Chcesz sprawdzić czy pozycjonowanie jest skuteczne? Monitoruj pozycję Twojej strony w Google!

Każdy kto robi biznes w sieci wie jak istotne jest osiąganie wysokich pozycji w wyszukiwarce na frazy kluczowe. Ruch z Google na stronie zakończony sprzedażą to gwarancja powodzenia w każdej branży. Niestety droga na szczyt wyszukiwarki jest bardzo skomplikowana, a ręczne monitorowanie wyników fraz jest uciążliwe. Dodatkowo osiągając pozycję nie mamy pewności, że ich nie stracimy. Ranking Google jest bardzo dynamiczny, dlatego tak kluczowe jest automatyczne monitorowanie pozycji fraz kluczowych. Tylko monitorując pozycję fraz min. raz dziennie na bieżąco widzimy wzrosty, ale możemy też szybko zareagować na spadki.

Serwis internetowy bez odwiedzin z wyszukiwarki jest praktycznie nieopłacalny. O sukcesie strony w Internecie decyduje ilość użytkowników każdego dnia. Jak pokazują badania większość odwiedzin na stronie pochodzi właśnie z wyszukiwarki, co więcej internauci w większości przeglądają tylko serwisy będące na pierwszej stronie wyszukiwania Google. Dlatego tak istotne jest znalezienie się jak najwyżej w indeksie Google pod wybranymi frazami. Sposobów na monitorowanie osiąganych pozycji jest wiele, jednak najlepsze i najefektywniejsze są te zautomatyzowane. Stały monitoring pozycji jest niezbędny w procesie kontrolowania wyników pozycjonowania strony.

Obserwuj jak pozycje Twojej strony rosną, to nic trudnego

Pozycjonując stronę internetową powinniśmy codziennie monitorować jej pozycje w Google pod wybrane frazy. Tylko wtedy mamy pewność szybkiego reagowania na zmiany w rankingu. Szybka reakcja na spadek pozycji jest niezmiernie istotna. Dlatego jeśli nie mamy głowy do ślęczenia nad wykresami oddajmy swoją stronę w ręce specjalistów od pozycjonowania. Doraźne zaglądanie do statystyk nie przyniesie wymarzonych efektów, tutaj liczy się systematyczność. Pamiętajmy, że kompleksowe pozycjonowanie nie obejmuje kilku fraz, a zazwyczaj kilkadziesiąt lub nawet kilkaset. Dlatego ręczne kontrolowanie pozycji jest bardzo trudną i ciężką pracą. W Afterweb monitorujemy pozycje z użyciem systemów analitycznych, które laikom mogą przysporzyć wielu trudności z instalacją i obsługą. Należy bezwzględnie podkreślić, że wahania w pozycjach dla stabilnych i silnych witryn są znikome. Niestety dla słabszych stron zmiany pozycji mogą być drastyczne. Bez stałego sprawdzania wyników nie da się skutecznie planować i na bieżąco dostosowywać strategię SEO.

Automatyczne monitorowanie pozycji – poznaj zalety!

Systemy do monitorowania pozycji to narzędzia, które pozwalają na bieżąco np. raz na dzień obserwować wzrosty i spadki w rankingu Google pod frazami kluczowymi. Dla osoby pozycjonującej stronę są to cenne informacje, które umożliwiają szybką reakcję na niepokojące sygnały jak chociażby większe tąpnięcia w pozycjach strony. Błyskawiczne działania diagnostyczno-naprawcze podejmowanie przez doświadczonych specjalistów pozwalają uchronić witrynę nawet przed dotkliwym filtrem nakładanym przez Google. Nie zapominajmy, że na pozycje ma wpływ wiele istotnych kwestii dlatego dynamiczne reagowanie na spadki to klucz do sukcesu.

Pozwól naszym systemom monitorować pozycje Twoje strony pod wybrane przez Ciebie frazy, a sam zajmij się czymś przyjemniejszym!

Liczba systemów do monitorowania pozycji potrafi przyprawić o prawdziwy zawrót głowy. Każde narzędzie posiada jednak pewne odmienne funkcje. Dlatego dokonując wyboru nie należy kierować się ceną, a możliwościami jakie niosą. Nasi specjaliści wiedzą jakie rozwiązania są dla Twojej strony najkorzystniejsze. Podejmij z nami współpracę by przekonać się, że ręczne monitorowanie i kontrolowanie pozycji jest już przeszłością.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33