Pozycjonowanie stron Gliwice – zdobądź większa liczbę klientów

pozycjonowanie stron Gliwice

O pozycjonowaniu stron internetowych słyszał już niemal każdy użytkownik sieci. Wciąż jednak zrozumienie tego tajemniczego terminu potrafi przysporzyć kłopotów, zwłaszcza przedsiębiorcom pragnącym szybko i skutecznie wspiąć się na szczyt listy wyników Google dla branżowych zapytań. Okazuje się bowiem, iż obecnie w świecie WWW każdy sektor i nisza rynkowa stają się polem niezamierającej ani na chwilę konkurencji, zaś poszczególne dziedziny bywają tak bardzo nasycone, że by ostatecznie objąć prowadzenie, wyprzedzić musimy setki lub nierzadko tysiące stron. Oczywiście, osiągnięcie topowych pozycji to sztuka złożona z wielu aspektów o znacznym stopniu skomplikowania. Dlatego też batalię o dominację w rezultatach wyszukiwania najlepiej zostawić specjalistom z doświadczeniem. W Afterweb troszczymy się o strony firm z Gliwic i Górnego Śląska od wielu lat, przez co jesteśmy w stanie zagwarantować Ci lokatę przynoszącą realne finansowe korzyści – lokalnie i globalnie.

Sięgnij po wyższy standard marketingu sieciowego poprzez skuteczne pozycjonowanie stron firm z siedzibą w Gliwicach


Rynek 1, 44-100 Gliwice

Skoro czytasz ten artykuł, z pewnością nie jesteś zadowolony z zajmowanej przez Twoje przedsiębiorstwo pozycji w rankingu stron Google. Skuteczność kampanii mającej na celu pozycjonowanie sklepów lub witryn usługowych przychodzi z latami wypełnionymi dostosowywaniem się do wymogów korporacji z Moutain View. Dlatego właśnie w Afterweb od ponad dekady pomagamy dziesiątkom biznesów w zajmowaniu należnego im miejsca na czele listy rezultatów dla wybranych fraz i zapytań.

Nasze osiągnięcia w pozycjonowaniu fraz lokalnych dla miasta Gliwice?

1340

Pozycjonowanych fraz kluczowych

67

Zoptymalizowanych stron

280%

Wzrost wejść na stronę

Dysponujemy know-how, które stawia nas daleko przed innymi agencjami interaktywnymi, a do tego zatrudniamy sztab specjalistów z wielu odcinków sieciowej działalności, na których fachową poradę możesz liczyć przez cały okres współpracy. Od konkurencji odróżnia nas także pasja, którą jest walka o skuteczny marketing w wyszukiwarce i poza nią. Wśród naszych partnerów i klientów możemy pochwalić się wieloma markami z Gliwic i Górnego Śląska a także historiami ich internetowego sukcesu – pozycjonowanie lokalne to nasza specjalność!

Pozycjonowanie stron Gliwice i okolice. Co może zaoferować Ci rynek Gliwic i okolicznych miejscowości? Sprawdź, czy pozycjonowanie stron WWW na Górnym Śląsku opłaci się także Twojej firmie

pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google

  • Zdobądź pierwszą pozycję w wyszukiwarce – badania wirtualnej przestrzeni wykazują, że znaczna większość internautów nie wychodzi z wyszukiwaniem poza pierwszą stronę wyników Google. Jeśli uzmysłowimy sobie dodatkowo, że mieści się na niej zaledwie dziesięć pozycji, możemy wyobrazić sobie, jak wiele trzeba zrobić, by dostać się do tak wąskiego i prestiżowego grona. Na szczęście w Afterweb działając na wielu płaszczyznach jednocześnie wypracowaliśmy działające strategie, z którymi każdy z naszych klientów ostatecznie osiąga prowadzenie przy określonych zapytaniach.

  • Pozostań na szczycie przez długi czas – oczywiście pozycjonowanie stron internetowych firm z Gliwic i okolic ma sens jedynie w długofalowej perspektywie – to wtedy wielomiesięczne kampanie zaczynają przynosić wysoki zwrot z poczynionych inwestycji (ROI). Nasi eksperci od marketingu SEM zadbają więc nie tylko o to, byś dotarł do topowych pozycji w lokalnym wycinku internetu, ale także pozwolą Ci zostać na przynoszącej dochód pozycji przez długi czas. Pozycjonowanie to według nas proces oparty na systematycznych działaniach. Z tego tytułu pracujemy w formule łączącej jednorazowy sukces z akcjami obliczonymi na jego jak najskuteczniejsze podtrzymanie.

pozycjonowanie stron internetowych w Google

 • Pokonaj rywali – ten punkt będzie zrozumiały dla wszystkich, którzy w swoim sektorze mierzą się ze stronami od lat korzystającymi z usług agencji pozycjonującej. Tacy konkurenci zazwyczaj dysponują pokaźnym zapleczem wartościowych linków przychodzących a także doskonałymi i licznymi materiałami z zakresu content marketingu. W Afterweb mamy jednak rozliczne sposoby również na mocno stojących na nogach gigantów. Przede wszystkim przekierujemy ruch z wyszukiwarki wprost na Twoje strony korzystając ze strategii odróżniających Cię od reszty wyników, a ponadto umieścimy witrynę na topowych pozycjach w znacznie częściej konwertujących wyszukiwaniach spod znaku tzw. „długiego ogona”. Wyprzedzenie branżowej czołówki z nami staje się kwestią czasu!

 • Buduj mocną markę – nie zawsze samo osiągnięcie topowych pozycji w Google będzie równoznaczne z zarządzaniem silną marką. Aby Twoja firma stanowiła rozpoznawalny punkt w branżowym krajobrazie, trzeba zaangażować się w wiele dodatkowych działań i kampanii. Zrzeszeni pod naszym szyldem profesjonaliści jednocześnie z wysiłkami na niwie pozycjonowania postarają się o zbudowanie obrazu Twojej firmy z Gliwic w pamięci lokalnych i krajowych klientów. Przekonaj się o tym już dziś i obserwuj jak do Twojego sklepu wracają stali klienci.

 • Zdobądź nowych klientów – W Afterweb doskonale zdajemy sobie sprawę, że to finansowe kwestie pozostają najlepszym dowodem na skuteczność marketingu. Właśnie dlatego w trakcie optymalizacji SEO dokładamy wszelkich starań, aby posiadana przez Ciebie strona zmieniła się w funkcjonujący na najwyższych obrotach aparat sprzedaży. Prowadzimy usługi przysparzające Ci widoczności w najszerszym możliwym zakresie, stąd też pozycjonowanie stron internetowych sklepów i firm usługowych z Gliwic będzie nakierowane przede wszystkim na powiększenie Twojego przychodu.

Podejmij pozycjonowanie strony z Afterweb – Liderem w pozycjonowaniu fraz lokalnych dla miasta Gliwice

Z czego składa się skuteczne pozycjonowanie stron WWW dla firm próbujących podbić Gliwice i Górny Śląsk?

  • Adekwatne słowa kluczowe stanowią podstawę każdego naszego działania. Korzystając z doświadczeń z firmami różnego kalibru działającymi w wielu modelach rynkowych jesteśmy w stanie dobrać frazy i zapytania, które przyniosą Ci największą frekwencję na stronie. Im więcej zaś ludzi wyląduje pod Twoim adresem, tym więcej towarów i usług uda Ci się sprzedać. W dobieraniu słów-kluczy towarzyszą nam jednak również najskuteczniejsze narzędzia programistyczne – także te opracowane przez naszych informatyków. Afterweb to słowa kluczowe, które procentują. Przekonaj się o tym już w pierwszych miesiącach kampanii.

Przykładowe frazy lokalne dla miasta Gliwice:

Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
lakiernik Gliwice 390
pozycjonowanie stron Gliwice 50
gabinet kosmetyczny Gliwice 110
mechanik Gliwice 1000
pozycjonowanie Gliwice 260
wulkanizacja Gliwice 1600
rolety Gliwice 320
  • Skrupulatna optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych czyli SEO wraz z odpowiednim audytem to działania, które doszczętnie przebudują projekt Twojego WWW, tak, by roboty indeksujące i organiczni użytkownicy widzieli korzyści płynące z obcowania z naszym zakątkiem w globalnej pajęczynie. Seowcy poddadzą metamorfozie kod strony, zapewnią jej szybsze ładowanie oraz wyposażą w ważne certyfikaty bezpieczeństwa. Następnie przyjdzie pora na dostosowanie wersji mobilnej szablonu oraz dobrą organizację treści, funkcjonalności i elementów interaktywnych. To jednak wciąż tylko niewielki urywek tego, co będzie w stanie załatwić popularne SEO.

  • Copywriting i zaplecze linków to ogniwa, bez których wyszukiwarka Google nie będzie w stanie podnieść naszej pozycji w rankingu stron. W tym kontekście potrzebujemy marketingu opartego o wartościowe i unikalne treści, które odpowiadają na problemy naszej grupy docelowej. Redaktorzy i copywriterzy z Afterweb opracują dla Ciebie wyjątkową strategię content marketingową i doskonale rozdystrybuują artykuły wśród naszych renomowanych, medialnych partnerów. Do Twojej witryny zaczną prowadzić jakościowe linki a wraz z nimi traffic na stronie zacznie składać się z wejść internautów naprawdę zainteresowanych Twoją ofertą.

wykres analytics - skuteczne pozycjonowanie strony

 • Analityka i raportowanie dla przedsiębiorstw na swoją siedzibę wybierających Gliwice składać się będą z wielu punktów, których interpretacja aktywnie wpływać będzie na podejmowane przez nas na bieżąco działania. Ogrom danych przepuszczany będzie stale przez nasze autorskie narzędzia, dzięki którym przy filiżance doskonałej kawy w przystępny sposób zaprezentujemy Ci aktualne postępy. Jesteśmy otwarci również na kontakt telefoniczny, mailowy oraz oczywiście wideokonferencje. Bez względu na formę konsultacji, zawsze będziesz doskonale poinformowany o ważnych aspektach kampanii i realizowanych akcjach. Sprawdź nas już teraz!

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez ?formularz lub telefonicznie ?+48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33