Wałbrzych kryje za sobą olbrzymi potencjał reklamowy.
Kampanie Google AdWords pomogą Ci go wykorzystać!

Google Ads Warszawa

Sukces przedsiębiorstw z różnych branż w zdecydowanej większości przypadków zależy od tego, w jaki sposób zostanie przeprowadzona kampania marketingowa. Nawet hegemoni Twojej dyscypliny lata temu musieli zadbać o odpowiedniej jakości promocję. Nowoczesnym sposobem na zdobycie ogromnej liczby potencjalnych Klientów jest reklama w wyszukiwarce Google. Nasza agencja SEM charakteryzuje się wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu kampanii Ads, która wcześniej była znana jako Google AdWords. Tego typu marketing będzie skuteczny nie tylko w największych polskich miastach, ale również w nieco mniejszych miejscowościach. Do takich można zaliczyć chociażby Wałbrzych. Jedna z najpopularniejszych miejscowości na Dolnym Śląsku to doskonałe miejsce na prowadzenie przedsiębiorstwa. Razem z Google AdWords pomożemy Ci zdominować lokalne rynki oraz zawalczyć o uwagę masy Klientów potencjalnie zainteresowanych ofertą.

Dlaczego reklama w wyszukiwarce Google a nie tradycyjne metody marketingu?


Wrocławska 113, 58-306 Wałbrzych

Prowadzenie kampanii AdWords to usługa, która obok pozycjonowania w wyszukiwarce Google stanowi najpopularniejszą formę współczesnego marketingu internetowego. Charakteryzuje się ona ogromnym zasięgiem oraz jeszcze większą skutecznością w działaniu. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że poprawnie wykonana reklama Google Ads ściągnie do konkretnej firmy dziesiątki potencjalnych Klientów każdego tygodnia. AdWords to możliwość wyboru jednej spośród kilku dostępnych opcji na promowanie przedsiębiorstwa w globalnej sieci. Doświadczona agencja SEM zaoferuje swojemu podopiecznemu linki sponsorowane, remarketing, Google Shopping czy nawet Display, który w środowisku marketerów znany jest jako reklama kontekstowa. Dokładny wybór oraz profesjonalnie zaprojektowana kampania Google Ads będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę. Zyskasz popularność oraz zmaksymalizujesz zyski, czyli dokonasz tego, o czym do tej pory tylko marzyłeś. Razem z Afterweb zdominujesz lokalny rynek, a Wałbrzych stoi przed Tobą otworem!

Linki sponsorowane Google Ads gwarantują olbrzymie zasięgi i wysoką skuteczność

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wyżej wymienione metody reklamy Google AdWords mogą brzmieć dla Ciebie tajemniczo. Spokojnie, za kilka chwil wszystko wyjaśnimy. Linki sponsorowane stanowią najpopularniejszą opcję płatnych kampanii w wyszukiwarce Google. Ich funkcjonowanie jest bliźniaczo podobne do organicznego pozycjonowania. Główną rolę w tej metodzie odgrywają słowa kluczowe. Algorytm traktuje je jako swego rodzaju odpowiedź na pytania stawiane przez internautów. Odpowiednia selekcja oraz nieomylne dopasowanie fraz charakterystycznych do reklamy Ads są przepisem gwarantującym sukces prowadzonego przez Ciebie przedsiębiorstwa. Takie wyniki można zobaczyć na szczycie listy SERP. Co to oznacza w praktyce? Szanse na to, że internauta w pierwszej kolejności wejdzie na link sponsorowany są bardzo wysokie. Dodatkowo, w trakcie takiego wyszukiwania swoje trzy grosze dokłada czynnik geolokalizacyjny. Umożliwia on odnajdywanie firm bądź usług znajdujących się najbliżej Twojego miejsca zamieszkania. Google wychwyciło nadawany przez Ciebie sygnał w mieście Wałbrzych? Lista z odpowiedziami na postawione pytanie będzie odpowiadała lokalnym rezultatom. Proste, prawda?

Google Ads - Linki sponsorowane

źródło: Google.pl

Przykładowe frazy lokalne dla miasta Wałbrzych:

Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
lakiernik Wałbrzych 110
agencja sem Wałbrzych 10
stomatolog Wałbrzych 880
mechanik Wałbrzych 320
google ads Wałbrzych 10
markizy Wałbrzych 10
google Wałbrzych 10
wulkanizacja Wałbrzych 590
remarketing Wałbrzych 10
rolety Wałbrzych 260

źródło: Google.pl

Google Display i remarketing, czyli reklama wyświetlająca się na zewnętrznych portalach

Mówiąc o linkach sponsorowanych należy mieć na uwadze, że tego typu reklama Google AdWords swoim działaniem obejmuje wyłącznie okno wyszukiwarki. Szukasz innych rozwiązań? Doskonale się składa, ponieważ jako doświadczona agencja SEM oferujemy również alternatywne sposoby na rozpowszechnienie oferty prowadzonej przez Ciebie firmy. Remarketing i usługa Google Display pomogą Ci w błyskawicznym pokonaniu lokalnej konkurencji w mieście Wałbrzych. Obie formy kampanii Ads funkcjonują na zewnętrznych portalach: serwisach informacyjnych, blogach lub platformach należących do amerykańskiego hegemona Google. Kontekstowa reklama graficzna, czyli znany wśród marketerów Display, wykorzystuje bazę danych wprowadzoną przez osobę odpowiedzialną za projektowanie reklamy. Jako przedsiębiorca sam możesz wybrać wiek Klienta, preferowane miejsce zamieszkania oraz wiele innych czynników, na które będzie wyświetlana Twoja kampania AdWords. Remarketing natomiast polega na internetowym śledzeniu poczynań użytkowników odwiedzających prowadzoną przez Ciebie stronę. W ten sposób nie stracisz ich z oka. Nawet, jeśli wcześniej nie zdecydowali się na zakupy, przypomnienie w formie reklamy remarketingowej umożliwi skuteczne przyciągnięcie takiej osoby w Twoje wirtualne progi!

reklama display
źródło: sport.pl

remarketing

Wybierz Google Zakupy i zaprezentuj swój produkt już na poziomie okna wyszukiwarki

Usługa Google Shopping to jedna z opcji prezentowania reklamy na poziomie okna wyszukiwarki amerykańskiego hegemona. W tym przypadku przedsiębiorca staje przed szansą na trafienie w gust potencjalnego Klienta krótką wizytówką, która zawiera najważniejsze informacje na temat danego produktu. Doświadczony specjalista z agencji SEM zaprojektuje kampanię w ten sposób, aby była ona odpowiedzią na najpopularniejsze pytania stawiane przez użytkowników sieci. Obowiązkowe jest więc podanie nazwy katalogowej produktu, wyraźnego zdjęcia oraz proponowanej przez Ciebie ceny. Taki rodzaj kampanii Google AdWords polecany jest przede wszystkim dla przedsiębiorczych właścicieli sklepów internetowych. To ogromny krok naprzód w kontekście prowadzenia kampanii reklamowych dla tego typu miejsc. Jako doświadczeni eksperci pomożemy Ci wykorzystać mocny wzrost zainteresowania rynkiem e-commerce w naszym kraju. Poprawnie zaprojektowana reklama Google Shopping umożliwi Ci zwiększenie popularności nie tylko w mieście Wałbrzych, ale także w innych rejonach Polski. Rosnąca popularność tej formy kampanii Google Ads będzie przekładała się na jeszcze większą skutecznością przekazu usługi Zakupy. Daj sobie szansę na zarobek!

Google Shopping
źródło: Google.pl

 

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33