Możesz poprawić sprzedaż i podbić całą Polskę, nie tylko Sosnowiec! Poznaj usługę, jaką jest tworzenie sklepów internetowych

tworzenie stron www Sosnowiec

Sosnowiec to dobre miejsce na prowadzenie sklepu, ale Internet bije go na głowę. Liczba dziennych zapytań wpisywanych w Google, sięga dwóch miliardów wyszukań! Część z nich dotyczy bezpośrednio Twojej branży, a ich autorami są osoby, gotowe dokonać zakupu. Gdyby do drzwi Twojego stacjonarnego sklepu dziennie zapukało tysiąc potencjalnych klientów, czy byłoby to dla Ciebie satysfakcjonujące? Wyobraź sobie, że online będzie ich dużo więcej. Położony w województwie śląskim Sosnowiec nie otwiera przed Tobą takich możliwości, jak najpopularniejsza wyszukiwarka Google. Czas, aby w niej zawitać i rozgościć się na dobre. Oferujemy tworzenie sklepów internetowych dla Klientów, którzy prowadzą firmy w Sosnowcu. Powierz nam opracowanie nowoczesnej platformy sprzedażowej i osiągaj cele biznesowe, o jakich jeszcze wczoraj Ci się nie śniło!

Posiadanie sklepu internetowego da Ci szansę dotrzeć do klientów spoza miasta Sosnowiec. Działaj na większą skalę!

Sprzedaż internetowa urosła w siłę: tylko w Polsce działa obecnie niemal 40 tysięcy e-sklepów. Konsumenci polubili kupowanie online na tyle, że mając do wyboru odwiedziny w sklepie stacjonarnym lub internetowym, bez wahania wybierają ten drugi. Każda godzina nieobecności w Google sprawia, że tracisz dziesiątki, a może nawet setki potencjalnych klientów! Sam Sosnowiec liczy zaledwie ok. 200 tys. mieszkańców. W zależności od tego, w jakiej dzielnicy mieści się Twój sklep, dziennie odwiedzi go od kilku do kilkuset osób. Online takie statystyki będziesz obserwować nawet co godzinę, prezentując swoją ofertę klientom zamieszkującym Sosnowiec, okolice, a także… całą Polskę.


ul. Braci Mieroszewskich 59 c, 41-219 Sosnowiec

Proponujemy Ci nowoczesną usługę, dedykowaną właścicielom sklepów stacjonarnych z Sosnowca. W jej ramach zyskasz funkcjonalną witrynę, za pośrednictwem której będziesz mógł sprzedawać produkty z wysyłką pod wskazany adres. Tworzenie sklepów internetowych powierzone naszym specjalistom, pozwala zaistnieć w Internecie firmom, które dotychczas działały wyłącznie lokalnie. Współpraca z nami to najlepsza decyzja, jaką może podjąć osoba, prowadząca biznes na terenie miasta Sosnowiec. Tereny Zagłębia Dąbrowskiego są nam świetnie znane – skutecznie wypromowaliśmy już wiele firm, mających tutaj swoje siedziby. Jeżeli chcesz zaistnieć Online, skorzystaj z naszej oferty, a zaprojektujemy i zbudujemy dla Ciebie profesjonalny sklep internetowy od podstaw.

Zautomatyzujemy sprzedaż w Twoim sklepie, tworząc jego e-wersję. W ten sposób pokażesz się użytkownikom Internetu

Zarządzanie sklepem to bardzo odpowiedzialne zadanie, wymagające uwagi, czasu i nierzadko dużych nakładów finansowych. Pozwól sobie odpocząć i skorzystaj z możliwości Internetu! Otwierając sklep online, wkroczysz na nowy poziom prowadzenia biznesu. Będą Cię mogli odwiedzać już nie tylko okoliczni mieszkańcy z Sosnowca, ale także potencjalni klienci z dowolnych regionów kraju.

W Afterweb specjalizujemy się we wdrażaniu sprawdzonych rozwiązań, opartych na najlepszych CMS-ach: WordPress z WooCommerce, PrestaShop i Magento. Przeprowadzamy tworzenie sklepów internetowych według strategii naszego autorstwa. Podejmując z nami współpracę zyskasz atrakcyjny e-sklep, gotowy do generowania zysków. Przychodzimy do Ciebie z korzystnym rozwiązaniem, dzięki któremu dasz swoim klientom możliwość zamawiania produktów online. Gdy pojawisz się w Internecie, Twoją markę pozna wiele osób – zarówno tych, którym Sosnowiec jest bliski, jak też takich, którzy w Sosnowcu nigdy nie byli.

projektowanie sklepów internetowych Sosnowiec

Przeprowadzamy tworzenie sklepów internetowych dla Klientów z Sosnowca i okolic. Pracujemy według zasad RWD

Żeby sklep internetowy sprzedawał, musi zostać wykonany adekwatnie do potrzeb klientów. Badania pokazują, że większość użytkowników kupujących przez Internet, korzysta z urządzeń przenośnych. Telefony, tablety i laptopy to świetny sprzęt, przy pomocy którego można zrobić zakupy online. Udaje się to jednak wyłącznie na stronach, zaprojektowanych w technologii RWD. W Agencji Afterweb pracujemy zgodnie z zasadami Responsive Web Design. Projektowane przez nas sklepy internetowe automatycznie dostosowują swój wygląd do ekranów o różnej rozdzielczości. Zawartość płynnie wczytuje się na komputerach stacjonarnych, a także smartfonach i innych urządzeniach, używanych przez konsumentów. Jeśli chodzi o tworzenie sklepów internetowych Sosnowiec to specyficzny obszar, wymagający zdecydowanych działań. Dbałość o responsywność jest więc absolutną koniecznością. W przeciwnym wypadku, walkę o klienta wygra branżowa konkurencja z okolicy, a do tego nie możemy dopuścić. Przekonaj się, jak wiele da Ci prowadzenie sklepu internetowego. Jeśli teraz zlecisz nam jego wykonanie, już za parę tygodni zaczniesz obserwować pierwsze przychody.

 tworzenie sklepu internetowego Sosnowiec

Budujemy e-sklepy na najlepszych oprogramowaniach: WordPress z WooCommerce, Magento i PrestaShop

Tworzenie sklepów internetowych oferujemy w trzech wariantach, każdorazowo dobierając strategię do potrzeb konkretnego biznesu. Najczęściej stosowanym przez nas oprogramowaniem jest funkcjonalny WordPress z WooCommerce. Ten CMS wdrażamy dla małych i średnich e-sklepów. Większe projekty opieramy na silnikach PrestaShop albo Magento, które są równie przyjazne, a przy tym bardziej wydajne. Wszyscy nasi Klienci mają zagwarantowane kompleksowe szkolenie z obsługi panelu CMS. Jest ono stałym elementem usługi projektowania sklepów internetowych. Nauczymy Cię, jak poruszać się po interfejsie oraz zarządzać treścią, widoczną dla Twoich klientów. Po przejściu szkolenia będziesz w stanie samodzielnie edytować produkty, sprawdzać stan magazynowy, dodawać i usuwać podstrony, sporządzać raporty. Nie przejmuj się – nie wypuścimy Cię bez niezbędnych informacji na temat zarządzania sklepem, który dla Ciebie wykonamy.

Mamy uczciwy cennik tworzenia sklepów internetowych dla Klientów z miasta Sosnowiec. Z Afterweb wyjdziesz na plus!

Branża e-commerce, czyli świat sklepów internetowych, otwiera przed przedsiębiorcami szerokie perspektywy. Wśród odczuwalnych korzyści wynikających z wkroczenia do Internetu, znalazły się głównie te, związane z finansami:

  • wzrost zysków – szeroki zasięg, znacznie wykraczający poza Sosnowiec, przyniesie Ci wielu nowych klientów. Będą oni mogli dokonywać zakupu o dowolnej porze dnia i nocy, przez cały tydzień. Zakupy online są bardzo wygodne: użytkownicy zyskają dostęp do Twoich produktów wraz z cenami. Przegląd dobrze skomponowanej oferty w większości sytuacji kończy się pomyślnym zakończeniem procedury sprzedażowej.

  • redukcja kosztów – tworzenie sklepów internetowych jest opłacalną inwestycją. To jednorazowy większy wydatek, otwierający przed przedsiębiorcą ogrom możliwości. Sprzedaż internetowa nie wymaga zatrudniania kasjerów, znikają też koszty związane z wynajmem lokalu czy powierzchni magazynowej w atrakcyjnej lokalizacji. Jeśli Twój e-sklep zostanie zaprojektowany oraz wypromowany przez specjalistów, szybko zacznie na siebie zarabiać.

tworzenie sklepów internetowych Sosnowiec

Przedsiębiorcom z miasta Sosnowiec oferujemy tworzenie sklepów internetowych w korzystnych cenach, które zaczynają się już od 3990 zł za kompleksowy pakiet Start. Ponadto realizujemy większe i bardziej zaawansowane projekty w pakietach Optimum oraz Premium. Szczegółową wycenę usługi możesz uzyskać, kontaktując się z nami przez formularz. Nie zapomnij napisać w nim kilku słów o swoich potrzebach – to pozwoli nam rzetelnie opracować wstępną koncepcję i zaproponować konkretny plan działania.

Wypróbuj handel internetowy, a już nigdy z niego nie zrezygnujesz! Swój e-sklep możesz promować na Sosnowiec lub całą Polskę

Mamy duże doświadczenie w projektowaniu sklepów internetowych, a tworzone przez nas platformy sprzedażowe cechują się wysoką funkcjonalnością i prostotą nawigacji. Są przy tym nowoczesne i atrakcyjne wizualnie oraz, co ważne, świetnie zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarki Google. Tworzenie sklepów internetowych to nie wszystko, co możemy zaproponować Klientom z miasta Sosnowiec. Wśród usług, świadczonych przez specjalistów z Afterweb znajdziesz również pozycjonowanie lokalne (np. na Sosnowiec lub woj. śląskie) i ogólnopolskie. Projektujemy, budujemy i promujemy e-sklepy w najpopularniejszej wyszukiwarce, zapewniając im dużą popularność w sieci. Wypełnij formularz, a niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy, żeby porozmawiać o możliwych drogach współpracy.

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33