Oferujemy skuteczną analizę słów kluczowych wykonaną pod kątem dużej prognozy ruchu z wyszukiwarki Google.

Osiągnięcie pierwszej 10 w wyszukiwarce Google to marzenie każdego przedsiębiorcy robiącego biznes w sieci. Znalezienie się w top10 pod słowami kluczowymi generującymi ruch gwarantuje sprzedaż i prężny rozwój firmy, a co za tym idzie stale rosnący poziom gotówki na koncie. Internauci codziennie wpisują w wyszukiwarkę miliony słów kluczowych, które pozwalają im wyszukać potrzebne usługi i produkty. Niestety jak pokazują statystyki odwiedzamy głównie tylko pierwszych 10 stron na liście. Dlatego bycie w czołówce Google jest tak istotne. Nie ma jednak sukcesu bez odpowiednio dobranych słów kluczowych, dlatego drogę na szczyt rozpocznij od ich rzetelnej analizy.

Bez słów kluczowych nie ma pozycjonowania

Wnikliwa analiza słów kluczowych to początek każdego skutecznego pozycjonowania strony www. Nasi specjaliści analizując witrynę klienta poznają wartościowe frazy dla jego branży i oferowanych usług. Obserwując stronę www naznaczamy słowa, których internauci używają, by odszukać produkty oferowane przez daną firmę. Dzięki narzędziom analitycznym tworzymy spis fraz i słów, których pozycjonowanie przyniesie duży efekt.

Krok przed konkurencją

Nasi specjaliści zawsze śledzą konkurencję działającą w branży klienta. Taki zabieg pozwala sprawdzić jakie słowa pozycjonują, by odnieść sukces w sieci. Dokładne prześledzenie działalności konkurencji pozwala wydzielić skuteczne frazy, które doprowadziły ich do top10. My wiemy, że konkurencja nigdy nie śpi i tylko będąc o krok przed nią odniesiemy sukces.

Działamy jak potencjalny nabywca

Gotową listę słów zawsze konsultujemy z potencjalnymi nabywcami danych usług. Nie zapominajmy, że potencjalni klienci, by zakupić produkt wpisują w wyszukiwarkę różne słowa. Często nie będąc fachowcami w danej dziedzinie do znalezienie potrzebnych produktów używają mowy potocznej. Jest to szeroko spotykane zachowanie np. w branży motoryzacyjnej lub budowlanej. Dlatego tak ważne jest zaplanowanie słów kluczowych pod kątem potencjalnego nabywcy usług.

Jesteśmy bardzo szczegółowi

Analizując słowa kluczowe zazwyczaj wychodzimy od głównego słowa określającego daną branżę. I tak pozycjonując branżę fryzjerską słowem kluczowym jest fryzjer. Nie ma jednak sensu kłaść nacisk na tak ogólne słowo, gdyż jego pozycjonowanie nie przyniesie zamierzonych efektów. Powód? Z usług fryzjerskich danego zakładu korzystają mieszkańcy określonego miasta i okolic. Dlatego bezcelowe jest promowanie strony internetowej klienta z Wrocławia na frazie fryzjer uderzającej w rynek ogólnopolski. W takim przypadku większy efekt przyniesie pozycjonowanie fraz „fryzjer Wrocław”, „dobry fryzjer we Wrocławiu”, „tani fryzjer Wrocław” i wiele innych.

Do celu z planerem słów kluczowych

Kiedy lista słów kluczowych i fraz jest gotowa możemy sprawdzić prognozy ich skuteczności za pomocą planera słów kluczowych Google AdWords. Analizując krok po kroku każdą frazę możemy ocenić ich konkurencyjność, a także średnią miesięczną ilość wyszukań. To działanie pozwoli nam maksymalnie doprecyzować frazy, by pozycjonowanie przyniosły szybki efekt. Planer słów kluczowych umożliwia wyszukanie propozycji fraz do nowej lub już działającej kampanii. Dzięki niemu możliwe jest dostosowanie słów pod dany język lub lokalizację. Afterweb dokonuje analizy słów kluczowych też pod kątem stron konkurencji wskazanych przez Klienta. Poprzez narzędzia takie jak Ahrefs i Majestic, możemy sprawdzić na jakie słowa dana konkurencyjna witryna się pozycjonuje, dzięki temu nasi klienci otrzymują jeszcze dokładniejszą analizę.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33