Warning: Attempt to read property "post_content" on null in /home/users/glowne/public_html/dev.afterweb.pl/wp-content/themes/aftertheme/inc/shortcodes.php on line 473

Opracujemy dla Ciebie sklep internetowy, który będzie funkcjonalny, nowoczesny i gotowy sprzedawać dziesiątki produktów na godzinę. Posiadanie takiej platformy da Ci możliwość stałego pozyskiwania nowych klientów oraz budowania silnej pozycji rynkowej. Dzięki pojawieniu się w Internecie, zaczniesz docierać z ofertą do szerokiego grona odbiorców. Atrakcyjne ceny zachęcą ich do zakupu, a sprawna obsługa sprawi, że chętnie wrócą i kupią u Ciebie ponownie. Brzmi interesująco? To nie puste obietnice, lecz propozycja współpracy, w ramach której zaczniesz zarabiać poważne pieniądze. Oferujemy tworzenie sklepów internetowych, a nasze realizacje podbijają branżę e-commerce. Zobacz cennik, poznaj szczegóły i pozwól nam działać w Twoim interesie!

tworzenie sklepów internetowych Cennik

Sklep internetowy na abonament czy dedykowany? Podejmij słuszną decyzję i zainwestuj we własny sukces

Istnieją dwie drogi, dające możliwość posiadania własnego biznesu internetowego. Pierwsza z nich dotyczy prowadzenia sklepu w abonamencie. To rozwiązanie, które ma pewne plusy, jednak na dłuższą metę okazuje się uciążliwe, a nawet ryzykowne. Klient musi płacić cykliczny abonament o ustalonej wysokości i pozostaje zależny od dostawcy oprogramowania. Choć cena rzędu kilkudziesięciu złotych miesięcznie może wydawać się atrakcyjna, w rzeczywistości ten rodzaj rozliczenia nie jest korzystny. Decydując się na zlecenie wdrożenia sklepu internetowego, nie można kierować się wyłącznie ceną – system abonamentowy pozwala zaoszczędzić nieco gotówki tylko pozornie. Po czasie, gdy zechcesz prowadzić sprzedaż na swoich warunkach, wdrożyć zmiany związane z wyglądem platformy czy po prostu rozwijać swój sklep, będziesz musiał ponieść spory wydatek.

Drugie rozwiązanie wiąże się z podjęciem współpracy z agencją interaktywną, przeprowadzającą tworzenie sklepów internetowych na indywidualne zamówienie. Taki sklep zostaje zaprojektowany oraz zbudowany od podstaw i uwzględnia wymagania Klienta. Wykonanie dedykowanego e-sklepu odbywa się według strategii, opracowanej dla potrzeb danego zlecenia. Jest to inwestycja, która owocuje uruchomieniem profesjonalnego sklepu, służącego do sprzedaży online. Co ciekawe, cena usługi nie jest tak wysoka, jak mogłoby się wydawać. W tym przypadku Klient ponosi jednorazowy wydatek rzędu kilku tysięcy złotych i staje się pełnoprawnym właścicielem sklepu, stworzonego specjalnie dla niego.

projektowanie sklepów internetowych Cennik

Ile kosztuje stworzenie sklepu internetowego, który przynosi zysk? Prezentujemy cennik i pakiety Afterweb

Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem sklepów internetowych najwyższej jakości. Są to strony responsywne, nowoczesne, dostosowane do potrzeb wymagających e-konsumentów. Cennik, jaki opracowaliśmy dla osób zainteresowanych współpracą, skupia się na trzech pakietach: Start, Optimum oraz Premium.

Cennik tworzenia sklepów internetowych

Poszczególny zakres prac, jakie przeprowadzamy dla naszych Klientów, udostępniamy wraz z indywidualną wyceną. Ta jest konieczna – jeśli zechcesz skorzystać z usług dodatkowych (np. zlecić nam przygotowanie unikalnego logotypu firmy), cena usługi wzrośnie. Podany cennik nie uwzględnia „prac ekstra płatnych”, gdyż w większości nie są one obligatoryjne. Na życzenie Klienta możemy przygotować różne wersje językowe sklepu, wdrożyć moduł Newsletter czy napisać teksty optymalizacyjne pod konkretne frazy kluczowe. Ceny tych usług różnią się w zależności od wielu czynników, w tym branży.

Projektowanie i tworzenie sklepów internetowych realizujemy kompleksowo, z naciskiem na zaspokojenie wszelkich potrzeb Klienta. Jak łatwo się domyślić, nasz cennik pozostaje elastyczny. Możesz zdecydować się na Pakiet Start, Optimum lub Premium oraz szereg usług dodatkowych i pozytywnie się zdziwić po otrzymaniu wyceny. Udzielamy dużych rabatów, systematycznie uruchamiamy też nowe promocje. Dzięki temu ostateczna cena stworzenia sklepu internetowego w Afterweb jest bardzo konkurencyjna.

tworzenie sklepu internetowego Cennik

Rozpocznij sprzedaż online za pośrednictwem sklepu internetowego. Sprawdź, co obejmują podane ceny i wybierz pakiet

Usługa, jaką jest projektowanie sklepów internetowych, wiąże się z przeprowadzeniem wielu działań i zaangażowaniem od kilku do kilkunastu specjalistów. Branże różnią się od siebie, a każde zlecenie wymaga od nas rzetelnej analizy rynku oraz stworzenia skutecznej strategii. Żeby dedykowany sklep internetowy przyciągał do siebie klientów i skłaniał ich do zakupu, musi zostać wykonany profesjonalnie.

Cennik, który udostępniamy online, obejmuje m.in.: koszt opracowania sklepu internetowego, pięć (lub więcej) koncepcji graficznych do wyboru, optymalnie dopasowany CMS WordPress z WooCommerce, PrestaShop lub Magento, wdrożenie responsywnego kodu, ręczne dodanie produktów, wykonanie formularza kontaktowego, konfigurację domeny i serwera, wgranie Certyfikatu SSL. Powierzając nam stworzenie sklepu internetowego, gratis otrzymasz godzinne szkolenie z obsługi panelu administratora. Na każdy wykonany e-sklep udzielamy gwarancji, a także zapewniamy wsparcie techniczne. Możesz sam zdecydować, według którego pakietu mamy działać. Chętnie też doradzimy Ci najlepszy wybór – w takim wariancie cenowym, jaki będzie Cię satysfakcjonował.

Napisz do nas już teraz i zamów indywidualną wycenę na stworzenie sklepu internetowego dla Ciebie!

Popularność zakupów online rośnie, a rynek e-commerce każdą firmę przyjmie z otwartymi ramionami. W przestrzeni internetowej jest miejsce również dla Ciebie. Skorzystaj z możliwości zamówienia bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny – wypełnij formularz, a my oddzwonimy z propozycją na stworzenie sklepu internetowego, jakiego potrzebujesz. Konkurencyjne ceny usług i nieszablonowe podejście do Klienta sprawia, że współpraca z Afterweb zawsze układa się doskonale! Jeśli nasz cennik Ci odpowiada i chcesz wiedzieć więcej, zamów rozmowę ze specjalistą, który omówi z Tobą szczegóły.

Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, w tym informacje umieszczone w części „Cennik”, nie stanowią zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 556 Kodeksu cywilnego. Opis usługi następuje wyłącznie w umowie.

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33