okoliczne miasta. Postaw na wyższy standard usług SEO

Lata praktyki nauczyły nas, że pozycjonowanie stron www jest skomplikowaną i złożoną procedurą, wymagającą odpowiedniego podejścia. W związku z tym oferujemy działania marketingowe, które nie są oparte na uniwersalnym schemacie. Preferujemy nieszablonowość i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Biorąc pod uwagę profesjonalne pozycjonowanie stron www, Lubin nie ma sobie równych. To idealne miejsce, aby wypromować się lokalnie i pozwolić odnaleźć się potencjalnym klientom. Odważ się postawić pewny krok w internecie! Wybierz Afterweb, a kompleksowo zajmiemy się kwestiami technicznymi, jak też praktycznymi. Wśród działań, które bezpośrednio przyczynią się do sukcesu Twojej firmy znajdą się:

    • Optymalizacja, czyli Search Engine Optimization – przygotowanie strony www tak, aby spełniała wymogi stawiane przez wyszukiwarkę. W ramach SEO wybierzemy frazy kluczowe i w oparciu o nie napiszemy teksty optymalizacyjne. Zajmiemy się również optymalizacją struktury oraz kodu, przygotujemy meta opisy i w przemyślany sposób zmodyfikujemy stronę, żeby roboty indeksujące bez problemu mogły ją skanować. Jednocześnie sprawimy, że witryna będzie przyjazna użytkownikom – czytelne i intuicyjne menu, krótki czas ładowania, atrakcyjne grafiki – bez tego ani rusz. W wyniku optymalizacji strona www będzie gotowa, aby poddać ją pozycjonowaniu właściwemu.

Przykładowe frazy lokalne dla miasta Lubin:

Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
lakiernik Lubin 70
pozycjonowanie stron Lubin 30
gabinet kosmetyczny Lubin 70
mechanik Lubin 480
pozycjonowanie Lubin 20
wulkanizacja Lubin 590
rolety Lubin 320
  • Link building i content marketing treści– dwa kolejne, niezwykle ważne punkty na mapie pozycjonowania w wyszukiwarce Google. Jako nowoczesna Agencja, która nie od dziś zajmuje się szeroko pojętym marketingiem internetowym, współpracujemy z wieloma wartościowymi portalami i wydawcami. Nasi partnerzy publikują artykuły sponsorowane i rozmaite teksty na swoich serwisach, zachęcając internautów do zapoznania się ze wskazaną marką. Regularne powiększanie zaplecza linków to działanie ogromnej wagi, zarówno gdy w grę w chodzi pozycjonowanie na Lubin, jak też inne polskie miasta.

Zlecone specjalistom Afterweb pozycjonowanie lokalne na Lubin zapewni sukces Twojej firmie

Na powodzenie kampanii skupionej na pozycjonowaniu składa się wiele elementów, nad którymi trudno byłoby zapanować jednej osobie. W związku z tym, zajmowanie się marketingiem internetowym w pojedynkę nie jest najlepszym, co może zrobić przedsiębiorca. Nasza Agencja Afterweb specjalizuje się w branży SEO. Jeśli więc szukasz profesjonalistów, oferujących pozycjonowanie stron internetowych, Lubin jest jednym z miast na mapie Polski, w których działamy. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy bezpłatną wycenę pozycjonowania, dopasowaną do potrzeb Twojego biznesu. Jako profesjonaliści, stale doskonalimy nasze umiejętności – uczestniczymy w szkoleniach, poznajemy najnowsze narzędzia analityczne i pozostajemy na bieżąco z trendami w SEO.

wykres analytics - skuteczne pozycjonowanie strony

Specjalnie dla przedsiębiorców z Lubina opracowujemy nowe, autorskie strategie skupione na prezentacji oferty, z której można skorzystać lokalnie. Chcesz pozyskać nowych kontrahentów i zaistnieć w branży poprzez zwiększenie widoczności w Google? Wobec tego powinieneś postawić na lokalne pozycjonowanie stron w wykonaniu specjalistów z Afterweb. Kilkanaście lat doświadczenia zobowiązuje – jesteśmy skrupulatni, rzetelni i z uwagą wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów. Nie boimy się doradzać ani sugerować, jakie rozwiązania będą najlepsze w danym przypadku. Takie podejście działa na korzyść osób, które decydują się na współpracę z nami w zakresie pozycjonowania stron internetowych.

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez ?formularz lub telefonicznie ?+48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33