Zaznacz obecność lokalnego biznesu w globalnej sieci. Pozycjonowanie stron jest wprost stworzone dla firm z Ostrowa Wielkopolskiego

pozycjonowanie stron Ostrów Wielkopolski

Mikroprzedsiębiorcy często jeszcze uważają marketing internetowy za zbędny, bo działają na stosunkowo niewielką skalę. Tymczasem badania zachowań konsumenckich dowodzą, że to właśnie małe, lokalne firmy czerpią największe korzyści z pozycjonowania stron www. Aż 86% kupujących lub zamawiających usługi w swojej najbliższej okolicy znajduje je dzięki wyszukiwarce Google. Na dodatek 76% takich zapytań kończy się przynajmniej kontaktem telefonicznym z firmą, a w 60% przypadków wyszukanie od transakcji dzielą maksymalnie 24 godziny. Wniosek płynący z powyższych danych jest bardzo klarowny: skuteczne pozycjonowanie stron internetowych z uwzględnieniem lokalizacji pozytywnie oddziałuje na sprzedaż. I Ostrów Wielkopolski wcale nie stanowi tutaj żadnego wyjątku, wręcz przeciwnie – doskonale wpisuje się w globalne trendy. Specjaliści SEO z Agencji Afterweb poprowadzą Twój biznes na sam szczyt wyników wyszukiwania, co przyniesie Ci gwałtowny wzrost dochodów.

Marketingiem internetowym, w różnych postaciach, zajmujemy się od 2008 roku. Przez te wszystkie lata nabyliśmy mnóstwo doświadczeń, odnieśliśmy już sporo sukcesów – i z przyjemnością dopiszemy Twoją firmę do listy najbardziej efektywnych kampanii w historii agencji. Znaczna część z nich dotyczy przedsiębiorstw lokalnych, wiemy więc które specyficzne metody promocji przynoszą najlepsze rezultaty. Od kiedy świadczymy kompleksowe pozycjonowanie, Ostrów Wielkopolski również znalazł się w orbicie naszych zainteresowań. Tutejsze przedsiębiorstwa kryją w sobie ogromny potencjał, który tylko czeka na uwolnienie. Dokładnie wiemy co zrobić w obszarze SEO, aby przenieść Twój biznes w inny wymiar, gdzie możesz ściągnąć do siebie prawdziwe tłumy klientów.

Dlaczego geolokalizacja jest w pozycjonowaniu tak ważna? Bo właśnie w Ostrowie Wielkopolskim przebywają Twoi potencjalni klienci


Rynek 1, 63-410 Ostrów Wielkopolski

To, w jaki sposób użytkownicy korzystają z podstawowej usługi Google, pokazuje które metody marketingu internetowego przynoszą najlepsze rezultaty. Pozycjonowanie stron internetowych w wymiarze lokalnym jest na to bardzo dobrym przykładem. Dodając Ostrów Wielkopolski do frazy wpisywanej w wyszukiwarkę konsumenci precyzyjnie określają, jakich wyników oczekują. Chcą otrzymać informacje na temat ofert miejscowych przedsiębiorców, znajdujących się w pobliżu. Jedna trzecia klientów przy wyborze sklepów, restauracji czy punktów usługowych kieruje się ich bliskością – dokładnie tyle samo, co ceną. Ponadto już 46% wszystkich zapytań kierowanych do Google zawiera precyzyjne odniesienie do konkretnej miejscowości, dzielnicy bądź regionu.

Nasze osiągnięcia w pozycjonowaniu fraz lokalnych dla miasta Ostrów Wielkopolski ?

450

Pozycjonowanych fraz kluczowych

30

Zoptymalizowanych stron

345%

Wzrost wejść na stronę

Wiemy co należy zrobić, aby roboty wyszukiwarki trwale powiązały Twoją firmową witrynę z Ostrowem Wielkopolskim. Pierwszym krokiem w tym kierunku powinno być uzupełnienie informacji o prowadzonej przez Ciebie działalności w serwisie Google Moja Firma. Im więcej danych w tej wizytówce, widocznej choćby w Google Maps, tym większa wartość wpisu dla potencjalnych klientów. Odnalezienie Ciebie stanie się dużo prostsze, co zauważysz po rosnącej liczbie wejść na swoją stronę. Zwracamy uwagę, że na 93% zapytań lokalnych Google w pierwszej kolejności wyświetla stosowną mapkę, z zaznaczonymi lokalizacjami oraz informacjami kontaktowymi do 3 firm. Dzięki nam znajdziesz się w tej trójce na najbardziej zyskowne frazy i poprawisz wyniki finansowe. Jaki widać Ostrów Wielkopolski odpowie na pozycjonowanie stron internetowych poprzez stworzenie Ci realnych możliwości biznesowego rozwoju. A to ledwie mała część tego, co możesz zyskać na długofalowej współpracy z ekspertami od SEO, copywritingu oraz pozostałych dyscyplin e-marketingu.

Czy wiesz, ile korzyści przedsiębiorcom działającym na Ostrów Wielkopolski, przynosi pozycjonowanie w wymiarze lokalnym?

pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google

 • Wybijesz się na tle najpoważniejszej konkurencji. 95% internautów zagląda tylko na te strony, które Google pokazuje w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania. Im wyższa pozycja, tym większe zainteresowanie przejawiają odbiorcy. Dzięki konsekwentnej realizacji założeń, wdrażaniu kolejnych poprawek na Twojej witrynie www i analizie działań rywali wywalczymy Ci miejsce w ścisłej czołówce rankingów. Klienci zaczną kojarzyć promowaną przez Ciebie markę, aż w końcu zdecydują się po nią sięgnąć – i to prędzej niż później.

 • Dynamiczny wzrośnie sprzedaż, zdominujesz rynek w regionie. Pozycjonowanie stron internetowych to proces, swego rodzaju niekończący się wyścig. Ten, kto w danym momencie prowadzi, może liczyć na największe przychody. Dlatego w Agencji Afterweb na pewno nie zadowolimy się samym faktem, że Twoja firma w Ostrowie Wielkopolskim chwilowo wskoczyła na pierwszą pozycję. Będziemy robili wszystko co w naszej mocy, aby utrzymać Cię w fotelu lidera. Podejmujemy kolejne akcje z zakresu SEO tak, aby eksponowane miejsce w Google zachować tak długo, jak to tylko możliwe.

 • pozycjonowanie stron internetowych w Google

 • Finansowo przeskoczysz do wyższej ligi. A tym samym otworzą się zupełnie nowe perspektywy na rozwój. Dzięki profesjonalnemu, nastawionemu na długofalowe efekty pozycjonowaniu, założone przez Ciebie przedsiębiorstwo zacznie odnotowywać rekordowe wyniki. I tylko od Twojej wizji zależy, jak spożytkujesz pozyskane dzięki konwersjom środki. Takie dylematy to czysta przyjemność i możesz mieć pewność, że dostarczymy czy ich jak najwięcej. Jeśli chodzi o pozycjonowanie stron, Ostrów Wielkopolski daje nam tutaj szerokie pole do popisania się stopą wzrostu słupków sprzedaży.

 • Zadbamy o doskonały wizerunek Twojej firmy. Budowanie świadomości marki to kompleksowe zadanie, a pozycjonowanie stron związanych z marką ma tutaj ważną rolę do odegrania. Doskonała widoczność w Google, jaką zapewni strategia SEO indywidualnie dostosowana do Twoich potrzeb, przełoży się na pozytywne postrzeganie prowadzonej przez Ciebie firmy. 90% internautów uważa brandy obecne w TOP 3 wyszukiwarki za ciekawsze, lepsze od konkurencji. Mamy kilka sprawdzonych patentów na to, jak maksymalnie spożytkować czołowe pozycje z internetowych rankingów w komunikacji marketingowej.

 • Pozyskasz nowych klientów i wzmocnisz relacje ze starymi. W największych firmach za ok. 80% przychodów odpowiada mniej więcej 20% wszystkich konsumentów, którzy zdecydowali się na produkty/usługi z ich oferty. Dlatego w Afterweb zadbamy zarówno o poszerzanie bazy Twoich klientów, jak również o ich lojalność. Stała obecność na topowych pozycjach wyszukiwarki sprawi, że Twoja marka będzie regularnie pojawiała się przed oczami odbiorców w pozytywnym kontekście. I tak jej logo, oferta, slogany reklamowe oraz pozostałe elementy identyfikacyjne brandu trwale zapiszą się w ich świadomości.

Podejmij pozycjonowanie strony z Afterweb – Liderem w pozycjonowaniu fraz lokalnych dla miasta Ostrów Wielkopolski

W Afterweb pozycjonujemy trwale i skutecznie. Poznaj podstawy kampanii SEO dla firm związanych z Ostrowem Wielkopolskim

 • Selekcja słów kluczowych. Dobór fraz pod pozycjonowanie opieramy na twardych danych statystycznych. Korzystamy przy tym z zaawansowanych narzędzi IT, które dokładnie pokazują jakie sformułowania są najważniejsze w danej branży lub na określonym obszarze – w tym przypadku w Ostrowie Wielkopolskim i pobliskich miejscowościach. Dobrze uzasadniony plan to jedyny słuszny punkt wyjścia do tego, aby osiągnąć oszałamiający sukces w internecie i branży SEO. W Afterweb przerabialiśmy ten scenariusz już wielokrotnie.

 • Przykładowe frazy lokalne dla miasta Ostrów Wielkopolski:

  Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
  lakiernik Ostrów Wielkopolski 40
  pozycjonowanie stron Ostrów Wielkopolski 10
  gabinet kosmetyczny Ostrów Wielkopolski 20
  mechanik Ostrów Wielkopolski 70
  pozycjonowanie Ostrów Wielkopolski 10
  wulkanizacja Ostrów Wielkopolski 170
  rolety Ostrów Wielkopolski 40
 • Kompleksowy audyt strony i kolejne działania optymalizacyjne. Analiza aktualnego stanu Twojej witryny pokaże nam, które aspekty należy zmienić w pierwszej kolejności. Wybieramy je pod kątem wytycznych jakościowych Google oraz najnowszych trendów w sektorze user experience. Szybkość ładowania podstron, działanie na urządzeniach mobilnych, łatwość w poruszaniu się po całej witrynie, wskazanie elementów które skłaniają internautów do opuszczenia strony – to tylko niektóre elementy, na które zwrócimy uwagę, aby pozycjonowanie przyniosło efekty możliwie najszybciej.

 • Content marketing najwyższej jakości. Pokażemy, że nikt nie zna Twojej branży lepiej niż Ty. Nasi redaktorzy i copywriterzy napiszą pasjonujące teksty, które wydatnie wzbogacą firmowy blog – oczywiście nie obędzie się bez merytorycznych konsultacji z Tobą. Musimy mieć absolutną pewność, że publikowane materiały prezentują odpowiednio wysoki poziom, gdyż tylko takie mają szanse zatrzymać odbiorców na dłużej. A roboty wyszukiwarki bardzo uważnie analizują zachowania użytkowników, w tym czas spędzany na poszczególnych witrynach.

 • wykres analytics - skuteczne pozycjonowanie strony

 • Budowa wartościowego zaplecza linków. Google docenia strony, które sami użytkownicy uznają za wartościowe. A bodaj najlepszym miernikiem jakości są w tym względzie odsyłacze na innych, popularnych serwisach. W dziedzinie pozycjonowania stron Ostrów Wielkopolski daje nam mnóstwo interesujących opcji współpracy z renomowanymi wydawcami. Umieszczanie merytorycznych artykułów na łamach portali z dużą bazą czytelników podbije Twoje miejsce w wyszukiwarce. Mało tego: zachęci internautów, zachęconych wysokim poziomem wpisów, do przejścia na Twoją witrynę i zgłębienie tematu u źródła. Tak właśnie pozyskujemy wartościowy ruch, w całkowicie naturalny sposób.

 • Stały monitoring efektów, regularne raporty. Każdy kolejny ruch, który ma przybliżyć pozycjonowaną stronę do założonego celu – czyli TOP 3 w Google – starannie planujemy na podstawie zbieranych danych statystycznych. Dzięki temu rzetelnie mierzymy efektywność kampanii SEO, a do tego jesteśmy w stanie szybko reagować na wszelkie nieprzewidziane sytuacje: od aktualizacji algorytmów wyszukiwarki po wzmożoną aktywność Twojej konkurencji. W rękach specjalistów z Afterweb Twoja witryna jest pod stałą opieką, a w kolejnych raportach zobaczysz jak postępuje pozycjonowanie strony na najbardziej zyskowne frazy kluczowe.

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez ?formularz lub telefonicznie ?+48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33