Warning: Attempt to read property "post_content" on null in /home/users/glowne/public_html/dev.afterweb.pl/wp-content/themes/aftertheme/inc/shortcodes.php on line 458

Korzyści płynące z pozycjonowania strony internetowej w obrębie miasta Kraków

pozycjonowanie stron Kraków

Osiągnięcie dobrej widoczności w wynikach wyszukiwania daje znaczące możliwości w rozwoju przedsiębiorstw z każdej branży. O wartości uplasowania się w czołowych wynikach wyszukiwarki Google nie trzeba już nikogo przekonywać. Ponad 92% internautów nie zagląda na drugą stronę wyszukiwarki. Afterweb posiada wieloletnie doświadczenie w skutecznym i trwałym pozycjonowaniu stron internetowych. Współpracujemy z Klientami nie tylko z Krakowa, ale też z całej Polski. Świadcząc Wyższy standard SEM/SEO sprawimy, że Ty rozwiniesz biznesowe skrzydła.

Czym jest pozycjonowanie stron internetowych firm z Krakowa?


Królewska 51, 30-081 Kraków

Jeśli prowadzisz firmę na terenie Krakowa lub okolicznych miejscowości, mamy dla Ciebie sposób, by wyróżnić się na tle konkurencji z branży. Odpowiedzią na Twoje biznesowy potrzeby jest rzetelne pozycjonowanie stron internetowych oferowane przez specjalistów z Afterweb. Zapewne zastanawiasz się, jak osiągnąć czołowe pozycje w wyszukiwarce Google, dlatego wyjaśnimy Ci pokrótce, czym właściwie jest pozycjonowanie sklepów lub stron internetowych. To złożony proces, którego głównym celem jest zwiększenie widoczności witryny firmowej w organicznych wynikach wyszukiwania. Wśród najważniejszych działań warto wymienić optymalizację kodu HTML witryny, nasycenie strony unikatową treścią ze słowa kluczowymi, dbałość o przejrzystą strukturę strony, pozyskiwanie wartościowych odnośników z różnych stron internetowych.

Podejmij pozycjonowanie strony z Afterweb – Liderem w pozycjonowaniu fraz lokalnych dla miasta Kraków

Specjaliści Afterweb podejmując współpracę z klientami z Krakowa mają za zadanie wypromować ich strony internetowe na kluczowe dla nich słowa. To oznacza, że osoba potencjalnie zainteresowania danym typem usług lub towarów, po wpisaniu w wyszukiwarkę konkretnej frazy kluczowej otrzyma w wynikach wyszukiwania stronę naszego Klienta. Afterweb specjalizuje się w pozycjonowaniu lokalnym, jak i ogólnopolskim. Pomożemy Ci wypromować firmę w Krakowie lub na terenie całego kraju.

Pozycjonowanie stron Kraków i okolice. Proces pozycjonowania stron internetowych firm z Krakowa w praktyce

pozycjonowanie stron

Skuteczne pozycjonowanie sklepu lub strony internetowej jest możliwe tylko wtedy, gdy zostanie powierzone specjalistom z wieloletnim doświadczeniem. Poniżej przedstawimy w pigułce, jak wygląda proces pozycjonowania, oferowany przez Afterweb Klientom z Krakowa:

 • audyty SEO On-Site i Off-Site – znaczący wpływ na pozycję strony internetowej w wynikach wyszukiwania ma dostosowanie jej do wymagań wyszukiwarki. Kluczową rolę w procesie pozycjonowania strony odgrywa analiza SEO witryny internetowej, a dokładniej nakreślenie nieprawidłowości, wpływających na jej indeksacje. Specjaliści SEO wykonując audyt SEO on-site, nakreślają mankamenty witryny konieczne do poprawy.
 • analiza słów kluczowych – specjaliści SEO mają za zadanie określenie słów kluczowych, które wygenerują wartościowy ruch na stronie internetowej Klienta. Należy dobierać słowa, które zagwarantują sprzedaż i dynamiczny rozwój firmy. Frazy kluczowe do pozycjonowania zawsze dobieramy na podstawie analizy strony Klienta z Krakowa, jego konkurencji, a także z użyciem planera słów kluczowych Google oraz Ahrefs i Majestic.

Przykładowe frazy lokalne dla miasta Kraków:

Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
pozycjonowanie stron Kraków 590
meble na wymiar Kraków 1600
psycholog Kraków 2900
depilacja laserowa Kraków 2900
pozycjonowanie kraków 880
rolety Kraków 2400
mechanik Kraków 4400
 • SEO optymalizacja – kolejnym krokiem na ścieżce pozycjonowania sklepu lub strony jest rzetelna optymalizacja strony internetowej m.in. kodu strony, treści, grafiki i słów kluczowych.
 • content marketing – każdy Klient z Krakowa w ramach pozycjonowania sklepu lub strony internetowej dostaje obszerne teksty optymalizacyjne, nasycone w umiejętny sposób słowami kluczowymi. Ponadto nasi Klienci otrzymują atrakcyjne, unikatowe publikacje w ramach content marketingu wewnętrznego – blogów, aktualności oraz content marketingu zewnętrznego – są to publikacje na popularnych portalach i serwisach internetowych.

Zapytaj o wycenę pozycjonowanie Twojej strony w Krakowie

 • link building – znaczący wpływ na pozycjonowanie stron www ma pozyskiwanie wartościowych odsyłaczy ze stron internetowych. Specjaliści Afterweb kładą nacisk na jakość link buildingu. Pozyskujemy odnośniki m.in. z blogów i portali internetowych.
 • monitoring, raportowanie i analityka – wszyscy Klienci z Krakowa otrzymują systematycznie raport z efektów przeprowadzonych prac. W naszej agencji SEO pracujemy w oparciu o plan pracy, z którego realizacji zawsze przygotowujemy obszerny raport. Na bieżąco analizujemy postępy w pozycjonowaniu i działaniach konkurencji, by być krok przed nimi.

pozycjonowanie stron z Afterweb Kraków

Dlaczego warto współpracować przy pozycjonowaniu strony z Krakowa ze specjalistami z Afterweb?

Nasza agencja skupia pasjonatów SEO/SEM, dlatego do pracy podchodzimy z dużym zaangażowaniem. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć skuteczne, ale przede wszystkim trwałe pozycjonowanie stron internetowych dla Klientów z Krakowa i okolic. Warto współpracować z Afterweb ponieważ:

14125

Pozycjonowanych fraz kluczowych

632

Zoptymalizowanych stron

421%

Wzrost wejść na stronę

  • jesteśmy skuteczni – prowadzone przez nas działania w zakresie pozycjonowania stron gwarantują długofalowe efekty. Możemy pochwalić się wieloma zadowolonymi Klientami z całego kraju.
  • gwarantujemy indywidualne podejście – indywidualna strategia pozycjonowania to podstawa sukcesu. Cechuje nas elastyczność. Gwarantujemy, że nasze działania będą szyte na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań.
  • stawiamy na efektywne działania – nowoczesne i skuteczne metody są receptą na skuteczne pozycjonowanie. Przekonaj się sam, jak wspólnie możemy rozwinąć Twój biznes!

pozycjonowanie stron Kraków

 • posiadamy wysokie kwalifikacje – każdy ze specjalistów Afterweb posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Nieustanne szkolenia i doskonalenie wiedzy sprawia, że jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowinkami.
 • komunikacja z nami jest perfekcyjna – stała komunikacja jest podstawą zaufania i dobrej współpracy. Każdy Klient z Krakowa otrzymuje indywidualnego opiekuna SEO, z którym ma możliwość kontaktu telefonicznego, osobistego lub e-mailowego. To gwarantuje, że będziesz na bieżąco z prowadzonymi działaniami na Twojej stronie internetowej.

Kraków jest dużym ośrodkiem biznesowym, w którym wyróżnienie się na tle konkurencji jest niezwykle trudne. Nie warto tracić czasu i pieniędzy na niepewne działania. Skontaktuj się i poznaj naszą receptę na Twój biznesowy sukces. Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania.

Pozycjonowanie lokalne na miasto Kraków – poznaj sposób na wyróżnienie się spośród tłumu!

Pozyskiwanie Klientów to proces czasochłonny, wymagający przede wszystkim doskonałego obeznania ze współczesnym rynkiem. Nikt nie kształtuje go tak mocno, jak osoby zamieszkujące dany obszar – Kraków i okolice może być marketingowym strzałem w dziesiątkę, jeżeli przystąpisz do działania szybko i skutecznie. W dzisiejszych czasach reklama to klucz do bram sukcesu – jednak jak zareklamować się tak, by było to przede wszystkim korzystne? Obecnie prawie każdy z nas wiedzie „podwójne życie” – w rzeczywistości i wirtualnie. Przedsiębiorstwa starają się, by ich reklama pojawiała się w obu tych aspektach, lecz obecnie coraz większe nadzieje pokłada się w Internecie. To właśnie sieć jest punktem kulminacyjnym, gromadzącym rzesze Internautów poszukujących usług, produktów i godnych zaufania firm, u których mogą złożyć zapytanie czy ostatecznie skorzystać z zakupu. Strona internetowa to wizytówka dla wielu firm – dzięki niej są bardziej zauważalne, zyskując na popularności. Jednak samo posiadanie witryny to nie wszystko; liczy się również jej odpowiednie wypromowanie.

Około 80% użytkowników nie zagląda na drugą stronę wyszukiwarki. Dzięki Afterweb zwiększysz swoje szanse na zaistnienie w szerszym gronie odbiorców!

Pozycjonowanie lokalne to doskonałe wyjście, jeżeli zakres Twoich działań obejmuje konkretną lokalizację – w tym przypadku miasto Kraków i jego okolice. Pozycjonując stronę na cały kraj czy rynek europejski, możesz osiągnąć całkowicie odwrotny efekt od zamierzonego. Jeżeli zaś Twoja strona stanie się widoczna dla mieszkańców miasta w którym działasz i jego okolic, możesz liczyć na korzyści w postaci wzrostowej liczby nowych Klientów, maksymalizacji zysków i uzyskanie dogodnej pozycji na arenie lokalnej. Wielu przedsiębiorców opiera się na lokalizacji – pozycjonowanie na konkretne miasto i frazy z nim związane to korzyść dla tych, którzy chcą znaleźć się w topce wyszukiwarki Google i cieszyć się uznaniem lokalnych mieszkańców Krakowa oraz okolic.

Konkretyzowane pozycjonowanie to przepis, który pozwoli Ci wyróżnić się spośród całej rzeszy konkurencji. Im szybciej wdrożysz ten proces, tym lepiej dla Ciebie. Coraz więcej firm widzi przyszłość w działaniach związanych z SEO – nie pozwól, aby wyprzedzili Twoje myśli, przekształcając je w działania. Proces pozycjonowania jest złożony, a na efekty należy trochę poczekać. W żaden sposób nie zmienia to faktu, iż obecnie ta metoda uchodzi za jedną z najskuteczniejszych, jakie obecnie istnieją. Nie czas więc na zastanawianie się – zacznij działać. Afterweb z chęcią pomoże Ci w realizacji obranych celów.

Lokalne pozycjonowanie sklepów – czyli szansa na rozwój firmy w miejscowości Kraków

Nastąpiło zamknięcie ery plakatów i ulotek przez sklepy. Biznes przenosi się do Internetu. Jeżeli Twój sklep będzie widoczny w wyszukiwarce Google, masz spore szanse na zysk. Strona internetowa sklepu ma przede wszystkim cel maksymalizacji zysków. Jeżeli w odpowiednim tempie wdrożysz plan jakim jest lokalne pozycjonowanie sklepu, otrzymujesz większe możliwości na wyróżnienie się wśród wielu przedsiębiorstw zajmujących się podobną branżą. Specjaliści z Afterweb służą fachową poradą w zakresie zasad SEO i jego praktycznego wykorzystania. Zespół złożony z wykwalifikowanych specjalistów skutecznie doradzi Ci w wirtualnej promocji działalności. Odpowiednio wykonane pozycjonowanie lokalne sklepu pozwoli Ci rozwinąć skrzydła i zaistnieć w szerokim gronie zarówno zainteresowanych odbiorców, jak i konkurencji w mieście Kraków.

Pozycjonowanie Kraków – ile może kosztować?

Cennik pozycjonowania stron

Na cenę pozycjonowania składa się kilka istotnych czynników, które ostatecznie decydują o finalnych kosztach, jakie musisz ponieść by wdrożyć proces pozycjonowania swojego sklepu internetowego. Do najważniejszych kwestii warunkujących wycenę należą:

 • metoda pozycjonowania;
 • liczba fraz kluczowych;
 • konkurencyjność fraz i branży;
 • kondycja witryny.

Poszczególne agencje różnią się między sobą podejmowanymi działaniami, dlatego dobrze jest orientować się w tematyce samej jakości przeprowadzanych usług. Nie warto jest wybierać najtańszych ofert pozycjonowania strony, gdyż praktyki prowadzone przez niektóre firmy mogą przynieść krótkotrwały efekt – tymczasem wśród zalet pozycjonowania wymienia się fakt, iż nawet po zakończeniu procesu, efekty z nim związane utrzymują się na stronie internetowej przez dłuższy czas. Dodatkowo natknąć się możesz na oferty bazujące na niskiej jakości linkach generowanych przez automaty – trzymaj się od tego z daleka; takie działania w wielu przypadkach kończą się otrzymaniem kary od wyszukiwarki Google, przez co późniejsze wypromowanie strony sprawia ogromne trudności i nie gwarantuje wysokich szans na odniesienie sukcesu. Zamiast tego lepiej jest zainwestować w pozyskiwanie odnośników z wartościowych stron – praca ta wymaga czasu, jednak zmniejszone ryzyko poniesienia kary i długotrwałość efektów przewyższają inne metody pod względem efektywności.

Afterweb wykorzystuje tylko bezpieczne metody pozycjonowania. Współpracując z nami masz pewność, że wszystkie karty są wyłożone na stole.

Frazy kluczowe to jeden z podstawowych elementów pozycjonowania. Skutecznie przeprowadzona analiza słów kluczowych pozwala na odkrycie ścieżki promocji, jaką trzeba podążać by wyróżnić się na tle reszty. Nie zawężaj, nie dodawaj – Afterweb pomoże Ci w znalezieniu balansu odnośnie liczby fraz, na które strona będzie pozycjonowana. Koszta zależą od ich ilości, a także konkurencyjności w danej branży. W skrócie: im więcej, tym drożej. Nie zawsze jednak gorzej.

Sama kondycja witryny może pozostawiać wiele do życzenia. Jeżeli jest ona naznaczona karami Google czy nieaktualizowana, praca będzie wymagać więcej czasu, tym samym generując większe koszta. Dlatego warto stale aktualizować swoją stronę i unikać działań, które mogą nie spodobać się wyszukiwarce Google. Wtedy koszta pozycjonowania sklepu będą mniejsze, bowiem witryna będzie wymagała mniej zaangażowania specjalistów w poprawę jej kondycji.

Pozycjonowanie firm z Krakowa – dlaczego warto powierzyć to agencji?

Pozycjonowanie jest procesem etapowym, wymagającym konkretnej wiedzy z wielu dziedzin, jakie przypadają na SEO. Mimo dobrych chęci, jeżeli niekoniecznie znasz się na promocji strony w wyszukiwarce Google, możesz ponieść ogromne straty lub bezskutecznie inwestować w coś, co nie ma większego znaczenia. Design i funkcjonalność muszą iść ze sobą w parze, a dzięki odpowiedniemu content marketingowi oraz merytorycznym tekstom z udziałem słów kluczowych, masz szansę osiągnąć wymarzony cel. Samodzielnie nie jest to jednak proste; dodatkowo wymaga sporo czasu, stałego doszkalania się i aktualizacji witryny www. Jeżeli pozycjonujesz firmę w Krakowie, zgłoś się do Afterweb. Zdejmiemy z Twoich barków ciężar promocji strony, tym samym zaopatrując ją w aspekty techniczne i wizualne, które znacznie polepszą jej pozycję w wyszukiwarce. W składzie naszej agencji znajdują się specjaliści z różnych gałęzi marketingu – doskonale się dopełniamy, a dzięki współpracy realizujemy nawet najbardziej wymagające zlecenia. Powierzenie pozycjonowania agencji to często oszczędność czasu, energii i pieniędzy. Można nam zaufać – potwierdzają to liczne opinie Klientów oraz posiadane przez nas certyfikaty. Powierz nam swoją stronę, a my oddamy Ci ją w zupełnie nowej, starannie dopracowanej odsłonie.

Agencja Afterweb prężnie działa na terenie miasta Kraków i jego okolic. Postaw na lokalne pozycjonowanie sklepu i ciesz się długofalowymi efektami.

 

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33