Projektowanie i tworzenie stron internetowych lokalnych firm. Witryna od Afterweb przekona konsumentów z Lublina do Ciebie

tworzenie stron www Lublin

Dziś trudno znaleźć poważne, cenione przedsiębiorstwo, które byłoby totalnie nieobecne w sieci. Aktualnie strony internetowe i inne, poświęcone markom serwisy www pełnią niezwykle odpowiedzialne biznesowo funkcje. Nie tylko budują rozpoznawalność czy pomagają stworzyć całe społeczności wokół firmy, ale przede wszystkim napędzają sprzedaż. Dlatego umiejętne projektowanie stron internetowych odgrywa tak ważną rolę. Konsumenci decydując o tym, gdzie i u kogo w Lublinie wydadzą swoje ciężko zarobione pieniądze, uwzględniają wiele czynników. Zimna kalkulacja ekonomiczna to tylko jeden z nich. Liczy się również zaufanie, autentyczne przekonanie o wysokiej jakości czy cała gama skojarzeń, jakie pojawiają się przy pierwszym i kolejnym kontakcie z daną firmą. Tworzenie stron internetowych pod kątem sprzedażowym to nie przelewki. Nasi specjaliści sprostają temu zadaniu.

Jako agencja SEO z dużym doświadczeniem dysponujemy zespołem kompetentnych fachowców. Dla przedsiębiorców związanych z Lublinem przygotowaliśmy specjalną, kompleksową ofertę na tworzenie stron www. Kluczowa sprawa: stawiamy na autorskie, budowane od zera projekty. Posiadanie niepowtarzalnej, charakterystycznej wizytówki w sieci pozwala prowadzić biznes znacznie efektywniej, niż gdyby ograniczać się do zwykłych szablonów. Owszem, ogólnodostępne wzory czy darmowe kreatory mają całkiem niezłe możliwości. Aczkolwiek tylko projektowanie stron internetowych od podstaw ma sens w aktualnej sytuacji. Klienci muszą Cię dobrze zapamiętać, a przy witrynie bliźniaczo podobnej do dziesiątek innych będzie to mocno utrudnione. Zespół Afterweb ma wiedzę, narzędzia oraz doświadczenie niezbędne do tego, by nadać Twojej nowej, firmowej stronie internetowej unikalny sznyt.

Na tak konkurencyjnym rynku jak Lublin projektowanie stron www przez profesjonalistów zapewni Ci realną przewagę


1 Maja 13/2, 20-410 Lublin

Decydując się na współpracę z naszą agencją masz gwarancję wysokiego poziomu realizacji. Nawet na projekty w ramach podstawowego pakietu poświęcamy sporo pracy. Być może tworzenie stron internetowych w ten sposób zabiera więcej czasu, ale końcowe efekty z nawiązką wynagrodzą Ci oczekiwanie. Zawsze wywiązujemy się z założonych terminów realizacji, zostawiając sobie bufor niezbędny na wypadek nieprzewidzianych problemów. Dlatego nie zdziw się, jeśli projektowanie strony www i jej kodowanie, które miały zająć do miesiąca, zakończą się wcześniej. W podstawowym wariancie oferujemy wykonanie m.in. strony głównej i 5 podstron, formularza kontaktowego, mapy dojazdu do Twojej siedziby w Lublinie czy przejrzystego cennika. Użytkownik, który znajdzie się na stworzonej przez nas witrynie internetowej, będzie miał podane wszelkie informacje jak na tacy.

W kwestiach wizualnych oraz estetycznych Afterweb demonstruje identyczną troskę o jakość, co w przypadku spraw technicznych czy user experience. Już w pierwszym pakiecie ofertowym na tworzenie stron www dajemy wybór pomiędzy 5 koncepcjami graficznymi, przygotowywanymi specjalnie pod konkretną markę. Tutaj będziemy bazować na elementach identyfikacji wizualnej, które stanowią znak firmowy Twojego przedsiębiorstwa z Lublina. A jeżeli nie masz doprecyzowanych wymagań albo od dawna nosisz się z zamiarem liftingu, chętnie zrobimy mniej lub bardziej daleko idących zmian. Projektowanie stron internetowych według nowego layoutu oraz świeżych założeń kreatywnych zawsze stanowi ogromną przyjemność. Wykonanie projektu graficznego na zamówienie, zgodnie z Twoimi wytycznymi, będzie wspaniałym doświadczeniem. Pamiętaj, że w tworzeniu stron www Twoje sugestie mają ogromną wagę. Połączenie naszego doświadczenia oraz marketingowej wiedzy z Twoim rozeznaniem w branży, znajomością oczekiwań konsumentów grupy docelowej, zaowocuje fantastycznymi rezultatami. Znajdziesz je zarówno w danych na temat ruchu sieciowego, jak również kolejnych bilansach miesięcznych.

 tworzenie stron internetowych Lublin

Nowa strona będzie w pełni dostosowana do urządzeń mobilnych. Zagadnienia RWD w tworzeniu stron nie mają przed nami tajemnic

Responsive Web Design w stosunkowo krótkim czasie stał się standardem, którego zasady stały się wręcz obowiązkowo. Skoro użytkownicy częściej przeglądają internet na ekranach smartfonów czy tabletów, trzeba dostosować budowę witryny do ich przyzwyczajeń. Poza tym wskazówki jakościowe Google niejako wymuszają projektowanie stron www pod urządzenia mobilne. Płynne dostosowywanie układu poszczególnych elementów do wielkości ekranu czy okna przeglądarki pozwala dotrzeć z ofertą do znacznie większej liczby odbiorców. Poprawnie zaimplementowana responsywność gwarantuje, że żaden potencjalny klient w Lublinie nie ucieknie Ci z tak błahego powodu, jak mało przejrzysta strona internetowa firmy. A to tylko jedna z wielu korzyści, jakie wynoszą tworzenie witryn www w ramach RWD ponad przygotowywanie odrębnej wersji serwisu dla urządzeń mobilnych. Kwestie związane z indeksowaniem podstron przez wyszukiwarkę, a tym samym pozycjonowaniem to jedna rzecz. Druga, co najmniej równie ważna, dotyczy efektywnego zarządzania zawartością.

Projektowanie stron internetowych w kilku wariantach i późniejsze utrzymywanie równolegle funkcjonujących adresów wymagałoby zdecydowanie zbyt dużo wysiłku. Prowadząc firmę w takim miejscu jak Lublin, z pewnością masz sporo pilniejszych zajęć, niż robienie po kilka razy tego samego przy aktualizowaniu zawartości firmowych witryn. W ten sposób oszczędzasz pieniądze, czas i inne, bezcenne zasoby. Tworzenie stron www według reguł RWD wymaga specyficznych umiejętności, a także rzetelnego testowania na rozmaitych konfiguracjach. Afterweb ma wszystko, co potrzebne, by upewnić się że responsywna strona internetowa zachowuje się dokładnie tak, jak powinna. Pamiętaj o okresie udzielanej przez nas gwarancji i bezpłatnego wsparcia technicznego. Jeśli w ciągu pół roku po oddaniu i zaakceptowaniu projektu pojawią się jakiekolwiek problemy z działaniem firmowego serwisu www, natychmiast kontaktuj się z nami. A co po upływie tych 6 miesięcy? Ewentualne usterki po aktualizacji jakiegoś zewnętrznego modułu najszybciej wychwyci ten, kto zaprojektował daną stronę internetową. Zwracaj się do nas, wycena wszelkich zmian i poprawek programistycznych będzie adekwatna do skali oraz źródła kłopotów.

Afterweb udowadnia, że kompleksowe tworzenie stron www nie musi być drogie. Dla firmy w Lublinie to opłacalna inwestycja

A skoro już o cenach mowa, warto poruszyć temat wszystkich kosztów. Jak łatwo się domyślić, projektowanie stron internetowych od samego początku oznacza znacznie bardziej rozbudowany zakres obowiązków, niż przy korzystaniu z gotowych, darmowych szablonów. Cennik naszej agencji zaczyna się od poziomu 1990 złotych – nie jest to najmniejsza kwota w lubelskiej branży IT. Jednak za każdym razem należy dokładnie sprawdzić, co się otrzymuje za dane pieniądze. Afterweb zapewnia Ci tworzenie stron internetowych na najwyższym poziomie, konsultacje z fachowcami na każdym etapie, a także pełnię praw autorskich do gotowego projektu. Wszystkie składowe – domena, logo i inne elementy projektu graficznego czy stworzone przez nas treści – stają się Twoją własnością. Tymczasem w Lublinie wciąż można się natknąć na propozycje, gdzie projektowanie stron www kosztuje kilkaset złotych. Choć gdyby wczytać się w szczegóły podsuwanej umowy, okazałoby się że domeną będzie dysponował wykonawca. Nie sposób określić tego inaczej, niż pułapką na naiwnych, która skończy się wyrzuceniem pieniędzy w błoto.

projektowanie stron internetowych Lublin

Na tym nie koniec. Trzeba jeszcze podkreślić, że oferta Afterweb na tworzenie stron www charakteryzuje się rzadko spotykaną elastycznością. Jesteśmy otwarci na negocjację i zmianę zawartości poszczególnych pakietów, jeśli żadna z 3 standardowych propozycji nie spełnia Twoich oczekiwań w 100 procentach. Ponadto świadczymy usługi komplementarne względem podstawowych czynności, niezbędnych do zbudowania i uruchomienia witryny. Strona internetowa może bez nich funkcjonować, ale z nimi zdecydowanie zyskuje na jakości oraz funkcjonalności. Prawdopodobnie najlepszym przykładem będzie tutaj opracowanie kolejnych wersji językowych strony (nie mylić z tłumaczeniem treści!). Nieważne, jak bardzo rozbudowaną witrynę www stworzymy dla Ciebie – z jej późniejszą obsługą poradzisz sobie samodzielnie, bez niczyjej pomocy.

CMS, którego nauczymy Cię w godzinę. Projektowanie stron internetowych z WordPressem na pokładzie to najlepsze wyjście

W branży IT istnieją firmy, które ambitnie próbują napisać i wdrożyć własny system do zarządzania stronami internetowymi. Afterweb wychodzi z założenia, że wymyślanie koła na nowo tak naprawdę niewiele zmieni. Skoro są już gotowe, a co istotniejsze sprawdzone i chwalone przez użytkowników na całym świecie rozwiązania, to należy z nich korzystać. Rozwijany wysiłkiem licznej społeczności pasjonatów silnik WordPress sprawia, że tworzenie stron www można całkowicie odseparować od dodawania do nich treści. Krótko rzecz ujmując: nasi web developerzy zbudują stabilną konstrukcję, którą Ty urządzisz całkowicie wedle własnego uznania. My zajmiemy się sprawami technicznymi i modyfikowaniem kodu pod zaakceptowany przez Ciebie projekt. Teksty, zdjęcia oraz obrazki do galerii czy innego rodzaju multimedialne treści to już Twoja działka – chyba, że zdecydujesz się na jedną z usług dodatkowych, uzupełniających projektowanie stron www.

Podstawowy pakiet zapewni Ci 1 h szkolenia z obsługi CMS-a. Wszystko będzie odbywać się na zdalnym pulpicie, nie masz konieczności opuszczania Lublina czy podejmowania gości. Podczas tworzenia strony internetowej uzgodnimy dogodny dla obu stron termin łączenia. Swoje cele sprzedażowe będziesz w stanie realizować tylko wtedy, kiedy firmowa witryna www zaprezentuje odpowiednio wysoki poziom. W takiej dziedzinie, jak tworzenie stron internetowych Lublin wymaga szczególnego przywiązania do jakości. Konkurencja nie zasypia gruszek w popiele, nie masz na co czekać! Skontaktuj się z Afterweb i poproś o przygotowanie indywidualnej oferty na tworzenie oraz projektowanie stron internetowych. Ktoś przesłał Ci lepszą propozycję? Chętnie ją przeanalizujemy, aby zaproponować całościowo (nie tylko finansowo!) korzystniejsze warunki.

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33