Tworzenie sklepów internetowych dla firm z miasta Warszawa.
Wykonamy dla Ciebie stronę e-commerce w 6 tygodni!

tworzenie stron www Warszawa

Sklep internetowy musi mieć dobrze zaprojektowaną i wykonaną szatę graficzną, która przyciągnie wielu klientów oraz zapewni stały napływ pieniędzy. Brak profesjonalnej witryny internetowej to podstawowy błąd, popełniany przez wielu przedsiębiorców. Jeżeli prowadzisz stacjonarny sklep z siedzibą w Warszawie, stworzenie jego funkcjonalnej strony www potraktuj priorytetowo. Od tego bowiem zależy, czy Twój sklep będzie przynosił dochody, a może tylko generował duże koszty. W Agencji Afterweb oferujemy kompleksową usługę od A-Z, obejmującą projektowanie i tworzenie nowoczesnych sklepów internetowych dla firm ze stolicy. Pomożemy Ci skutecznie sprzedawać Online!

Projektowanie sklepów www dla Klientów z miasta Warszawa i okolic. Sprawdź, jak je przeprowadzamy w Afterweb

Korzyści płynące z posiadania nowoczesnego sklepu internetowego są niezliczone! To przede wszystkim wzrost liczby klientów, związany z docieraniem do szerokiego grona internautów. Prowadząc własny e-sklep, można wyjść z ofertą poza granice swojego miasta – gdy jest to Warszawa, nic nie stoi na przeszkodzie, aby promować się nawet na całą Polskę.


Dominikańska 3, 87-100 Toruń

Ofertę Twojego sklepu pozna nie tylko Warszawa, ale cały kraj! Chcesz podbić ogólnopolski rynek? Świetnie trafiłeś. Zapraszamy do współpracy

Z myślą o firmach takich jak Twoja, przygotowaliśmy specjalną ofertę, w ramach której właściciele sklepów stacjonarnych mogą rozszerzyć swoją działalność, przenosząc ją do sieci Internet. Przeprowadzamy projektowanie sklepów internetowych dla firm, których główna siedziba znajduje się w mieście Warszawa. Działamy kompleksowo i sprawnie, a tworzone przez nas sklepy e-commerce są świetnie skonfigurowane, wysoce funkcjonalne i atrakcyjne dla klientów. Jeśli interesuje Cię profesjonalne projektowanie sklepów www, jesteś w odpowiednim miejscu. Mamy wszystko czego potrzeba, aby umożliwić Ci sprzedawanie za pośrednictwem internetu.

projektowanie sklepów internetowych Warszawa

W Afterweb tworzymy sklepy internetowe, dopasowane do różnych urządzeń mobilnych. Nasi Klienci sprzedają więcej, niż ich konkurencja!

Na stworzenie sklepu internetowego składa się szereg czynności, wymagających fachowego działania zespołu ekspertów. W Agencji Afterweb będą dla Ciebie pracować najlepsi graficy, webmasterzy i specjaliści SEO! Projektowanie sklepów www dla warszawskich firm wykonujemy, stosując technikę RWD (ang. Responsive Web Design). Polega ona na opracowaniu takiej makiety sklepu, która pozwoli wyświetlać stronę na różnych urządzeniach: nie tylko na komputerach, ale również na smartfonach, laptopach czy tabletach. Responsywne sklepy internetowe automatycznie dopasowują się do rozdzielczości ekranu, gwarantując wygodne przeglądanie oferty na dowolnym urządzeniu.

 tworzenie sklepu internetowego Warszawa

W praktyce, tworzenie sklepów internetowych w technologii RWD wymaga wdrożenia responsywnego kodu (dostosowującego wyświetlany obraz do urządzenia). Warto jednak zainwestować w design RWD, gdyż posiadanie responsywnej strony jest ważnym czynnikiem rankingowym wyszukiwarki Google. To oznacza, że sklep internetowy w standardzie RWD zajmuje wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania, co zwiększa widoczność, a przez to ruch na sklepie. Powierzając agencji Afterweb opracowanie strony www sklepu z siedzibą w mieście Warszawa masz gwarancję, że witryna będzie zgodna z ideą Responsive Web Design. Niezależnie od tego, jaki pakiet wybierzesz (Start, Optimum, Premium), stworzenie sklepu internetowego RWD zawsze otrzymasz w cenie.

Prowadzisz sklep stacjonarny w mieście Warszawa lub okolicy? Skorzystaj z korzystnej oferty na projektowanie i tworzenie sklepów internetowych

Profesjonalne sklepy internetowe powstają tam, gdzie na pierwszym miejscu stawia się interes Klienta. W Afterweb realizujemy koncepcje właścicieli sklepów, których celem jest pojawienie się w Google i sprzedawanie przez internet. Skoro prowadzisz działalność w tak dużym mieście, jak Warszawa, z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, że Twoja konkurencja nie śpi. Wyścig o uwagę klienta trwa, dlatego im wcześniej zlecisz stworzenie sklepu internetowego specjalistom, tym lepiej. Zwłaszcza, że dla Klientów z Warszawy mamy wyjątkową ofertę, przystępną cenowo.

Wybierz optymalnie dopasowany Pakiet START i zacznij sprzedawać produkty przez internet!

Pakiet Start, czyli nasza podstawowa opcja dla właścicieli sklepów, obejmuje wszelkie czynności niezbędne do przygotowania, wdrożenia i uruchomienia e-sklepu. Ten pakiet możemy dopasować do Twoich indywidualnych potrzeb.

Cena 3990 zł netto zawiera między innymi:

  • 5 dedykowanych koncepcji graficznych do wyboru,
  • 20 produktów dodanych przez nas ręcznie,
  • Galerię zdjęć produktowych i filmów,
  • Przejrzysty formularz kontaktowy,
  • Mapę Dojazdu (Google Maps),
  • Darmowy Certyfikat SSL,
  • Szkolenie z obsługi panelu CMS,
  • Pełną konfigurację serwera i domeny.

tworzenie sklepów internetowych Warszawa

Wycena usługi ściśle wiąże się z dwoma kwestiami. Pierwszą z nich jest, czy Klient posiada logo, które będzie dla nas punktem odniesienia do zaprojektowania designu strony. Brak logotypu podnosi koszt o 800 zł – na tyle wyceniliśmy opracowanie profesjonalnego logo sklepu przez naszego grafika. Drugi istotny aspekt dotyczy zatowarowania. Gdy Klient dysponuje bazą wszystkich produktów w pliku typu XML, można go dokonać automatycznie. Jeżeli produkty trzeba wgrywać ręcznie, końcowa cena za tworzenie sklepu internetowego będzie wyższa. Dodatkowo płatna jest również każda kolejna wersja językowa strony, podłączenie oraz skonfigurowanie Google Analytics z Search Console, a także ustawienie mierzenia konwersji. Żadna z tych funkcji nie jest jednak niezbędna, aby e-sklep poprawnie działał. W cenie 3990 zł otrzymasz więc profesjonalny sklep internetowy, dopasowany do specyfiki Twojej branży.

Profesjonalne tworzenie sklepów internetowych dla Klientów z Warszawy. Pracujemy na najlepszym silniku CMS

Wybór systemu CMS do zarządzania e-sklepem nie musi być trudny. Od lat przeprowadzamy projektowanie sklepów internetowych, opartych na WordPressie z modułem WooCommerce. Powód? Takie rozwiązanie pozwala nam zapewnić Klientowi dostęp do panelu, którym będzie on mógł samodzielnie zarządzać. Warto podkreślić, że nie ograniczamy usługi wyłącznie do zaprojektowania i stworzenia sklepu online – każdy nasz Klient przechodzi szkolenie, pozwalające mu opanować podstawy CMS-a WordPress. Dzięki temu właściciel strony może samodzielnie poruszać się po panelu sklepu, dodawać nowe produkty czy modyfikować systemy płatności. Zapewniamy godzinne szkolenie w cenie pakietu Start, a także opcję wykupienia dodatkowych godzin szkoleniowych u jednego z naszych najlepszych specjalistów. WooCommerce wdrożony przez nasz zespoł działa niezawodnie i rewelacyjnie sprawdza się w przypadku sklepów do 10000 produktów.

Zwiększ przychody, zlecając profesjonalne zaprojektowanie sklepu www Agencji Afterweb. Każdy będzie chciał u Ciebie kupować!

Warszawa to dobre miejsce do prowadzenia sklepu stacjonarnego, jednak prędzej czy później przychodzi czas, by poszerzyć działalność na inne miasta. Aby to zrobić, należy zlecić stworzenie sklepu internetowego firmie, która pomaga Przedsiębiorcom promować biznes w sieci. Każde zlecenie na stworzenie sklepu internetowego to dla nas wyzwanie, wymagające pełnej mobilizacji. Wiemy, że opracowując stronę www pracujemy na Twój sukces, a każde z wdrażanych rozwiązań będzie miało wpływ na jakość sprzedaży. O tym, czy osoba odwiedzająca e-sklep pozostanie na stronie, decydują przecież zaledwie sekundy. Zaprojektowanie sklepu internetowego, który zatrzyma potencjalnego klienta i przekona go do przejścia całej ścieżki zakupowej, jest więc naszym nadrzędnym celem.

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33