Tworzymy sklepy internetowe, sprzedające produkty w skali ogólnopolskiej.
Z nami podbijesz nie tylko Katowice, ale cały kraj!

tworzenie stron www Katowice

Myślisz o stworzeniu niepowtarzalnego sklepu internetowego dla swojego biznesu? Przed Tobą bardzo ważna decyzja, od której będzie zależało powodzenie inwestycji: wybór agencji interaktywnej. Żeby skutecznie realizować sprzedaż online, musisz stać się posiadaczem profesjonalnego e-sklepu. Będzie on miejscem odwiedzanym przez dziesiątki, nawet setki potencjalnych klientów dziennie. To, w jaki sposób zostanie ono stworzone, wpłynie na wysokość Twoich przychodów. Jeśli jesteś związany z miastem Katowice, projektowanie sklepów internetowych zleć specjalistom, którzy świetnie znają ten region. Właśnie ich znalazłeś – dowiedz się więcej o naszej ofercie dla firm z województwa śląskiego!

Twój sklep z miasta Katowice powinien na stałe zagościć w internecie. Poznaj naszą ofertę na tworzenie sklepów internetowych

Zaczniemy od Katowic, a potem uderzymy w resztę kraju. Twoją ofertę poznają wszyscy! Żeby do tego doszło, potrzebna będzie rzetelna strategia działania. Na początek wykonamy analizę rynku lokalnego i sprawdzimy, jak pracuje Twoja branżowa konkurencja. Ta wiedza pozwala nam przeprowadzać projektowanie sklepów internetowych, nastawionych na sprzedaż na wysokim poziomie. Jeśli chodzi o Katowice, wielokrotnie realizowaliśmy projekty e-sklepów dla firm z tego regionu. Co prawda zarówno stolica woj. śląskiego, jak też sąsiadujące z nią miejscowości (w tym: Sosnowiec, Tychy, Mysłowice, Ruda Śląska), stanowią znakomity rynek, w którym odnajdą się Przedsiębiorcy z różnych branż. Jednak nie można rezygnować z możliwości pojawienia się w sieci. Obecność online, przy jednoczesnym prowadzeniu sklepu stacjonarnego w mieście Katowice, niesie ze sobą same plusy.


Chorzowska 50, 40-101 Katowice

Tworzenie sklepów internetowych jest usługą, w ramach której każdy biznes może zostać osadzony w przestrzeni online. Dla Twojej firmy również znajdzie się miejsce w internecie! Przygotujemy kompleksowy projekt na opracowanie strony nowoczesnego sklepu o znakomitym potencjale sprzedażowym. Dla właścicieli biznesów zlokalizowanych na terenie Katowic, mamy rozbudowaną ofertę w bezkonkurencyjnej cenie. Wykonamy i uruchomimy e-sklep, który da Ci realną szansę na rozwój firmy. Gdy tylko Twój nowy sklep internetowy zacznie działać, będą go mogli odwiedzać potencjalni klienci z całej Polski. Dzięki opcji zamówienia produktów z dostawą do domu, bez znaczenia pozostanie fakt, że miejscem stacjonarnej siedziby firmy są Katowice. Od tego momentu z prezentowanym asortymentem zaczną zapoznawać się internauci z różnych zakątków kraju. Jak łatwo się domyślić, większy zasięg szybko przełoży się na wzrost przychodów.

Projektowanie sklepów internetowych to nasza odpowiedź na wzrost popularności sprzedaży online. Co możemy Ci zaoferować?

Jako właściciel tradycyjnego sklepu w Katowicach, na pewno z niepokojem obserwujesz spadek zainteresowania klientów. Większość z nich rezygnuje z osobistych odwiedzin w sklepie, na rzecz możliwości dokonania zakupu online. Nie da się ukryć, że jest to znacznie wygodniejsze i szybsze, a z perspektywy dzisiejszych czasów również bezpieczniejsze. Projektowanie oraz tworzenie sklepów internetowych oferujemy wszystkim, którzy chcą rozwijać swój biznes z uwzględnieniem współczesnych realiów. Nie trać klientów, którzy wolą kupować przez internet! Oferta przygotowana przez specjalistów z naszej Agencji pozwoli Ci wzmocnić swoją pozycję na rynku, poprzez sprzedaż produktów za pośrednictwem sieci.

Współpraca z Afterweb oznacza dla Ciebie szereg korzyści, które zaczną być odczuwalne niedługo po wdrożeniu sklepu internetowego. Zajmujemy się tworzeniem funkcjonalnych e-sklepów, które są przyjazne wyszukiwarce Google i samym internautom. Nie mamy w zwyczaju chadzać na skróty, ani działać szablonowo. Dlatego przygotuj się na indywidualne traktowanie! Jeśli główną siedzibą Twojego sklepu stacjonarnego są Katowice, jego wirtualna wersja będzie zawierała taką informację. Możemy pozwolić klientom na osobisty odbiór zamówionych produktów – co będzie ciekawą opcją dla okolicznych mieszkańców. Wiedz, że posiadanie sklepu internetowego to nie powód, by rezygnować ze sprzedaży stacjonarnej. Oba modele handlu doskonale się ze sobą łączą.

projektowanie sklepów internetowych Katowice

Wybierz optymalny pakiet na tworzenie sklepów internetowych w technologii RWD. Rynek e-commerce czeka na Ciebie!

Dynamiczny wzrost liczby sklepów internetowych w Polsce stanowi dowód na to, że inwestycja w e-handel się opłaca. Czas, abyś i Ty się o tym przekonał, wychodząc z ofertą poza Katowice i ich bliską okolicę. W ramach jednego z trzech pakietów: START, OPTIMUM, PREMIUM oraz wybranych pozycji z długiej listy usług dodatkowych, otrzymasz dokładnie taki sklep internetowy, jakiego potrzebujesz. Zajmiemy się wszelkimi kwestiami, od tych ściśle technicznych, aż po te związane z designem i estetyką strony. Klientom z miasta Katowice proponujemy projektowanie sklepów internetowych w technologii Responsive Web Design.

Nasze realizacje automatycznie dopasowują się do ekranów o różnej rozdzielczości. Jeżeli Twój klient zechce dokonać zakupu przez telefon, responsywny sklep internetowy mu na to pozwoli. Podobnie, gdy z ofertą będą zapoznawać się użytkownicy tabletów, laptopów oraz komputerów stacjonarnych. W każdym przypadku strona sklepu płynnie się wczyta, a ścieżka zakupowa będzie przejrzysta i intuicyjna. Tworzenie sklepów internetowych zgodnie ze sztuką RWD uważamy za swoją specjalność. W Agencji Afterweb powstają responsywne i w pełni zoptymalizowane e-sklepy, w których przyjemnie robi się zakupy.

 tworzenie sklepu internetowego Katowice

Otrzymasz od nas bezpłatne szkolenie z obsługi najlepszego CMS-a dla Twojego sklepu. Wszystkiego Cię nauczymy!

Zlecenie stworzenia sklepu internetowego jest dopiero początkiem drogi w branży e-commerce. Kiedy sklep zostanie wykonany, pomyślnie przejdzie testy i uruchomienie, ktoś będzie musiał nim zarządzać. Dlatego rozszerzyliśmy ofertę, uzupełniając każdy dostępny u nas pakiet o darmowe szkolenie z obsługi panelu CMS. Projektowanie sklepów internetowych opieramy na silniku WordPress z wtyczką WooCommerce, co daje niemal niezawodne połączenie. W przypadku średnich sklepów pracujemy na PrestaShop, a dużych – na Magento. Nawet, jeśli nie jesteś 'osobą techniczną’, po udziale w naszym szkoleniu będziesz potrafił samodzielnie zarządzać treścią, widoczną na stronie sklepu. Pokażemy Ci, jak edytować menu, wprowadzać nowe produkty do asortymentu, dodawać opisy produktowe i zdjęcia, słowem: jak dostosowywać sklep do aktualnych potrzeb. Umiejętność zarządzania panelem administratora w CMS-ie jest konieczna, aby mądrze prowadzić sklep internetowy. Nie ufaj agencjom, które oferują tworzenie sklepów internetowych, a pomijają szkolenie z obsługi platformy sprzedażowej. Postaw na kompleksową usługę, korzystną pod każdym względem.

tworzenie sklepów internetowych Katowice

Zbudujemy dla Ciebie sklep internetowy, dzięki któremu rozszerzysz sprzedaż poza Katowice. Co obejmuje nasz cennik?

Właściciele sklepów z siedzibą w mieście Katowice mają do dyspozycji aż trzy, przystępne cenowo pakiety na tworzenie sklepów internetowych. Zarówno opcja Start, Optimum i Premium uwzględniają w cenie koszt przygotowania responsywnego e-sklepu, czas potrzebny na realizację zlecenia, CMS WordPress, darmowy Certyfikat SSL, gwarancję i wsparcie techniczne. Ponadto projektowanie sklepów internetowych obejmuje specjalistyczną pomoc w wyborze hostingu, domeny i serwera oraz pełne skonfigurowanie serwisu. Pakiety różnią się od siebie poziomem zaawansowania prac, w tym m.in. ilością koncepcji graficznych do wyboru, a także ilością podstron. Oferta jest na tyle zróżnicowana, aby odpowiadała indywidualnym potrzebom biznesów ze wszystkich branż.

Prowadzisz sklep w stolicy województwa śląskiego? Mamy dobrą wiadomość! Jeśli chodzi o tworzenie sklepów internetowych Katowice to region, w którym perfekcyjnie się odnajdujemy. Znamy tutejszych konsumentów i potrafimy trafnie ocenić, jakie strony są przez nich chętnie odwiedzane. Stworzymy dla Ciebie sklep online od podstaw, a koszt włożony w jego powstanie zwróci się z nawiązką już w pierwszych tygodniach od uruchomienia! Wypełnij formularz kontaktowy, a przygotujemy indywidualną, niezobowiązującą wycenę i skontaktujemy się z Tobą w celu jej omówienia. Im szybciej zdecydujesz się zlecić stworzenie sklepu internetowego, tym szybciej będzie on gotowy do obsłużenia Twoich pierwszych klientów online.

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33