Prowadzenie Fanpage na Facebooku

Pora rozkręcić profil firmowy! Oferujemy prowadzenie fanpage na Facebooku. Skorzystaj ze wsparcia ekspertów Afterweb

Posiadanie firmowego konta w mediach społecznościowych to w dzisiejszych czasach oczywistość. Na Facebooka dziennie zaglądają przecież miliony użytkowników! Część z nich z pewnością zalicza się do grona Twoich potencjalnych klientów. Jeśli zaprosisz ich na swój oficjalny profil, z wysokim prawdopodobieństwem go polubią i zaczną obserwować. Kto wie, może nawet od razu skorzystają z oferty, jaką dla nich przygotowałeś? Proponujemy Ci usługę, którą przygotowaliśmy dla właścicieli sklepów internetowych oraz firm usługowych. Dzięki naszej pomocy zyskasz atrakcyjny fanpage na Facebooku i zwiększysz sprzedaż, dając się zauważyć. Kompleksowo zajmiemy się prowadzeniem Twojego profilu i będziemy budować trwałe relacje z obserwatorami. Wszystko to w przystępnej cenie, która zwróci się już na początku trwania współpracy!

reklama na facebooku

Zleć profesjonalne prowadzenie fanpage na Facebooku i pokaż się w mediach społecznościowych

Właściciele e-sklepów i firm z reguły nie mają czasu na marketing internetowy. A jednak żeby sprzedawać, trzeba się pokazać – w jak najlepszym stylu. Społeczność korzystająca z Facebooka to doskonały przykład odbiorców, którzy w krótkim czasie mogą zostać Twoimi klientami. Co ciekawe, wcale nie musisz wiele robić w tym kierunku! Z pomocą przybywa Agencja Afterweb i oferowane przez nas usługi, jak np. prowadzenie fanpage na FB. Fachowo zajmiemy się Twoim profilem firmowym i uczynimy z niego atrakcyjną stronę na najbardziej popularnym portalu społecznościowym na świecie.

Facebook to Twoja przepustka do rozpoznawalności na rynku! Jeżeli masz już fanpage, ale codzienne obowiązki nie pozwalają Ci go należycie prowadzić lub nie założyłeś jeszcze strony dla fanów, jesteśmy do dyspozycji. Profesjonalne prowadzenie Facebooka to jedna z usług, jakie świadczymy z najwyższą starannością. Zaprezentujemy Twoją firmę /sklep jako ważnego gracza na rynku i pozyskamy nowych fanów, nawiązując z nimi trwałą relację. Większe zasięgi są na wyciągnięcie ręki, wystarczy jedno kliknięcie: wysłanie do nas zapytania ofertowego.

facebook ads

Rozwiązanie dla Ciebie: pełna obsługa profilu Facebook. Oto co zyskasz, jako posiadacz dobrze prowadzonego fanpage’a

Jak wiadomo, fanpage na Facebooku to bezpłatna strona firmowa, działająca na największym portalu społecznościowym. Mogą na nią zaglądać użytkownicy Facebooka i w ten sposób dowiadywać się o nowościach, aktualnych promocjach oraz innych kwestiach, związanych z firmą. Na prowadzenie profilu Facebook decydują się sklepy internetowe i firmy, głównie te z obszaru HORECA (sektor gastronomiczny oraz hotelarski). Celem posiadania aktywnego konta firmowego na FB jest skracanie dystansu z klientami, bieżące informowanie ich o ważnych sprawach i systematyczne zwiększanie zysków.

Jedną z wielu zalet, jakie zapewnia umiejętne prowadzenie profilu na Facebooku, okazuje się kreowanie silnej marki. W social mediach można pokazać się zupełnie z innej strony, niż na oficjalnej, firmowej stronie www. Tu zwykle pozwalamy sobie na większy luz i elastyczne podejście do klientów. Facebook umożliwia stałe podtrzymywanie kontaktu z potencjalnymi klientami. Korzystając z różnych metod marketingowych, angażuje się ich do podejmowania określonych działań: like’owania, komentowania, udzielania się w ankietach. To sprzyja budowaniu przyjaznego wizerunku w sieci, nawiązywaniu życzliwych relacji i zdobywaniu sympatii społeczności. Co za tym idzie, prowadzenie konta na Facebooku ułatwia poznawanie konsumentów i dopasowywanie oferty do ich potrzeb. Za pośrednictwem mediów społecznościowych można też przygotować skuteczną kampanię reklamową Facebook Ads i promować swoje usługi szerszemu gronu odbiorców. Fanpage na Facebooku pozwala też na organizowanie konkursów czy informowanie fanów o kodach rabatowych. Jeżeli tylko jest należycie zarządzany, śledzi go wiele osób – potencjalnych klientów.

reklamy facebook

Jak wygląda prowadzenie FB, powierzone specjalistom z Afterweb?
#PracujemyNaTwójSukces

Opiekę nad stronami firmowymi naszych Klientów sprawujemy, opierając się na indywidualnie dobieranych strategiach marketingowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie związane z promocją w Google, dlatego godna reprezentacja firm w przestrzeni Online przychodzi nam z łatwością. Pierwszym etapem współpracy z Afterweb zawsze jest rozmowa. Szczegółowo omawiamy oczekiwania Klienta i zestawiamy je z realiami rynkowymi. Analizujemy weryfikujemy, wyciągamy wnioski. Kiedy mamy konkretną koncepcję, prezentujemy ją podczas rozmowy telefonicznej albo na spotkaniu w siedzibie naszej firmy. Prowadzenie fanpage Facebook jest odpowiedzialnym zadaniem, które wymaga opracowania szczegółowego planu. Nigdy nie działamy pochopnie, dlatego każdy nasz ruch działa na korzyść reprezentowanej firmy.

reklama na fb

Zajmujemy się obsługą małych i dużych profili firmowych na Facebooku. Stworzymy dla Ciebie spersonalizowaną strategię

Obsługa profilu Facebook dla Twojej firmy będzie odbywać się na warunkach, które wcześniej wspólnie ustalimy. Strategia może obejmować od kilku do nawet kilkudziesięciu postów w miesiącu. Zostanie ona dobrana według oczekiwań, jakie nam przedstawisz. Jesteśmy w stanie przygotowywać atrakcyjne posty z interesującymi grafikami, które wzbudzą ciekawość wielu osób. Na tym oczywiście nie koniec! Pakiet na prowadzenie konta firmowego na Facebooku może uwzględnić bieżące reagowanie na aktywność fanów, a także uruchomienie kampanii promocyjnej Facebook Ads. W zakres usług wchodzi również przygotowanie automatycznych odpowiedzi na Messengerze i stworzenie grafik, które posłużą za „zdjęcie w tle”. Współpracując z nami będziesz mieć zagwarantowane profesjonalne i efektywne zarządzanie fanpage’em, adekwatne do Twoich oczekiwań.

Każdy, kto prowadzi własną firmę i jest obecny na portalu Facebook prowadzenie fanpage powinien traktować poważnie. Nie musisz jednak rzucać wszystkiego i zajmować się zarządzaniem swoją stroną – od tego są profesjonalne agencje marketingowe. W Afterweb angażujemy się w realizowane projekty tak, jakby dotyczyły one naszych własnych firm. Umieszczane wpisy są ściśle związane z charakterem danej działalności. Np. jeżeli masz pizzerię i zależy Ci na tym, by Twój fanpage był obserwowany przez młodych ludzi zamieszkujących okolicę lokalu, dopilnujemy, żeby tak było! Jesteśmy specjalistami w typowaniu grup docelowych, a nasze decyzje opieramy na rzetelnych analizach, nie intuicji. Planując zlecić prowadzenie fanpage na Facebooku zewnętrznej firmie, zrób to z korzyścią dla swojego biznesu.

reklamy na facebooku

Wciąż się wahasz, czy zlecić prowadzenie profilu FB agencji? Zobacz, co nas wyróżnia i zainwestuj w facebookowy sukces!

Wpisy będziemy zamieszczać według ustalonego harmonogramu. Trzeba rozsądnie wybrać daty i godziny publikacji oraz ich treść, tak, żeby nie przytłoczyć nią odbiorców. Pierwszorzędne znaczenie ma systematyczność, a absolutne minimum wynosi dwa posty na tydzień. Ważne są również: kreatywność, spójność, jakość, obecność #hashtagów. Częstotliwość dodawania wartościowych postów należy optymalnie dopasować do profilu firmy – gazeta lokalna będzie dodawać nawet kilkanaście newsów dziennie. Restauracja włoska może komunikować się z klientami poprzez jeden wpis na dzień, a salon fryzjerski jeszcze rzadziej.

Zlecając nam prowadzenie profilu na Facebooku masz gwarancję, że znajdzie się on w dobrych rękach. Jeśli będzie trzeba, copywriterzy przygotują specjalistyczne artykuły, a graficy opracują oryginalne grafiki. Specjaliści SEO zajmą się analizą działań i obmyślaniem najlepszej strategii na prowadzenie FB Twojego sklepu lub firmy. Pamiętaj, że profesjonalne prowadzenie fanpage na FB służy osiąganiu większych zysków. Warto od czasu do czasu zorganizować konkurs, a także udzielać się na innych profilach. Bez wyjątku należy też pozostać aktywnym i odpowiadać na komentarze czy rekomendacje użytkowników. Tym się dla Ciebie zajmiemy!

Wiedz, że fachowa i kompleksowa obsługa profilu Facebook to najlepszy wybór dla firmy, stawiającej na kontakt z klientem. W Afterweb usługa ta jest niedroga i przynosi same korzyści. Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz dostępny na tej stronie! Pozwól nam rozpocząć jeszcze w tym tygodniu, a za około dwa miesiące będziesz się cieszyć znakomitymi efektami naszej pracy.

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33