Prowadzisz firmę w Jastrzębiu Zdroju? Możesz zwiększyć zyski poprzez pozycjonowanie i zwiększanie widoczności w internecie

pozycjonowanie stron Jastrzębie Zdrój

Obecność w sieci jest dziś konieczna, by z sukcesem prowadzić firmę. Jednak samo posiadanie strony internetowej nie przyniesie dodatkowych korzyści, jeżeli nie jest ona odpowiednio skonfigurowana i widoczna dla klienta. Niemal każdy właściciel przedsiębiorstwa zetknął się z terminem: pozycjonowanie. Oznacza ono stopniowe poprawianie pozycji w Google aż do pierwszej strony wyników wyszukiwania. Biorąc pod uwagę fakt, że większość internautów kończy swoje poszukiwania właśnie na niej, wyświetlanie się w TOP10, a nawet w TOP3, jest gwarancją marketingowego sukcesu. Aby znaleźć się wśród najlepszych, konieczna będzie pomoc specjalistów, czyli pozycjonowanie stron. Z roku na rok zadania stojące przed nimi stają się tak złożone, że do ich realizacji potrzeba już nie pojedynczych ekspertów, ale całych drużyn mogących kompleksowo zadbać o dobro Klientów. Warto wiedzieć, że mając na uwadze pozycjonowanie, Jastrzębie Zdrój to rynek, na którym szybko można odnieść sukces. W Afterweb zapewniamy nie tylko wysokie pozycje w wyszukiwarce, ale też ich utrzymanie, co wpływa pozytywnie na rozwój Twojej firmy.

Jastrzębie Zdrój to miasto o sporym potencjale. Dzięki pozycjonowaniu możesz stać się rozpoznawalny w swojej miejscowości!


1 Maja 15, 44-330 Jastrzębie-Zdrój

W trakcie historii naszej działalności nie raz pomogliśmy małym, lokalnym firmom i start-upom. Wiele z nich obecnie funkcjonuje jako potentaci w swojej okolicy czy nawet ogólnopolskie korporacje. Takie chwile są dla nas nagrodą za długie lata zdobywania doświadczenia i szlifowania naszych umiejętności na podstawie niezrównanego na rynku know-how, które posiadamy. Praca jest dla nas przede wszystkim pasją, która nigdy nie słabnie, a pozycjonowanie stron to dla naszej ekipy wciąż powiększająca się skarbnica wiedzy. Dlatego każdy projekt, jakiego się podejmujemy, traktujemy indywidualnie i z najwyższym zaangażowaniem.

Nasze osiągnięcia w pozycjonowaniu fraz lokalnych dla miasta Jastrzębie Zdrój ?

1340

Pozycjonowanych fraz kluczowych

67

Zoptymalizowanych stron

325%

Wzrost wejść na stronę

Pomożemy Ci wypromować Twoją firmę z Jastrzębia Zdroju, wykorzystując do tego nie tylko nasze siły i możliwości, ale także wszystkie tajniki pozycjonowania, jakie mamy do dyspozycji. W efekcie możesz obserwować, jak Twoja strona czy sklep internetowy ze zwykłej witryny staje się dobrze funkcjonującą maszyną do sprzedaży oraz zamiany odwiedzających w zadowolonych, wiernych Klientów. Przekonaj się, że jeżeli chodzi o pozycjonowanie, Jastrzębie Zdrój jest miastem, w którym będziesz mógł szybko wypromować swoją działalność. Pamiętamy o tym, że algorytmy Google ciągle się zmieniają, a każdą wprowadzoną przez giganta z Mountain View innowację traktujemy jako okazję do zaprezentowania Twojej działalności w jak najkorzystniejszy sposób.

Co osiągniesz, decydując się na pozycjonowanie lokalne firmy z Jastrzębia Zdroju?

pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google

    • Zdobędziesz miejsce w TOP3 – Agencja Afterweb stosuje metody na skuteczne pozycjonowanie, których efekty są przyjazne zarówno wyszukiwarce, jak i użytkownikom. Dzięki nim możesz być pewny, że Twoja witryna sprawnie i bezpiecznie dostanie się na wysokie pozycje w Google dla wybranych wcześniej fraz oraz zapytań. Naszą dewizą jest wyższy standard w marketingu internetowym: przekonasz się o tym już po pierwszych wysiłkach specjalistów, jakie zaowocują wzrostem sprzedaży.

    • Zajmiesz pozycję w czołówce branży – i to przez cały czas naszej współpracy. Wiemy, że jednorazowe wyniesienie strony firmowej na pierwszą stronę wyników wyszukiwania nie jest żadną sztuką. Tego typu pozycjonowanie wiąże się często z nieetycznymi działaniami, a dodatkowo nie przynosi długofalowych korzyści. Naszym celem jest za to utrzymanie Cię na wysokiej lokacie jak najdłużej, zatem gwarantujemy Ci regularną i kompleksową opiekę. Przez przemyślane pozycjonowanie stron informujemy również Googlebota o tym, że Twoja witryna nieustannie żyje i jest gotowa na przyjęcie w swoje szeregi potencjalnych nowych Klientów.

pozycjonowanie stron internetowych w Google

  • Rywale pozostaną daleko w tyle – w każdej branży istnieją firmy, których prześcignięcie jest właściwie niemożliwe. Da się je spotkać nawet w małych miejscowościach takich jak Jastrzębie Zdrój. Jeżeli zatem miałeś już styczność z taką konkurencją, nie martw się: dzięki naszym działaniom pokonasz rywali, którzy od lat budują sobie zaplecze linków i wartościowych artykułów. Zobaczysz, że jeśli chodzi o skuteczne pozycjonowanie, Jastrzębie Zdrój jest rynkiem, na którym szybko można wysunąć się na prowadzenie w wynikach wyszukiwania. Jednym ze sposobów na osiągnięcie tego rezultatu jest użycie w kampanii słów kluczowych z tak zwanego długiego ogona, czyli wielowyrazowych, bardziej szczegółowych zapytań. Uwzględnimy też frazy lokalne, jakie korzystnie wpłyną na Twoje pozycje w miejscowym rankingu Google.

  • Klient zapamięta Twoją markę – jak już wspomnieliśmy, internauta przeczesuje wzrokiem jedynie pierwszą stronę wyników wyszukiwania. Nietrudno się zatem domyślić, że firmy wyświetlające się właśnie tam zostaną mu w pamięci i obdarzy je zaufaniem jako te najbardziej dopasowane do jego oczekiwań. Pozytywne postrzeganie Twojej witryny wzmocni ciekawe logo, chwytliwe hasła reklamowe i przydatne artykuły. Jeżeli marka jest widoczna w sieci, pozycjonowanie staje się jeszcze skuteczniejsze, dlatego nasi specjaliści przykładają wagę do obu tych kwestii.

  • Zaobserwujesz wzrost sprzedaży – Górny Śląsk to rynek, na którym trzeba przebić się ze swoją ofertą, dlatego przedsiębiorcy tak chętnie decydują się na lokalne pozycjonowanie stron. Jastrzębie Zdrój jest miastem, gdzie można to szybko i sprawnie osiągnąć. Pozwala ono dotrzeć do oczekiwanych odbiorców, co sprawia, że ruch w witrynie wzrasta w mgnieniu oka, a to z kolei przekłada się na zwiększenie liczby korzystnych transakcji.

Podejmij pozycjonowanie strony z Afterweb – Liderem w pozycjonowaniu fraz lokalnych dla miasta Jastrzębie Zdrój

W Afterweb skupiamy się nie tylko na lokalnej promocji Twojej działalności. Mamy na swoim koncie wielu Klientów, którym pozycjonowanie stron przyniosło sukces w regionie i zaczęli rozszerzać sprzedaż na cały kraj. Będziemy Ci zatem towarzyszyć na szczeblu lokalnym i ogólnopolskim, niezmiennie kibicując Twoim poczynaniom i ułatwiając Ci przejście na wyższy poziom. Dopasujemy zakres usług do potrzeb firmy niezależnie od miejsca, w którym się aktualnie znajdujesz i pomożemy Ci zdobyć pierwsze pozycje w Google zarówno w Jastrzębiu Zdroju, na Śląsku, jak i w całej Polsce.

Poznaj zakres naszych działań. Na czym polega pozycjonowanie stron firmowych pochodzących z Jastrzębia Zdroju?

Nasi specjaliści każdego dnia dokładają starań, by Twoja witryna znalazła się w TOP10, a nawet w TOP3 wyszukiwarki Google. Ich praca rozpoczyna się od skonsultowania z Tobą doboru właściwych fraz kluczowych. Zdarza się, że odwiedzający nas przedsiębiorca posiada już własną wizję na pozycjonowanie stron oraz źródeł, z których chce pozyskiwać ruch. Nasze doświadczenie oparte na latach obserwacji zmian w Google mówi nam jednak, że nie każde wybrane przez Ciebie hasło może przynosić w przyszłości zysk. Weźmiemy na warsztat wszystkie Twoje propozycje, przeanalizujemy je w oparciu o długoletnie praktyki i profesjonalne narzędzia. Na tej podstawie oszacujemy potencjał każdej frazy i ryzyko, jakie wiąże się z jej zastosowaniem.

Przykładowe frazy lokalne dla miasta Jastrzębie Zdrój:

Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
lakiernik Jastrzębie Zdrój 90
pozycjonowanie stron Jastrzębie Zdrój 20
gabinet kosmetyczny Jastrzębie Zdrój 20
mechanik Jastrzębie Zdrój 140
pozycjonowanie Jastrzębie Zdrój 20
wulkanizacja Jastrzębie Zdrój 210
rolety Jastrzębie Zdrój 140

Wyposażenie strony w odpowiednie słowa kluczowe to jednak dopiero początek działań. Aby ich obecność procentowała i przekładała się na zysk, konieczne będzie techniczne dopasowanie witryny do wymogów wyszukiwarki. Pomoże w tym profesjonalny audyt SEO, dzięki któremu pozycjonowanie strony Twojej firmy stanie się skuteczniejsze. W jego skład wchodzi czytelny szablon, sprawnie ładująca się zawartość witryny, dobra organizacja treści i dostosowanie do wymogów przenośnych urządzeń. Na podstawie audytu nasi specjaliści sprawdzą, jakie elementy na stronie można poprawić, by generowała ona więcej odwiedzin i konwersji.

To wartościowa treść przyciąga odbiorców, dlatego w Afterweb opieramy pozycjonowanie stron na skutecznym SEO copywritingu i content marketingu. Gdy już mamy w zanadrzu sprawnie funkcjonującą stronę, trzeba zająć się jej zawartością. Tutaj prawdziwe pole do popisu mają nasi wykwalifikowani copywriterzy – tworzą przydatne artykuły, w których znajdują się informacje mogące zaciekawić potencjalnego Klienta. Siła słów jest wręcz nieoceniona, a ciekawy tekst wyodrębni Twoją ofertę spośród wielu podobnych i sprawi, że to właśnie do Ciebie skierują swoje kroki zainteresowani kupujący. Aby zapewnić Ci sukces, łączymy marketing treści z link buildingiem, zamieszczając na zewnętrznych portalach wzmianki na temat Twojej firmy wraz z odnośnikami do witryny. Stawiając na pozycjonowanie firmy z terenu Górnego Śląska, z orientacją na Jastrzębie Zdrój, warto skupić się na lokalnych mediach i stronach specjalistycznych. Posiadamy rozbudowaną bazę partnerów z całego regionu, dzięki czemu staniesz się rozpoznawalny nie tylko w najbliższej okolicy.

wykres analytics - skuteczne pozycjonowanie strony

Ostatnim składnikiem dobrze wykonanego pozycjonowania jest regularne raportowanie osiągniętych wyników i ich nieustanne monitorowanie. W ten sposób możemy, w razie potrzeby, skorygować obrany kurs i od razu Cię o tym powiadomić. Wolisz spotkania face to face w naszym biurze przy filiżance kawy, a może kontakt mailowy lub telefoniczny? Zgodnie z Twoimi życzeniami podejmiemy decyzję o sposobie relacjonowania podejmowanych działań. Niezależnie od tego, jak będą przeprowadzane nasze rozmowy, zawsze zostaniesz wyczerpująco poinformowany o rezultatach naszych prac oraz analiz.

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez ?formularz lub telefonicznie ?+48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33