Pozycjonowanie lokalne

Dlaczego pozycjonowanie lokalne strony powinno opierać się na regionalnym rynku firmy i słowach kluczowych z wpisanym miastem?

Jesteśmy ekspertami, od ponad dziesięciu lat zajmującymi się aktywnym poprawianiem pozycji w Google różnorodnych stron firmowych zarówno w formule sklepów e-commerce, jak i witryn usługowych. W odróżnieniu od wielu obecnych na rynku agencji interaktywnych przykładamy należytą uwagę do odpowiedniego przedstawienia marki na lokalnym rynku. Zdajemy sobie także sprawę, iż zapytania z uwzględnieniem miasta, regionu lub dzielnicy cieszą się niesłabnącą popularnością. To po miejscowo zakrojonych kampaniach potencjalni klienci zaczynają trafiać w Twoje wirtualne progi, przeglądać ofertę i, oczywiście, decydować się na zakup. Z naszą pomocą na stałe wypromujesz witrynę w globalnej pajęczynie. W Afterweb uczynimy z Twojej lokalizacji niekwestionowany atut. Dzięki temu stając się pobliskim e-sklepem lub usługodawcą zaczniesz kojarzyć się oszczędnościami i dostępnością. Twoi nowi regionalni odbiorcy będą chętniej zdawać się na ofertę strony, wiedząc, że pracujesz na ich zadowolenie w zasięgu ręki!

Skuteczne pozycjonowanie lokalne stron firmowych w Twoim mieście i okolicach z ekspertami z Afterweb

Załóżmy przez moment, że interesujące nas przedsiębiorstwo ulokowane jest w Poznaniu i zajmuje się chociażby sprzedażą hurtową materiałów dekarskich. Oprócz odnotowania specyfiki branży można od razu stwierdzić, iż definitywnie nabywcami produktów będą w tym przypadku ekipy fachowców i inwestorzy zogniskowani wokół stolicy Wielkopolski. W takiej sytuacji nasi specjaliści SEO i marketerzy zyskawszy pierwszą pozycję nie pozwolą Ci na utratę dominacji w najważniejszym obszarze wirtualnej mapy. Jesteśmy agencją sprawdzoną przez dziesiątki działających regionalnie firm, dlatego też pod naszymi skrzydłami wyszukiwania pokroju miasto + słowo kluczowe zaczną pracować na Twoją korzyść. Bez względu na konkurencyjność i popularność obieranych fraz oraz zapytań. Dzięki nam zyskasz i na stałe utrzymasz czołową pozycję w wynikach wyszukiwania lokalnego Google.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie z markami o różnej wielkości i zasięgu opracujemy dla Ciebie efektywną strategię wyboru kluczowych fraz. Następnie zaś pomożemy Twojemu serwisowi nie tylko na polu marketingu, lecz także gdy chodzi o znajomość danego odcinka rynku. Od początków działania służymy naszym klientom profesjonalnym know-how. To zaś w połączeniu z prawdziwą pasją pomaga Ci zaistnieć przede wszystkim na przysłowiowym „własnym podwórku” na zasadach zgodnych z daną gałęzią handlu. Jest to szczególnie ważne, jeśli oferujemy towary i usługi z dojazdem lub na dowóz. Nierzadko wszakże to te wydatki decydują o zakupie bądź porzuceniu danego asortymentu. Każda branża ma na tym polu wiele do zyskania.

W Afterweb jednak nie tylko zatroszczymy się o Twoją wysoką pozycję dla lokalnych wyszukań, ale także zbudujemy internetową bazę firmy potrzebną do uzyskania wizytówek i miejsc na mapach Google. Często bowiem chętni nabywcy za punkt wyjścia obierają właśnie to medium. Nic w tym dziwnego, jeśli weźmiemy pod uwagę wygodę, z jaką usługa GPS jest w stanie pokierować nas już po jednym kliknięciu do siedziby Twojej marki. Wizytówki oprócz tego, że umieszczają nas na lokalnym firmamencie, są w stanie wstępnie zaprezentować to, co mamy do zaoferowania a także pomagają nam zbierać oceny i opinie od naszych dobrze obsłużonych klientów.

Efektywne działania SEO na polu pozycjonowania lokalnego – tylko z Afterweb!

Fundamentem w lokalnym pozycjonowaniu stron internetowych powinna być niezmiennie odpowiednia optymalizacja serwisu na potrzeby wyszukiwarek, znana doskonale pod skrótem SEO. To właśnie dzięki niej nasze wirtualne progi mogą stać się wystarczająco atrakcyjne jednocześnie dla robotów Google oraz użytkowników z krwi i kości. Chcąc zatem podbić dzielnicę, miasto lub okoliczne miejscowości i zdobyć odpowiednią widoczność dla naszego sklepu online lub witryny usługowej musimy najpierw poddać się gruntownemu audytowi i SEO / Search Engine Optimization.

W Afterweb nasi profesjonalni eksperci przebudują Twoją WWW na wielu płaszczyznach. Metamorfozę przejdą oczywiście treści, które nasycić trzeba słowami odnoszącymi się do danego terenu. Obok nich wygenerujemy też wartościowe artykuły tematycznie wiążące markę z lokalnym krajobrazem. Następnie natomiast przyjdzie czas na zajęcie się kształtem kodu i wszelkimi aspektami technical SEO. Wśród nich dostosowywać będziemy czas ładowania się witryny, jej tagi HTML oraz naturalnie istotne dla wyszukiwarki meta opisy. Seowiec z naszego sztabu zapewni serwisowi certyfikaty bezpieczeństwa a także zgodność z protokołami pokroju AMP. Na koniec zaś zgrana ekipa specjalistów poprawi architekturę projektu pod kątem jego dobrej użyteczności i wrażeń odwiedzających nas internautów (UX). Zawalczymy więc o intuicyjność szablonu, jego dobry rendering na urządzeniach przenośnych, a także o sprawy pokroju kolorystyki, układu treści czy też kompozycji najważniejszych elementów strony.

Czego może oczekiwać Twoja firma zdając się na pozycjonowanie stron WWW w formule lokalnej?

Gdy w grę wchodzi złożony rynek, możemy być pewni, że pozycjonowanie stron internetowych na tle dużej ilości podobnych sklepów i marek aspirujących do tych samych pozycji, co my, będzie zadaniem wymagającym nakładu zarówno czasu, jak i pieniędzy. Nim bowiem zaczniemy czerpać korzyści z kampanii content marketingowych lub artykułów linkujących pod nasz adres z wartościowych zakątków globalnej pajęczyny, minie zapewne kilka miesięcy w zależności od branży, nasycenia rynku oraz oferowanego asortymentu.

Pozycjonowanie lokalne firmy to jednak inwestycja o bardzo korzystnym zwrocie z poczynionych nakładów (ROI). Jeśli popatrzymy na popularność naszej marki w szerszej perspektywie, z pewnością gra okazuje się warta świeczki. Czołowe lokaty w wynikach wyszukiwania skutecznie sprowadzą ruch sieciowy do naszych cyfrowych drzwi. Wraz z nim zaś w górę poszybują wskaźniki sprzedaży. Z Afterweb pozycjonowanie z jednorazowego wydatku, który zostawia klienta samemu sobie po przeprowadzonej kampanii, zmienia się w proces utrzymujący dla Ciebie intratne miejsce dzięki systematycznym wysiłkom na wielu polach. Grono specjalistów z wieloletnim doświadczeniem zapewni Ci:

  • Osiągnięcie czołowej lokaty w wynikach wyszukiwania dla wybranych lokalnych fraz-kluczy
  • Utrzymanie pozycji witryny pośród dziesiątki najlepszych serwisów w TOP10 przez długi czas
  • Prześcignięcie najważniejszych rywali i zdominowanie określonych fraz kluczowych
  • Zbudowanie silnej marki, która zacznie generować ruch na stronie niezależnie od rankingu Google
  • Pozyskanie nowych klientów i zapisanie się w ich pamięci oryginalną i jakościową ofertą

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33