Profesjonalne sklepy internetowe powstają w Afterweb! Masz sklep w mieście Kielce? Ta oferta jest dla Ciebie

tworzenie stron www Kielce

Polski rynek e-handlu z miesiąca na miesiąc znacząco zyskuje na wartości. Konsumenci chętnie kupują online już nie tylko duży sprzęt elektroniczny, który w sieci z reguły kosztuje mniej, niż w sklepie stacjonarnym. Dziś przez Internet zaopatrujemy się we wszystko: od produktów pierwszej potrzeby, po bilety do kina czy małe i duże dekoracje do domu. To najlepszy argument przemawiający za tym, aby przenieść sklep stacjonarny do przestrzeni Online. Choć Kielce stanowią metropolię zamieszkiwaną przez niemal 200 tys. osób, wciąż pozostają obszarem, ograniczonym terytorialnie. Raczej nie zrobią u Ciebie zakupów osoby spoza miasta, nie wspominając o mieszkańcach Poznania, Warszawy czy Wrocławia. Możesz to zmienić – korzystając z usługi, jaką jest projektowanie sklepów internetowych. Gdy wejdziesz w posiadanie nowoczesnego e-sklepu, otworzysz się na klientów z całej Polski i zaczniesz być rozpoznawalny w innych regionach, niż tylko Kielce oraz województwo świętokrzyskie. Przekonaj się, jak przebiega tworzenie sklepów internetowych w naszej Agencji i skorzystaj z oferty, którą dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zajmujemy się projektowaniem sklepów internetowych dla Przedsiębiorców z miasta Kielce. Chcesz zwiększyć sprzedaż? Zgłoś się do nas!

Tworzenie sklepów internetowych jest kompleksową usługą, dedykowaną właścicielom sklepów, działających lokalnie. Zarówno mały osiedlowy sklepik, jak i większy sklep z produktami specjalistycznymi można wypromować w wyszukiwarce Google. Żeby to zrobić, należy zaprojektować i zbudować e-sklep, czyli wirtualny odpowiednik stacjonarnej siedziby firmy. Jeżeli ta znajduje się w mieście Kielce lub w bliskiej okolicy, będziemy mogli Ci pomóc. W Afterweb opracowujemy profesjonalne sklepy internetowe m.in. dla Klientów z okolic Gór Świętokrzyskich. Tutejszy region stawia przed przedsiębiorcami duże wyzwania. Chcąc im sprostać, trzeba skutecznie zadziałać. Powierz nam stworzenie kreatywnego sklepu online dla Twojej firmy, a sprowadzimy do niego wiele osób, zainteresowanych oferowanymi produktami.


Rynek 1, 25-671 Kielce

Czas pokazać się klientom spoza okolicy! Gdy uruchomimy sklep internetowy i przygotujemy go do realizowania sprzedaży na szeroką skalę, zaczniesz realizować zamówienia z wysyłką na całą Polskę. Kielce pozostaną główną siedzibą Twojego sklepu stacjonarnego, natomiast sklep online będzie otwarty dla wszystkich. Jeśli prawidłowo zajmiesz się marketingiem lub pozwolisz zadbać o promocję specjalistom ds. reklamy w wyszukiwarce Google, e-biznes szybko zacznie przynosić zyski. Odpowiednio pozycjonowane, profesjonalne sklepy internetowe zarabiają na siebie już w pierwszych miesiącach! Odważ się wyjść z ofertą poza Kielce, a Twoja marka zyska na popularności, zanim się obejrzysz.

projektowanie sklepów internetowych Kielce

Praktyczny e-sklep zapewni Ci mnóstwo korzyści! Czerp duże zyski ze sprzedawania produktów poza Kielce

Pojawienie się w Internecie z nowym sklepem internetowym to pierwszy ważny krok na drodze do biznesowego sukcesu w branży. Online Twoja konkurencja będzie jednak dużo większa, niż normalnie – sklep stacjonarny walczy o klienta wyłącznie z lokalnymi firmami. W Google konkurenci czyhają na każdym rogu, a Ty musisz zrobić co się da, żeby zdobyć nad nimi przewagę. Tylko profesjonalne sklepy internetowe mają szansę przebić się na szczyt wyszukiwarki i zdobyć uwagę wielu konsumentów.

Nasza rada dla Ciebie? Zlecając agencji marketingowej stworzenie e-sklepu upewnij się, że będzie ona w stanie przygotować funkcjonalny kanał sprzedażowy, który atrakcyjnie wygląda i doskonale działa. W Afterweb budujemy nowoczesne sklepy www, wyróżniające się fachowo zaprojektowanymi ścieżkami zakupowymi. Przemyślany projekt to podstawa: w Twoim sklepie internetowym Klienci muszą czuć się dobrze. Szeroka oferta produktowa, dogodne formy płatności i dostaw oraz brak skomplikowanych formularzy to przykłady czynników, wpływających na podejmowanie decyzji zakupowych przez internautów. Chcesz zwiększyć zyski i budować świadomość marki wśród szerokiego grona odbiorców? To prostsze, niż przypuszczasz! Z naszym wsparciem zwiększysz zasięg sprzedaży, a zakupy dokonywane przez klientów z miasta Kielce przestaną być jedynym źródłem Twoich dochodów.

 tworzenie sklepu internetowego Kielce

Stosujemy najlepszą technikę projektowania sklepów internetowych: Responsive Web Design. Twój e-sklep musi być responsywny

Współczesny konsument woli chwycić za telefon lub tablet, niż siadać do komputera stacjonarnego. Zakup produktów spożywczych, ubrań czy większego sprzętu staje się przyjemniejszy, kiedy możemy dokonać go z dowolnego miejsca, np. w drodze do pracy. Nie wszystkie sklepy internetowe prawidłowo wczytują się na urządzeniach przenośnych. Te, które nie zostały wykonane zgodnie z zasadami Responsive Web Design (RWD), działają niepoprawnie – nie mają zdolności automatycznego dostosowania się do rozdzielczości danego urządzenia.

Każdy ekran jest inny, dlatego zadbanie o responsywność to aspekt, który koniecznie należy uwzględnić już na wstępnym etapie, jakim jest projektowanie sklepów internetowych. Wygląd e-sklepu powinien być równie atrakcyjny po otworzeniu strony na smartfonie, laptopie i komputerze PC. W przeciwnym wypadku klientom zostanie odebrany przywilej wygodnych zakupów, co znacząco obniży poziom sprzedaży. Dlatego przeprowadzając tworzenie sklepów internetowych, zawsze wdrażamy RWD, wychodząc naprzeciw potrzebom odbiorców z wielu grup docelowych, preferujących przeglądanie strony sklepów na urządzeniach różnego typu.

Tworzymy profesjonalne sklepy internetowe za pomocą systemów Magento, PrestaShop i WordPress z WooCommerce

Oprogramowanie CMS to silnik, na którym opiera się cały sklep internetowy. System Zarządzania Treścią dobieramy indywidualnie, gdyż tylko w ten sposób możemy znaleźć optymalne rozwiązanie dla każdego Klienta. W zależności od tego, jak duży jest Twój sklep w mieście Kielce oraz jakie efekty chcesz osiągnąć prowadząc e-sklep, wybierzemy jeden z poniższych wariantów:

  • sklep internetowy oparty na CMS-ie WordPress z WooCommerce – zbudowanie platformy sprzedażowej na systemie WordPress z modułem WooCommerce to opcja, polecana właścicielom małych i średnich firm. Koszt realizacji takiego zlecenia jest stosunkowo niski, a obsługa panelu administratora nie sprawia najmniejszych problemów.

  • sklep internetowy oparty na CMS-ie PrestaShop – system zarządzania treścią, nazywany liderem dostępnych rozwiązań e-commerce. Oprogramowanie PrestaShop to dedykowany CMS dla sklepów internetowych, zapewniający właścicielowi dostęp do intuicyjnego panelu zarządzania. PrestaShop wdrażamy m.in. dla sklepów średniej wielkości.

  • sklep internetowy oparty na CMS-ie Magento – zaawansowane oprogramowanie jest znakomitym wyborem dla dużych i wielkich sklepów internetowych. Stabilna i wysoce wydajna platforma e-commerce zadowoli najbardziej wymagających Klientów. CMS Magento jest potężnym silnikiem, którego moc nie ma sobie równych.

tworzenie sklepów internetowych Kielce

Responsywne, profesjonalne sklepy internetowe oparte na prawidłowo dobranym CMS-ie, pracują wydajnie i sprawnie obsługują nawet tysiące klientów dziennie. W ich prowadzeniu ważna jest umiejętność zarządzania sklepem z panelu administratora. Stąd pomysł, aby każdy, kto zleci stworzenie e-sklepu naszej Agencji, miał zapewnione szkolenie z obsługi CMS-a. Godzinny, zdalny kurs przeprowadzony przez specjalistę z Afterweb pozwoli Ci zgłębić tajniki, związane z obsługą sklepu internetowego. Nauczymy Cię dodawania i usuwania produktów, edytowania menu, wprowadzania wszelkich istotnych zmian. Słowem: w momencie odbierania od nas gotowego e-sklepu, będziesz potrafił sprawnie nim zarządzać.

Nasi Klienci z miasta Kielce mają zagwarantowane przystępne ceny. Zobacz cennik tworzenia sklepów internetowych

Nie da się ukryć, że jeśli chodzi o projektowanie sklepów internetowych Kielce są drogim rynkiem. Dobre agencje działające w sektorze IT dwoją się i troją, aby zadowolić Klientów. Często za niską ceną idzie fatalna jakość – w Afterweb nie uznajemy takich rozwiązań! Ustalony przez nas cennik jest przystępny, a jednocześnie na tyle uczciwy, żeby oferowane usługi cechowały się wysokim standardem. Profesjonalne sklepy internetowe wykonujemy w oparciu o trzy pakiety: Start, Optimum, Premium. Każdy cechuje się inną ceną oraz zakresem działań. Istnieje również możliwość dokupienia usług dodatkowych, np. opracowania unikalnego logotypu przez naszego grafika. Projektowanie sklepów internetowych można połączyć z ich pozycjonowaniem oraz promocją w Google Ads, czym również się zajmujemy. Wybierając pakiet łączony (np. stworzenie e-sklepu i jego pozycjonowanie lokalne na Kielce), możesz liczyć na korzystny rabat oraz lepsze efekty.

Skorzystaj z możliwości zamówienia bezpłatnej wyceny, w ramach której uwzględnimy Twoje sugestie i zaproponujemy jedną lub więcej strategii działania. Dysponując wsparciem ekspertów z Afterweb staniesz się właścicielem nowoczesnego, funkcjonalnego i przyjaznego w użytkowaniu sklepu internetowego. Będzie on idealnym uzupełnieniem dla biznesu, który prowadzisz stacjonarnie, w mieście Kielce. O wszystko zadbamy, tworząc e-sklep nowej generacji – przepustkę do lepszego jutra dla Twojej firmy!

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33