Reklama Google Ads dla małego biznesu w mieście Jelenia Góra. Uwolnij pełen potencjał Twojej firmy, nasze agencja Ci pomoże!

Google Ads Warszawa

Uzdrowisko w Cieplicach, liczne sklepy i restauracje, kilka sporych zakładów przemysłowych, a do tego coraz prężniej rozwijający się sektor nowoczesnych technologii. Tak w dużym skrócie prezentuje się gospodarczy krajobraz Jeleniej Góry i pobliskich miejscowości, takich jak Kowary, Mysłakowice czy Łomnica. Dominuje turystyka, ale nie tylko na tym można zrobić dobry biznes. Znamy Jelenią Górę całkiem nieźle i dlatego mamy świadomość, ile mogą zyskać tutejsze firmy dzięki Google Ads.

Agencja Afterweb od lat obserwuje lokalny rynek, pomagając miejscowym przedsiębiorcom w działaniach z zakresu e-marketingu. Jelenia Góra rozwija się nad wyraz dynamicznie, a dzięki targetowanym reklamom w Google Twoja firma może wysunąć się na czoło branżowego peletonu. Tylko certyfikowany specjalista AdWords wyciśnie dla Ciebie maksimum zysków z tego systemu. Zaufaj ekspertom i patrz, jak urosną słupki sprzedaży!

Wielu przedsiębiorców z Jeleniej Góry wciąż nie docenia Google AdWords. Dzięki Afterweb przegonisz liczną konkurencję


Podwale 25, 58-500 Jelenia Góra

Reklamowanie się za pośrednictwem Google tym się różni od pozostałych form promocji, że umożliwia niezwykle precyzyjne wskazanie komu, kiedy i w jakich okolicznościach prezentować ofertę. Opcje selekcji odbiorców, ustawień kampanii Ads są mocno rozbudowane. Dla Google Jelenia Góra nie stanowi wcale jednej całości: specjalista AdWords będzie w stanie ukierunkować reklamy na konkretną dzielnicę, a nawet ulice.

Jeśli Twoja klientela zamieszkuje głównie Zabobrze, Sobieszów, Cieplice Śląskie-Zdrój i Jagniątków – właśnie te obszary w Jeleniej Górze powinna objąć kampania Google Ads. Po co reklamować się ludziom z Maciejowej czy Czarnych, jeśli praktycznie nikt nie ma zamiaru jechać samochodem po jedną rzecz, tylko szuka czegoś w pobliżu? W wielu branżach odległość jest istotnym czynnikiem w podejmowaniu decyzji zakupowej. Dlatego czasami zmniejszenie zasięgu w panelu AdWords do niektórych rejnów Jeleniej Góry znacznie poprawi efektywność. W Google Ads nie musisz płacić za coś, co przynosi zbyt niskie profity!

Poprowadzimy kampanię na Jelenią Górę w tak, aby reklamy Google Ads wyświetlać wyłącznie Twoim potencjalnym klientom

Specjalista AdWords, który uruchamia opłacalną kampanię internetową dla jeleniogórskiego przedsiębiorstwa, dysponuje 4-ema kanałami reklamowymi:

 1. wyszukiwarka Google i linki sponsorowane – użytkownik wysyła zapytanie, w odpowiedzi otrzymuje mnóstwo dopasowanych stron. A reklamy Ads są na samym szczycie, co skutecznie zachęca do ich kliknięcia. Ograniczenie zasięgu kampanii w Google do Jeleniej Góry ma duże znacznie z dwóch względów. Po pierwsze: reklamy będę prezentowane tym, którzy faktycznie znajdują się w mieście. Po drugie: pozwoli dotrzeć do tych, którzy planują przyjazd w te okolice, o czym świadczy np. dodanie frazy „Jelenia Góra” do zapytania o restaurację czy atrakcje turystyczne w Karkonoszach.

  Google Ads - Linki sponsorowane

  źródło: Google.pl

  Przykładowe frazy lokalne dla miasta Jelenia Góra:

  Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
  lakiernik Jelenia Góra 90
  agencja sem Jelenia Góra 10
  stomatolog Jelenia Góra 880
  mechanik Jelenia Góra 1300
  google ads Jelenia Góra 10
  markizy Jelenia Góra 70
  google Jelenia Góra 10
  wulkanizacja Jelenia Góra 720
  remarketing Jelenia Góra 10
  rolety Jelenia Góra 210

  źródło: Google.pl

 2. Shopping, czyli Google Zakupy – idealny kanał dla sklepów internetowych. Dzięki niemu przedsiębiorcy z Jeleniej Góry, którzy rozsyłają swoje produkty na całą Polskę, mogą przyspieszyć i uprościć składanie zamówień. Warto pomyśleć nad lokalizowaniem reklam na Jelenią Górę i parę okolicznych miejscowości, jeżeli na tym obszarze zapewniasz darmową dostawę.

  Google Shopping
  źródło: Google.pl

 3. reklama kontekstowa w Google Display Network – zapewne wiesz, ile kosztuje baner na łamach lokalnych serwisów typu 24jgora.pl, popularnej „Jelonki” czy jeleniagora.naszemiasto.pl. Albo powiązanych z Twoją branżą serwisach tematycznych. Za sprawą Google Ads dostajesz dokładnie to samo, ale na znacznie lepszych dla Ciebie warunkach. Reklama kontekstowa w GDN, ustawiona na miasto Jelenia Góra będzie dla odbiorców znacznie bardziej wiarygodna, gdyż dopasowana do treści, z którymi właśnie się zapoznają.

  reklama display
  źródło: sport.pl

 4. działania remarketingowe – typ kampanii „przypominacz”. Remarketing w AdWords to idealne narzędzie do przekonywania niezdecydowanych konsumentów. Ktoś odwiedził Twoją stronę internetową, ale jeszcze nie stał się klientem? Dzięki kampanii remarketingowej w Google Ads na pewno o Tobie nie zapomni. I kiedy przebywając w Jeleniej Górze będzie potrzebował czegoś branżowej oferty, Twoja firma będzie jedną z pierwszych, które przyjdą użytkownikowi na myśl.

  remarketing

Które z nich będą najbardziej optymalne dla Ciebie? To ustalimy wspólnie. Agencja Afterweb gwarantuje Ci, że prowadzona przez fachowców promocja w Google Ads będzie stale optymalizowana. Twój zysk to nasz priorytet!

Twojej firmie w Jeleniej Górze przyda się fachowe wsparcie. Agencja Afterweb ma duże doświadczenie w dziedzinie SEM i PPC

Warunkowanie wyświetlania reklam w Google przez jego położenie geograficzne czy frazy w zapytaniu to tylko jedna z wielu możliwości targetowania w Ads. Specjalista AdWords, który będzie odpowiedzialny za Twoją kampanię – ustawioną na miasto Jelenia Góra, Dolny Śląsk albo i cały kraj – uwzględni znacznie więcej zmiennych. Google Ads „filtruje” odbiorców reklamy na podstawie:

 • grupy wiekowej
 • płci
 • zainteresowań
 • i wielu innych cech

A to wszystko na bazie danych, jakie Google zbiera o internautach – za ich pełną zgodą. Profilowanie odbiorców czyni reklamy Ads skuteczniejszymi, a kierunkowanie na Jelenią Górę lub wybrany region Polski sprawi, że dotrzesz ze swoim przekazem prosto do grupy docelowej. Pozytywne efekty odczujesz niedługo po wstępnym uruchomieniu kampanii AdWords i jej optymalizacji. Za sprawą Google Ads Jelenia Góra, a konkretnie jej mieszkańcy i odwiedzający karkonoskie uzdrowisko turyści dowiedzą się o Twojej wyjątkowej ofercie. Agencja Afterweb ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów, z naszą pomocą lokalne firmy odnotowują rekordowe wyniki sprzedaży. Nie musisz wierzyć nam na słowo, skontaktuj się z naszymi ekspertami SEM i porozmawiajmy o tym, ile razem osiągniemy!

W takim mieście jak Jelenia Góra Google Ads zapewnia wielu klientów. Specjalista AdWords ma tutaj szerokie pole do popisu

System Google Ads jest niebywale elastyczny, panel reklamodawcy daje dużą swobodę w ustalaniu wielu parametrów. Dzięki temu zawsze wiesz, kiedy i za co Twój budżet kampanii został obciążony, a także co zyskałeś za wydane pieniądze. Oprócz lokalizowania kampanii na Jelenią Górę lub poszczególne dzielnice, decydujesz również o:

 • dniach i godzinach wyświetlania reklam w Google
 • miejscach, w których chcesz się promować
 • modelu rozliczeń każdej jednej kampanii
 • wstrzymaniu działań reklamowych w dowolnie wybranym przez Ciebie momencie

Pełna kontrola kosztów, dostosowywanie wydatków do Twoich potrzeb, mierzalne efekty, dostęp do szczegółowych raportów. Jeżeli kampanię reklam Ads na rzecz firmy w Jeleniej Górze poprowadzi dla Ciebie specjalista AdWords z certyfikatem Google, wyniki z pewnością Cię usatysfakcjonują. Wypełnił formularz na stronie lub zadzwoń do Afterweb, zapytaj o szczegóły – rzeczowo odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Jedno jest pewne: dzięki Google Jelenia Góra będzie dla Twojej firmy jeszcze lepszym rynkiem zbytu, niż do tej pory. Zaufaj nam, a kampanie Ads przyniosą Ci środki do dalszej ekspansji na województwo dolnośląskie i całą Polskę!

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33